Běh pro Hospic

23.09.2017 Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

1300m starší žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Muži TJ Sokol Jaroměř 04:55.4
2 2 / Muži Nové Město nad Metují - Spy 05:02.2
3 1 / Ženy TJ Sokol Jaroměř 05:15.7
4 3 / Muži Maratonstav Úpice 05:16.5
5 2 / Ženy SK Nové Město nad Metují 05:23.4

650m mladší žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy OK99 Hradec Králové 02:13.0
2 1 / Muži Červený Kostelec 02:15.7
3 2 / Ženy BKL Machov 02:20.1
4 2 / Muži TJ Sokol Jaroměř 02:20.5
5 3 / Ženy TJ Maratonstav Úpice 02:22.0

650m nejml. žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Deep Sea 02:18.5
2 2 / Muži TJ Maratonstav Úpice 02:18.9
3 3 / Muži TJ Maratonstav Úpice 02:21.9
4 1 / Ženy Delfín Náchod 02:29.5
5 4 / Muži Náchod 02:42.8

650m školáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Hradec Králové 02:20.0
2 2 / Muži Červený Kostelec 02:31.5
3 3 / Muži Kramolna 02:34.2
4 4 / Muži Matyska group 02:35.7
5 5 / Muži Orel Rtyně 02:38.2

650m přípravka

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Matyska group 02:52.8
2 2 / Muži mš Dvúr Kralove nad Labem 02:56.9
3 1 / Ženy TJ Atletika Jaroměř 02:57.4
4 3 / Muži Česká Skalice 02:59.8
5 2 / Ženy Police nad Metuji 03:04.4

150m nejmladší

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Integraf running team 00:21.9
2 2 / Muži Apache Loko Trutnov 00:23.1
3 3 / Muži červený kostelec 00:23.5
4 4 / Muži Digital Media Publishing 00:24.9
(5) 4 / Muži červená hora 00:24.9
6 1 / Ženy Česká Skalice 00:25.0

10km dospělí (hlavní závod)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži SK Nové Město nad Metují 30:28.5
2 2 / Muži SK Nové Město nad Metují 31:50.3
3 3 / Muži Iscarex Č.T. 32:12.0
4 4 / Muži SK Nové Město nad Metují 32:28.3
5 5 / Muži A.C. Sparta Praha 32:35.9

5km dospělí

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži VŠSK MFF UK 16:27.4
2 2 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:03.5
3 3 / Muži Páslerův statek 17:27.2
4 4 / Muži GIANT Pitrs bikes 18:09.5
5 5 / Muži Červený Kostelec 18:58.7