Aprílová osmička

15.04.2018 Teplice nad Metují 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci celkem: 16, muzi : 9, zeny: 7, kluci: 9, holky: 7 [html] [pdf]
mladší žáci celkem: 20, muzi : 14, zeny: 6, kluci: 14, holky: 6 [html] [pdf]
3 kola celkem: 45, muzi : 45, zeny: 0, MU: 15, M1: 13, M2: 14, M3: 2, [m]17: 1 [html] [pdf]
2 kola celkem: 8, muzi : 5, zeny: 3, kadeti: 3, junioři: 2, kadetky: 1, juniorky: 1, ženy: 1 [html] [pdf]
starší minižáci celkem: 12, muzi : 8, zeny: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
mladší minižáci celkem: 11, muzi : 9, zeny: 2, kluci: 9, holky: 2 [html] [pdf]
předškoláci celkem: 3, muzi : 2, zeny: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf]
odrážedla celkem: 10, muzi : 9, zeny: 1, kluci: 9, holky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina starší žáci

start ~ 11:03:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [108] Filip Samec 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 21:25 00:00 10:06 (1)
2 2 / kluci [172] Matěj Kunčík 2004 CZE Cs Specialized junior mtb team 22:30 01:05 10:49 (2)
3 3 / kluci [107] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes 23:17 01:51 11:06 (3)
4 4 / kluci [146] Jakub Pešina 2004 CZE Spartak Police nad Metují 25:05 03:39 11:50 (4)
5 5 / kluci [166] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 25:52 04:27 12:18 (5)
6 6 / kluci [109] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 30:43 09:18 14:36 (6)
7 1 / holky [110] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 31:14 09:49 14:37 (7)
8 7 / kluci [111] JAN ŠUBRT 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 34:17 12:52 16:31 (9)
9 2 / holky [171] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes 34:32 13:07 15:24 (8)
10 8 / kluci [144] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 36:35 15:10 17:18 (10)
11 9 / kluci [104] Martin Jindřišek 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 37:22 15:57 18:05 (12)
12 3 / holky [101] Leontýna Bezušková 2005 CZE Pitrs bikes 37:43 16:18 18:08 (13)
13 4 / holky [112] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes 38:24 16:59 18:05 (11)
14 5 / holky [106] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 38:53 17:27 18:17 (14)
15 6 / holky [159] Eliška Peterková 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 41:13 19:48 18:37 (15)
16 7 / holky [102] Valerie Dolečková 2004 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 44:46 23:21 18:48 (16)

výsledková listina mladší žáci

start ~ 11:06:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [12] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 13:07 00:00
2 2 / kluci [13] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 13:28 00:21
3 3 / kluci [14] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 14:39 01:31
4 4 / kluci [46] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 14:58 01:51
5 5 / kluci [42] Daniel Maximus Hendrich 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 15:04 01:56
6 6 / kluci [10] Přemysl Doleček 2007 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 15:34 02:26
7 7 / kluci [17] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 15:38 02:31
8 1 / holky [11] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 16:40 03:33
9 2 / holky [15] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 17:05 03:58
10 3 / holky [19] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 18:09 05:01
11 4 / holky [38] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 18:13 05:05
12 8 / kluci [20] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 18:14 05:06
13 5 / holky [40] Dagmara Urbanek 2007 CZE Hejszowina Radkow 18:38 05:30
14 9 / kluci [22] Aleš Zezulka 2006 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 19:14 06:06
15 10 / kluci [21] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes 19:16 06:08
16 11 / kluci [39] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 21:14 08:06
17 12 / kluci [43] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 21:55 08:47
18 13 / kluci [16] Tobyáš Mayerhofer 2008 CZE Trutnov 22:20 09:13
19 14 / kluci [9] Anton Bureš 2008 CZE Trutnov 39:59 26:51
DNF / holky [44] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov

výsledková listina 3 kola

start ~ 11:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / MU [174] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:10:52 00:00 22:37 (2) 46:08 (1)
2 1 / M1 [155] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:11:21 00:28 22:36 (1) 46:53 (2)
3 1 / [m]17 [48] Tomáš Dudek 2001 CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 01:11:27 00:34 23:26 (5) 47:37 (5)
4 2 / MU [175] petr kubecka 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:12:27 01:34 23:23 (3) 47:37 (4)
5 1 / M2 [123] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:13:19 02:26 23:25 (4) 48:06 (6)
6 3 / MU [113] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:15:52 04:59 24:34 (7) 49:42 (7)
7 4 / MU [158] Jakub Šilar 1989 CZE biketrike trek 01:16:39 05:46 24:44 (9) 50:25 (10)
8 2 / M1 [164] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:16:40 05:47 24:44 (10) 50:25 (9)
9 5 / MU [160] Bartosz Lusole 1990 CZE I will learn to write 01:17:36 06:44 25:23 (15) 51:19 (13)
10 2 / M2 [179] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:18:02 07:09 25:12 (13) 50:48 (11)
11 3 / M2 [152] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:18:05 07:12 25:14 (14) 50:24 (8)
12 3 / M1 [128] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:18:27 07:34 24:44 (8) 51:03 (12)
13 6 / MU [165] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 01:18:50 07:57 25:02 (11) 52:05 (14)
14 7 / MU [168] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 01:18:52 07:59 25:10 (12) 52:06 (15)
15 8 / MU [163] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 01:20:25 09:32 25:39 (17) 52:28 (16)
16 4 / M2 [122] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 01:22:00 11:07 25:47 (18) 53:18 (17)
17 4 / M1 [120] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:22:32 11:39 25:27 (16) 53:36 (18)
18 9 / MU [100] Kamil Hodyl 1990 POL Cyklon Proal TEAM 01:23:04 12:11 26:12 (19) 54:07 (19)
19 5 / M2 [142] KRZYSZTOF PALUSZEK 1975 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:25:17 14:25 26:47 (20) 55:54 (20)
20 5 / M1 [151] DANIEL GUSZCZAK 1986 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:25:19 14:26 28:51 (28) 57:06 (21)
21 1 / M3 [114] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 01:27:33 16:40 27:38 (24) 57:16 (22)
22 6 / M2 [148] Artur Gilewski 1974 POL KudowiankaCyklonProalTeam 01:28:08 17:15 28:17 (27) 58:11 (26)
23 6 / M1 [124] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs bikes 01:28:33 17:41 28:14 (26) 57:53 (25)
24 10 / MU [169] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:29:02 18:09 27:29 (22) 57:52 (24)
25 7 / M2 [125] Jan Vaňous 1973 CZE Karbon Majster Team 01:29:37 18:44 28:09 (25) 57:49 (23)
26 7 / M1 [117] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:32:41 21:48 29:55 (31) 01:01:35 (30)
27 8 / M2 [156] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:33:22 22:29 29:32 (30) 59:53 (27)
28 8 / M1 [149] Maciej Gilewski 1986 POL Cyklon Proal TEAM 01:33:30 22:37 30:03 (32) 01:00:56 (29)
29 9 / M1 [167] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes 01:35:09 24:16 29:30 (29) 01:01:35 (31)
30 11 / MU [153] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 01:39:46 28:53 27:03 (21) 01:00:41 (28)
31 12 / MU [157] Petr Lisičan 1990 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 01:40:09 29:16 30:28 (33) 01:05:19 (33)
32 9 / M2 [141] Sylwester Molski 1978 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:40:37 29:44 31:44 (36) 01:05:53 (34)
33 10 / M1 [150] Rafał Moczuzski 1986 CZE Cyklon Proval 01:41:54 31:02 33:04 (40) 01:07:19 (36)
34 10 / M2 [145] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:42:37 31:44 32:04 (38) 01:06:44 (35)
35 2 / M3 [116] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:43:05 32:13 33:02 (39) 01:07:29 (37)
36 (-1) 11 / M1 [127] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 01:11:03 33:11 (41) 01:11:03 (38)
37 (-1) 11 / M2 [126] Tomáš Vítek 1978 CZE Pitrs bikes 01:13:52 35:07 (42) 01:13:52 (39)
DNF / M2 [170] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 31:56 (37) 47:14 (3)
DNF / M1 [178] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 31:23 (35) 01:04:37 (32)
DNF / MU [115] Jiří Fikejz 1990 CZE Rock Machine Cyklomax 23:48 (6)
DNF / MU [162] Stolarczyk Grzegorz 1992 CZE Cvanberg team Gluszyca 27:36 (23)
DNF / MU [161] Szymon Stolarczyn 1989 CZE Cranberry team Gluzsyca 31:11 (34)
DNF / M2 [143] Bartlomiej Zaborowski 1975 POL Cyklonproal Kudowa 45:38 (43)
DNF / M1 [140] Aleš Kestler 1981 CZE YOGI RACING OSTRAVA
DNF / M2 [177] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod

výsledková listina 2 kola

start ~ 11:55:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / junioři [23] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 52:33 00:00 25:31 (1)
2 1 / kadeti [26] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 58:00 05:27 28:06 (2)
3 2 / kadeti [49] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:19 17:46 33:38 (3)
4 3 / kadeti [27] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:22:35 30:02 38:13 (4)
5 1 / kadetky [24] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:24:47 32:14 40:51 (6)
6 1 / juniorky [25] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 01:28:38 36:05 40:46 (5)
7 1 / ženy [41] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:44:25 51:51 47:57 (7)
DNF / junioři [36] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov

výsledková listina starší minižáci

start ~ 13:41:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [132] Ema Jirásková 2009 CZE S sport Hronov 06:20 00:00 01:59 (1) 04:12 (1)
2 1 / kluci [138] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 06:20 00:00 02:02 (2) 04:17 (2)
3 2 / kluci [136] Dawid Krusz 2009 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 06:41 00:20 02:13 (4) 04:29 (4)
4 2 / holky [135] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:00 00:40 02:08 (3) 04:28 (3)
5 3 / kluci [137] Jan Majsniar 2010 CZE Pitrs bikes 07:30 01:09 02:22 (6) 04:50 (6)
6 3 / holky [134] Lucie Klímová 2009 CZE ski police 07:40 01:20 02:14 (5) 04:49 (5)
7 4 / kluci [130] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach 08:03 01:42 02:28 (7) 05:22 (7)
8 5 / kluci [176] Šimon Moravec 2010 CZE Teplice nad Metují 08:05 01:45 02:52 (10) 05:33 (10)
9 6 / kluci [154] Vítek Borna 2009 CZE Spolek Radost 08:06 01:46 02:44 (8) 05:29 (8)
10 7 / kluci [133] Zdeněk Klíma 2010 CZE ski police 08:08 01:48 02:47 (9) 05:29 (9)
11 4 / holky [173] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Ski Mokro 31:59 25:38 02:57 (11) 06:23 (11)
12 8 / kluci [131] Jakub Hasenovič 2010 CZE Teplice nad Metují 32:14 25:54 03:53 (12) 07:48 (12)

výsledková listina mladší minižáci

start ~ 13:53:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [1] Jan Horáček 2011 CZE LOKO TRUTNOV 04:33 00:00 02:17 (2)
2 2 / kluci [47] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 04:36 00:03 02:13 (1)
3 3 / kluci [6] Matouš Moravec 2011 CZE Teplice nad Metují 05:03 00:30 02:30 (3)
4 4 / kluci [8] František Žilák 2012 CZE Pitrs bikes 06:01 01:28 03:15 (7)
5 5 / kluci [3] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 06:06 01:33 03:03 (4)
6 6 / kluci [2] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov 06:23 01:50 03:07 (5)
7 7 / kluci [5] Jakub Mayerhofer 2011 CZE Trutnov 06:24 01:51 03:09 (6)
8 1 / holky [45] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:28 01:55 03:24 (8)
9 2 / holky [52] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs bikes 07:27 02:54 03:34 (9)
10 8 / kluci [50] Matyáš Trojan 2011 CZE hronov 07:31 02:58 04:21 (11)
11 9 / kluci [7] Matěj Tuček 2012 CZE Pitrs bikes 08:00 03:27 04:16 (10)

výsledková listina předškoláci

start ~ 14:04:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [30] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 01:23 00:00 00:42 (1)
2 1 / holky [28] Tonička Brabcová 2013 CZE Penzion Adršpach 01:34 00:11 00:47 (2)
3 2 / kluci [180] jan šuchma 2014 CZE hronov 01:36 00:13 00:48 (3)

výsledková listina odrážedla

start ~ 14:08:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [51] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bikes 01:01 00:00
2 2 / kluci [53] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:02 00:00
3 3 / kluci [37] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 01:06 00:04
4 4 / kluci [32] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:14 00:13
5 5 / kluci [31] Matyáš Klíma 2014 CZE ski police 01:20 00:18
6 6 / kluci [35] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:23 00:21
7 7 / kluci [54] Matěj Bříza 2015 CZE ? 01:30 00:28
8 1 / holky [34] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 01:47 00:45
9 8 / kluci [29] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:06 01:04
10 9 / kluci [33] Ondřej Majsniar 2016 CZE Pitrs bikes 02:23 01:22