Montacké vlny

30.09.2017 Náchod

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 107, muzi : 82, zeny: 25, MA: 31, MB: 26, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 7, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 35, muzi : 16, zeny: 19, Muži: 16, Ženy: 19 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m celkem: 49, muzi : 20, zeny: 24, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 8, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 2, : 5 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 14:30:00 , přihlášeno: 107 účastníků ( 82 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MB [10] Andrejs Jan CZE Náchod 1973
MB [11] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
ZA [50] Benešová Aneta CZE Náchod 1987
MA [87] Bílek David CZE Vrbice 1999
ZB [9] Brumlichová Romana CZE Medvědí doupě 1976
MB [13] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
ZB [14] Bubeníčková Simona CZE Velké Poříčí 1978
MA [72] Celba Petr CZE PELLS TEAM 1986
MB [78] Čapek Jan CZE Slatina nad Úpou 1982
MA [15] Červený Jakub CZE TJ Lokomotiva Trutnov 1995
MB [1] Čivrný Jiří CZE SK Nové Město nad Metují 1980
ZA [93] Dočekalová Klára CZE Česká Skalice 1992
ME [75] Domáň Ladislav CZE Náchod 1949
MA [96] Dostál Jan CZE Vella Náchod 1986
MA [91] Dušek Patrik CZE Rockmachine Cyklomax 1987
MC [16] Elich Jirka CZE Apache Loko Trutnov 1964
MB [183] Frauenberg Hynek CZE Nymburg 1982
MB [185] Friede Jan CZE Wikov 1977
MC [17] Frýdl Miroslav CZE Hradec Králové 1964
MB [18] Gladics Ladislav CZE FC Ležák Česká Skalice 1974
ZB [80] Gloserová Alena CZE Police nad Metují 1969
MB [19] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
MA [92] Habr Lukáš CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 1985
MA [20] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
ZB [81] Hájková Renata CZE Náchod 1975
ME [21] Hanousek Vítězslav CZE Korunka Běloves 1952
ZB [22] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
MA [66] hoferka adam CZE TJ Sokol Opočno 1983
ZB [67] Hoferka Dušan CZE Náchod 1977
MA [86] Hoffman David CZE Náchod 2002
MC [85] Hoffman Pavel CZE Náchod 1967
MA [23] Hofman Jiří CZE Hradec Králové 1984
MB [24] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
MC [25] Holub Miroslav CZE SK Nové Město nad Metují 1966
MB [26] Holubář Martin CZE Urveme to silou 1979
ZB [27] Horáková Monika CZE Náchod 1981
MB [68] Hornych Vena CZE Kupkolo MTB Trilogy 1978
MA [ ] Hrdina Jakub CZE Náchod 1995
MA [88] Jansa Tomáš CZE Spartak Police nad Metují 2000
ME [28] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
MA [ ] Jirka Jan CZE AC Náchod 1983
ZB [29] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
MC [30] Kašpárek Martin CZE Velichovky 1967
MC [73] Kolář Radek CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 1969
MB [31] Kolisko Vladimír CZE TJ Horní Kostelec 1980
MC [32] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
ZB [76] Kostyšynová Eva CZE Náchod 1977
MA [98] Kovařík Radovan CZE Humbuk team 1985
MA [2] Kozlík Lukáš CZE A.C. Sparta Praha 1989
MB [5] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
MA [33] Kratochvíl Marek CZE Bražecký mládenci 1989
MC [34] Krempa Milan CZE Pivovar Primátor 1963
MA [4] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
MB [79] Kubasa Jiří CZE TJ Maratonstav Úpice 1977
MA [84] Kubíček Jaroslav CZE Jaroměř 1989
MB [35] Kulda Jan CZE Integraf running team 1973
MC [36] Kuna Zdeněk CZE FC Ležák Česká Skalice 1972
ZB [8] Kynčlová Dagmar CZE SK Nové Město nad Metují 1972
MC [37] Lanta Stanislav CZE Velké Poříčí 1963
MB [38] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
ZA [70] Lešková Tereza CZE Trutnov 1992
MA [89] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
MC [64] Litoš Jiří CZE Pavlišov 1969
MA [39] Lukeš Lukáš CZE Integraf running team 1994
ZB [40] Mádlová Denisa CZE LK Broumov 1975
MC [41] Machút Michal CZE Třebechovice pod Orebem 1967
MC [42] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
ZB [43] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
MC [187] Matouš Josef CZE nevyměknem 1971
MB [83] Matuška Martin CZE Ohnišov 1976
MB [184] Mazáč Josef CZE Mazáci 1975
MB [71] Melišík Jan CZE Redpoint- Eleven team 1974
MA [44] Michl Petr CZE Dobruška 1989
MD [123] Nejman Libor CZE AC Náchod 1953
MB [ ] Novotný Luděk CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1974
MC [45] Osoba Martin CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 1965
ZB [46] Paprskárová Blanka CZE Nové Město nad Metují 1970
MA [47] Petrů Pepek CZE Hasiči města Náchoda 1986
MC [95] Poláček jan CZE Náchod 1968
MA [48] Polický Tomáš CZE Veké Poříčí 1984
MC [49] Rek Stanislav CZE Ammann 1964
MB [51] Renský Michal CZE Run4run 1979
ZB [52] Rýdlová Denisa CZE Vella team Náchod 1982
MA [3] Sádlo Dominik CZE SK Nové Město nad Metují 1995
MA [186] Sedláček Pavel CZE Velké Poříčí 1983
ZB [53] Schwaningerová Petra CZE RockMachine-Cyklomax 1982
MB [54] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
MC [55] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
MB [94] Sudek Milan CZE M.C.Metuje 1982
MB [74] Špaček Miloslav CZE Nachod 1978
ZB [56] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE VLÁSENKA 7 - ČESKÁ METUJE 1982
ZB [57] Valášková Bohumila CZE Česká Skalice 1975
ZB [58] Valentová Dagmar CZE chodynka 1967
MC [59] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
MC [82] Vítek Miroslav CZE Ústí nad Orlicí 1969
ZA [60] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
MA [6] Vlček Mílan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
ZA [ ] Volhejnová Dita CZE Kardioteam 1987
ZA [7] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
MA [99] Zelený Filip CZE Bražecký mládenci 1992
MA [97] Zelený Matěj CZE Bražecký mládenci 1989
MC [61] zitko Erich CZE zkopecdokopec 1970
ZA [62] Zítková Radka CZE Run4run 1988
MA [77] Zorvan Tomáš CZE Armáda České republiky 1992
MA [63] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991
MA [90] Žaluda Jan CZE SK Nové Město nad Metují 1998
MB [65] Žďárský Martin CZE Tsunami 1976

startovní listina Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 14:30:00 , přihlášeno: 35 účastníků ( 16 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [12] Bellerová Martina CZE Hradec Králové 1992
Muži [101] Bitnar Jaroslav CZE Náchod 1971
Muži [163] Brabec Jaroslav CZE Hronov 2000
Ženy [102] Cejnarová Eliška CZE Velká Jesenice 1999
Muži [103] Dostál Václav CZE Černožice 1942
Muži [104] Dufka Vladislav CZE Páslerův statek Bischofstein 1991
Ženy [105] Flašarová Lenka CZE Náchod 1972
Ženy [167] Gaidošová Oluša CZE Červený Kostelec 2000
Ženy [106] Gultová Adéla CZE Velké Poříčí 1982
Muži [181] Habr Jan CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 1987
Ženy [107] Habrová Klára CZE Červený Kostelec 1992
Ženy [152] Hejzlarová Jitka CZE Náchod 1970
Ženy [174] Hlavatá Eliška CZE Odd. klub škola 2002
Muži [173] Hlavatý Milan CZE 1972
Muži [108] Hofman Tomáš CZE Decathlon Hradec Králové 1992
Muži [109] Holubář Radek CZE TJ Semanín 1981
Muži [110] Kašpar Jiří CZE Jaroměř 1984
Muži [175] Kejzlar Tomáš CZE Náchod 1966
Ženy [177] Klepsová Zuzana CZE Jaroměř 1971
Muži [ ] Kolář Adam CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 2001
Ženy [ ] Kulhavá Petra CZE Pivovar Primátor 1976
Muži [111] Petrásek Roman CZE Náchod 1977
Ženy [168] Prokešová Monika CZE Náchod 1972
Ženy [ ] Rudolfová Pavlína CZE Červený Kostelec 1970
Muži [159] Rýdlo Jaroslav CZE Jizbice 1977
Ženy [141] Sádlová Adéla CZE SK Nové Město nad Metují 2001
Ženy [112] Slavíková Kamila CZE Náchod 1984
Ženy [113] Škodová Dagmar CZE Broumov 1972
Ženy [114] Štěpová Adéla CZE Hradec Králové 1993
Muži [182] Touc Petr CZE Podbřezí 1973
Muži [144] Trojan Matouš CZE 2000
Ženy [145] Tučková Marcela CZE Náchod 1967
Ženy [151] Veselá Alica CZE Poprad 1968
Ženy [115] Vojtasova Denisa CZE Náchod 2000
Muži [157] Vosáhlo Michal CZE Havlovice 2004

startovní listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:45:00 , přihlášeno: 49 účastníků ( 20 mužů, 24 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Přípravka holky [176] Aneta Gultová CZE Velké Poříčí 2006
Přípravka kluci [156] Bednařík Jan CZE Hronov 2007
Přípravka kluci [178] Bořek Jiří CZE Náchod 2017
Přípravka kluci [179] Bořek Pavel CZE Náchod 2017
Přípravka holky [116] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 2008
Mladší žáci [117] Dítě Marek CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Starší žáci [118] fiala martin CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
Přípravka kluci [119] Flašar Marek CZE SK Nové Město nad Metují 2008
Mladší žákyně [120] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
Přípravka holky [121] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2007
Mladší žákyně [165] Gaidošová Eliška CZE Červený Kostelec 2005
Mladší žáci [180] Hájek Lukáš CZE Náchod 2005
Mladší žáci [122] Hanzl František CZE Kramolna, Kramolna 2004
Mladší žáci [ ] Hartman Matyáš CZE LK Broumov 2005
mimo soutez [160] Hnyk Martin CZE Náchod 2001
Přípravka holky [169] Holečková Eliška CZE Nové Město nad Metuji 2008
Přípravka kluci [150] Jirman David CZE SK Nové Město nad Metují 2008
Přípravka kluci [161] Kolomaznik Martin CZE liberec 2007
Přípravka holky [164] Kolomaznikova Simona CZE liberec 2009
Mladší žákyně [172] Kostyšynová Zora CZE Náchod 2005
Mladší žákyně [170] Kubasová Leona CZE TJ Maratonstav Úpice 2004
Přípravka holky [171] Kubasová Sabina CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
Mladší žákyně [124] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
Mladší žákyně [125] Lukašáková Klára CZE LK Broumov 2005
Mladší žáci [126] Mádle Kryštof CZE LK Broumov 2004
Přípravka kluci [127] Mádle Ondřej CZE LK Broumov 2007
Mladší žákyně [128] Martincová Lucie CZE LK Broumov 2004
Přípravka kluci [ ] Novák David CZE Dolní Radechová 2006
Přípravka holky [147] Nováková Anna CZE Horní Radechová 2007
Přípravka holky [ ] Nováková Pavlína CZE Horní Radechová 2007
Přípravka kluci [129] Pajer Jan CZE SDH Velký Třebešov 2010
Mladší žáci [130] Pancner Filip CZE LK Broumov 2004
Přípravka kluci [166] Prokeš Tomáš CZE Náchod 2006
Mladší žákyně [131] Přibylová Regina CZE LK Broumov 2005
Přípravka holky [132] Renská Adéla CZE Zběsilí Šneci 2009
Přípravka kluci [133] Renský Matěj CZE Náchod 2009
Přípravka kluci [134] Rudolf Marek CZE Deep Sea 2007
Přípravka holky [158] Rýdlová Barbora CZE Gymnáziu Náchod prima A 2006
Přípravka kluci [154] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
Přípravka kluci [153] Souček Šimon CZE TJ Maratonstav Úpice 2008
Starší žákyně [162] Szelkelová Adéla CZE Trutnov 2002
Starší žáci [135] Škoda Jakub CZE Broumov 2002
Přípravka holky [143] Trojanová Viktorka CZE Pardubice 2008
Mladší žáci [136] Urbánek Jan CZE TJ Semanín 2004
Starší žákyně [137] Urbánková Veronika CZE TJ Semanín 2003
Mladší žákyně [138] Veselá Kristýna CZE LK Broumov 2004
Mladší žáci [139] Vojtěch Vojtěch CZE LK Broumov 2004
Přípravka holky [140] Vojtěchová Michaela CZE LK Broumov 2007
Přípravka holky [155] Žďárská Viktorie CZE Tsunami 2009