24 hodin MTB, Těžká pohoda

27.05.2017 - 28.05.2017 Ktová, Turnov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Sólo 24 hodin celkem: 17, muzi : 17, zeny: 0, muži do 39: 8, muži 40-54: 8, muži nad 55: 1, ženy do 39: 0, ženy nad 40: 0 [html] [pdf]
Sólo 12 hodin celkem: 16, muzi : 14, zeny: 2, Muži: 14, Ženy: 2 [html] [pdf]
Dvojice 24 hodin celkem: 11, muzi : 11, zeny: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
Dvojice 12 hodin celkem: 6, muzi : 3, zeny: 3, bez rozdílu: 0, elektrokola: 0 [html] [pdf]
Čtveřice 24 hodin celkem: 65, muzi : 58, zeny: 7, muži: 0, veteráni: 0, ženy: 0, firemní: 0, mix: 0 [html] [pdf]
Handbike celkem: 5, muzi : 3, zeny: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]

startovní listina Sólo 24 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 17 účastníků ( 17 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
muži do 39 [13] Cindr Martin CZE AMULET ROHOZEC TEAM 1983
muži do 39 [3] Havel Filip CZE Praha 1986
muži do 39 [15] Havlis Tomas CZE ASA TURNOV 1979
muži 40-54 [2] Hnízdo Petr CZE Velocipedklub Nová Paka 1972
muži do 39 [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 1981
muži 40-54 [4] Kotrba Per CZE Jiřetín pod Bukovou 105 1975
muži 40-54 [5] Koutský Tondes CZE Řešetka 1972
muži 40-54 [6] Lacina Vladimír CZE RIGI BIKE 1967
muži do 39 [7] Makal Tomáš CZE Horní Počernice 1991
muži nad 55 [8] Novák Jaromír CZE Marathon sport Most 1962
muži do 39 [16] Novák Lukáš CZE AG therm 1996
muži 40-54 [17] Palounek Michal CZE BSB Bakajda 1977
muži 40-54 [9] Synek Miroslav CZE Starý Jičín 1973
muži 40-54 [10] Šimeček Miroslav CZE GRIOTTE TEAM 1975
muži do 39 [11] Šklíba Josef CZE Lovosice 1980
muži do 39 [20] Tandler Jan CZE Freeride Team Ještěd 1978
muži 40-54 [12] Vondriska Václav CZE kola-onix 1971

startovní listina Sólo 12 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 16 účastníků ( 14 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [503] Fiedler Bohumil CZE SAC Bělá pod Bezdězem 1986
Muži [504] Horák Miroslav CZE Bolt Racing Team 1974
Muži [501] Jareš Martin CZE Amulet Rohozec 1972
Muži [502] Koubík Jan CZE Czech Lion Cycling Team 1976
Muži [500] Křepelka Marek CZE Mireas Reality 1974
Muži [505] Lavrík Josef CZE Continental sport club 1973
Muži [506] Loukotka Milan CZE SAC Bělá pod Bezdězem 1975
Muži [516] Semerád Ondřej CZE Velo magazín / SK Prima Polička 1974
Muži [507] Stránský Jiří CZE Zeleneč 1976
Muži [508] Šafařík Petr CZE GS cyklo team Jistebnice 1973
Ženy [509] Šafaříková Klára CZE GS cyklo team Jistebnice 2002
Muži [510] Váňa Pavel CZE Smečno 1976
Ženy [511] Váňová Irena CZE Smečno 1977
Muži [512] Veselý Jan CZE beManiax Madbike 1990
Muži [513] Vild Michal CZE SAC Bělá pod Bezdězem 1996
Muži [514] Víšek Tadeáš CZE Sezemice 1994

startovní listina Dvojice 24 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži
muži
[1056]
Jiří Balák
1978
muži Liberec
muži
[1053]
Ondřej Bažant
1968
muži
[2053]
Petr Šíma
1976
muži Fávotrans
muži
[1054]
František Košťál
1981
muži
[2054]
Lukáš Werner
1985
muži Rov team
muži
[1052]
Jiří Kubelka
1973
muži
[2052]
Aleš Náhlovský
1957
muži Chrudim 4
muži
[1055]
Josef Meliš
1984
muži
[2055]
Radim Pačes
1972
muži CK Vinohradské Šlapky
muži
[1057]
Jiří Vlček
1974
muži
[2057]
Petr Vlček
1971

startovní listina Dvojice 12 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
bez rozdílu Liberec
bez rozdílu
[1503]
Ivan Barchánek
1965
bez rozdílu
[2503]
Jan Havlíček
1973
bez rozdílu
bez rozdílu
-
Jana Kolaja Ehlerová
1980
bez rozdílu beMANIAX MADBIKE
bez rozdílu
[1504]
Michaela Novotná
1993
bez rozdílu
[2504]
Vendula Zedníková
1991
bez rozdílu RAJEC Allivictus
bez rozdílu
[2505]
Michal Prokop
1978

startovní listina Čtveřice 24 hodin

start ~ 11:59:25 , přihlášeno: 65 účastníků ( 58 mužů, 7 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži MPM
veteráni
-
0000
muži
[2002]
Matyáš Jireček
2003
veteráni
[1002]
Petr Jireček
1976
veteráni
[3002]
Michal Pelinka
1974
muži AG therm
veteráni
[1016]
František Adamec
1970
veteráni
[2016]
Zdeněk Hnízdil
1965
muži
[3016]
Jakub Rossmann
1987
muži
[4016]
Karel Sklenár
1989
ženy Bronec Beauties
veteráni
[1003]
Štěpánka Balogová
1968
ženy
[2003]
Tereza Šilhánová
1990
ženy
[3003]
Martina Štočková
1980
ženy
[4003]
Andrea Trojanová
1983
muži Nakriv
muži
[1004]
Svatoslav Běhůnek
1981
muži
[2004]
Kamil Brachař
1986
muži
[3004]
Martin Grézl
1991
muži
[4004]
Stanislav Jakeš
1989
veteráni BSR - Bronec Sport Racing
veteráni
[1005]
Roman Beran
1976
veteráni
[2005]
Martin Bronec
1970
veteráni
[3005]
Jiří Kučera
1971
veteráni
[4005]
Robert Škvor
1966
mix Veselá čtyřka
ženy
[1006]
Šárka Beránková
1987
muži
[2006]
Jiří Dobiáš
1985
veteráni
[3006]
Luděk Friedl
1976
veteráni
[4006]
Pavel Hykel
1971
muži TopwetDEK
muži
[1007]
Jaroslav Černý
1979
veteráni
[2007]
Filip Krutský
1976
muži
[3007]
Tomáš Kunst
1978
muži
[4007]
Martin Pánek
1988
muži AG therm
veteráni
[1017]
Jan Červeň
1971
muži
[2017]
Jan Novák
2000
muži
[3017]
Jan Švandrlík
1980
veteráni
[4017]
Michal Tomín
1969
muži HAKA Racing Team
veteráni
[1008]
Patrik Čuj
1973
muži
[2008]
Jindřich Fuka
1985
muži
[3008]
Pavel Pliml
1985
muži
[4008]
Marek Vilím
1984
veteráni TUKAN bike team Karlovy Vary
veteráni
[1009]
Petr Fábera
1970
veteráni
[2009]
Roman Chlup
1970
veteráni
[3009]
martin sýkora
1970
veteráni
[4009]
Martin Zrůst
1970
veteráni Sella Bike Team
veteráni
[1010]
Petr Gertner
1969
veteráni
[2010]
Hynek Remeš
1974
veteráni
[3010]
Martin Talpa
1975
veteráni
[4010]
Jiří Vlasák
1973
muži BTT Libochovice
veteráni
[1011]
Radek Holub
1970
veteráni
[2011]
Pavel Říha
1976
muži
[3011]
Zbyněk Říha
1986
veteráni
[4011]
Kamil Zinga
1972
muži MTB Heřmánkovice
muži
[1012]
Michal Jurásek
1978
veteráni
[2012]
Ladislav Koller
1977
veteráni
[3012]
Josef Kosek
1963
muži
[4012]
Martin Krupička
1979
mix #MiJuKaMo
muži
[1013]
Jan Jurčíček
1988
muži
[2013]
Josef Kalabis
1985
ženy
[3013]
Kateřina Kalabisová
1982
veteráni
[4013]
Miro Vaško
1975
muži Agresivní Hlemýždi
muži
[1018]
Jan Kliment
1982
mix Old School boys and Pretty woman
veteráni
[1014]
Jan Podzimek
1975
veteráni
[2014]
Nina Podzimková
1975
veteráni
[3014]
Zdeněk Trejbal
1977
veteráni
[4014]
David Urban
1974
muži Samci
muži
[1015]
Jakub Samec
2000
muži
[2015]
Michal Samec
1987
veteráni
[3015]
Petr Samec
1965
muži
[4015]
Petr Samec ml.
1987

startovní listina Handbike

start ~ 15:00:40 , přihlášeno: 5 účastníků ( 3 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [22] Fabián Radoslav CZE Černí koně 1975
Ženy [21] Hurtová Petra CZE Dexter 1985
Muži [23] Očenášek Petr CZE Černí koně 1990
Ženy [24] Rozsypalová Monika CZE Bronec sport 1980
Muži [25] Zvolský Zdeněk CZE Černí koně 1974