Montacké vlny

30.09.2017 Náchod

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavni zavod Montacké vlny 9 km celkem: 31, muzi : 22, zeny: 9, Muži: 22, Ženy: 9 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m celkem: 15, muzi : 2, zeny: 8, Muži: 7, Ženy: 8, : 5 [html] [pdf]

startovní listina hlavni zavod Montacké vlny 9 km

start ~ 14:30:00 , přihlášeno: 31 účastníků ( 22 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
Muži [ ] Červený Jakub CZE TJ Lokomotiva Trutnov 1995
Muži [ ] Čivrný Jiří CZE SK Nové Město nad Metují 1980
Muži [ ] Frýdl Miroslav CZE Hradec Králové 1964
Muži [ ] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
Muži [ ] Hofman Jiří CZE Hradec Králové 1984
Muži [ ] Holubář Martin CZE Urveme to silou 1979
Ženy [ ] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
Muži [ ] Kolisko Vladimír CZE TJ Horní Kostelec 1980
Muži [ ] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
Muži [ ] Kozlík Lukáš CZE A.C. Sparta Praha 1989
Muži [ ] Kratochvíl Marek CZE Bražecký mládenci 1989
Muži [ ] Krempa Milan CZE Pivovar Primátor 1963
Muži [ ] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
Muži [ ] Lukeš Lukáš CZE Integraf running team 1994
Ženy [ ] Mádlová Denisa CZE LK Broumov 1975
Muži [ ] Machút Michal CZE Třebechovice pod Orebem 1967
Ženy [ ] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
Muži [ ] Osoba Martin CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 1965
Ženy [ ] Paprskárová Blanka CZE Nové Město nad Metují 1970
Muži [ ] Polický Tomáš CZE Veké Poříčí 1984
Ženy [ ] Renská Lenka CZE Run4run 1980
Muži [ ] Renský Michal CZE Run4run 1979
Muži [ ] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
Muži [ ] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
Ženy [ ] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE VLÁSENKA 7 - ČESKÁ METUJE 1982
Ženy [ ] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
Ženy [ ] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
Muži [ ] zitko erich CZE zkopecdokopec 1970
Ženy [ ] Zítková Radka CZE Run4run 1988
Muži [ ] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991

startovní listina Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 14:30:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Bitnar Jaroslav CZE Náchod 1971
Muži [ ] Petrásek Roman CZE Náchod 1977

startovní listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:45:00 , přihlášeno: 15 účastníků ( 2 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Fiala Martin CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
Ženy [ ] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
Ženy [ ] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2004
Muži [ ] Hartman Matyáš CZE LK Broumov 2005
Ženy [ ] Lukašáková Klára CZE LK Broumov 2005
Muži [ ] Mádle Kryštof CZE LK Broumov 2004
Muži [ ] Mádle Ondřej CZE LK Broumov 2007
Ženy [ ] Martincová Lucie CZE LK Broumov 2004
Muži [ ] Pancner Filip CZE LK Broumov 2004
Ženy [ ] Přibylová Regina CZE LK Broumov 2005
Ženy [ ] Renská Adéla CZE Náchod 2009
Muži [ ] Renský Matěj CZE Náchod 2009
Ženy [ ] Veselá Kristýna CZE LK Broumov 2004
Muži [ ] Vojtěch Vojtěch CZE LK Broumov 2004
Ženy [ ] Vojtěchová Michaela CZE LK Broumov 2007