Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

O med pana Proška

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec 04:16.0
2 2 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:28.5
3 3 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:34.3
4 4 / kluci SK Nové Město nad Metují 04:39.4
5 5 / kluci Gymnázium Jaroměř 04:53.0

O mlynářův trdelník

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci Hvězda Pardubice 02:07.9
2 2 / kluci Hvězda Pardubice 02:08.1
3 1 / holky TJ Maratonstav Úpice 02:15.0
4 3 / kluci Olfin car ski team 02:16.5
5 4 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:19.7

O krajánkův šátek

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci TJ Červený Kostelec 02:21.9
2 1 / holky Nové Město nad Metují 02:23.5
3 2 / holky SK Nové Město nad Metují 02:23.9
4 2 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:27.4
5 3 / kluci Olfin car Ski Team 02:29.1

O Kudrnovic veverky

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci DLNK dream team 01:53.4
2 1 / holky BKL Machov 01:57.8
3 2 / holky TJ Dvůr Králové nad Labem 01:59.9
4 2 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:01.3
5 3 / kluci Sokol Žernov 02:02.5

O Babiččiny pohádky

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci Náchod 02:06.9
2 2 / kluci OSK OPOČNO 02:07.4
3 3 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:09.0
4 4 / kluci Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 02:11.5
5 5 / kluci TJ Maratonstav Úpice 02:12.7

Holky O pohádkové pexeso

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / holky Habřína 00:29.7
2 2 / holky BUBUTEAM 00:32.3
3 3 / holky Atletika Tutnov 00:39.6
4 4 / holky kupkolo.cz 00:41.5
5 5 / holky Vrchoviny 00:42.7

Kluci O pohádkové pexeso

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci Sokol Havlovice 00:23.3
2 2 / kluci tři dva 1 00:26.2
(3) 2 / kluci green4plan s.r.o. 00:26.2
4 4 / kluci Rtyně v Podkrkonoší 00:26.8
5 5 / kluci MŠ Krenkova Česká Skalice 00:31.2

O babiččin krajáč

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži SK Nové Město nad Metují 20:07.6
2 2 / Muži SK Nové Město nad Metují 20:12.5
3 3 / Muži Vencl tým Ústí nad Orlicí 20:19.3
4 4 / Muži SK Nové Město nad Metují 20:37.3
5 5 / Muži RunSport/Salomon Team 20:47.5