Běh pro Hospic

23.09.2017 Červený Kostelec

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

10km dospělí (hlavní závod)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [137] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 30:28 00:00
2 2 / Muži [62] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:50 01:21
3 3 / Muži [603] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 32:12 01:43
4 4 / Muži [20] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 32:28 01:59
5 5 / Muži [58] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 32:35 02:07
6 6 / Muži [92] David Plný 1993 CZE Enervit Team 33:59 03:31
7 7 / Muži [527] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:27 03:58
8 8 / Muži [130] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 35:10 04:41
9 9 / Muži [571] Miroslav Holub 1966 CZE Žďár nad Metují 35:24 04:56
10 10 / Muži [577] Tomáš Tyrner 1999 CZE Kasper swix team 36:01 05:32

5km dospělí

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [343] Jan Ferdinand Polášek 1988 CZE VŠSK MFF UK 16:27 00:00
2 2 / Muži [378] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:03 00:36
3 3 / Muži [234] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 17:27 00:59
4 4 / Muži [395] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 18:09 01:42
5 5 / Muži [428] Ondřej Středa 2002 CZE Červený Kostelec 18:58 02:31
6 6 / Muži [305] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 19:07 02:40
7 1 / Ženy [449] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 19:10 02:43
8 7 / Muži [322] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 19:19 02:52
9 8 / Muži [253] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 19:36 03:08
10 9 / Muži [211] Luděk Broulík 1971 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 19:43 03:15

1300m starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [451] Martin Fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:55 00:00 02:13 (1)
2 2 / Muži [456] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 05:02 00:06 02:26 (3)
3 1 / Ženy [455] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:15 00:20 02:25 (2)
4 3 / Muži [529] František Kuhn 2006 CZE Maratonstav Úpice 05:16 00:21 02:34 (5)
5 2 / Ženy [518] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:23 00:28 02:37 (7)
6 4 / Muži [404] Šimon Vacek 2004 CZE Orel Rtyně 05:37 00:42 02:38 (8)
7 3 / Ženy [454] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:37 00:42 02:36 (6)
8 5 / Muži [141] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 05:58 01:03 02:31 (4)
9 6 / Muži [138] Tomáš Nývlt 2004 CZE Červený Kostelec 06:03 01:08 02:39 (9)
10 4 / Ženy [452] Josefína Hejnová 2003 CZE Červený Kostelec 06:23 01:27 02:47 (10)

650m mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [536] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 02:13 00:00
2 1 / Muži [472] Filip Škoda 2005 CZE Červený Kostelec 02:15 00:02
3 2 / Ženy [465] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 02:20 00:07
4 2 / Muži [474] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:20 00:07
5 3 / Ženy [530] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:22 00:09
6 3 / Muži [461] Alexandr Hejna 2004 CZE Červený Kostelec 02:23 00:10
(7) 3 / Muži [471] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23 00:10
8 4 / Ženy [560] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:25 00:12
9 5 / Muži [541] Ondřej Čech 2004 CZE Sokol Jaroměř 02:26 00:13
10 5 / Ženy [147] agata malichova 2004 CZE trutnov 02:32 00:19

650m nejml. žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [488] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:18 00:00
2 2 / Muži [534] ondřej vašata 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:18 00:00
3 3 / Muži [486] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:21 00:03
4 1 / Ženy [478] Barbora Dohnalová 2007 CZE Delfín Náchod 02:29 00:11
5 4 / Muži [481] Martin Hanuš 2007 CZE Náchod 02:42 00:24
6 2 / Ženy [538] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:45 00:26
7 3 / Ženy [492] Michaela Šmejdová 2006 CZE Holky z Vršovky 02:46 00:27
8 4 / Ženy [489] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 02:51 00:32
9 5 / Ženy [490] Tereza Součková 2007 CZE Atletika Jaroměř 02:54 00:36
10 6 / Ženy [491] Tereza Sychrovská 2007 CZE Holky z Vršovky 02:56 00:38

650m školáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [537] Tomáš Metelka 2008 CZE Hradec Králové 02:20 00:00
2 2 / Muži [153] Tobiáš Cejnar 2008 CZE Červený Kostelec 02:31 00:11
3 3 / Muži [544] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 02:34 00:14
4 4 / Muži [165] Dominik Matyska 2008 CZE Matyska group 02:35 00:15
5 5 / Muži [175] Ivo Vacek 2009 CZE Orel Rtyně 02:38 00:18
6 1 / Ženy [148] tereza malichová 2008 CZE trutnov 02:41 00:21
7 2 / Ženy [168] Adéla Olbortová 2008 CZE Česká Skalice 02:43 00:23
8 3 / Ženy [155] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:44 00:24
9 6 / Muži [171] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:47 00:27
10 4 / Ženy [152] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:49 00:29

650m přípravka

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [191] Prokop Matyska 2011 CZE Matyska group 02:52 00:00
2 2 / Muži [196] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:56 00:04
3 1 / Ženy [181] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Atletika Jaroměř 02:57 00:04
4 3 / Muži [189] Jakub Ležovič 2010 CZE Česká Skalice 02:59 00:07
5 2 / Ženy [186] Jana Kolbova 2010 CZE Police nad Metuji 03:04 00:11
6 4 / Muži [134] filip řihák 2010 CZE červený kostelec 03:04 00:12
7 5 / Muži [457] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 03:08 00:15
8 6 / Muži [193] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 03:09 00:16
9 3 / Ženy [460] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:10 00:18
10 4 / Ženy [195] Markéta Špeldová 2010 CZE Červený Kostelec 03:12 00:20

150m nejmladší

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [512] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 00:21 00:00
2 2 / Muži [553] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:23 00:01
3 3 / Muži [145] Zdeněk Haderer 2012 CZE červený kostelec 00:23 00:01
4 4 / Muži [511] Ondřej Pokorák 2012 CZE Digital Media Publishing 00:24 00:03
(5) 4 / Muži [535] štěpán řehák 2012 CZE červená hora 00:24 00:03
6 1 / Ženy [509] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 00:25 00:03
(7) 1 / Ženy [604] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 00:25 00:03
8 3 / Ženy [132] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:25 00:03
9 6 / Muži [510] Sebastian Mrázek 2012 CZE Náchod 00:25 00:03
10 7 / Muži [180] Mikuláš Krejčí 2012 CZE Camellus 00:26 00:04