Montacké vlny

15.09.2018 Náchod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 700 m celkem: 49, muži : 24, ženy: 25, Minižáci: 12, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 5 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 114, muži : 84, ženy: 30, MA: 24, MB: 21, MC: 26, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 23 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 20, muži : 9, ženy: 11, Muži: 9, Ženy: 11 [html] [pdf]

startovní listina Montacké vlnky 700 m

start ~ 12:44:50 , přihlášeno: 49 účastníků ( 24 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Přípravka kluci [142] Ardelt Václav CZE Pardubice 2007
Přípravka kluci [201] Bednařík Jan CZE Hronov 2007
Minižákyně [202] Bednaříková Aneta CZE Hronov 2013
Minižákyně [203] Bejšovcová Laura CZE BKL Machov 2009
Minižákyně [204] Bejšovcová Pavlína CZE BKL Machov 2012
Minižáci [205] Beran štěpán CZE SKI Police nad Metují 2014
Minižákyně [206] Beranová Sára CZE SKI Police nad Metují 2009
Minižákyně [257] Brychová Viktorie CZE Dobřany 2012
Přípravka kluci [207] Bubeníček Jan CZE OCH ČK 2007
Přípravka holky [208] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 2008
Přípravka holky [143] Dohnalová Barbora CZE Náchod 2007
Minižákyně [209] Dostálová Vendula CZE Černožice 2010
Přípravka holky [210] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2007
Přípravka holky [211] Hejnová Anna CZE Velké Poříčí 2008
Minižákyně [212] Hejnová Klára CZE Velké Poříčí 2011
Minižáci [214] Hemelík Luboš CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Minižáci [213] Hemelík Vítek CZE Jaroměř 2009
Minižáci [215] Holubář Radim CZE Běhej, mysli, zvítěz 2013
Přípravka kluci [145] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 2008
Minižáci [252] Hroch Jakub CZE Provodov-Šonov 2010
Přípravka holky [254] Hrochova Lucie CZE SK Nové Město nad Metují 2008
Minižákyně [216] Hynková Dominika CZE Hynkovka 2010
Minižáci [244] Jiroušek Jakub CZE Třtice 2009
Přípravka kluci [146] Kauflman Patrik CZE Pěkov 2007
Minižáci [144] Kaufman Lukáš CZE Pěkov 2009
Přípravka kluci [255] Kočnar David CZE FK Náchod 2008
Minižákyně [217] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Minižákyně [218] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Přípravka kluci [219] Mádle Ondřej CZE LK Broumov 2007
Přípravka kluci [220] Mareth Jan CZE Česká Skalice 2008
Přípravka kluci [221] Metelka Tomáš CZE OK99 Hradec Králové 2008
Minižáci [ ] Pokorný Vojtěch CZE Náchod 2010
Minižákyně [223] Polická Beáta CZE Velké Pořičí 2010
Minižákyně [222] Polická Julie CZE Velké Pořičí 2011
Minižákyně [224] Renská Adéla CZE SK Hvězda Pardubice 2009
Minižáci [225] Renský Matěj CZE SK Hvězda Pardubice 2009
Přípravka holky [226] Ričanyová Adéla CZE Česká Skalice 2007
Přípravka kluci [227] Rudolf Marek CZE Deep Sea 2007
Minižáci [138] Souček Ondřej CZE Křinice 2013
Minižáci [248] Souček Viktor CZE Náchod 2009
Přípravka kluci [228] Stejskal Pavel CZE IVT Náchod 2008
Minižákyně [229] Šemberová Agáta CZE LK Broumov 2014
Minižáci [247] Šimák Marek CZE TJ Sokol Hradec Králové 2012
Přípravka holky [242] Šrůtková Barbora CZE BKL Machov 2007
Minižákyně [243] Šrůtková Vendula CZE BKL Machov 2009
Přípravka kluci [148] Touc Jakub CZE Podbřezí - Skalka 2007
Minižákyně [147] Toucová Kamila CZE Podbřezí - Skalka 2010
Přípravka holky [230] Vojtěchová Michaela CZE LK Broumov 2007
Minižákyně [249] Wiesnerová Denisa CZE BKL Machov 2009

startovní listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:00:00 , přihlášeno: 20 účastníků ( 8 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Starší žákyně [253] Bubeníčková Eliška CZE Náchod 2004
Starší žáci [231] Dítě Marek CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Mladší žákyně [251] Ducháčová Ema CZE BKL Machov 2006
Mladší žákyně [232] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
Mladší žákyně [139] Gultová Aneta CZE BKL Machov 2006
Starší žákyně [150] Jahodová Eliška CZE Náchod 2004
Mladší žáci [256] Kočnar Adam CZE FK Náchod 2005
Starší žáci [233] Mádle Kryštof CZE LK Broumov 2004
Starší žáci [234] Nagy Kamil CZE Jaroměř 2004
Starší žáci [235] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Starší žákyně [250] Schejbalová Veronika CZE SK Plhov Náchod 2003
Mladší žákyně [246] Součková Karolína CZE Křinice 2006
Mladší žákyně [236] Šemberová Kristýna CZE LK Broumov 2005
Starší žákyně [245] Špásová Anežka CZE Chlumec nad Cidlinou 2004
Mladší žákyně [140] štenclová Kateřina CZE Nové Město nad Metují 2006
Starší žáci [237] Uher Jan CZE Přibyslav 5 2004
Mladší žákyně [238] Uherová Tereza CZE Přibyslav 5 2006
Starší žáci [239] Vašata Tomáš CZE SK Týniště nad Orlicí 2003
Starší žákyně [240] Veselá Kristýna CZE LK Broumov 2004
Starší žáci [241] Vojtěch Vojtěch CZE SK Nové Město nad Metují 2004

startovní listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00 , přihlášeno: 114 účastníků ( 84 mužů, 30 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MA [10] Adámek Daniel CZE SRTG Hradec Králové 1999
MC [11] Ardelt Martin CZE PRIMÁTOR 1971
MB [12] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
MA [13] Bárta David CZE Melichar CZ 1984
MB [14] beran jan CZE SKI Police nad Metují 1983
ZB [15] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
ZB [15] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
ZB [16] Brumlichová Romana CZE Medvědí doupě 1976
ZA [17] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
MB [18] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
ZB [19] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
MA [20] Celba Petr CZE Pells Team Brno 1986
ZA [21] Celbová Lucie CZE Pell´s Team Brno 1992
MA [22] Cöger Martin CZE Náchod 1994
ME [23] Culka Václav CZE Nové Město nad Metují 1935
MA [24] Čech Daniel CZE Náchod 1993
MB [25] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
MA [26] Dostál Jan CZE VELLA TEAM NÁCHOD 1986
ME [27] Dostál Václav CZE Černožice 1942
ZB [28] Dostálová Hana CZE Černožice 1970
MC [29] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
MA [30] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
MA [149] Dušek Patrik CZE Rockmachine Cyklomax 1987
MC [31] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
MB [32] Florian Tomáš CZE Integraf running team 1979
MC [33] Gajdoš Dušan CZE Červený Kostelec 1973
ME [34] Goldbach Václav CZE SK Týniště nad Orlicí 1950
MC [36] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
MA [35] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
MB [156] Halaj Jan CZE Náchod 1977
MA [94] Hanousek Jakub CZE Police nad metují 1991
ZB [37] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
MB [38] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
MA [40] Hoffman David CZE hoffíci 2002
MC [39] Hoffman Pavel CZE hoffíci 1967
MB [41] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
MB [42] Holubář Martin CZE Běhej, mysli, zvítěz 1979
MB [43] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 1975
MB [125] Hynek Martin CZE Opočno 1981
MD [44] Hynek Petr CZE SK Nové Město nad Metují 1963
ZB [95] Jakoubková Karla CZE VĚTVE K DRCENÍ 1972
ME [45] Jelínek Matěj CZE Černilov 1942
ME [46] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
MA [96] Jiráský Jakub CZE YØLØBAND 1990
MA [47] Kábrt Daniel CZE Sokol Studnice 1998
ZB [48] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
ZA [49] Kočová Vlčková Hana CZE TJ Sokol Žernov 1984
MB [50] Kolisko Vladimír CZE Červený Kostelec 1980
MA [51] Kosař Roman CZE Náchod 1999
MC [52] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
MC [53] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
MC [1] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
ZB [54] Krátká Anna CZE Hvězda Pardubice 1969
MC [55] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
MD [56] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
MC [141] Krtička Michal CZE Wikov 1973
MA [2] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
ZB [123] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
MC [97] Kulda Jan CZE TJ Sokol Olešnice 1973
MA [151] Kulda Jiří CZE HOCK horolezecký oddíl 2002
MA [57] Langenberger Adam CZE Children Of Olymp 1985
MB [58] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
MA [98] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
MC [59] Mach Jiří CZE Sněžné 1966
ZB [60] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
MB [155] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
ZB [61] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
MC [62] Mikuška Pavel CZE Slavoj Babí 1964
MA [63] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
MD [118] Nečas Josef CZE Maratonstav Úpice 1958
MC [99] Pešek Martin CZE Náchod 1967
MC [64] Poláček jan CZE Náchod 1968
MC [66] Prokop Lubomír CZE Z HECU 1973
MC [65] Prokop Michal CZE Poříčští orli 1973
ZB [67] Renská Lenka CZE Run4run 1980
MB [68] Renský Michal CZE Run4run 1979
ZB [154] Ringlová Kateřina CZE Meziměstí 1980
ZB [124] Rýdlová Denisa CZE Vella team Náchod 1982
MB [157] Severýn David CZE Jaroměř 1981
MB [69] Smola Josef CZE Náchod 1980
MC [70] Souček Vladimír CZE TJ Sokol Červený Kostelec 1973
ME [119] Sponar jAN CZE Tesla Brno 1950
MA [100] Staněk Antonín CZE Nové Město nad Metují - Spy 2002
ZB [71] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
MC [72] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
ZB [73] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
MD [74] Šebela Jiří CZE Blansko 1958
MB [75] Šimák Jan CZE Hradec králové 1983
ZB [76] Šimáková Klára CZE Hradec Králové 1983
MA [77] Šimek Petr CZE Červený Kostelec 1991
ME [122] Šmída Oldřich CZE Červený Kostelec 1948
MB [126] Šplíchal Jan CZE SOKOL Valteřice 1983
MB [9] Šrůtek David CZE BKL Machov 1980
ZB [78] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
MA [152] Tichý Aleš CZE Opava 1994
MC [79] Touc Petr CZE Podbřezí - Skalka 1973
ME [80] Tučný Jan CZE MK Pardubice 1947
MC [81] Uher Juraj CZE Přibyslav 5 1973
ZB [82] Uherová Jana CZE Přibyslav 1972
ZA [83] Umlaufová Ema CZE Náchod 1997
ZB [84] Vacková Hana CZE TJ Sokol Starkoč 1956
MC [85] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
MC [86] Vašíček Martin CZE TJ Maratonstav Úpice 1971
MC [87] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
MC [153] Vítek Miroslav CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 1972
ZA [88] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
MA [3] Vlček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
ZB [89] Vlčková Iveta CZE (made in) Czechoslovakia 1983
ME [90] Vorel Milan CZE Slatiňany 1940
MB [120] Wiesner Radek CZE Baduna Team 1980
ZA [91] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
ZB [92] Zelenková Jana CZE TJ Sokol Žernov 1981
MA [93] Zítko Jakub CZE Piráti 1995
ZA [117] Zítková Radka CZE Run4run 1988

startovní listina Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 13:30:00 , přihlášeno: 20 účastníků ( 9 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [101] Balcar Jan CZE PS Náchod-Kamenec 1990
Ženy [102] Baškovská Romana CZE Holky z Vršovky 1974
Ženy [ ] Baškovská Romana CZE Holky z Vršovky 1974
Muži [103] Bitnar Jaroslav CZE Náchod 1971
Muži [104] Doležal Jakub CZE Hronov 1974
Ženy [105] Filipcová Iveta CZE Nové Město nad Metují 1974
Ženy [106] Habrová Klára CZE Červený Kostelec 1992
Ženy [107] Hynková Renata CZE Hynkovka 1985
Ženy [108] Klusáčková Aneta CZE Vella Team Náchod 1995
Muži [158] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
Muži [121] Kolář Adam CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 2001
Ženy [109] Kulhavá Petra CZE PRIMÁTOR 1976
Muži [110] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
Muži [111] Mikšíček Pavel CZE Náchod 1990
Ženy [ ] Pokorná Denisa CZE Náchod 1984
Muži [112] Polický Tomáš CZE Velké Pořičí 1984
Ženy [113] Slavíková Kamila CZE Náchod 1984
Ženy [114] Škodová Dagmar CZE Broumov 1972
Muži [115] Štěp Radim CZE Hradec Králové 1993
Ženy [116] Štěpová Adéla CZE Hradec Králové 1993