Běh Babiččiným údolím

02.04.2017 Ratibořice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

O med pana Proška

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [418] Filip Krivčík 2002 CZE Bohuslavice nad Metují 04:51.3
2 2 / Muži [484] Matěj Šimek 2002 CZE Hvězda SKP Pardubice 04:52.3 00:01.0
3 3 / Muži [417] Martin Fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:00.6 00:09.3
4 1 / Ženy [483] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:31.5 00:40.2
5 2 / Ženy [416] Karolína Tobišková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:33.0 00:41.7
6 3 / Ženy [413] Zuzanka Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 05:34.6 00:43.3
7 4 / Ženy [481] Adélka Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:34.8 00:43.5
8 5 / Ženy [482] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:50.4 01:59.1
9 6 / Ženy [442] Tereza Sahulová 2002 CZE Maratonstav Úpice 07:24.1 02:32.8
10 7 / Ženy [443] Markéta Sahulová 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:56.4 03:05.1

O mlynářův trdelník

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [458] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:21.6
2 2 / Ženy [429] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 02:23.6 00:02.0
3 1 / Muži [457] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:23.8 00:02.2
4 2 / Muži [428] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:25.4 00:03.8
5 3 / Muži [451] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:28.2 00:06.6
6 3 / Ženy [452] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:28.9 00:07.3
7 4 / Muži [430] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:30.2 00:08.6
8 4 / Ženy [420] Simona Taucová 2004 CZE BKL Machov 02:31.6 00:10.0
9 5 / Ženy [436] Zuzana Bašková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36.5 00:14.9
10 6 / Ženy [433] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:43.8 00:22.2

O krajánkův šátek

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [423] František Kuhn 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:23.9
2 2 / Muži [426] Tobiáš Sporysch 2006 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:24.3 00:00.4
3 1 / Ženy [431] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Náchod 02:26.2 00:02.3
4 3 / Muži [414] Vladislav Kitayev 2006 CZE Sokol Náchod 02:29.0 00:05.1
5 4 / Muži [410] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 02:30.6 00:06.7
6 5 / Muži [406] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:31.5 00:07.6
7 2 / Ženy [412] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34.9 00:11.0
8 3 / Ženy [402] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:36.7 00:12.8
9 6 / Muži [419] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 02:38.5 00:14.6
10 7 / Muži [405] Richard Kutík 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:39.1 00:15.2

O Kudrnovic veverky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [243] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 01:56.7
2 1 / Ženy [239] Tereza Doležalová 2008 CZE Sokol Náchod 01:59.7 00:03.0
3 2 / Muži [143] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 02:00.5 00:03.8
4 3 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:06.3 00:09.6
5 4 / Muži [363] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 02:07.4 00:10.7
6 5 / Muži [281] Tomáš Zikmund 2009 CZE 02:09.9 00:13.2
7 6 / Muži [379] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10.1 00:13.4
8 7 / Muži [377] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 02:11.7 00:15.0
8 7 / Muži [249] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:11.7 00:15.0
10 2 / Ženy [273] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:12.1 00:15.4

O Babiččiny pohádky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [241] Nela Sporyschová 2010 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:14.5
2 2 / Ženy [257] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14.6 00:00.1
3 1 / Muži [253] Marek Černík 2010 CZE Dobruška 02:23.0 00:08.5
4 2 / Muži [280] Vojta Mervart 2010 CZE 02:28.5 00:14.0
5 3 / Muži [286] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:34.2 00:19.7
6 4 / Muži [277] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34.5 00:20.0
7 5 / Muži [283] Jan Pajer 2010 CZE SDH V. Třebešov 02:35.6 00:21.1
8 6 / Muži [276] David Zelený 2011 CZE MŠ Běloves-Náchod 02:38.8 00:24.3
9 7 / Muži [287] Matěj Žďárský 2010 CZE Náchod 02:40.5 00:26.0
10 8 / Muži [200] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:40.6 00:26.1

O pohádkové pexeso

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [222] Matyáš Duch 2012 CZE Havlovice 00:36.1
2 2 / Muži [221] Vojtěch Zikmund 2012 CZE 00:36.4 00:00.3
3 3 / Muži [219] Petr Sychrovský 2012 CZE Divočáci LU 00:36.9 00:00.8
4 4 / Muži [204] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:38.5 00:02.4
5 1 / Ženy [205] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 00:40.3 00:04.2
6 2 / Ženy [201] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 00:41.5 00:05.4
7 3 / Ženy [223] Andriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 00:41.9 00:05.8
8 4 / Ženy [227] Lenka Hanušová 2012 CZE 00:43.1 00:07.0
9 5 / Ženy [206] Julie Míšková 2012 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 00:45.2 00:09.1
10 6 / Ženy [209] Brychová Viktorie 2012 CZE Dobruška 00:46.2 00:10.1

O babiččin krajáč

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [2] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 20:17.1
2 2 / Muži [1] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 21:09.2 00:52.1
3 3 / Muži [32] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 21:12.0 00:54.9
4 4 / Muži [94] David Plný 1993 CZE Enervit Team 22:05.8 01:48.7
5 5 / Muži [154] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 22:19.4 02:02.3
6 6 / Muži [51] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 22:31.5 02:14.4
7 7 / Muži [86] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 22:39.3 02:22.2
8 8 / Muži [162] Marek Kincl 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 22:56.1 02:39.0
9 9 / Muži [156] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 23:13.1 02:56.0
10 10 / Muži [34] Jan Dostál 1986 CZE Vella team Náchod 23:14.4 02:57.3