ABB Trutnovský půlmaraton

10.06.2017 Trutnov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

1/2 Maraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / M1 [79] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 01:15:51 00:00 19:3937:4056:23
2 2 / M1 [62] Pavel Skřivánek 1985 CZE Liaz Jablonec 01:18:21 02:29 19:3938:3058:14
3 3 / M1 [60] Jan Čech 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:18:32 02:40 19:3638:4058:49
4 1 / M2 [75] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:20:50 04:59 19:5140:0801:00:31
5 4 / M1 [34] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 01:21:40 05:49 20:0040:1401:00:44
6 5 / M1 [35] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:22:59 07:08 19:3339:4801:00:33
7 6 / M1 [65] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:23:11 07:19 19:5940:4701:01:44
8 2 / M2 [59] David Salaba 1971 CZE ČSK SKI Jilemnice 01:25:37 09:46 20:2842:0001:03:36
9 7 / M1 [78] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:27:55 12:04 21:3243:1101:04:56
10 8 / M1 [56] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:34 12:43 21:5645:0501:07:09

10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km
1 1 / Muži [116] Nick Lowelt 1994 CZE ČKS SKI Jilemnice 39:07 00:00 19:29
2 2 / Muži [187] Jakub Pšenička 1991 CZE Silvini Madshus Team 39:30 00:22 19:23
3 3 / Muži [180] Martin Švarc 1994 CZE Trutnov 39:35 00:27 19:29
4 4 / Muži ABB [138] Lukáš Tomášek 1988 CZE ABB PGHV Brno Slatina 39:36 00:28 19:28
5 5 / Muži [179] Miloslav Petrášek 1978 CZE TJ Rumburk 40:03 00:55 19:28
6 6 / Muži [132] Jakub Stádník 1998 CZE Nerudní běžci 41:49 02:41 20:35
7 7 / Muži [147] Marek Richter 1998 CZE Kasper - Swix Team 42:04 02:56 20:31
8 8 / Muži [123] Jaroslav Mollingr 1978 CZE Kasper - Swix Team 42:26 03:18 20:37
9 9 / Muži [167] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 43:01 03:54 20:58
10 10 / Muži [182] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 43:51 04:43 18:58

5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [214] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 18:55 00:00
2 2 / Muži [301] Ondrej Čtvrtečka 1997 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 18:57 00:01
3 3 / Muži [244] Michael Mráz 1998 CZE Kasper Swix team 20:10 01:14
4 4 / Muži [287] Přemysl Macl 2000 CZE Trutnov 20:24 01:29
5 5 / Muži [211] Matyaš Zieris 1995 CZE Trutnov 20:26 01:31
6 6 / Muži [273] Matyáš Votoček 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 20:30 01:34
7 7 / Muži [207] David Ryšavý 1999 CZE Béčkoví kluci 21:25 02:29
8 8 / Muži [281] Václav Žaloudek 2002 CZE Pilnikov 21:44 02:48
9 9 / Muži [231] Robert Hurdálek 2003 CZE TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21:47 02:52
10 10 / Muži [206] Vít Vosáhlo 2000 CZE LOKO TRUTNOV 21:56 03:01

Děti 100m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [514] Ondřej Novotný 2011 CZE Trutnov
2 2 / kluci [506] Jan Vaněk 2011 CZE Trutnov
3 1 / holky [522] Ema Šimková 2011 CZE Trutnov
4 3 / kluci [512] Matyáš Bradáček 2011 CZE Trutnov
5 2 / holky [515] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Trutnov
6 4 / kluci [540] Václav Kolovrátník 2012 CZE Trutnov
7 3 / holky [518] Lucie Hospodková 2011 CZE Trutnov
8 5 / kluci [542] Martin Krýsl 2011 CZE Jívka
9 4 / holky [544] Linda Holubová 2011 CZE Trutnov
10 5 / holky [530] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov

Školáci 400m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [605] William Bednář 2009 CZE Vlčice 06:40 00:00
2 2 / kluci [616] Vladimír Poprach 2009 CZE Trutnov 06:41 00:01
3 3 / kluci [617] Martin Holada 2009 CZE Trutnov 06:41 00:01
4 1 / holky [611] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 06:43 00:03
5 2 / holky [612] Johanka Tunová 2009 CZE Trutnov 06:48 00:08
6 3 / holky [610] Natálie Trejbalová 2009 CZE Trutnov 06:48 00:08
7 4 / kluci [608] Jan Novotný 2009 CZE Trutnov 06:49 00:09
8 4 / holky [603] Michaela Petrovová 2010 CZE Trutnov 06:50 00:10
9 5 / holky [717] Yeva Stets 2009 CZE Dvůr Králové n.L. 06:52 00:12
10 6 / holky [606] Anna Králíková 2010 CZE Trutnov 06:53 00:13

Školáci 800m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [702] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 03:06 00:00
2 2 / kluci [716] Hlieb Stets 2007 CZE Dvůr Králové n.L. 03:17 00:11
3 3 / kluci [709] Adam Jahoda 2007 CZE Trutnov 03:18 00:11
4 4 / kluci [707] Ondřej Dutka 2007 CZE Trutnov 03:19 00:13
5 5 / kluci [718] Adam Svatoš 2008 CZE Trutnov 03:23 00:16
6 1 / holky [713] Anna Holadová 2008 CZE Trutnov 03:35 00:29
7 2 / holky [708] Štěpánka Tunová 2007 CZE Trutnov 03:41 00:35
8 6 / kluci [700] Benjamin Treml 2008 CZE Pilníkov 03:45 00:39
9 7 / kluci [703] Tomáš Havelka 2008 CZE Trutnov 03:48 00:42
10 8 / kluci [715] Adam Zemanek 2008 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:50 00:44

Školáci 1600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [804] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:44 00:00 03:23
2 2 / kluci [806] Pavel Dutka 2005 CZE Trutnov 06:55 00:11 03:24
3 1 / holky [805] Klára Redková 2006 CZE Trutnov 07:03 00:19 03:30
4 3 / kluci [810] Lukáš Kašpar 2004 CZE Kasparci 07:18 00:34 03:31
5 4 / kluci [807] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 07:39 00:55 03:46
6 2 / holky [803] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 07:44 01:00 03:42
7 5 / kluci [801] Matouš Fiebinger 2006 CZE Trutnov 07:56 01:12 03:39
8 6 / kluci [800] Filip Najman 2006 CZE Trutnov 08:10 01:26 03:48
9 3 / holky [809] Andrea Kynclová 2006 CZE Trutnov 08:13 01:29 03:51
10 4 / holky [808] Anna Fajglová 2006 CZE Trutnov 09:32 02:48 04:20