Běh Babiččiným údolím

02.04.2017 Ratibořice 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O babiččin krajáč celkem: 179, muzi : 104, zeny: 75, Muži: 104, Ženy: 75 [html] [pdf]
O med pana Proška celkem: 10, muzi : 3, zeny: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 18, muzi : 7, zeny: 11, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 28, muzi : 15, zeny: 13, Muži: 15, Ženy: 13 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 48, muzi : 27, zeny: 21, Muži: 27, Ženy: 21 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 33, muzi : 18, zeny: 15, Muži: 18, Ženy: 15 [html] [pdf]
O pohádkové pexeso celkem: 27, muzi : 13, zeny: 14, Muži: 13, Ženy: 14 [html] [pdf]

výsledková listina O babiččin krajáč

start ~ 11:01:51

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [2] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 22:51 00:00
2 2 / Muži [1] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 23:43 00:52
3 3 / Muži [32] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 23:45 00:53
4 4 / Muži [94] David Plný 1993 CZE Enervit Team 24:39 01:48
5 5 / Muži [154] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 24:53 02:02
6 6 / Muži [51] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 25:05 02:14
7 7 / Muži [86] David Míšek 1978 CZE Hradec Králové 25:13 02:22
8 8 / Muži [162] Marek Kincl 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 25:30 02:39
9 9 / Muži [156] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 25:47 02:56
10 10 / Muži [34] Jan Dostál 1986 CZE Vella team Náchod 25:48 02:57
11 11 / Muži [147] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 25:53 03:02
12 12 / Muži [21] Petr Bárta 2001 CZE Bárta Team 25:57 03:06
13 13 / Muži [26] Marek Brát 1975 CZE Česká Skalice 25:59 03:07
14 14 / Muži [35] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 26:10 03:19
15 15 / Muži [22] Martin Bárta 1998 CZE Bárta team 26:18 03:27
16 16 / Muži [82] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin car Ski Team 26:22 03:31
17 17 / Muži [66] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 26:38 03:47
18 1 / Ženy [180] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 26:44 03:53
19 18 / Muži [89] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 26:51 04:00
20 19 / Muži [191] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 26:58 04:07
21 20 / Muži [139] Jan Šponer 2001 CZE Atletika Jaroměř 27:29 04:38
22 21 / Muži [41] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 27:38 04:47
23 22 / Muži [138] Jiří Kubasa 1977 CZE TJ Maratonstav Úpice 27:42 04:51
24 23 / Muži [40] Jiří Habr 1973 CZE Vella team Náchod 27:45 04:54
25 24 / Muži [84] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 27:48 04:57
26 25 / Muži [151] Radim Novotný 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 28:08 05:17
27 2 / Ženy [73] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 28:15 05:24
28 26 / Muži [168] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 28:28 05:36
29 3 / Ženy [184] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 28:48 05:57
30 27 / Muži [172] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 28:54 06:03
31 4 / Ženy [27] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 29:07 06:16
32 28 / Muži [135] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 29:11 06:20
33 29 / Muži [158] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 29:16 06:25
34 30 / Muži [130] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 29:32 06:41
35 31 / Muži [149] Radovan Piech 1976 CZE 29:35 06:43
36 32 / Muži [92] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchod 29:44 06:53
37 33 / Muži [146] Martin Maršík 1997 CZE Česká Skalice 29:44 06:53
38 5 / Ženy [80] Kateřina Maršíková 1989 CZE Cyklo Tony 29:46 06:55
39 34 / Muži [448] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 29:49 06:58
40 35 / Muži [87] Dominik Mojžíš 1997 CZE SK Nové Město nad Metují 29:52 07:01
41 36 / Muži [99] Michal Renský 1979 CZE Zběsilí Šneci 29:54 07:03
42 37 / Muži [144] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 29:55 07:04
43 6 / Ženy [3] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 30:00 07:09
44 38 / Muži [174] luděk zelený 1961 CZE DomaŽďár 30:01 07:10
45 39 / Muži [166] Filip Svatoš 1997 CZE FBC Hvězdy Česká Skalice 30:06 07:15
46 40 / Muži [61] Vladimír Kolisko 1980 CZE TJ Horní Kostelec 30:08 07:16
47 41 / Muži [107] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team 30:12 07:20
48 42 / Muži [31] Jan Černý 1975 CZE Opatovice nad Labem 30:21 07:30
49 43 / Muži [198] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 30:34 07:43
50 7 / Ženy [133] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 30:47 07:56
51 44 / Muži [71] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 30:52 08:01
52 8 / Ženy [79] Veronika Marková 1998 CZE AC Pardubice 30:54 08:03
53 45 / Muži [63] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 30:56 08:05
54 46 / Muži [189] Martin Fiala 2003 CZE ZŠ J 30:57 08:06
55 47 / Muži [150] Petr Šimek 1991 CZE 30:57 08:06
56 48 / Muži [108] Petr Strnad 1964 CZE TEAM KSM HRÁDEK 30:58 08:07
57 49 / Muži [95] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 30:59 08:08
58 50 / Muži [30] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 31:07 08:16
59 51 / Muži [36] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 31:16 08:25
60 52 / Muži [55] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená Hora 31:47 08:56
61 53 / Muži [140] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 31:51 08:59
62 54 / Muži [97] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 31:51 09:00
63 9 / Ženy [28] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 32:07 09:16
64 55 / Muži [167] Zdeněk Kolář 1971 CZE 32:11 09:20
65 10 / Ženy [197] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 32:14 09:23
66 11 / Ženy [109] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 32:16 09:25
67 12 / Ženy [56] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 32:18 09:27
68 56 / Muži [148] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 32:18 09:27
69 57 / Muži [46] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 32:19 09:28
70 58 / Muži [96] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 32:22 09:31
71 13 / Ženy [105] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 32:23 09:32
72 59 / Muži [449] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 32:32 09:41
73 60 / Muži [65] Lukáš Kozák 1979 CZE Červený Kostelec, Olešnice 32:33 09:42
74 61 / Muži [85] Vojtěch Mervart 2000 CZE TJ Sokol Jaroměř 32:43 09:51
75 62 / Muži [153] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 32:45 09:54
76 63 / Muži [57] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 32:50 09:59
77 64 / Muži [75] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 32:52 10:01
78 14 / Ženy [145] Daniela Tylšová 1978 CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 32:58 10:07
79 15 / Ženy [447] Katka Salačová 1975 CZE Trutnov 33:01 10:09
80 65 / Muži [48] David Hřivna 2001 CZE TJ Sokol Jaroměř 33:01 10:10
81 66 / Muži [64] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 33:03 10:12
82 16 / Ženy [123] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 33:07 10:16
83 67 / Muži [195] Michal Urban 1964 CZE Červený Kostelec 33:08 10:16
84 17 / Ženy [112] Tereza Škodová 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 33:09 10:18
85 18 / Ženy [182] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfincar Ski Team 33:09 10:18
86 19 / Ženy [62] Michaela Kosová 1967 CZE Chaloupky 393 33:12 10:21
87 68 / Muži [159] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 33:19 10:28
88 69 / Muži [49] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 33:22 10:31
89 20 / Ženy [136] Ulrike Janssen 1997 GER Wernigerode 33:40 10:49
90 21 / Ženy [450] Soňa Vacková 1990 CZE Bezděkov nad Metují 33:46 10:55
91 22 / Ženy [134] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 33:51 11:00
92 23 / Ženy [54] Soňa Jožáková 1981 CZE Hradec Králové 33:53 11:01
93 70 / Muži [196] Josef Smola 1980 CZE Náchod 33:55 11:04
94 71 / Muži [67] Milan Krempa 1963 CZE AC Gomango Högner 33:57 11:06
95 72 / Muži [106] Miroslav Sixta 1966 CZE SK Dobruška 34:04 11:12
96 73 / Muži [165] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 34:04 11:13
97 24 / Ženy [142] Leona Lukášová 1975 CZE Lhotky 34:05 11:14
98 25 / Ženy [188] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 34:09 11:17
99 74 / Muži [175] Jiří Hanuš 1972 CZE VELLA Cycling 34:12 11:21
100 26 / Ženy [78] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 34:12 11:21
101 27 / Ženy [178] Hana Vlčková 1984 CZE Červená Hora 34:16 11:25
102 28 / Ženy [173] Blanka Macánová 1975 CZE Nové Město nad Metují 34:28 11:37
103 75 / Muži [77] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 34:32 11:41
104 76 / Muži [74] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 34:37 11:46
105 29 / Ženy [115] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 34:38 11:47
106 30 / Ženy [118] Zuzana Šubrtová 1993 CZE Ž3 Sport 34:38 11:47
107 77 / Muži [50] Petr Jakubský 1994 CZE Velký Třebešov 34:39 11:48
108 78 / Muži [90] Pavel Pecold 1991 CZE Ž3 Sport 34:41 11:49
109 79 / Muži [53] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 34:47 11:56
110 80 / Muži [157] Jan Uhlíř 1991 CZE Opočno 34:52 12:01
111 31 / Ženy [183] Andrea Bímanová 1976 CZE Olfin car Ski Team 35:20 12:29
112 81 / Muži [199] Petr Hruška 1983 CZE Bohdašín 35:30 12:39
113 82 / Muži [181] Petr Nesládek 1980 CZE Olfincar Ski Team 35:32 12:41
114 83 / Muži [72] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 35:35 12:44
115 32 / Ženy [23] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 35:36 12:45
116 84 / Muži [192] Marek Kuťák 1991 CZE 35:37 12:45
117 33 / Ženy [98] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 35:55 13:04
118 85 / Muži [88] Petr Novotný 1990 CZE elektrYkáři 36:01 13:10
119 34 / Ženy [33] Pavlína Divišková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 36:03 13:12
120 35 / Ženy [187] Zita Beranová 1976 CZE Sama Sobě 36:08 13:17
121 36 / Ženy [137] Anna Vodehnalová 2003 CZE ZŠ Komenského Náchod 36:13 13:22
122 37 / Ženy [131] Nela Vondrková 1976 CZE Hradec Králové 36:18 13:27
123 38 / Ženy [47] Jindra Horakova 1968 CZE BŽB 36:28 13:37
124 39 / Ženy [179] Markéta Šulcová 2001 CZE 36:41 13:50
125 86 / Muži [124] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 36:43 13:52
126 87 / Muži [127] Petr Vlček 1973 CZE Červená Hora 36:44 13:53
127 88 / Muži [39] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 36:50 13:59
128 89 / Muži [176] Jiří Pozděna 1990 CZE Náchod , Kramolna 36:53 14:01
129 90 / Muži [52] Martin Jelínek 1972 CZE Zlín 5 36:55 14:04
130 40 / Ženy [155] Jana Žaludová 1977 CZE IVT Náchod 36:55 14:04
131 91 / Muži [163] Michal Čimera 1968 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 37:00 14:09
132 92 / Muži [102] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 37:02 14:11
133 93 / Muži [37] Štěpán Erlebach 1994 CZE Česká Skalice 37:09 14:18
134 94 / Muži [25] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 37:18 14:27
135 41 / Ženy [116] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 37:32 14:41
136 42 / Ženy [43] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 37:37 14:46
137 43 / Ženy [59] Aneta Klusáčková 1995 CZE Vella team Náchod 37:50 14:59
138 44 / Ženy [42] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 37:52 15:01
139 95 / Muži [126] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 37:54 15:03
140 45 / Ženy [103] Aneta Selingerová 1999 CZE Trutnov 37:56 15:05
141 96 / Muži [152] Vlastimil Šavelka 1978 CZE 38:17 15:25
142 46 / Ženy [100] Marie Rudolová 1990 CZE 4FUN 38:28 15:37
143 47 / Ženy [117] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 38:29 15:37
144 97 / Muži [45] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 38:30 15:38
145 48 / Ženy [111] Sára Suchánková 1999 CZE Česká Skalice 38:35 15:44
146 98 / Muži [70] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 38:35 15:44
147 49 / Ženy [141] Simona Bubeníčková 1978 CZE Velké Poříčí 38:50 15:59
148 50 / Ženy [170] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 38:59 16:08
149 51 / Ženy [24] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 39:02 16:11
150 52 / Ženy [164] Adéla Schimmerová 1999 CZE 39:13 16:22
151 53 / Ženy [114] Nikola Šorfová 1995 CZE Trutnov 39:13 16:22
152 54 / Ženy [193] Lucie Cvejnová 1995 CZE SRTG Pardubice 39:22 16:31
153 55 / Ženy [104] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 39:25 16:34
154 56 / Ženy [93] Gabriela Place 1979 CZE Vrchlabí 39:57 17:06
155 57 / Ženy [194] Jana Fidlerova 1975 CZE ŽENY SOBĚ 40:05 17:14
156 58 / Ženy [113] Pavla Šorfová 1970 CZE Trutnov 40:09 17:18
157 59 / Ženy [169] Daniela Klepsová 1993 CZE Jaroměř 40:35 17:43
158 60 / Ženy [29] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 40:50 17:59
159 61 / Ženy [132] Miloslava Vraštilová 1956 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:00 18:09
160 62 / Ženy [58] Lenka Kejklickova 1989 CZE Červený Kostelec 41:13 18:22
161 63 / Ženy [171] Alena Gloserová 1969 CZE Police nad Metují 41:20 18:29
162 64 / Ženy [160] Kateřina Švecová 1985 CZE Children Of Olymp 41:36 18:45
163 99 / Muži [161] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 41:44 18:52
164 65 / Ženy [91] Šárka Peinlová 1992 CZE Ž3 41:52 19:01
165 66 / Ženy [459] Martina Vacková 1996 CZE 42:11 19:20
166 100 / Muži [4] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 42:18 19:27
167 101 / Muži [190] Jan Jakubsky 1990 CZE SDH Velký Třebešov 42:31 19:39
168 102 / Muži [60] Zdeněk Kočíb 1971 CZE Zlín 42:33 19:42
169 67 / Ženy [177] Vlasta Pšeničková 1957 CZE Zlič 44:26 21:35
170 68 / Ženy [129] Iva Voborníková 1979 CZE Podbřezí 44:46 21:55
171 103 / Muži [128] David Voborník 1979 CZE rest-day.cz 44:49 21:58
172 104 / Muži [44] Tomáš Herout 1989 CZE Tyniště nad Orlicí 44:51 22:00
173 69 / Ženy [119] Irena Švarcová 1971 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 45:24 22:33
174 70 / Ženy [120] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 46:04 23:13
175 71 / Ženy [68] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 46:41 23:50
176 72 / Ženy [110] Eva Suchánková 1987 CZE Česká Skalice 47:03 24:12
177 73 / Ženy [122] Petra Urbanová 1995 CZE Dobruška 47:46 24:55
178 74 / Ženy [186] Alice Martinová 1973 CZE Pevnost Josefov 54:07 31:16
179 75 / Ženy [185] Veronika Wagnerová 1978 CZE 54:14 31:23

výsledková listina O med pana Proška

start ~ 09:34:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [484] Matěj Šimek 2002 CZE Hvězda SKP Pardubice 07:26 00:00
(2) 1 / Muži [418] Filip Krivčík 2002 CZE Bohuslavice nad Metují 07:26 00:00
3 3 / Muži [417] Martin Fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 07:34 00:08
4 1 / Ženy [483] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 08:05 00:39
5 2 / Ženy [416] Karolína Tobišková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 08:07 00:40
6 3 / Ženy [413] Zuzanka Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 08:08 00:42
7 4 / Ženy [481] Adélka Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 08:08 00:42
8 5 / Ženy [482] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 09:24 01:58
9 6 / Ženy [442] Tereza Sahulová 2002 CZE Maratonstav Úpice 09:58 02:31
10 7 / Ženy [443] Markéta Sahulová 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 10:30 03:04

výsledková listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:46:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [429] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 02:23 00:00
2 1 / Muži [457] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:23 00:00
3 2 / Muži [428] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:25 00:01
4 3 / Muži [451] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:28 00:04
5 2 / Ženy [452] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:28 00:05
6 3 / Ženy [420] Simona Taucová 2004 CZE BKL Machov 02:31 00:08
7 4 / Ženy [433] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:43 00:20
8 4 / Muži [455] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 05:20 02:57
9 5 / Ženy [425] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:24 03:00
10 5 / Muži [437] Filip Vlček 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 05:25 03:02
11 6 / Ženy [444] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 05:26 03:02
12 6 / Muži [454] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 05:34 03:11
13 7 / Ženy [440] Adéla Kilevníková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:36 03:12
14 8 / Ženy [441] Lucie Lukášová 2005 CZE Hvězda Pardubice 05:47 03:24
15 9 / Ženy [436] Zuzana Bašková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 12:19 09:55
16 7 / Muži [430] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 15:36 13:13
17 10 / Ženy [458] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 30:08 27:44
18 11 / Ženy [453] Linda Kudrnáčová 2005 CZE Jaroměř 50:39 48:15

výsledková listina O krajánkův šátek

start ~ 09:59:51

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [423] František Kuhn 2006 CZE Maratonstav Úpice 02:23 00:00
2 2 / Muži [426] Tobiáš Sporysch 2006 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:24 00:00
3 1 / Ženy [431] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Náchod 02:26 00:02
4 3 / Muži [410] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:30 00:06
5 4 / Muži [406] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:31 00:07
6 2 / Ženy [412] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34 00:11
7 3 / Ženy [402] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:36 00:12
8 5 / Muži [419] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 02:38 00:14
9 4 / Ženy [446] Sofie Piechová 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 02:39 00:15
10 6 / Muži [403] Lukáš Horák 2007 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:43 00:19
11 5 / Ženy [401] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 05:21 02:57
12 6 / Ženy [415] Nela Bořková 2006 CZE FC Ležák Česká Skalice 05:24 03:00
13 7 / Ženy [407] Michaela Place 2007 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 05:25 03:01
14 7 / Muži [432] Ondřej Zolman 2006 CZE ZŠ na Ostrově - Rychnovek 05:25 03:01
15 8 / Muži [421] Matyáš Vondra 2007 CZE Vondra Team 05:25 03:02
16 8 / Ženy [445] Linda Hosnedlová 2007 CZE Dobruška Atletika 05:27 03:03
17 9 / Muži [424] Adam Němeček 2007 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 05:27 03:03
18 10 / Muži [438] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 05:31 03:07
19 9 / Ženy [422] Evelína Metelková 2007 CZE TJ Česká Skalice 05:37 03:13
20 10 / Ženy [439] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 05:45 03:21
21 11 / Ženy [427] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 05:53 03:29
22 12 / Ženy [434] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:55 03:31
23 13 / Ženy [409] Kateřina Říhová 2006 CZE Nové Město nad Metují 05:55 03:31
24 11 / Muži [411] Stanislav Švarc 2007 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 06:19 03:55
25 12 / Muži [414] Vladislav Kitayev 2006 CZE Sokol Náchod 23:45 21:21
26 13 / Muži [423] František Kuhn 2006 CZE Maratonstav Úpice 51:40 49:16
27 14 / Muži [404] Vojtěch Kopecký 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:12:04 01:09:40
28 15 / Muži [405] Richard Kutík 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:13:46 01:11:23

výsledková listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:14:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [243] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 01:56 00:00
2 1 / Ženy [239] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 01:59 00:03
3 2 / Muži [143] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 02:00 00:03
4 3 / Muži [379] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10 00:13
5 4 / Muži [377] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 02:11 00:15
(6) 4 / Muži [249] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:11 00:15
7 2 / Ženy [273] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:12 00:15
8 3 / Ženy [369] Anna Petráčková 2008 CZE P.J.P.T. junior team 02:13 00:16
9 6 / Muži [380] Filip Zolman 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14 00:17
10 7 / Muži [355] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:18 00:21
11 4 / Ženy [244] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:19 00:22
12 5 / Ženy [351] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:20 00:23
13 8 / Muži [271] Jakub Tamáš 2009 CZE Sedloňov 02:21 00:24
14 9 / Muži [365] Jan Maršík 2009 CZE Trutnv 4 02:21 00:24
15 10 / Muži [367] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:22 00:25
(16) 6 / Ženy [242] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:22 00:25
17 7 / Ženy [366] Sára Michalíková 2008 CZE KOB Dobruška 02:22 00:26
18 8 / Ženy [373] Adéla Renská 2009 CZE Zběsilí Šneci 02:23 00:26
19 11 / Muži [358] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23 00:27
20 12 / Muži [360] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 02:23 00:27
21 13 / Muži [374] Matěj Renský 2009 CZE Zběsilí šneci 02:27 00:30
22 9 / Ženy [357] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:27 00:30
23 10 / Ženy [356] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:29 00:32
24 11 / Ženy [353] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 02:30 00:34
25 12 / Ženy [361] Anna Kuželová 2008 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:32 00:35
26 13 / Ženy [371] Lucie Prokopová 2009 CZE SDH Zlíč 02:33 00:36
27 14 / Muži [376] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:34 00:37
28 15 / Muži [364] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:37 00:40
29 14 / Ženy [368] Milan Petráček 2009 CZE P.J.P.T. junior team 02:39 00:42
30 16 / Muži [282] Bořek Šavelka 1900 CZE 02:42 00:45
31 15 / Ženy [245] Pavlína Seligrová 2009 CZE 02:43 00:47
32 16 / Ženy [278] Barbora Pavlová 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 05:21 03:24
33 17 / Muži [378] Zdeněk Záplata 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:25 03:28
34 18 / Muži [269] Jakub Macek 2009 CZE Olešnice v Orlických horách 05:33 03:36
35 19 / Muži [285] Ondřej Holek 2008 CZE ZŠ Komenského Náchod 05:33 03:37
36 17 / Ženy [354] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 17:41 15:44
37 20 / Muži [281] Tomáš Zikmund 2009 CZE 19:38 17:41
38 18 / Ženy [370] Izabela Place 2009 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 19:53 17:56
39 21 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 22:00 20:03
40 19 / Ženy [250] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 35:15 33:18
41 22 / Muži [375] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 35:42 33:45
42 23 / Muži [248] Jan Špreňar 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 41:16 39:19
43 20 / Ženy [238] Ema Kunová 2009 CZE MŠ Česká Skalice 46:07 44:11
44 24 / Muži [211] Lukáš Světelský 2009 CZE ZŠ Ostrov-Jaroměř 47:51 45:54
45 21 / Ženy [362] Anna Kynčlová 2008 CZE Jilemnice 54:09 52:12
46 25 / Muži [363] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 01:00:34 58:38
47 26 / Muži [359] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 01:40:46 01:38:49
48 27 / Muži [272] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 01:46:45 01:44:49

výsledková listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:31:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [241] Nela Sporyschová 2010 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:14 00:00
2 1 / Muži [280] Vojta Mervart 2010 CZE 02:28 00:14
3 2 / Muži [286] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:34 00:19
4 3 / Muži [277] Vilém Vít 2010 CZE Egzoti 02:34 00:20
5 4 / Muži [283] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:35 00:21
6 5 / Muži [276] David Zelený 2011 CZE MŠ Běloves-Náchod 02:38 00:24
7 6 / Muži [287] Matěj Žďárský 2010 CZE Náchod 02:40 00:26
8 7 / Muži [200] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:40 00:26
9 2 / Ženy [262] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:42 00:27
10 8 / Muži [252] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:43 00:28
11 3 / Ženy [284] Viktorie Melišíková 2011 CZE Pavlišov 02:45 00:30
12 4 / Ženy [264] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 05:20 03:06
13 9 / Muži [258] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 05:23 03:09
14 10 / Muži [274] Šimon Jirásek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 05:23 03:09
15 5 / Ženy [275] Vendula Jaklová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:24 03:09
16 11 / Muži [279] Antonín Hovorka 2011 CZE Červený Kostelec - Zábrodí 05:24 03:09
17 6 / Ženy [268] Zuzana Veverková 2011 CZE SPRINT Česká Skalice 05:24 03:10
18 12 / Muži [240] Tomáš Vondra 2010 CZE Vondra Team 05:26 03:11
19 13 / Muži [255] Ondřej Dašek 2011 CZE Slavětín nad Metují 05:26 03:12
20 7 / Ženy [265] Barbora Štěpánová 2010 CZE Doubravice 05:29 03:14
21 8 / Ženy [256] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 05:32 03:17
22 14 / Muži [267] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:33 03:18
23 9 / Ženy [246] Nicol Cinkova 2011 CZE Sokol Náchod 05:33 03:19
24 10 / Ženy [266] Irena Švarcová 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 05:34 03:19
25 11 / Ženy [270] Bára Macková 2011 CZE Olešnice v Orlických horách 05:43 03:28
26 15 / Muži [260] Filip Ležovič 2011 CZE Česká Skalice 05:56 03:42
27 12 / Ženy [263] Julie Polická 2011 CZE MŠ Velké Poříčí 05:57 03:43
28 16 / Muži [261] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Náchod 05:58 03:44
29 13 / Ženy [251] Beáta Brátová 2011 CZE Praha 8 10:24 08:10
30 14 / Ženy [212] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 29:34 27:19
31 17 / Muži [254] Pavel Dašek 2010 CZE Slavětín nad Metují 34:54 32:40
32 18 / Muži [253] Marek Černík 2010 CZE Dobruška 37:47 35:32
33 15 / Ženy [257] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:27:15 01:25:00

výsledková listina O pohádkové pexeso

start ~ 10:45:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [222] Matyáš Duch 2012 CZE Havlovice 00:36 00:00
2 2 / Muži [219] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 00:36 00:00
3 3 / Muži [204] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:38 00:02
4 1 / Ženy [205] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 00:40 00:04
5 2 / Ženy [201] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 00:41 00:05
6 3 / Ženy [223] Andriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 00:41 00:05
7 4 / Ženy [227] Lenka Hanušová 2012 CZE 00:43 00:07
8 5 / Ženy [206] Julie Míšková 2012 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 00:45 00:09
9 6 / Ženy [209] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 00:46 00:10
10 4 / Muži [210] Miroslav Vondrka 2012 CZE Hradec Králové 00:47 00:11
11 5 / Muži [202] Marek Brát 2013 CZE Praha 8 00:55 00:19
12 7 / Ženy [218] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 00:56 00:20
13 6 / Muži [224] Petr Pidrman 2013 CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 01:00 00:24
14 8 / Ženy [215] veronika Podškubková 2013 CZE 01:02 00:26
15 7 / Muži [207] Kristián Štěpán 2012 CZE Doubravice 01:05 00:29
16 9 / Ženy [213] Rozárie Finková 2014 CZE 01:09 00:32
17 10 / Ženy [220] Sofie Míšková 2014 CZE Lyžaři Česká Čermná 01:15 00:39
18 8 / Muži [208] Dominik Štěpán 2014 CZE Doubravice 01:41 01:05
19 9 / Muži [226] Oskar Sims 2014 GBR Fleet 01:41 01:05
20 11 / Ženy [229] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice 02:00 01:24
21 10 / Muži [225] Falko Sims 2015 GBR Fleet 02:14 01:38
22 12 / Ženy [214] Natálie Kočová 2015 CZE 02:42 02:06
23 11 / Muži [203] Lukáš Černý 2012 CZE Hvězda Karlín 14:09 13:33
24 13 / Ženy [228] Kristýna Riegerová 2015 CZE Police nad Metují 18:20 17:44
25 12 / Muži [221] Vojtěch Zikmund 2012 CZE 23:20 22:44
26 14 / Ženy [216] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 01:14:47 01:14:10
27 13 / Muži [217] Patrik Keller 2013 CZE 01:15:45 01:15:09