Montacké vlny

30.09.2017 Náchod 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 104, muzi : 80, zeny: 24, MA: 30, MB: 25, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 6, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 34, muzi : 15, zeny: 19, Muži: 15, Ženy: 19 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m celkem: 46, muzi : 19, zeny: 23, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 1, : 4 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / MA [3] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:08 00:00
2 2 / MA [4] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37 00:29
3 3 / MA [2] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 32:27 01:19
4 1 / MB [5] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 32:48 01:39
5 2 / MB [1] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 33:17 02:09
6 4 / MA [87] David Bílek 1999 CZE Vrbice 34:43 03:35
7 5 / MA [6] Mílan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:00 03:51
8 1 / MC [82] Miroslav Vítek 1969 CZE Ústí nad Orlicí 35:22 04:14
9 3 / MB [183] Hynek Frauenberg 1982 CZE Nymburg 35:35 04:27
10 2 / MC [25] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:20 05:12
11 6 / MA [90] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 36:25 05:17
12 7 / MA [33] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 36:58 05:49
13 8 / MA [96] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 37:22 06:13
14 9 / MA [91] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 37:31 06:23
15 4 / MB [26] Martin Holubář 1979 CZE Urveme to silou 37:54 06:46
16 5 / MB [71] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 38:10 07:02
17 6 / MB [94] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 38:33 07:25
18 3 / MC [59] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 38:58 07:50
19 7 / MB [185] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:12 08:04
20 4 / MC [73] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 39:16 08:08
21 10 / MA [88] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 39:28 08:20
22 11 / MA [15] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 39:34 08:26
23 5 / MC [45] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 39:49 08:41
24 1 / ZB [8] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 40:05 08:56
25 8 / MB [31] Vladimír Kolisko 1980 CZE TJ Horní Kostelec 40:11 09:03
26 12 / MA [47] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 40:19 09:11
27 9 / MB [19] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 40:42 09:34
28 13 / MA [20] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 41:00 09:52
29 14 / MA [98] Radovan Kovařík 1985 CZE Humbuk team 41:07 09:59
30 15 / MA [97] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 41:25 10:16
31 10 / MB [68] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 41:27 10:19
32 2 / ZB [9] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 41:28 10:20
33 16 / MA [72] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 41:44 10:36
34 11 / MB [38] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 41:54 10:46
35 3 / ZB [81] Renata Hájková 1975 CZE Náchod 41:59 10:51
36 12 / MB [78] Jan Čapek 1982 CZE Slatina nad Úpou 42:06 10:58
37 1 / ZA [7] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 42:12 11:03
38 17 / MA [186] Pavel Sedláček 1983 CZE Velké Poříčí 42:17 11:09
39 13 / MB [79] Jiří Kubasa 1977 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:30 11:22
40 14 / MB [83] Martin Matuška 1976 CZE Ohnišov 42:35 11:27
41 18 / MA [63] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 43:07 11:59
42 15 / MB [13] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 43:52 12:43
43 6 / MC [32] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:05 12:57
44 7 / MC [16] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:13 13:05
45 19 / MA [44] Petr Michl 1989 CZE Dobruška 44:18 13:10
46 20 / MA [39] Lukáš Lukeš 1994 CZE Integraf running team 44:20 13:12
47 16 / MB [54] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 44:21 13:13
48 21 / MA [48] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 44:34 13:26
49 17 / MB [51] Michal Renský 1979 CZE Zběsilí Šneci 44:46 13:38
50 8 / MC [49] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 44:49 13:41
51 22 / MA [99] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 44:53 13:45
52 4 / ZB [52] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 45:24 14:15
53 5 / ZB [29] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:00 14:52
54 2 / ZA [60] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 46:13 15:05
55 18 / MB [35] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 46:29 15:21
56 1 / ME [28] Miroslav Jirásek 1947 CZE Pavlišov 46:48 15:39
57 9 / MC [64] Jiří Litoš 1969 CZE Pavlišov 47:01 15:53
58 19 / MB [11] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 47:05 15:57
59 6 / ZB [53] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 47:07 15:59
60 10 / MC [55] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 47:25 16:17
61 23 / MA [92] Lukáš Habr 1985 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 47:35 16:27
62 20 / MB [24] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 47:39 16:30
63 3 / ZA [62] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 47:46 16:38
64 24 / MA [86] David Hoffman 2002 CZE Náchod 47:48 16:40
65 11 / MC [37] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 47:51 16:43
66 7 / ZB [22] Markéta Hanzlová 1973 CZE Kramolna, Kramolna 48:24 17:16
67 12 / MC [30] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 48:43 17:35
68 4 / ZA [93] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 48:52 17:44
69 25 / MA [66] Adam Hoferka 1983 CZE Opočno 48:52 17:44
70 8 / ZB [43] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 48:53 17:44
71 26 / MA [77] Tomáš Zorvan 1992 CZE Náchod 49:12 18:04
72 2 / ME [75] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 49:18 18:09
73 9 / ZB [76] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 49:20 18:12
74 27 / MA [89] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 49:33 18:25
75 13 / MC [42] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 49:36 18:27
76 14 / MC [34] Milan Krempa 1963 CZE Pivovar Primátor 49:36 18:28
77 15 / MC [85] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 49:41 18:33
78 10 / ZB [46] Blanka Paprskárová 1970 CZE Nové Město nad Metují 49:49 18:41
79 11 / ZB [14] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:59 18:51
80 12 / ZB [57] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 50:16 19:07
81 28 / MA [23] Jiří Hofman 1984 CZE Hradec Králové 50:35 19:27
82 5 / ZA [50] Aneta Benešová 1987 CZE Náchod 51:07 19:58
83 29 / MA [84] Jaroslav Kubíček 1989 CZE Jaroměř 52:24 21:16
84 16 / MC [36] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 53:27 22:19
85 6 / ZA [70] Tereza Lešková 1992 CZE Trutnov 54:02 22:54
86 17 / MC [61] erich zitko 1970 CZE zkopecdokopec 54:25 23:17
87 21 / MB [10] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 55:03 23:54
88 18 / MC [17] Miroslav Frýdl 1964 CZE Hradec Králové 55:42 24:34
89 3 / ME [21] Vítězslav Hanousek 1952 CZE Náchod 55:56 24:48
90 22 / MB [184] Josef Mazáč 1975 CZE Mazáci 56:27 25:19
91 13 / ZB [27] Monika Horáková 1981 CZE Náchod 56:54 25:46
92 23 / MB [65] Martin Žďárský 1976 CZE Tsunami 57:04 25:56
93 14 / ZB [80] Alena Gloserová 1969 CZE Police nad Metují 57:07 25:59
94 15 / ZB [40] Denisa Mádlová 1975 CZE LK Broumov 58:17 27:09
95 19 / MC [187] Josef Matouš 1971 CZE Náchod 58:23 27:15
96 20 / MC [95] jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:00:35 29:27
97 24 / MB [74] Miloslav Špaček 1978 CZE Náchod 01:03:18 32:09
(98) 16 / ZB [67] Dušan Hoferka 1977 CZE Náchod 01:03:18 32:09
DNF / MA [69] Jakub Hrdina 1995 CZE Náchod
DNF / MD [123] Libor Nejman 1953 CZE AC Náchod
dns / MB [18] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice
dns / ZB [58] Dagmar Valentová 1967 CZE Kardioteam
dns / ZB [56] KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982 CZE VLÁSENKA 7 - ČESKÁ METUJE
dns / MC [41] Michal Machút 1967 CZE Třebechovice pod Orebem

výsledková listina Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [104] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 17:40 00:00
2 1 / Ženy [141] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 19:47 02:06
3 2 / Muži [109] Radek Holubář 1981 CZE TJ Semanín 19:58 02:18
4 3 / Muži [110] Jiří Kašpar 1984 CZE Jaroměř 23:19 05:39
5 4 / Muži [157] Michal Vosáhlo 2003 CZE Havlovice 23:23 05:43
6 2 / Ženy [105] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 23:32 05:52
7 3 / Ženy [167] Oluša Gaidošová 2000 CZE Červený Kostelec 24:30 06:50
8 5 / Muži [111] Roman Petrásek 1977 CZE Náchod 24:43 07:02
9 6 / Muži [159] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE Jizbice 25:06 07:26
10 4 / Ženy [114] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 25:15 07:35
11 5 / Ženy [174] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 25:19 07:38
12 7 / Muži [173] Milan Hlavatý 1972 CZE 25:19 07:38
13 8 / Muži [182] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí 25:41 08:00
14 6 / Ženy [106] Adéla Gultová 1982 CZE Velké Poříčí 26:13 08:33
15 9 / Muži [101] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 26:28 08:47
16 7 / Ženy [107] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 26:31 08:50
17 10 / Muži [181] Jan Habr 1987 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 27:24 09:43
18 11 / Muži [108] Tomáš Hofman 1992 CZE Decathlon Hradec Králové 27:45 10:05
19 8 / Ženy [12] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 27:51 10:11
20 9 / Ženy [113] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 27:53 10:12
21 10 / Ženy [102] Eliška Cejnarová 1999 CZE Velká Jesenice 28:12 10:31
22 11 / Ženy [115] Denisa Vojtasova 2000 CZE Náchod 30:06 12:26
23 12 / Ženy [177] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 30:24 12:44
24 13 / Ženy [145] Marcela Tučková 1967 CZE Náchod 31:14 13:33
25 14 / Ženy [112] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 31:48 14:07
26 15 / Ženy [142] Petra Kulhavá 1976 CZE Pivovar Primátor 31:49 14:09
27 16 / Ženy [168] Monika Prokešová 1972 CZE Náchod 33:02 15:21
28 17 / Ženy [152] Jitka Hejzlarová 1970 CZE Náchod 34:11 16:31
(29) 17 / Ženy [151] Alica Veselá 1968 CZE Poprad 34:11 16:31
30 19 / Ženy [146] Pavlína Rudolfová 1970 CZE Malé Svatonovice 34:37 16:57
31 12 / Muži [175] Tomáš Kejzlar 1966 CZE Náchod 35:28 17:48
32 13 / Muži [163] Jaroslav Brabec 2000 CZE Hronov 40:00 22:19
(33) 13 / Muži [144] Matouš Trojan 2000 CZE
dns / Muži [103] Václav Dostál 1942 CZE Černožice

výsledková listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [118] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:14 00:00
2 1 / Mladší žáci [139] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE LK Broumov 05:14 00:00
3 2 / Mladší žáci [117] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:31 00:17
4 3 / Mladší žáci [130] Filip Pancner 2004 CZE LK Broumov 05:39 00:24
5 1 / Přípravka kluci [154] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:41 00:26
6 1 / Starší žákyně [162] Adéla Szelkelová 2002 CZE Trutnov 05:41 00:27
7 2 / Přípravka kluci [134] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 05:51 00:36
8 1 / mimo soutez [160] Martin Hnyk 2001 CZE Náchod 05:59 00:44
9 2 / Starší žáci [135] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 06:00 00:45
10 1 / Přípravka holky [176] Gultová Aneta 2006 CZE Velké Poříčí 06:00 00:46
11 1 / Mladší žákyně [124] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:04 00:49
12 2 / Mladší žákyně [120] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 06:11 00:57
13 3 / Přípravka kluci [156] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 06:17 01:03
14 4 / Přípravka kluci [153] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20 01:05
15 3 / Mladší žákyně [170] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20 01:06
16 4 / Mladší žákyně [165] Eliška Gaidošová 2005 CZE Červený Kostelec 06:23 01:08
17 5 / Přípravka kluci [166] Tomáš Prokeš 2006 CZE Náchod 06:24 01:09
18 6 / Přípravka kluci [127] Ondřej Mádle 2007 CZE LK Broumov 06:26 01:12
19 4 / Mladší žáci [126] Kryštof Mádle 2004 CZE LK Broumov 06:33 01:18
20 2 / Přípravka holky [116] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 06:41 01:27
21 5 / Mladší žákyně [172] Zora Kostyšynová 2005 CZE Náchod 06:44 01:29
22 7 / Přípravka kluci [161] Martin Kolomaznik 2007 CZE liberec 06:48 01:33
23 3 / Přípravka holky [121] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 06:52 01:38
24 5 / Mladší žáci [122] František Hanzl 2004 CZE Kramolna, Kramolna 06:54 01:40
25 8 / Přípravka kluci [150] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:58 01:43
26 4 / Přípravka holky [158] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 07:00 01:45
27 5 / Přípravka holky [140] Michaela Vojtěchová 2007 CZE LK Broumov 07:01 01:47
28 9 / Přípravka kluci [119] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 07:05 01:50
29 6 / Přípravka holky [132] Adéla Renská 2009 CZE Náchod 07:05 01:51
30 7 / Přípravka holky [164] Simona Kolomaznikova 2009 CZE liberec 07:13 01:58
31 6 / Mladší žákyně [131] Regina Přibylová 2005 CZE LK Broumov 07:17 02:03
32 10 / Přípravka kluci [133] Matěj Renský 2009 CZE Náchod 07:23 02:09
33 8 / Přípravka holky [169] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 07:24 02:09
34 11 / Přípravka kluci [149] David Novák 2006 CZE Dolní Radechová 07:25 02:11
35 9 / Přípravka holky [143] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 07:27 02:13
36 7 / Mladší žákyně [138] Kristýna Veselá 2004 CZE LK Broumov 07:48 02:34
37 8 / Mladší žákyně [128] Lucie Martincová 2004 CZE LK Broumov 07:49 02:35
38 10 / Přípravka holky [147] Anna Nováková 2007 CZE Horní Radechová 07:50 02:36
39 11 / Přípravka holky [171] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:54 02:40
40 12 / Přípravka kluci [129] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 08:08 02:53
41 9 / Mladší žákyně [125] Klára Lukašáková 2005 CZE LK Broumov 08:11 02:57
42 12 / Přípravka holky [155] Viktorie Žďárská 2009 CZE Tsunami 08:38 03:24
43 13 / Přípravka kluci [178] Jiří Bořek 2017 CZE Náchod 09:41 04:27
(44) 13 / Přípravka kluci [179] Pavel Bořek 2017 CZE Náchod 09:41 04:27
45 13 / Přípravka holky [148] Pavlína Nováková 2007 CZE Horní Radechová 09:43 04:29
46 6 / Mladší žáci [180] Lukáš Hájek 2005 CZE Náchod 09:45 04:30