Montacké vlny

30.09.2017 Náchod

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod Montacké vlny 9 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / MA [3] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:08 00:00
2 2 / MA [4] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37 00:29
3 3 / MA [2] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 32:27 01:19
4 1 / MB [5] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 32:48 01:39
5 2 / MB [1] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 33:17 02:09
6 4 / MA [87] David Bílek 1999 CZE Vrbice 34:43 03:35
7 5 / MA [6] Mílan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:00 03:51
8 1 / MC [82] Miroslav Vítek 1969 CZE Ústí nad Orlicí 35:22 04:14
9 3 / MB [183] Hynek Frauenberg 1982 CZE Nymburg 35:35 04:27
10 2 / MC [25] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:20 05:12

Kondiční vlny 4,5 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [104] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 17:40 00:00
2 1 / Ženy [141] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 19:47 02:06
3 2 / Muži [109] Radek Holubář 1981 CZE TJ Semanín 19:58 02:18
4 3 / Muži [110] Jiří Kašpar 1984 CZE Jaroměř 23:19 05:39
5 4 / Muži [157] Michal Vosáhlo 2003 CZE Havlovice 23:23 05:43
6 2 / Ženy [105] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 23:32 05:52
7 3 / Ženy [167] Oluša Gaidošová 2000 CZE Červený Kostelec 24:30 06:50
8 5 / Muži [111] Roman Petrásek 1977 CZE Náchod 24:43 07:02
9 6 / Muži [159] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE Jizbice 25:06 07:26
10 4 / Ženy [114] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 25:15 07:35

Montacké vlnky 1500 m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [118] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:14 00:00
2 1 / Mladší žáci [139] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE LK Broumov 05:14 00:00
3 2 / Mladší žáci [117] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:31 00:17
4 3 / Mladší žáci [130] Filip Pancner 2004 CZE LK Broumov 05:39 00:24
5 1 / Přípravka kluci [154] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:41 00:26
6 1 / Starší žákyně [162] Adéla Szelkelová 2002 CZE Trutnov 05:41 00:27
7 2 / Přípravka kluci [134] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 05:51 00:36
8 1 / mimo soutez [160] Martin Hnyk 2001 CZE Náchod 05:59 00:44
9 2 / Starší žáci [135] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 06:00 00:45
10 1 / Přípravka holky [176] Gultová Aneta 2006 CZE Velké Poříčí 06:00 00:46