Barth Day

19.05.2018 Pardubice, dostihové závodiště 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Velká pardubická 10km celkem: 84, muži : 60, ženy: 24, M18-34: 23, M35-49: 31, M50: 6, Z18-34: 12, Z35-49: 10, Z50: 2 [html] [pdf]
Velká pardubická 5km celkem: 156, muži : 76, ženy: 80, M18-34: 39, M35-49: 30, M50: 7, Z18-34: 33, Z35-49: 38, Z50: 9 [html] [pdf]
Velká pardubická štafeta celkem: 8, muži : 4, ženy: 4, Muži: 4, Ženy: 4 [html] [pdf]
Dogrunning 10km celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
Dogrunning 5km celkem: 35, muži : 6, ženy: 29, Muži: 6, Ženy: 29 [html] [pdf]
Kolo 10km celkem: 14, muži : 11, ženy: 3, Muži: 11, Ženy: 3 [html] [pdf]
Koloběžky 5km celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Velká pardubická 10km

start ~ 13:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35-49 [500] Michal Vokolek 1972 CZE Pardubice 36:29 00:00 17:57 (1)
2 1 / M18-34 [212] Ondřej Doktor 1993 CZE AC Pardubice 38:28 01:58 19:01 (2)
3 2 / M35-49 [536] Petr Doubek 1977 CZE PeakMachine.cz 38:31 02:01 19:21 (4)
4 2 / M18-34 [197] Lukáš Jukl 1999 CZE Pardubice 39:21 02:51 19:04 (3)
5 3 / M35-49 [176] Marek Trávníček 1976 CZE Hradec Králové 40:55 04:25 20:05 (5)
6 4 / M35-49 [183] Martin Příhoda 1979 CZE MEDUNA kalírna 41:16 04:46 21:04 (11)
7 5 / M35-49 [188] Robert Vítek 1978 CZE Letohrad 41:32 05:02 20:55 (9)
8 6 / M35-49 [189] Jiří Synek 1974 CZE Uranové doly Hamr 1972 42:16 05:46 20:51 (8)
9 7 / M35-49 [180] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Nový Bydžov 42:25 05:55 20:20 (6)
10 8 / M35-49 [532] Norbert Malachta 1978 CZE Praha 42:44 06:14 20:43 (7)
11 3 / M18-34 [205] Zdenek Najman 1995 CZE Planet Express 43:18 06:49 21:05 (13)
12 9 / M35-49 [187] Josef Šreibr 1975 CZE Lípa nad Orlicí 43:20 06:50 21:04 (12)
13 4 / M18-34 [563] Lukáš Hamral 1994 CZE Hradec Králové 44:00 07:30 21:04 (10)
14 10 / M35-49 [506] Radek Zídek 1983 CZE Synthesia 44:10 07:40 21:58 (17)
15 11 / M35-49 [568] Daniel Havelka 1977 CZE Trutnov 44:20 07:50 21:50 (14)
16 12 / M35-49 [192] Aleš Kabourek 1978 CZE Golčův Jeníkov 44:21 07:51 21:51 (16)
17 5 / M18-34 [206] Petr Mates 1985 CZE Matesáci 44:25 07:56 21:51 (15)
18 6 / M18-34 [570] David Brzek 1989 CZE RETIA 45:02 08:32 22:19 (19)
19 7 / M18-34 [203] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 45:06 08:36 22:42 (22)
20 1 / Z18-34 [159] Barbora Zavřelová 1992 CZE Zavři Němčice 45:09 08:39 22:10 (18)
21 8 / M18-34 [213] Vít BOHÁČ 2002 CZE Uhelná Příbram 46:10 09:40 22:53 (23)
22 9 / M18-34 [219] David Kaláb 1987 CZE Blažovice 46:24 09:54 22:59 (24)
23 13 / M35-49 [518] Radek Kaplan 1974 CZE Czechoslovak Group BARTH-VIP 47:07 10:37 23:09 (27)
24 14 / M35-49 [184] Lukáš Jelínek 1973 CZE ERA 47:18 10:48 22:40 (21)
25 10 / M18-34 [209] Milan Závorka 1994 CZE SDH Chabeřice 47:33 11:04 23:12 (29)
26 15 / M35-49 [179] Jiri Dolezal 1975 CZE Stary Materov 47:41 11:11 23:03 (25)
27 16 / M35-49 [194] ZDENĚK BOHÁČ 1974 CZE Uhelná Příbram 47:45 11:15 23:11 (28)
28 11 / M18-34 [200] Radek Zavadil 2001 CZE Sportovní tým 48:02 11:32 22:29 (20)
29 17 / M35-49 [185] Radek Zavadil 1973 CZE Sportovní tým 48:03 11:33 23:06 (26)
30 1 / Z50 [150] Jana Zavřelová 1968 CZE Zavři Němčice 48:55 12:25 23:47 (30)
31 1 / M50 [171] Václav Dusík 1960 CZE Pardubice 49:08 12:38 24:06 (32)
32 18 / M35-49 [193] Daniel Hanuš 1980 CZE Pardubice 49:14 12:44 24:40 (36)
33 12 / M18-34 [211] Martin Čech 1990 CZE Říčany 49:17 12:47 24:47 (37)
34 13 / M18-34 [199] Tomáš Žák 1985 CZE Autocentrum Barth 49:18 12:48 24:15 (33)
35 14 / M18-34 [207] Zdeněk Málek 1985 CZE Pardubice 49:48 13:19 25:11 (42)
36 2 / M50 [173] Vladimír Zeman 1959 CZE Los Břežanos 49:58 13:28 24:37 (35)
37 19 / M35-49 [527] David Michal 1975 CZE 50:37 14:08 25:01 (40)
38 15 / M18-34 [198] Milan Richter 1989 CZE Run magazine team 50:57 14:27 24:23 (34)
39 20 / M35-49 [191] Petr Machala 1972 CZE Vojnův Městec 51:16 14:46 25:26 (45)
40 2 / Z18-34 [169] ANNA Boháčová 2000 CZE Uhelná Příbram 51:26 14:56 24:59 (39)
41 16 / M18-34 [210] Luboš Drbal 1987 CZE SDH Zruč nad Sázavou 51:36 15:06 25:14 (43)
42 21 / M35-49 [366] Pavel Kuchyňka 1978 CZE Hradec Králové 51:49 15:19 26:29 (52)
43 3 / M50 [170] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 51:53 15:23 25:14 (44)
44 17 / M18-34 [525] Ondřej Macák 1987 CZE Iveco Czech republic 51:58 15:28 26:31 (53)
45 1 / Z35-49 [151] Tereza Skořepová 1978 CZE Týniště nad Orlicí 52:05 15:35 25:41 (46)
46 22 / M35-49 [559] Petr Městecký 1975 CZE 53:21 16:52 26:16 (48)
47 2 / Z35-49 [544] Eva Štiková 1972 CZE 53:49 17:19 26:24 (49)
48 18 / M18-34 [508] František Tikal 1991 CZE 54:27 17:57 24:48 (38)
49 2 / Z50 [149] Monika Kovářová 1965 CZE Horní Jelení 54:32 18:02 26:37 (54)
50 3 / Z35-49 [152] Helena Hlínová 1978 CZE morašice 54:40 18:11 26:27 (51)
51 23 / M35-49 [177] milan štorek 1978 CZE morašice 54:41 18:11 26:27 (50)
52 24 / M35-49 [541] Stanislav Kratochvíl 1974 CZE 54:56 18:26 25:07 (41)
53 4 / Z35-49 [157] Marcela Hrabinova 1971 CZE 55:30 19:01 27:03 (58)
54 25 / M35-49 [178] Petr Kašpar 1978 CZE Týniště nad Orlicí 55:52 19:22 28:09 (64)
55 19 / M18-34 [510] Jan Trejbal 1988 CZE Trutnov 55:56 19:26 28:07 (63)
56 4 / M50 [174] Miroslav Frýdl 1964 CZE Hradec Králové 55:57 19:27 27:10 (59)
57 5 / M50 [172] Martin Kořínek 1963 CZE Pardubice 56:01 19:31 26:47 (56)
58 20 / M18-34 [204] Milan Bártek 1992 CZE Vysoké Mýto 56:35 20:05 28:05 (62)
59 3 / Z18-34 [161] Veronika Macáková 1984 CZE Slatina 56:49 20:19 27:35 (60)
60 5 / Z35-49 [154] Dana Kulhánková 1974 CZE Zaječice 57:45 21:15 28:52 (67)
61 21 / M18-34 [208] Martin Zajíček 1998 CZE Semechnice 58:11 21:41 27:50 (61)
62 22 / M18-34 [196] Jan Šterner 1997 CZE Sdružení Přátel Třebechovic 58:14 21:44 26:47 (57)
63 4 / Z18-34 [168] Monika Beránková 1991 CZE Praha 4 Runners 58:17 21:47 29:06 (68)
64 26 / M35-49 [186] oldřich danihelka 1976 CZE NC Svítkovice 58:18 21:48 28:37 (65)
65 5 / Z18-34 [164] Kristýna Kulhánková 1995 CZE Zaječice 58:46 22:17 29:15 (69)
66 27 / M35-49 [182] Michal Švanda 1982 CZE Sdružení přátel Třebechovic 59:05 22:35 26:08 (47)
67 23 / M18-34 [566] David Fogl 1992 CZE Planet Express 01:00:42 24:12 29:16 (70)
68 6 / M50 [554] Roman kalhous 1959 CZE Věčný vývoj 01:00:51 24:21 30:49 (77)
69 6 / Z18-34 [165] šárka frýdlová 1990 CZE Smržov 01:02:40 26:11 28:40 (66)
70 6 / Z35-49 [155] Martina Boušková 1975 CZE Libanice35 01:02:44 26:14 29:32 (74)
71 7 / Z35-49 [550] Václava Jinopalová 1975 CZE 01:03:54 27:24 30:59 (78)
72 8 / Z35-49 [156] Jana Fiedlerová 1975 CZE Pardubice 01:04:15 27:45 29:57 (76)
73 7 / Z18-34 [162] Jana Barnetová 1995 CZE Planet Express 01:04:21 27:52 29:30 (72)
74 8 / Z18-34 [163] Lenka Barnetová 1998 CZE Planet Express 01:04:35 28:05 29:31 (73)
75 9 / Z35-49 [513] Jana Mergancová 1981 CZE JANA 01:05:25 28:55 29:20 (71)
76 28 / M35-49 [190] Ladislav Zelený 1982 CZE Zizel 01:07:03 30:33 31:11 (80)
77 9 / Z18-34 [167] Jana Zittová 1987 CZE Zizel 01:07:04 30:34 31:11 (79)
78 10 / Z18-34 [533] Barbora Prázová 1984 CZE 01:10:00 33:30 33:09 (82)
79 29 / M35-49 [181] Robert Maruna 1978 CZE Bob a Bobek 01:18:06 41:36 36:25 (83)
79 11 / Z18-34 [158] Hanka Málková 1987 CZE Bob a Bobek 01:18:06 41:36 36:27 (84)
79 30 / M35-49 [569] Jiří Šafr 1977 CZE 24:05 (31)
79 30 / M35-49 [517] Lukáš Chára 1980 CZE Czechoslovak Group BARTH-VIP 26:43 (55)
79 12 / Z18-34 [166] Jana Matesová 1986 CZE Matesáci 29:46 (75)
79 10 / Z35-49 [153] Kamila Černá 1975 CZE 31:30 (81)

výsledková listina Velká pardubická 5km

start ~ 13:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / M35-49 [86] Tomáš Mocek 1979 CZE Pardubice 17:55 00:00
2 1 / M18-34 [347] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 18:32 00:37
3 2 / M35-49 [565] David Kubias 1979 CZE 19:12 01:17
4 2 / M18-34 [95] Václav Locker 2003 CZE AC Pardubice 20:12 02:17
5 1 / M50 [61] Ivan Minchev 1957 CZE Just 20:25 02:30
6 3 / M18-34 [98] Jakub Luštinec 1985 CZE Lušťovi 20:30 02:34
6 3 / M18-34 [99] Petr Soukup 1991 CZE Taťko do toho! 20:30 02:34
8 3 / M35-49 [79] Tomáš Weidlich 1973 CZE USK Pardubice 20:58 03:03
9 5 / M18-34 [114] Lukáš Štěpánek 1993 CZE Přepychy 21:20 03:25
10 6 / M18-34 [545] Maxim Mokrý 2003 CZE PROfair 21:41 03:46
11 7 / M18-34 [101] Patrik Pekař 1991 CZE Kamarádi 21:48 03:53
12 8 / M18-34 [109] Jan Tikal 1987 CZE H a E 21:53 03:58
13 4 / M35-49 [547] Michal Voženílek 1980 CZE 21:54 03:59
14 5 / M35-49 [576] Martin šedivý 1978 CZE 22:14 04:19
15 6 / M35-49 [529] Jan Čtvrtečka 1979 CZE Hradec Králové 22:22 04:27
16 9 / M18-34 [94] Radek Pouč 1993 CZE Brno 22:36 04:41
17 1 / Z35-49 [557] Lenka Butorová 1980 CZE Extra Brno 22:38 04:43
18 10 / M18-34 [90] Lubomír Podaný 1986 CZE Pardubice 23:02 05:07
19 11 / M18-34 [561] Patrik pektor 2005 CZE 23:19 05:24
20 12 / M18-34 [107] František Musil 2002 CZE Hoděšovice 23:22 05:26
21 7 / M35-49 [73] Radim Vamberský 1980 CZE Hlinsko 23:24 05:29
22 1 / Z18-34 [555] Dana Schejbalová 1992 CZE 23:27 05:32
23 8 / M35-49 [78] Michal Pavlík 1977 CZE Odolena Voda 23:41 05:46
24 9 / M35-49 [562] David setrmájek 1975 CZE 69 23:54 05:58
25 2 / M50 [64] Jiří Půhoný 1966 CZE Pardubice 24:01 06:06
26 10 / M35-49 [71] Jiri Barta 1977 CZE Krouna 24:04 06:09
27 2 / Z18-34 [55] Eliška Márová 1985 CZE Srchmamma 24:13 06:18
28 1 / Z50 [1] Jindra Horáková 1968 CZE Báječné ženy v běhu 24:32 06:37
29 13 / M18-34 [105] Vít Zavřel 2003 CZE AC Pardubice 24:35 06:40
30 3 / Z18-34 [57] Veronika Pultarová 2001 CZE Hradec Králové 24:36 06:41
31 14 / M18-34 [93] Vojtech Barta 2001 CZE Krouna 24:41 06:46
32 11 / M35-49 [80] Tomáš Ráliš 1973 CZE Staré Hradiště 24:51 06:56
33 12 / M35-49 [70] Martin Klouček 1971 CZE Žatec 25:03 07:08
34 15 / M18-34 [104] Petr Jičínský 1988 CZE Pardubice 25:10 07:15
35 16 / M18-34 [498] Tomáš Miletín 1991 CZE 25:19 07:23
36 2 / Z35-49 [350] Alena Pazderová 1975 CZE Vysoké Mýto 25:29 07:34
37 3 / Z35-49 [355] Lenka Kopecká 1980 CZE Liboměřice, okres Chrudim 25:46 07:51
38 4 / Z35-49 [7] Daniela Kvochová 1973 CZE SKRIPT s.r.o. 25:47 07:52
39 4 / Z18-34 [28] Petra Karabinová 1996 CZE Vyškov 25:57 08:02
40 17 / M18-34 [102] Petr Čerňanský 1986 CZE Přelouč 25:59 08:04
41 18 / M18-34 [96] Luboš Minář 1995 CZE Náchod 25:59 08:04
42 5 / Z35-49 [25] Monika Senohrábková 1976 CZE Fitnessky BOOM TISK 26:00 08:05
43 19 / M18-34 [573] Filip Syrový 1998 CZE Zvičinští mistři 26:01 08:06
44 20 / M18-34 [502] Vojtěch Dunda 2004 CZE Vojta- Svítkov run 26:06 08:11
45 21 / M18-34 [113] Vojtěch Vodehnal 1993 CZE Záměláci 26:07 08:12
46 5 / Z18-34 [37] Veronika Koďousová 2002 CZE Záměl 26:14 08:19
47 22 / M18-34 [195] Ondřej Šindler 1984 CZE BUGA Team 26:19 08:24
48 6 / Z18-34 [41] Martina Luštincová 1988 CZE Luštovi 26:20 08:25
49 23 / M18-34 [543] Karel Fendrich 2006 CZE Feda team 26:30 08:35
50 13 / M35-49 [81] Martin Málek 1983 CZE Pardubice 26:41 08:45
51 2 / Z50 [515] Anna Stejskalová 1960 CZE 26:42 08:47
52 24 / M18-34 [110] Tomáš Sedláček 1986 CZE Velký Vřešťov 26:47 08:52
53 14 / M35-49 [504] Pavel Franc 1970 CZE 26:48 08:53
54 6 / Z35-49 [509] Vendula Štayrová 1974 CZE 26:52 08:56
55 25 / M18-34 [499] David Půhoný 1993 CZE 26:59 09:03
56 7 / Z18-34 [53] Žaneta Čermáková 1986 CZE Combo Strike 27:00 09:05
57 26 / M18-34 [100] Pavel Richter 1990 CZE Mladeč 27:01 09:05
58 8 / Z18-34 [54] Kamila Čermáková 1987 CZE Combo Strike 27:13 09:18
59 15 / M35-49 [85] Martin Čermák 1978 CZE Combo Strike 27:26 09:31
60 27 / M18-34 [558] Jan Kvoch 2001 CZE SKRIPT s.r.o. 27:29 09:34
61 16 / M35-49 [74] Petr Vlček 1975 CZE LaPeinture 27:29 09:34
62 3 / M50 [359] Milan Červenka 1967 CZE Pepek Námořník 27:42 09:47
63 17 / M35-49 [83] Pavel Gregor 1980 CZE Pardubice 27:59 10:04
64 18 / M35-49 [82] Tomáš Topol 1979 CZE Pardubice 28:00 10:05
65 4 / M50 [65] Tomáš Smolík 1967 CZE Pardubice 28:04 10:08
66 7 / Z35-49 [549] Lucie Králová 1982 CZE 28:04 10:09
67 9 / Z18-34 [48] Ida Rálišová 2006 CZE Staré Hradiště 28:09 10:14
68 8 / Z35-49 [12] Lubomíra Křivánková 1979 CZE Gruna 144 28:09 10:14
69 28 / M18-34 [548] Tomáš Žítek 1987 CZE 28:11 10:16
70 19 / M35-49 [340] Jan Jungwirth 1983 CZE SVVAT 28:13 10:18
71 9 / Z35-49 [571] Lenka Jarolímová 1983 CZE Srch Mamma 28:16 10:21
72 29 / M18-34 [112] Oliver Gotz 2007 CZE 2BMOTO 28:20 10:24
73 20 / M35-49 [87] Jan Götz 1969 CZE 2BMOTO 28:33 10:38
74 10 / Z18-34 [60] Tereza Nedbalová 1992 CZE Fitnessky BOOM TISK 28:41 10:45
75 10 / Z35-49 [16] Simona Langrová 1982 CZE šneci v akci 28:45 10:49
76 11 / Z35-49 [564] Zuzana Čermáková 1981 CZE 28:45 10:50
77 11 / Z18-34 [59] Anežka Nováková 1990 CZE 28:58 11:03
78 30 / M18-34 [111] Lukáš Moravec 1988 CZE 29:01 11:06
79 31 / M18-34 [92] Jakub Kmoníček 1987 CZE BARTH 29:05 11:10
80 12 / Z35-49 [345] Leona Mrázková 1982 CZE Ronov nad Doubravou 29:07 11:12
81 12 / Z18-34 [33] Jana Shejbalová 1991 CZE RUN magazine team 29:11 11:16
82 13 / Z35-49 [530] Renáta Čtvrtečková 1980 CZE Hradec Králové 29:14 11:19
83 14 / Z35-49 [367] Kristýna Mišáková 1980 CZE Pardubice 29:17 11:22
84 3 / Z50 [575] Magdaléna cejpková 1968 CZE 29:18 11:23
85 4 / Z50 [357] Lea Götzová 1968 CZE 2BMOTO 29:19 11:24
86 21 / M35-49 [552] Radek cibulka 1971 CZE 29:20 11:24
87 32 / M18-34 [88] Martin Dušek 1992 CZE pen.tagram 29:25 11:30
88 15 / Z35-49 [19] Hana Trojanová 1978 CZE Hradec Králové 29:29 11:34
89 16 / Z35-49 [26] Zuzana Mlatečková 1980 CZE Ben 29:44 11:49
90 22 / M35-49 [365] Radek Mlateček 1976 CZE Ben 29:47 11:52
91 13 / Z18-34 [497] Nela Šmídlová 1993 CZE 29:49 11:54
92 14 / Z18-34 [46] Lucie Zavřelová 1993 CZE Kamarádi 29:49 11:54
93 5 / Z50 [5] Darina Karáskova 1959 CZE Báječné ženy v běhu 29:49 11:54
94 15 / Z18-34 [32] Kateřina Kučerová 1989 CZE Hradec Králové 29:51 11:56
95 23 / M35-49 [69] Jiří Běhal 1981 CZE Pardubice 29:52 11:57
96 17 / Z35-49 [23] Gabriela Nováková 1982 CZE Hradec Králové 29:53 11:58
97 16 / Z18-34 [43] Lenka Picková 1987 CZE 29:55 12:00
98 18 / Z35-49 [22] Petra Barakova 1980 CZE Chroustovice 30:01 12:06
99 17 / Z18-34 [572] Lenka Vondrová 1986 CZE Šneci v běhu 30:13 12:18
100 18 / Z18-34 [45] Eva Hrdá 1985 CZE Pardubice 30:17 12:21
101 19 / Z18-34 [27] Tereza Hloušková 1992 CZE pen.tagram 30:25 12:30
102 5 / M50 [63] Milan Dobeš 1967 CZE Pardubice 30:26 12:31
103 6 / Z50 [3] Monika Dobešová 1967 CZE Pardubice 30:27 12:31
104 19 / Z35-49 [8] Dana Sykorova 1978 CZE Stare Mesto 30:31 12:36
105 20 / Z18-34 [361] Jana Tušlová 1989 CZE Praha 30:34 12:39
106 33 / M18-34 [505] Petr Kolbaba 1992 CZE 30:45 12:50
107 20 / Z35-49 [9] Markéta Doleželová 1973 CZE Olomouc 31:20 13:25
108 24 / M35-49 [68] Zdeněk Doležel 1971 CZE Olomouc 31:22 13:27
109 21 / Z18-34 [29] Veronika Sirová 1995 CZE Dvůr Králové nad Labem 31:25 13:30
110 25 / M35-49 [75] Pavel Langr 1979 CZE šneci v akci 31:26 13:31
111 7 / Z50 [6] Marcela Tamchynová 1962 CZE Máca teamba 31:30 13:34
112 21 / Z35-49 [542] Renata Fendrichová 1980 CZE Feda Team 31:54 13:59
113 34 / M18-34 [89] Jan Šíp 1984 CZE BKB Brno 31:58 14:03
114 8 / Z50 [4] Naďa Voldánová 1963 CZE Praha 32:07 14:12
115 22 / Z35-49 [18] Marcela Smolíková 1973 CZE Pardubice 32:11 14:16
116 22 / Z18-34 [47] Vanda Vošvrdová 1987 CZE Neváhej a běž! 32:28 14:33
117 23 / Z35-49 [14] Dana Vlčková 1982 CZE LaPeinture 32:43 14:47
118 23 / Z18-34 [38] Eliška Hrdá 2006 CZE Bambulka 32:54 14:58
119 24 / Z35-49 [20] Andrea Hutlová 1978 CZE Pardubice 33:07 15:12
120 26 / M35-49 [67] Karel Jungwirth 1982 CZE Náchod 33:12 15:17
121 27 / M35-49 [84] Marian Kacerovský 1972 CZE Hoděšovice 33:23 15:28
122 35 / M18-34 [106] Jan Musil 2005 CZE Hoděšovice 33:24 15:29
123 25 / Z35-49 [560] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 33:24 15:29
124 24 / Z18-34 [531] Iva Szekérová 1987 CZE 33:28 15:33
125 26 / Z35-49 [21] Pavlína Valentová 1978 CZE Pardubice 33:43 15:48
126 27 / Z35-49 [511] Marketa Vinklerová 1975 CZE 33:49 15:54
127 28 / Z35-49 [507] Marta Holická 1975 CZE 33:49 15:54
128 29 / Z35-49 [17] Michaela Hainišová 1979 CZE Trutnov 34:08 16:13
129 36 / M18-34 [97] Adam Zavadil 2005 CZE Sportovní tým 34:18 16:23
130 28 / M35-49 [342] Josef Petera 1982 CZE Peterovci 34:20 16:24
131 25 / Z18-34 [358] Michaela Morongová 1995 CZE Záměláci 34:21 16:25
132 37 / M18-34 [108] Karel Mašek 1996 CZE Pardubice 34:25 16:30
133 26 / Z18-34 [42] Martina Neumanová 2001 CZE Nasavrky 34:36 16:41
134 30 / Z35-49 [15] Marcela Kumpanová 1979 CZE Sezemice 34:39 16:44
135 27 / Z18-34 [230] Eva Tuzová 1990 CZE 34:58 17:02
136 38 / M18-34 [91] Michal Kratochvíl 2004 CZE Kraťáci 35:20 17:24
137 28 / Z18-34 [40] Havelková Václava 1991 CZE Malešov 35:43 17:48
138 29 / M35-49 [77] David Nosek 1978 CZE Praha 35:55 17:59
139 31 / Z35-49 [574] Lucie Nosková 1981 CZE Praha 36:03 18:08
140 32 / Z35-49 [488] Martina Sedláčková 1974 CZE 36:10 18:15
141 33 / Z35-49 [10] Monika Stierandová 1980 CZE Šneci v běhu 36:22 18:27
142 34 / Z35-49 [353] Jana Šlingrová 1983 CZE SrchMamma 36:27 18:32
143 35 / Z35-49 [24] Romana Cidlinská 1980 CZE SrchMamma 36:34 18:38
144 29 / Z18-34 [52] Terezie Grigarová 1992 CZE Pardubice 36:38 18:42
144 29 / Z18-34 [58] Dominika Korejtková 1991 CZE Pardubice 36:38 18:42
146 31 / Z18-34 [44] Kristýna Heřmanská 2002 CZE Heřmanův Městec 36:46 18:50
147 6 / M50 [66] Josef Kratina 1954 CZE BKJK Jablonec nad Nisou 37:00 19:04
148 39 / M18-34 [487] Jiří Němec 1990 CZE Rebels Pardubice 38:29 20:33
149 9 / Z50 [2] Lenka Němcová 1967 CZE Rebels Pardubice 38:30 20:35
150 32 / Z18-34 [51] Kristýna Štěpánová 2000 CZE Přelouč 42:42 24:47
151 7 / M50 [62] Jaroslav Kovář 1962 CZE Horní Jelení 01:12:17 54:22
152 33 / Z18-34 [35] Šárka Hloušková 2004 CZE Choceň 01:39:22 01:21:27
153 36 / Z35-49 [503] Zuzana Dundová 1975 CZE 02:35:54 02:17:59
153 36 / Z35-49 [11] Jana Nemešová 1980 CZE Nemešice :)
DNF / Z35-49 [13] Alena Sviastyn 1974 CZE Dobrmanci
DNF / M35-49 [72] Felix Sviastyn 1973 CZE Dobrmancir

výsledková listina Velká pardubická štafeta

start ~ 13:30:00

soubor typ souboru velikost poslední změna
barth-day vysledky velka-pardubicka-stafeta pdf 32017B19.05.2018 17:06:00

výsledková listina Dogrunning 10km

start ~ 15:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [567] Leoš Koďous 1974 CZE MOP VOKO 38:56 00:00 18:01 (1)
2 2 / Muži [218] Alex Vagner 1990 CZE Run for fun 40:59 02:02 18:53 (2)
3 3 / Muži [356] Adam Götz 1997 CZE Trutnov 45:27 06:30 19:20 (3)
4 1 / Ženy [215] Lenka Chmelařová 1982 CZE Blažovice 53:34 14:37 23:12 (4)
5 4 / Muži [220] Milan Kanta 1965 CZE Benátky nad Jizerou 01:01:44 22:47 27:11 (5)
6 2 / Ženy [537] Lenka Doubek Brennerová 1983 CZE Zelený Pruh 01:09:44 30:47 31:56 (6)

výsledková listina Dogrunning 5km

start ~ 15:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / Muži [346] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 18:10 00:00
2 2 / Muži [146] René Matulík 1971 CZE Pardubice 20:37 02:27
3 1 / Ženy [126] Adéla Šrůtková 1999 CZE Hodonín 20:44 02:34
4 3 / Muži [540] Michal Douda 1989 CZE 21:00 02:50
5 2 / Ženy [134] Andrea Ladrová 1995 CZE Kutná Hora 1 22:46 04:36
6 3 / Ženy [144] Ilona Kalenská 1995 CZE Jihočeský canicross 23:32 05:22
7 4 / Ženy [123] Petra Javorová 1992 CZE Velké Chvojno 24:02 05:52
8 5 / Ženy [137] Kamila Vosahlova 2001 CZE Přelouč 24:07 05:57
9 6 / Ženy [128] Romana Balcarová 1978 CZE Praha 24:09 05:59
10 7 / Ženy [138] Nina Záveská 1978 CZE Ladyhawks 24:15 06:05
11 8 / Ženy [538] Vladimíra Hačevská 1987 CZE 24:45 06:35
12 4 / Muži [145] Petr Kužma 1972 CZE Ústí nad Orlicí 25:18 07:08
12 4 / Muži [147] Radek Joska 1968 CZE Hradec Kralove 25:18 07:08
14 6 / Muži [148] Jakub Škop 1989 CZE 2BMOTO 25:32 07:22
15 9 / Ženy [143] Kateřina Kabourková 1980 CZE Golčův Jeníkov 26:32 08:22
16 10 / Ženy [343] Martina Skřebská 1966 CZE Dante Ler Gopo 26:55 08:45
17 11 / Ženy [133] Anna Kompauerová 1994 CZE Brno 27:02 08:52
18 12 / Ženy [140] Šárka Gill 1968 CZE Pintadita 27:36 09:26
19 13 / Ženy [129] Klára Zelenková 1977 CZE Prosetín 27:36 09:26
20 14 / Ženy [131] Gabriela Poskočilova 1984 CZE HOPSKOCI 28:32 10:22
21 15 / Ženy [127] Petra Kučerová 1985 CZE Jrt Agi Pardubice 29:09 10:59
22 16 / Ženy [551] Ivana jagerčíková 1986 CZE pes: Lilly 29:45 11:35
23 17 / Ženy [132] Ilona Vejtasová 1977 CZE Holice 29:50 11:40
24 18 / Ženy [121] Sylva Novotna 1972 CZE Dasymima 31:12 13:02
24 18 / Ženy [136] Markéta Nikolínková 1973 CZE Pardubice 31:12 13:02
26 20 / Ženy [362] Petra Školníková 1981 CZE Petra a Žofka 31:16 13:06
27 21 / Ženy [130] Slávka Kreiselová 1968 CZE Trutnov 31:32 13:22
28 22 / Ženy [580] Petra seibertová 1980 CZE BW Pardubice 32:38 14:28
29 23 / Ženy [216] Veronika Vilčková 1987 CZE Pardubice 32:55 14:45 32:55 (1)
30 24 / Ženy [217] Lenka Králová 1983 CZE Pardubice 32:56 14:46 32:56 (2)
31 25 / Ženy [135] Irena Vondráčková 1978 CZE Irena Vondráčková pes Ciro 34:13 16:03
32 26 / Ženy [142] Jitka Nováková 1994 CZE Nechanice 40:22 22:12
33 27 / Ženy [139] Zuzana Olahová 1977 CZE Ladyhawks 55:39 37:29
DNF / Ženy [141] Marie Hrbková 1986 CZE Ujezd nad lesy
DNF / Ženy [578] Kristýna Kachyňová 1989 CZE Profair spol. s r.o.

výsledková listina Kolo 10km

start ~ 16:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [228] Milan Dunda 1975 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 23:08 00:00 11:09
2 2 / Muži [344] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 24:54 01:46 12:02
3 3 / Muži [226] Jakub Horník 1991 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 25:04 01:55 12:11
4 4 / Muži [579] Jakub Říha 2000 CZE Pardubice 27:56 04:48 13:54
5 5 / Muži [535] František Vrba 2001 CZE 28:14 05:06 13:58
6 6 / Muži [225] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 29:21 06:12 14:17
7 7 / Muži [227] Matěj Rychnovský 2003 CZE Pardubice 29:21 06:13 14:21
8 1 / Ženy [512] Michal Šafařík 1972 CZE ŠÁFA 30:25 07:17 14:14
9 8 / Muži [224] Jiří Němec 1966 CZE Rebels Pardubice 31:08 07:59 15:03
9 8 / Muži [231] Martin Krátký 1977 CZE Dolní Ředice 31:08 07:59 15:42
11 2 / Ženy [223] Zuzka Krátká 2008 CZE ** Zuzka ** 31:44 08:35 15:42
12 10 / Muži [229] Tomáš Havrda 1980 CZE Pardubice 32:02 08:54 15:32
13 3 / Ženy [354] Tereza Puchernová 2003 CZE ŠAK Pardubice 32:56 09:47 15:46
14 11 / Muži [577] Vojtěch Racek 2005 CZE Dašice 43:23 20:14 20:37

výsledková listina Koloběžky 5km

start ~ 16:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / Muži [119] Zbyněk Čermák 1981 CZE Debra ČR 20:09 00:00
2 2 / Muži [117] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 23:50 03:40
3 3 / Muži [118] Petr Novotný 1969 CZE Ždírec nad Doubravou 27:00 06:50
4 1 / Ženy [116] Jitka Novotná 1973 CZE Ždírec nad Doubravou 27:01 06:51
5 2 / Ženy [115] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 30:19 10:09