Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muzi : 7, zeny: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 27, muzi : 13, zeny: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 39, muzi : 18, zeny: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 43, muzi : 19, zeny: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 36, muzi : 19, zeny: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muzi : 0, zeny: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 15, muzi : 15, zeny: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 251, muzi : 144, zeny: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

výsledková listina O med pana Proška

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [337] Michal Čuda 2004 CZE ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec 04:16 00:00
2 2 / kluci [182] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:28 00:12
3 3 / kluci [178] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:34 00:18
4 4 / kluci [185] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:39 00:23
5 5 / kluci [330] Tadeáš Macek 2004 CZE Gymnázium Jaroměř 04:53 00:37
6 1 / holky [181] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 04:54 00:38
7 2 / holky [183] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:55 00:39
8 3 / holky [336] Michaela Křováková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57 00:41
8 3 / holky [335] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57 00:41
10 5 / holky [184] Michaela Škopová 2003 CZE Hronov 05:49 01:33
11 6 / kluci [179] František Hanzl 2004 CZE Kramolna 05:57 01:41
12 6 / holky [329] Johanka Jirásková 2004 CZE ZŠ Komenského Náchod 06:46 02:30
13 7 / holky [177] Eliška Bubeníčková 2004 CZE Náchod 06:47 02:31
14 7 / kluci [180] Josef Hofman 2003 CZE Hronov 48:17 44:01

výsledková listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [366] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:07 00:00
2 2 / kluci [367] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:08 00:00
3 1 / holky [359] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15 00:07
4 3 / kluci [355] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:16 00:08
5 4 / kluci [193] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19 00:11
6 2 / holky [188] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:20 00:12
7 3 / holky [197] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21 00:13
8 5 / kluci [189] Jonáš Kohl 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:22 00:14
9 4 / holky [333] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 02:23 00:15
10 6 / kluci [368] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25 00:17
11 7 / kluci [328] Vladislav Kitayev 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:26 00:18
12 5 / holky [187] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:27 00:19
13 8 / kluci [353] Radek Majera 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:30 00:22
14 6 / holky [186] Adéla Bělobrádková 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31 00:23
15 7 / holky [370] Anna Gavlasová 2005 CZE ZŠ Malecí Nové Město nad Metují 02:33 00:25
15 9 / kluci [191] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:33 00:25
17 10 / kluci [334] Jan Serbousek 2006 CZE Loko Trutnov 02:38 00:30
18 8 / holky [331] Tereza Turková 2005 CZE ZŠ Školní 1000 02:41 00:34
19 11 / kluci [195] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 02:47 00:39
20 12 / kluci [190] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 02:48 00:40
21 9 / holky [360] Klára Kaválková 2006 CZE Dolní Radechová 02:49 00:41
22 13 / kluci [365] Adam Macháček 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:50 00:42
23 10 / holky [194] Kateřina Říhová 2006 CZE Nové Město nad Metují 02:51 00:43
24 11 / holky [369] Tereza Macháňová 2005 CZE TJ Sokol Žernov 02:53 00:45
25 12 / holky [371] Veronika Hanušová 2005 CZE Lhota pod Hořičkmi 02:54 00:46
26 13 / holky [332] Anna Šturmová 2006 CZE ZŠ Lhota 02:56 00:48
27 14 / holky [192] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 02:57 00:49

výsledková listina O krajánkův šátek

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [354] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:21 00:00
2 1 / holky [214] Natálie Kubečková 2007 CZE Nové Město nad Metují 02:23 00:01
3 2 / holky [201] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23 00:02
4 2 / kluci [226] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27 00:05
5 3 / kluci [356] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:29 00:07
6 3 / holky [220] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30 00:08
7 4 / kluci [221] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31 00:09
8 4 / holky [213] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:35 00:13
9 5 / kluci [227] Matěj Vondra 2007 CZE Rudník 02:35 00:13
10 5 / holky [393] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:36 00:14
11 6 / kluci [219] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:38 00:16
12 7 / kluci [198] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 02:38 00:16
13 8 / kluci [212] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:39 00:18
14 6 / holky [217] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:40 00:18
15 7 / holky [199] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:41 00:19
16 8 / holky [363] Adéla Olbortová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:42 00:20
17 9 / kluci [223] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:42 00:20
18 9 / holky [204] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:44 00:22
19 10 / holky [364] Karolína Horkelová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:44 00:22
20 10 / kluci [207] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pce 02:47 00:25
21 11 / holky [222] Natálie Schusterová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:47 00:25
21 11 / holky [206] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:47 00:25
23 11 / kluci [228] Adam Zemanek 2008 CZE zš Dvúr Kralove nad Labem 02:48 00:26
24 12 / kluci [208] Patrik Hanzl 2008 CZE Náchod 02:49 00:27
25 13 / kluci [205] filip glos 2008 CZE rudník 02:50 00:28
26 13 / holky [209] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:50 00:28
27 14 / holky [225] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:52 00:30
28 15 / holky [211] Lucie Hrochova 2008 CZE Velké Poříčí 02:53 00:31
29 16 / holky [224] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 02:55 00:33
30 14 / kluci [215] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 02:57 00:35
31 17 / holky [358] Rozálie Sitná 2008 CZE Pětihosty 03:01 00:39
32 18 / holky [362] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:05 00:44
33 15 / kluci [373] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 03:10 00:48
34 19 / holky [218] Barbora Plíštilová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:11 00:49
35 16 / kluci [216] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:13 00:51
36 20 / holky [357] Amélie Sitná 2008 CZE Pětihosty 03:17 00:55
37 17 / kluci [202] Šimon Fetter 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:28 01:06
38 21 / holky [374] Kristýna Vanžurová 2008 CZE Komenského Náchod 03:31 01:09
39 18 / kluci [340] Richard Müller 2007 CZE ŽŠ Plhov Náchod 03:42 01:20

výsledková listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [241] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 01:53 00:00
2 1 / holky [229] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 01:57 00:04
3 2 / holky [291] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:59 00:06
4 2 / kluci [242] Adam Paar 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:01 00:07
5 3 / kluci [285] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 02:02 00:09
6 3 / holky [252] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:03 00:10
7 4 / kluci [249] Marek Rufer 2009 CZE Vondřejcteam Náchod 02:04 00:11
8 4 / holky [237] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:08 00:15
9 5 / holky [251] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 02:09 00:16
10 5 / kluci [302] Jan Maršík 2009 CZE LOKO Trutnov 02:10 00:16
11 6 / kluci [253] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:10 00:17
12 7 / kluci [396] Rudolf Farský 2009 CZE ZŠ Komenského Semily 02:11 00:17
13 8 / kluci [248] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:12 00:19
14 6 / holky [233] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:14 00:21
14 6 / holky [247] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:14 00:21
16 9 / kluci [346] Matyáš Fetter 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:15 00:21
17 8 / holky [395] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15 00:22
18 9 / holky [244] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:16 00:23
19 10 / holky [246] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:18 00:24
20 11 / holky [255] Anna Žďárská 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21 00:28
21 10 / kluci [339] filip řihák 2010 CZE červený kostelec 02:22 00:29
21 10 / kluci [347] Matyáš Kraml 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:22 00:29
23 12 / kluci [230] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:24 00:31
23 12 / kluci [297] Vojtěch Mervart 2010 CZE 02:24 00:31
25 12 / holky [361] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:26 00:33
26 13 / holky [303] Ella Kaválková 2010 CZE Dolní Radechová 02:27 00:33
27 14 / kluci [243] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:27 00:34
28 14 / holky [240] Jakub Ležovič 2010 CZE Česká Skalice 02:28 00:34
29 15 / holky [250] Michaela Rydlová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:28 00:35
30 15 / kluci [300] Kryštof Zvara 2010 CZE ZŠ Hořičky 02:29 00:35
31 16 / holky [238] Anežka Kučerová 2009 CZE green4plan s.r.o. 02:29 00:36
32 16 / kluci [254] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:31 00:38
33 17 / holky [245] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:33 00:39
34 18 / holky [402] Agáta Bielicová 2009 CZE TJ Sokol Česká Sklaice 02:33 00:39
35 19 / holky [235] Anna Hofmanová 2010 CZE Hronov 02:34 00:40
36 20 / holky [341] Aneta Škarková 2009 CZE ZŠ Hořičky 02:35 00:41
37 17 / kluci [392] Petr Brož 2010 CZE MŠ Žďárky 02:41 00:47
38 21 / holky [288] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 02:46 00:52
39 18 / kluci [287] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 02:46 00:53
40 22 / holky [290] Nela Peovská 2010 CZE ZŠ Česká Skalice 02:48 00:54
41 23 / holky [403] Tereza Chmelíková 2010 CZE Stepík Nové Město nad Metují 02:50 00:56
42 24 / holky [236] Natálie Chytrá 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52 00:59
43 19 / kluci [232] Marek Černík 2010 CZE Atletika Dobruška 42:59 41:05

výsledková listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [231] Danny Březina 2010 CZE Náchod 02:06 00:00
2 2 / kluci [272] Matěj Slezák 2011 CZE OSK OPOČNO 02:07 00:00
3 3 / kluci [264] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:09 00:02
4 4 / kluci [348] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 02:11 00:04
5 5 / kluci [394] Matyáš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:12 00:05
6 1 / holky [296] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:13 00:06
6 1 / holky [259] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:13 00:06
8 6 / kluci [294] Šimon Otčenášek 2011 CZE Atletika Náchod 02:17 00:10
9 3 / holky [268] Viktorie Melišíková 2011 CZE STS Pavlišov 02:18 00:11
10 7 / kluci [260] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:18 00:11
11 8 / kluci [263] Šimon Jirásek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19 00:12
12 4 / holky [271] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:19 00:12
13 9 / kluci [397] Josef Farský 2012 CZE MŠ Luční Semily 02:21 00:14
14 10 / kluci [298] Sebastián Sitný 2011 CZE Pětihosty 02:21 00:14
15 11 / kluci [407] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Náchod 02:21 00:14
16 5 / holky [304] Kateřina Macháčková 2011 CZE ZŠ Černilov 02:24 00:17
17 6 / holky [265] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:27 00:20
18 12 / kluci [273] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 02:29 00:22
19 7 / holky [390] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 02:29 00:22
19 7 / holky [409] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 02:29 00:22
21 13 / kluci [405] Eduard Touška 2011 CZE Brusel Belgie 02:30 00:24
22 9 / holky [257] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 02:31 00:24
23 10 / holky [261] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 02:32 00:25
24 14 / kluci [256] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:33 00:26
25 15 / kluci [378] Daniel Blažek 2012 CZE MFC Svoboda n.Upou 02:35 00:28
25 15 / kluci [305] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:35 00:28
27 17 / kluci [342] Václav Zelenka 2011 CZE Sokol Žernov 02:37 00:30
28 11 / holky [269] Julie Míšková 2012 CZE Tryskomyši 02:38 00:31
29 12 / holky [258] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:41 00:34
30 13 / holky [262] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 02:42 00:35
31 14 / holky [270] Julie Polická 2011 CZE MŠ Velké Poříčí 02:47 00:40
32 18 / kluci [404] Patrik Pohl 2012 CZE Sokol Česká Skalice 02:57 00:50
33 15 / holky [266] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 03:03 00:56
34 19 / kluci [345] Miroslav Vondra 2012 CZE Hradec Králové 03:03 00:56
35 16 / holky [372] Michaela Müllerová 2012 CZE MŠ Plhov Náchod 03:07 01:00
36 17 / holky [399] Karin Kiezlerová 2012 CZE 03:20 01:13

výsledková listina Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:44:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [295] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřína 00:29 00:00
2 2 / holky [276] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:32 00:02
3 3 / holky [289] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Tutnov 00:39 00:09
4 4 / holky [408] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 00:41 00:11
5 5 / holky [398] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:42 00:13
6 6 / holky [292] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:44 00:14
7 7 / holky [343] Miachela Burdová 2014 CZE 00:44 00:14
8 8 / holky [282] Sofie Míšková 2014 CZE Lyžaři Česká Čermná 00:45 00:15
9 9 / holky [391] Sára Dědková 2015 CZE 00:48 00:18
10 10 / holky [293] Rozárie Finková 2014 CZE Školka Česká Skalice 00:49 00:19
11 11 / holky [410] Barbora Kubovičová 2014 CZE Eurofoam team 00:49 00:20
12 12 / holky [284] Magdaléna Slezáková 2015 CZE OSK OPOČNO 00:51 00:21
13 13 / holky [286] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 00:54 00:24
14 14 / holky [380] Anna Pidrmanová 2015 CZE MŠ Česká Skalice 00:56 00:27
15 15 / holky [379] Natálie Kočová 2015 CZE 00:57 00:28
16 16 / holky [423] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice 01:00 00:30
17 17 / holky [455] Nikola Jarošová 2014 CZE 01:06 00:36
18 18 / holky [277] Kateřina Hanušová 2015 CZE Lhota pod Hořičkami 01:07 00:37
19 19 / holky [283] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:10 00:40
20 20 / holky [453] Beáta Dohnalová 2016 CZE 01:27 00:57
21 21 / holky [376] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:45 01:16

výsledková listina Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [338] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 00:23 00:00
2 2 / kluci [278] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:26 00:02
2 2 / kluci [280] Jonáš Kučera 2014 CZE green4plan s.r.o. 00:26 00:02
4 4 / kluci [400] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:26 00:03
5 5 / kluci [381] Petr Pidrman 2013 CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 00:31 00:07
6 6 / kluci [299] Kristián Sitný 2014 CZE Pětihosty 00:33 00:10
7 7 / kluci [401] Ondřej Pavlíček 2014 CZE Hronov 00:34 00:11
8 8 / kluci [406] Šimon Maršík 2013 CZE 00:35 00:12
9 9 / kluci [281] Jaromír Míšek 2014 CZE Tryskomyši 00:37 00:14
10 10 / kluci [274] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:38 00:15
11 11 / kluci [275] Eliáš Březina 2013 CZE Náchod 00:41 00:18
12 12 / kluci [389] Tom Prislinger 2014 CZE MŠ Myslbekova 00:43 00:19
13 13 / kluci [375] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:01 00:38
14 14 / kluci [301] Matyáš Zvara 2016 CZE 01:23 01:00
15 15 / kluci [424] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team 01:31 01:08

výsledková listina O babiččin krajáč

start ~ 11:00:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [3] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 20:07 00:00
2 2 / Muži [324] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 20:12 00:04
3 3 / Muži [442] Patrik Vebr 1998 CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 20:19 00:11
4 4 / Muži [93] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 20:37 00:29
5 5 / Muži [63] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 20:47 00:39
6 6 / Muži [4] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 21:27 01:19
7 7 / Muži [6] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 22:38 02:31
8 8 / Muži [174] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 23:00 02:53
9 9 / Muži [40] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 23:22 03:15
10 10 / Muži [72] Kamil Jílek 1973 CZE B.K. Čestice 23:24 03:16
11 11 / Muži [116] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 23:28 03:20
12 12 / Muži [67] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 23:39 03:32
13 13 / Muži [165] Petr Ulich 1968 CZE MT 23:49 03:41
14 14 / Muži [5] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 24:02 03:55
15 15 / Muži [450] Radek Kratochvíl 1989 CZE 24:20 04:12
16 16 / Muži [123] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 24:23 04:16
17 17 / Muži [426] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 24:30 04:22
18 18 / Muži [104] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 24:33 04:26
19 1 / Ženy [1] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 24:45 04:37
20 19 / Muži [413] Marcel Beran 1977 CZE 24:54 04:46
21 20 / Muži [382] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 25:01 04:53
22 21 / Muži [112] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 25:07 04:59
23 22 / Muži [81] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 25:55 05:47
24 23 / Muži [430] Jan Doleček 1995 CZE 25:57 05:49
25 24 / Muži [52] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 26:01 05:54
26 25 / Muži [432] Lukáš Mach 1999 CZE SOKOL Mezilesí 26:11 06:03
27 2 / Ženy [175] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 26:14 06:06
28 26 / Muži [317] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 26:22 06:15
29 27 / Muži [447] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 26:25 06:18
30 28 / Muži [51] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 26:26 06:18
31 29 / Muži [84] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 26:32 06:24
32 30 / Muži [315] Martin Sláma 1968 CZE SPORTVISIO TEAM HK 26:41 06:34
33 3 / Ženy [448] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 26:44 06:36
34 4 / Ženy [428] Renata Hájková 1975 CZE Maratonstav Úpice 26:50 06:43
35 31 / Muži [121] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 26:57 06:50
36 32 / Muži [412] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 27:07 06:59
37 33 / Muži [386] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 27:10 07:02
38 34 / Muži [50] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 27:11 07:03
39 35 / Muži [19] Jiří Beneš 1988 CZE Rychnov na kněžnou 27:14 07:06
40 5 / Ženy [23] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 27:16 07:08
41 36 / Muži [314] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 27:16 07:09
42 37 / Muži [75] Daniel Kábrt 1998 CZE Studnice 27:22 07:15
43 38 / Muži [29] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 27:24 07:17
44 39 / Muži [383] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 27:25 07:17
45 40 / Muži [350] Jiří Fišer 1967 CZE 27:29 07:21
46 41 / Muži [172] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 27:34 07:26
47 42 / Muži [26] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 27:44 07:36
48 6 / Ženy [88] Lucie Kratochvílová 1995 CZE Pardubice 27:46 07:38
49 43 / Muži [41] Milan Dušek 1976 CZE SK Týniště nad Orlicí 27:49 07:42
50 44 / Muži [30] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 27:56 07:49
51 45 / Muži [127] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 28:02 07:54
52 46 / Muži [77] Tomáš Kašpařík 1975 CZE SK Přerov 28:05 07:58
53 47 / Muži [427] Jiří Slovák 1985 CZE CHDP Sport Division 28:09 08:01
54 7 / Ženy [436] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 28:12 08:04
55 48 / Muži [10] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 28:20 08:12
56 49 / Muži [96] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 28:20 08:13
57 8 / Ženy [431] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 28:22 08:14
58 50 / Muži [42] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 28:31 08:24
59 51 / Muži [133] Michal Renský 1979 CZE Run4run 28:37 08:29
60 52 / Muži [33] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 28:47 08:39
61 53 / Muži [145] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 28:49 08:41
62 54 / Muži [99] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 28:52 08:45
63 55 / Muži [103] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 28:56 08:49
64 9 / Ženy [85] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 28:58 08:50
65 56 / Muži [135] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 28:59 08:51
66 57 / Muži [65] Jaroslav Chytrý 1975 CZE Čert team Provodov 29:03 08:56
67 58 / Muži [31] Martin Čech 1987 CZE Žďár nad Metují 29:06 08:58
68 59 / Muži [131] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 29:15 09:07
69 10 / Ženy [8] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 29:18 09:11
70 60 / Muži [83] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 29:22 09:14
70 60 / Muži [138] Jan Sedláček 2004 CZE Svaz českých bohémů 29:22 09:14
72 62 / Muži [445] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 29:22 09:15
73 63 / Muži [143] Josef Smola 1980 CZE Náchod 29:29 09:22
74 64 / Muži [59] Jiří Hofman 1984 CZE For the Horde! 29:34 09:26
75 65 / Muži [87] Ladislav Kratochvil 1970 CZE TJ Bižu JBC 29:41 09:33
76 66 / Muži [45] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 29:50 09:43
77 67 / Muži [438] Michal Majoroš 1986 CZE RUN FOR FUN HK 29:57 09:50
77 11 / Ženy [437] Martina Seifrtová 1984 CZE Hradec Králové 29:57 09:50
79 68 / Muži [57] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 30:02 09:54
80 12 / Ženy [153] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 30:02 09:55
81 69 / Muži [61] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 30:04 09:56
82 70 / Muži [76] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 30:07 09:59
83 13 / Ženy [146] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 30:07 09:59
84 71 / Muži [7] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 30:09 10:01
85 14 / Ženy [17] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 30:12 10:04
86 72 / Muži [113] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 30:27 10:19
87 15 / Ženy [25] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 30:35 10:27
88 73 / Muži [444] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 30:35 10:28
89 16 / Ženy [108] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 30:40 10:32
90 74 / Muži [90] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 30:49 10:41
91 17 / Ženy [154] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 30:53 10:45
92 75 / Muži [64] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 30:55 10:48
93 18 / Ženy [158] Zuzana Šubrtová 1993 CZE Ž3 Sport 30:57 10:49
94 76 / Muži [13] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 31:01 10:54
95 77 / Muži [421] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 31:02 10:54
96 19 / Ženy [155] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 31:06 10:59
97 78 / Muži [114] Petr Michal 1991 CZE Nové Město nad Metují 31:08 11:00
98 20 / Ženy [35] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 31:12 11:04
99 79 / Muži [107] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 31:13 11:06
100 80 / Muži [456] Lukáš Nymš 1987 CZE 31:21 11:13
101 81 / Muži [14] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 31:23 11:15
102 21 / Ženy [325] Dana Moravcová 1974 CZE Tornádo Horní 31:25 11:18
103 22 / Ženy [166] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 31:29 11:21
104 23 / Ženy [54] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 31:43 11:35
105 82 / Muži [168] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 31:53 11:46
106 83 / Muži [109] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 31:55 11:47
107 24 / Ženy [27] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 31:57 11:49
108 84 / Muži [101] Petr Lebedínský 1985 CZE Ještě jsme se nedohodli 31:59 11:51
109 85 / Muži [136] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 32:02 11:54
110 25 / Ženy [18] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 32:05 11:58
111 86 / Muži [49] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 32:10 12:02
112 26 / Ženy [422] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 32:16 12:08
113 87 / Muži [309] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 32:16 12:09
114 88 / Muži [441] Jan Lojda 1993 CZE 32:19 12:12
115 89 / Muži [37] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE ASSA ABLOY 32:20 12:12
116 90 / Muži [318] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 32:20 12:13
117 27 / Ženy [307] Jaroslava Olbortová 1977 CZE Ženy sobě 32:21 12:14
118 28 / Ženy [125] Gabriela Pávová 1975 CZE Dobruška 32:22 12:15
119 91 / Muži [69] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 32:25 12:17
120 29 / Ženy [132] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 32:33 12:25
121 30 / Ženy [24] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 32:35 12:27
122 31 / Ženy [34] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 32:37 12:29
123 92 / Muži [38] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 32:37 12:30
124 93 / Muži [349] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 32:39 12:32
125 94 / Muži [97] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 32:49 12:42
126 32 / Ženy [106] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 32:51 12:43
127 95 / Muži [159] Patrik Tesař 1996 CZE green4plan s.r.o. 32:52 12:44
128 96 / Muži [117] Petr Míšek 1976 CZE Česká Čermná 32:55 12:47
129 97 / Muži [46] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka team 32:58 12:51
130 98 / Muži [115] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA 33:02 12:55
131 33 / Ženy [429] Kateřina Radějová 1986 CZE 33:03 12:56
132 34 / Ženy [420] Aneta Wagnerová 1990 CZE 33:15 13:07
133 99 / Muži [21] Michal Biederman 1985 CZE SHYBUJ.CZ 33:16 13:08
134 35 / Ženy [311] Jana Zelenková 1981 CZE Žernov 33:17 13:09
135 36 / Ženy [377] Markéta Šulcová 2001 CZE Sokol Žernov 33:18 13:10
136 37 / Ženy [385] Hana Kočová Vlčková 1984 CZE Červená Hora 33:18 13:11
137 100 / Muži [56] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 33:19 13:11
138 101 / Muži [171] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 33:23 13:15
139 38 / Ženy [16] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 33:25 13:17
140 102 / Muži [417] Vojtěch Mervart 2000 CZE TJ Sokol Jaroměř 33:32 13:25
141 103 / Muži [39] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 33:34 13:26
142 39 / Ženy [167] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 33:35 13:27
143 40 / Ženy [308] Hana Horkelová 1974 CZE Ženy sobě 33:37 13:29
144 104 / Muži [306] Petr Macháček 1971 CZE Černilov 33:38 13:31
145 105 / Muži [105] Jiří Mach 1966 CZE pošta Dobruška 33:41 13:33
146 41 / Ženy [32] Veronika Čechová 1986 CZE Žďár nad Metují 33:44 13:36
147 106 / Muži [22] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 33:47 13:39
148 42 / Ženy [144] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 33:48 13:40
149 107 / Muži [134] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE tři dva 1 33:54 13:46
150 43 / Ženy [82] Eva Kollertová 1983 CZE MT 34:12 14:04
151 108 / Muži [92] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 34:18 14:10
152 109 / Muži [388] Michal Miškay 1984 CZE Sparťan Čelákovice 34:18 14:10
153 110 / Muži [122] Jakub Novotný 1988 CZE Hronov 34:21 14:13
154 111 / Muži [147] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 34:31 14:24
155 112 / Muži [411] David Jaroš 1984 CZE 34:34 14:26
156 44 / Ženy [58] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 34:46 14:39
156 44 / Ženy [321] Tereza Lešková 1992 CZE Trutnov 34:46 14:39
158 46 / Ženy [162] Veronika Tribučková 1985 CZE Jablonecké Mattonky 34:50 14:43
159 47 / Ženy [118] Jana Mosiurczáková 1974 CZE Jablonecké Mattonky 34:54 14:46
160 113 / Muži [310] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 35:00 14:52
161 48 / Ženy [9] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 35:07 15:00
162 49 / Ženy [80] Alena Kolínská 1979 CZE Náchod 35:09 15:02
163 50 / Ženy [73] Pavla Jirásková 1988 CZE Česká Skalice 35:12 15:05
164 51 / Ženy [149] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 35:17 15:09
165 52 / Ženy [351] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 35:22 15:14
166 114 / Muži [384] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 35:23 15:16
167 115 / Muži [435] Jaroslav Fiedler 1973 CZE BIke Team KC Jaroměř 35:31 15:23
168 116 / Muži [11] Petr Adámek 1993 CZE Babí 35:37 15:30
168 53 / Ženy [47] Simona Fojtíková 1988 CZE Náchod-Babí 35:37 15:30
170 117 / Muži [319] Rudolf Farský 1983 CZE Semily 35:39 15:31
171 118 / Muži [102] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 35:45 15:37
172 119 / Muži [323] Lubomír Prokop 1973 CZE z hecu 35:48 15:40
173 120 / Muži [129] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 36:00 15:53
174 121 / Muži [95] Vojtěch Kučera 1980 CZE green4plan s.r.o. 36:04 15:56
175 54 / Ženy [148] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 36:06 15:58
176 55 / Ženy [140] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 36:06 15:59
177 122 / Muži [43] Aleš Fejfar 1969 CZE TJ Spartak Vrchlabí 36:10 16:02
178 56 / Ženy [459] Vendula Hudrliková 1991 CZE Havlovice 36:21 16:13
179 57 / Ženy [150] Pavla Šorfová 1970 CZE Trutnov 36:21 16:14
180 58 / Ženy [79] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 36:23 16:16
181 59 / Ženy [62] Žaneta Holečková 1976 CZE Červený Kostelec 36:27 16:19
182 123 / Muži [443] Josef Bogdány 1971 CZE Boďáci 36:36 16:28
183 60 / Ženy [100] Andrea Lebedínská 1988 CZE Vítězná - Komárov 36:37 16:29
184 61 / Ženy [440] Lenka Hrotková 1996 CZE 36:38 16:30
185 62 / Ženy [20] Eva Berná 1976 CZE Run4fun 36:47 16:39
186 63 / Ženy [313] Nela Vondrová 1976 CZE Hradec Králové 36:49 16:41
187 64 / Ženy [387] Veronika Miškay 1982 CZE Sparťan Čelákovice 36:55 16:47
188 124 / Muži [128] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 37:00 16:52
189 65 / Ženy [433] Pavlína Hanušová 1973 CZE ČESKÁ SKALICE 37:01 16:53
190 66 / Ženy [434] Jana Fiedlerová 1975 CZE ženy sobě 37:02 16:54
191 67 / Ženy [53] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 37:10 17:03
192 68 / Ženy [156] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 37:21 17:13
193 125 / Muži [68] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 37:25 17:17
194 69 / Ženy [446] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 37:30 17:22
195 70 / Ženy [55] Marcela Hartmanová 1970 CZE AC Gomango Högner 37:36 17:29
196 71 / Ženy [120] Klára Mouchová 1976 CZE Mladá Boleslav 37:38 17:30
197 126 / Muži [137] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 37:38 17:31
198 127 / Muži [414] Ondřej Chumlen 1991 CZE TP motorsport 37:45 17:37
199 72 / Ženy [142] Veronika Slezáková 1985 CZE OSK OPOČNO 37:46 17:39
200 128 / Muži [141] Roman Slezák 1976 CZE OSK OPOČNO 37:52 17:45
201 129 / Muži [126] jan Poláček 1968 CZE Náchod 38:03 17:56
202 130 / Muži [48] petr glos 1981 CZE rudník 38:04 17:56
203 73 / Ženy [44] Petra Flígrová 1986 CZE Hoky z Vršovky 38:11 18:04
204 74 / Ženy [425] Michaela Huďová 1988 CZE Česká Skalice 38:23 18:15
205 75 / Ženy [28] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 38:24 18:16
206 76 / Ženy [60] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 38:28 18:20
206 76 / Ženy [163] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 38:28 18:20
208 131 / Muži [86] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 38:35 18:28
209 132 / Muži [157] Marek Štrekl 1999 CZE Třebechovice pod Orebem 38:37 18:30
210 78 / Ženy [110] Simona Máslová 1997 CZE Třebechovice pod Orebem 38:41 18:33
211 133 / Muži [322] Jan Švorčík 1973 CZE 38:41 18:34
212 79 / Ženy [124] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 38:48 18:41
213 80 / Ženy [439] Marcela Chmelařová 1985 CZE 38:54 18:46
214 134 / Muži [130] Marek Rejl 1999 CZE Rasošky 38:54 18:47
215 81 / Ženy [94] Renata Kubečková 1974 CZE Nové Město nad Metují 38:56 18:49
216 82 / Ženy [15] Aneta Bartoňová 1993 CZE Velké Poříčí 38:59 18:51
217 135 / Muži [449] Pavel Jurišta 1988 CZE PD-games 39:01 18:54
218 83 / Ženy [66] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 39:02 18:54
219 84 / Ženy [98] Vendula Kunová 1997 CZE FC Ležák Česká Skalice 39:30 19:23
220 85 / Ženy [89] Zdenka Kremličková 1978 CZE MARIKA 39:40 19:32
221 86 / Ženy [111] Stanislava Matěnová 1981 CZE KOB Dobruška 39:50 19:43
222 87 / Ženy [452] Vendula Kubečková 1994 CZE zmrzliny 39:57 19:49
223 136 / Muži [451] Jakub Brádler 1988 CZE Trutnov 40:00 19:53
224 88 / Ženy [152] Zuzana Šorfová 1992 CZE Trutnov 40:10 20:03
225 89 / Ženy [151] Nikola Šorfová 1995 CZE Trutnov 40:13 20:06
226 137 / Muži [71] David Jeřábek 1980 CZE TP motorsport 40:15 20:08
227 90 / Ženy [160] Jaroslava Teuberová 1969 CZE Brzice 40:25 20:17
228 138 / Muži [418] Adolf Foglar 1948 CZE Česká Skalice 40:29 20:22
229 91 / Ženy [91] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 40:44 20:36
230 92 / Ženy [326] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 40:59 20:51
231 93 / Ženy [78] Barbora Klimšová 1991 CZE green4plan s.r.o. 42:04 21:56
232 94 / Ženy [419] Andrea Šemberová 1976 CZE 42:26 22:18
233 139 / Muži [170] ladislav vojtech 1956 CZE ceska skalice 42:32 22:25
234 140 / Muži [454] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 43:04 22:56
235 141 / Muži [36] Martin Doležal 1976 CZE Šneci v běhu 43:09 23:02
235 95 / Ženy [316] Tereza Kubalová 1979 CZE Tehovec 43:09 23:02
237 96 / Ženy [312] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 43:25 23:17
238 97 / Ženy [12] Renata Bajzová 1975 CZE Česká Skalice 43:42 23:35
239 98 / Ženy [352] Dita Hlaváčková 1981 CZE 44:20 24:12
240 99 / Ženy [70] Magdalena Jelínková 1945 CZE Černilov 44:50 24:42
241 100 / Ženy [161] Petra Teuberová 1998 CZE Brzice 45:05 24:58
242 101 / Ženy [139] Aneta Selingerová 1999 CZE Trutnov 46:08 26:00
243 102 / Ženy [327] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Šneci v běhu 46:16 26:09
244 103 / Ženy [164] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 46:37 26:29
245 104 / Ženy [320] Jana Farská 1973 CZE Hostinné 46:42 26:35
246 105 / Ženy [416] Alice Martinová 1973 CZE Pevnost Josefov 54:23 34:16
246 105 / Ženy [415] Veronika Wagnerová 1978 CZE 54:23 34:16
248 142 / Muži [173] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 55:00 34:53
248 142 / Muži [119] Josef Moucha 2001 CZE Mladá Boleslav
248 142 / Muži [2] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují
248 107 / Ženy [74] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno