ABB Trutnovský půlmaraton

11.06.2016 Trutnov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

1/2 Maraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / M1 [59] jan kohut 1985 CZE Elite Sport Team 01:15:52 00:00 18:0936:5956:55
2 2 / M1 [67] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:16:46 00:53 18:2338:0657:45
3 3 / M1 [5] Jan Čech 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:17:03 01:10 19:0038:0357:46
4 4 / M1 [75] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Trutnov 01:21:13 05:20 19:1739:2101:00:01
5 1 / M3 [61] Miroslav Holub 1966 CZE Kuklík Police nad Metují 01:25:23 09:30 19:5441:1101:02:52
6 1 / M2 [30] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:26:32 10:39 21:1542:2801:04:05
7 2 / M2 [34] David Salaba 1971 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:26:37 10:44 20:2942:0501:04:08
8 3 / M2 [71] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná 01:29:06 13:14 21:3143:5901:06:33
9 2 / M3 [32] Aleš Prokůpek 1966 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:30:09 14:16 21:1243:3001:06:29
10 4 / M2 [43] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 01:32:50 16:57 21:5845:1601:09:07

10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km
1 1 / Muži [182] Matěj Šturm 1998 CZE Dvůr Králové nad Labem 39:57 00:00 20:01
2 2 / Muži [172] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police 41:07 01:10 20:01
3 3 / Muži [145] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 41:41 01:43 20:24
4 4 / Muži [113] Michal Kábrt 1972 CZE Rtyně v Podkrkonoší 42:06 02:09 20:49
5 5 / Muži ABB [125] Tomáš Peška 1974 CZE Trutnov 42:40 02:43 20:24
6 6 / Muži [175] Roman Skalický 1971 CZE Horská služba Stážné 43:05 03:08 20:55
7 7 / Muži [151] Miloslav Petrášek 1978 CZE TJ Rumburk 43:06 03:08 20:39
8 8 / Muži [118] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 43:25 03:27 21:11
9 9 / Muži [109] Jakub Frýba 1999 CZE Trutnov 43:50 03:53 21:56
10 10 / Muži [157] Jakub Švec 2001 CZE SASM 43:51 03:53 21:56

5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [205] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 19:00 00:00
2 2 / Muži [245] Jaroslav Korbelář 1999 CZE SPŠ Trutnov 20:03 01:02
3 3 / Muži [268] Michael Mráz 1999 CZE Staré Buky 20:24 01:23
4 4 / Muži [274] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 20:25 01:25 20:2501:07:3201:13:57
5 5 / Muži [210] Josef Kašpar 1999 CZE SPŠ Trutnov 20:29 01:28
6 6 / Muži [221] Lukáš Paulus 2002 CZE Jilemnice 21:37 02:36
7 1 / Ženy [215] Jana Leblochová 2004 CZE Olfin Car-VellaTrutnov 21:52 02:52
8 7 / Muži [241] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 22:19 03:19
9 8 / Muži [240] Ladislav Hurdálek 1975 CZE Tetrapak IF 22:22 03:21
10 9 / Muži [242] Vojtěch Fišer 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 22:26 03:26