Běh Babiččiným údolím

03.04.2016 Babiččino údolí

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

O babiččin krajáč (dospělí)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup mez.
1 1 / Muži [83] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 19:32 00:00 04:26 (2)
2 2 / Muži [85] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 19:35 00:02 04:26 (3)
3 3 / Muži [180] František Vagenknecht 1977 CZE ASTER Team Jičín 19:50 00:17 04:27 (4)
4 4 / Muži [42] Vojtěch Hájek 1998 CZE SK NMMET 19:59 00:27 04:29 (6)
5 5 / Muži [262] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 20:09 00:36 04:25 (1)
6 6 / Muži [447] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 20:24 00:51 04:30 (9)
7 7 / Muži [134] David Plný 1993 CZE BKL Machov 21:02 01:29 04:30 (8)
8 8 / Muži [272] Vlastimil Flegl 1986 CZE CZE 21:10 01:37 04:34 (10)
9 9 / Muži [201] Zdeněk Zikmund 1997 CZE SK NMMET 21:12 01:39 04:37 (11)
10 10 / Muži [156] Jiří Sedlák 1995 CZE SK Podfara Nový Hrádek 21:32 01:59 04:29 (7)

O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup mez.
1 1 / Muži [656] Jakub Jon 2001 CZE SK NMMET 03:29 00:00 01:37 (1)
2 2 / Muži [651] Petr Bárta 2001 CZE Tj Sokol Jetřichov 03:47 00:17 01:50 (4)
3 3 / Muži [664] Tomáš Holman 2001 CZE SK NMMET 03:51 00:22 01:47 (2)
4 4 / Muži [657] Filip Krivčík 2002 CZE CZE 03:55 00:26 01:48 (3)
5 1 / Ženy [655] Kateřina Jebavá 2001 CZE SK NMMET 04:05 00:35 01:57 (6)
6 2 / Ženy [662] Kateřina Tůmová 2001 CZE SK NMMET 04:05 00:36 01:57 (7)
7 3 / Ženy [654] Kristina Jánská 2001 CZE SK NMMET 04:12 00:43 01:55 (5)
8 4 / Ženy [653] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 04:22 00:53 02:08 (9)
9 5 / Ženy [670] Natálie Kufelová 2001 CZE ZŠ a MŠ Krčím 04:53 01:24 02:01 (8)
10 6 / Ženy [658] Simona Mílová 2002 CZE Hvězda SKP Pardubice 04:56 01:27 02:15 (11)

O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup mez.
1 1 / Muži [605] Daniel Sporysch 2003 CZE SK NMMET 01:39 00:00
2 1 / Ženy [609] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:45 00:05
3 2 / Muži [601] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:50 00:10
4 3 / Muži [604] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:51 00:11
5 2 / Ženy [603] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 01:52 00:12
(6) 2 / Ženy [610] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:52 00:12
7 4 / Ženy [608] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 01:52 00:12
8 5 / Ženy [612] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:54 00:14
9 4 / Muži [666] Martin Fiala 2003 CZE ZŠ J 01:56 00:17
10 6 / Ženy [611] Dominika Svobodová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:58 00:18

O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup mez.
1 1 / Muži [568] FRANTIŠEK kUHN 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:48 00:00
2 2 / Muži [572] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 01:48 00:00
3 3 / Muži [581] Josef Kubias 2005 CZE Tyčka a kulička 01:50 00:02
4 4 / Muži [574] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 01:50 00:02
5 5 / Muži [570] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 01:53 00:04
6 1 / Ženy [551] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Náchod 01:53 00:05
7 6 / Muži [571] Adam Nágy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:55 00:07
8 2 / Ženy [553] Adéla Kopecká 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:58 00:10
9 3 / Ženy [576] Gabriela Malá 2005 CZE Maratonstav Úpice 01:59 00:11
10 7 / Muži [560] Ondřej Souček 2006 CZE CZE 02:03 00:14

O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup mez.
1 1 / Muži [534] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:14 00:00
2 1 / Ženy [512] Tereza Pecháčková 2007 CZE Atletika Jaroměř 02:14 00:00
3 2 / Muži [511] Adam Pecina 2007 CZE Rungo.cz 02:15 00:01
4 3 / Muži [520] Adam Velechovský 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:16 00:02
5 4 / Muži [530] Petr Topalovsý 2007 CZE 3Zš Komenského Trutnov 02:16 00:02
6 2 / Ženy [502] Tereza Doležalová 2008 CZE Sokol Náchod 02:16 00:02
7 5 / Muži [527] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:17 00:03
8 6 / Muži [517] Jiri Stepan 2007 CZE Loko Vltavín Praha 02:18 00:04
9 3 / Ženy [531] SOFIE Plechová 2007 CZE Zš česká Skalice 02:19 00:05
10 7 / Muži [533] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin car Ski Team 02:20 00:06

O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup mez.
1 1 / Ženy [474] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:05 00:00
2 1 / Muži [473] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10 00:04
3 2 / Ženy [455] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:11 00:05
4 2 / Muži [487] Václav Podšubka 2009 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:11 00:05
5 3 / Muži [467] Jáchym Bém 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14 00:08
6 4 / Muži [456] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 02:14 00:08
7 5 / Muži [457] Miroslav Meloun 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:15 00:09
8 3 / Ženy [453] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:16 00:10
9 6 / Muži [458] Vojtěch Moravec 2009 CZE TC Dobruška 02:18 00:12
10 4 / Ženy [452] Stella Černá 2009 CZE CZE 02:20 00:14

O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec mez.
1 1 / Muži [401] Nicol Cinkova 2011 CZE Sokol Náchod
2 1 / Ženy [417] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice
3 2 / Ženy [419] Pavlínka Divišková 2011 CZE Svaz Českých Bohémů
4 2 / Muži [422] Toník Hovorka 2011 CZE CZE
5 3 / Muži [402] Šimon Jirásek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují
6 4 / Muži [429] Michal Popelka 2011 CZE MŠ Neděliště
7 5 / Muži [403] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují
8 6 / Muži [428] Vojtěch Vrzáček 2011 CZE CZE
9 3 / Ženy [414] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov
10 4 / Ženy [406] Julie Polická 2011 CZE CZE