ABB Trutnovský půlmaraton

10.06.2017 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Děti 100m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [514] Ondřej Novotný 2011 CZE Trutnov
2 2 / kluci [506] Jan Vaněk 2011 CZE Trutnov
3 1 / holky [522] Ema Šimková 2011 CZE Trutnov
4 3 / kluci [512] Matyáš Bradáček 2011 CZE Trutnov
5 2 / holky [515] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Trutnov
6 4 / kluci [540] Václav Kolovrátník 2012 CZE Trutnov
7 3 / holky [518] Lucie Hospodková 2011 CZE Trutnov
8 5 / kluci [542] Martin Krýsl 2011 CZE Jívka
9 4 / holky [544] Linda Holubová 2011 CZE Trutnov
10 5 / holky [530] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov

Školáci 400m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [605] William Bednář 2009 CZE Vlčice 06:40.06
2 2 / kluci [616] Vladimír Poprach 2009 CZE Trutnov 06:41.76 00:01.7
3 3 / kluci [617] Martin Holada 2009 CZE Trutnov 06:41.78 00:01.72
4 1 / holky [611] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 06:43.99 00:03.93
5 2 / holky [612] Johanka Tunová 2009 CZE Trutnov 06:48.31 00:08.25
6 3 / holky [610] Natálie Trejbalová 2009 CZE Trutnov 06:48.89 00:08.83
7 4 / kluci [608] Jan Novotný 2009 CZE Trutnov 06:49.54 00:09.48
8 4 / holky [603] Michaela Petrovová 2010 CZE Trutnov 06:50.79 00:10.73
9 5 / holky [717] Yeva Stets 2009 CZE Dvůr Králové n.L. 06:52.12 00:12.06
10 6 / holky [606] Anna Králíková 2010 CZE Trutnov 06:53.25 00:13.19

Školáci 1600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / kluci [804] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:44.01 03:23.28
2 2 / kluci [806] Pavel Dutka 2005 CZE Trutnov 06:55.36 00:11.35 03:24.78
3 1 / holky [805] Klára Redková 2006 CZE Trutnov 07:03.53 00:19.52 03:30.07
4 3 / kluci [810] Lukáš Kašpar 2004 CZE Kasparci 07:18.33 00:34.32 03:31.62
5 4 / kluci [807] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 07:39.15 00:55.14 03:46.05
6 2 / holky [803] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 07:44.2 01:00.19 03:42.8
7 5 / kluci [801] Matouš Fiebinger 2006 CZE Trutnov 07:56.71 01:12.7 03:39.57
8 6 / kluci [800] Filip Najman 2006 CZE Trutnov 08:10.78 01:26.77 03:48.5
9 3 / holky [809] Andrea Kynclová 2006 CZE Trutnov 08:13.45 01:29.44 03:51.41
10 4 / holky [808] Anna Fajglová 2006 CZE Trutnov 09:32.05 02:48.04 04:20.74

Školáci 800m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [702] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 03:06.33
2 2 / kluci [716] Hlieb Stets 2007 CZE Dvůr Králové n.L. 03:17.93 00:11.6
3 3 / kluci [709] Adam Jahoda 2007 CZE Trutnov 03:18.13 00:11.8
4 4 / kluci [707] Ondřej Dutka 2007 CZE Trutnov 03:19.65 00:13.32
5 5 / kluci [718] Adam Svatoš 2008 CZE Trutnov 03:23.25 00:16.92
6 1 / holky [713] Anna Holadová 2008 CZE Trutnov 03:35.96 00:29.63
7 2 / holky [708] Štěpánka Tunová 2007 CZE Trutnov 03:41.5 00:35.17
8 6 / kluci [700] Benjamin Treml 2008 CZE Pilníkov 03:45.67 00:39.34
9 7 / kluci [703] Tomáš Havelka 2008 CZE Trutnov 03:48.37 00:42.04
10 8 / kluci [715] Adam Zemanek 2008 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:50.59 00:44.26

1/2 Maraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / M1 [79] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 01:15:51.3 19:39.63 37:40.26 56:23.18
2 2 / M1 [62] Pavel Skřivánek 1985 CZE Liaz Jablonec 01:18:21.21 02:29.91 19:39.58 38:30.37 58:14.2
3 3 / M1 [60] Jan Čech 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:18:32.05 02:40.75 19:36.58 38:40.17 58:49.63
4 1 / M2 [75] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:20:50.95 04:59.65 19:51.0 40:08.62 01:00:31.0
5 4 / M1 [34] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 01:21:40.43 05:49.13 20:00.09 40:14.66 01:00:44.95
6 5 / M1 [35] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:22:59.32 07:08.02 19:33.69 39:48.85 01:00:33.48
7 6 / M1 [65] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:23:11.28 07:19.98 19:59.2 40:47.55 01:01:44.09
8 2 / M2 [59] David Salaba 1971 CZE ČSK SKI Jilemnice 01:25:37.98 09:46.68 20:28.29 42:00.41 01:03:36.78
9 7 / M1 [78] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:27:55.67 12:04.37 21:32.37 43:11.94 01:04:56.26
10 8 / M1 [56] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:34.9 12:43.6 21:56.91 45:05.64 01:07:09.4

10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / Muži [116] Nick Lowelt 1994 CZE ČKS SKI Jilemnice 39:07.93 19:29.78
2 2 / Muži [187] Jakub Pšenička 1991 CZE Silvini Madshus Team 39:30.81 00:22.88 19:23.19
3 3 / Muži [180] Martin Švarc 1994 CZE Trutnov 39:35.79 00:27.86 19:29.79
4 4 / MužiABB [138] Lukáš Tomášek 1988 CZE ABB PGHV Brno Slatina 39:36.63 00:28.7 19:28.49
5 5 / Muži [179] Miloslav Petrášek 1978 CZE TJ Rumburk 40:03.3 00:55.37 19:28.48
6 6 / Muži [132] Jakub Stádník 1998 CZE Nerudní běžci 41:49.01 02:41.08 20:35.38
7 7 / Muži [147] Marek Richter 1998 CZE Kasper - Swix Team 42:04.05 02:56.12 20:31.88
8 8 / Muži [123] Jaroslav Mollingr 1978 CZE Kasper - Swix Team 42:26.61 03:18.68 20:37.34
9 9 / Muži [167] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 43:01.99 03:54.06 20:58.83
10 10 / Muži [182] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 43:51.44 04:43.51 18:58.27

5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / Muži [214] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 18:55.56
2 2 / Muži [301] Ondrej Čtvrtečka 1997 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 18:57.18 00:01.62
3 3 / Muži [244] Michael Mráz 1998 CZE Kasper Swix team 20:10.08 01:14.52
4 4 / Muži [287] Přemysl Macl 2000 CZE Trutnov 20:24.74 01:29.18
5 5 / Muži [211] Matyaš Zieris 1995 CZE Trutnov 20:26.8 01:31.24
6 6 / Muži [273] Matyáš Votoček 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 20:30.18 01:34.62
7 7 / Muži [207] David Ryšavý 1999 CZE Béčkoví kluci 21:25.18 02:29.62
8 8 / Muži [281] Václav Žaloudek 2002 CZE Pilnikov 21:44.2 02:48.64
9 9 / Muži [231] Robert Hurdálek 2003 CZE TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21:47.75 02:52.19
10 10 / Muži [206] Vít Vosáhlo 2000 CZE LOKO TRUTNOV 21:56.81 03:01.25