Běh pro Hospic

22.09.2018 Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
650m školáčky celkem: 23, muži : 0, ženy: 23, kluci: 0, holky: 23 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 32, muži : 18, ženy: 14, kluci: 18, holky: 14 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 48, muži : 29, ženy: 19, kluci: 29, holky: 19 [html] [pdf]
2km celkem: 74, muži : 35, ženy: 39, Muži: 35, Ženy: 39 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) celkem: 187, muži : 133, ženy: 54, Muži: 133, Ženy: 54 [html] [pdf]
5km dospělí celkem: 238, muži : 109, ženy: 129, Muži: 109, Ženy: 129 [html] [pdf]

startovní listina 1300m starší žáci

start ~ 09:14:55 , přihlášeno: 10 účastníků ( 8 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [301] Baudyš Ondřej CZE Rtyně v podkrkonoší 2004
kluci [264] Dítě Marek CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
kluci [273] fiala martin CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
kluci [302] Kaněra Ondřej CZE Rtyně v Podkrkonoší 2007
holky [303] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
kluci [295] Lelek Matyáš CZE Čolek Team 2003
kluci [304] Mach Šimon CZE Rtyně v podkrkonoší 2004
holky [305] Malichová Agata CZE LOKO TRUTNOV 2004
kluci [263] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
kluci [306] Vašata Tomáš CZE SK Týniště nad Orlicí 2003

startovní listina 650m mladší žáci

start ~ 09:28:55 , přihlášeno: 15 účastníků ( 8 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [307] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
kluci [280] Křeček Vojta CZE Červený Kostelec 2006
kluci [266] Kuhn František CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 2006
holky [308] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
holky [270] Nyklíčková Veronika CZE BKL MAchov 2005
kluci [435] Řehák Ondřej CZE SK Nové Město nad Metují 2005
kluci [442] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE SK Nové Město nad Metují 2005
kluci [242] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
holky [439] Součková Karolína CZE Křinice 2006
kluci [309] Škoda Filip CZE Červený Kostelec 2005
holky [283] Šmejdová Michaela CZE Holky z Vršovky 2006
holky [310] Šolcová Tereza CZE Červený Kostelec 2006
holky [259] Vymetalová Klára CZE Loko Trutnov 2005
kluci [311] Zeman Daniel CZE Hvězda Pardubice 2005
kluci [312] Zeman Martin CZE Hvězda Pardubice 2005

startovní listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:43:45 , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [313] Balcar Zdeněk CZE Kámoši z Kostelce 2008
kluci [314] Bednařík Jan CZE Hronov 2007
kluci [316] Bubeníček Jan CZE OCH ČK 2007
kluci [290] Cejnar Tobiáš CZE TJ Červený Kostelec 2008
kluci [471] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 2008
kluci [322] Ježek Jan CZE Náchod 2008
kluci [404] Kaufman Patrik CZE Pěkov 2007
kluci [443] Kaválek Jakub CZE Bohdašín 2008
kluci [323] Křemenský Jan CZE Trutnov 2007
kluci [324] Kulda Jakub CZE TJ Sokol Olešnice 2008
kluci [265] Ladnar Filip CZE Červený Kostelec 2007
kluci [327] Mareth Jan CZE Česká Skalice 2008
kluci [262] Melichar Pavel CZE TJ Maratonstav Úpice 2007
kluci [405] Mrázek Alex CZE Náchod 2008
kluci [328] Novák Jindřich CZE Jilemnické nebe 2008
kluci [331] Ringel Zbynek CZE Ceska Skalice 2008
kluci [332] Rudolf Marek CZE Deep Sea 2007
kluci [243] Souček Šimon CZE TJ Maratonstav Úpice 2008
kluci [333] Stejskal Pavel CZE IVT Náchod 2008
kluci [336] Špelda David CZE Červený Kostelec 2008
kluci [268] Vašata Ondřej CZE Maratonstav Úpice 2007
kluci [285] volný martin CZE václavice3 2007

startovní listina 650m nejml. žákyně

start ~ 09:44:44 , přihlášeno: 16 účastníků ( 0 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [425] bergerová klaudie CZE slunečná 884 2008
holky [315] Brynychová Klára CZE Náchod 2008
holky [317] Čermáková Anežka CZE Náchod 2008
holky [318] Erbanová Kateřina CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [319] Fišerová Sofie CZE Kaštánek 2008
holky [320] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2007
holky [321] Hejnová Anna CZE Velké Poříčí 2008
holky [406] Hejnová Kateřina CZE Červený Kostelec 2008
holky [325] Kuťáková Diana CZE TJ Maratonstav Úpice 2007
holky [326] Malichová Tereza CZE LOKO TRUTNOV 2008
holky [258] Mastíková Magdaléna CZE Červený Kostelec 2008
holky [329] Olbortová Adéla CZE Česká Skalice 2008
holky [330] Ričanyová Adéla CZE Česká Skalice 2007
holky [334] Sychrovská Tereza CZE Holky z Vršovky 2007
holky [335] Škopová Andrea CZE Hronov 2008
holky [440] ŠMEJDOVÁ Kateřina CZE Holky z Vršovky 2008

startovní listina 650m školáci

start ~ 09:58:38 , přihlášeno: 20 účastníků ( 20 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [337] Ansorge Michal CZE Kámoši z Kostelce 2010
kluci [343] Geisler Pavel CZE Kámoši z Kostelce 2009
kluci [344] Hůlka Vít CZE Police nad Metují 2010
kluci [474] Jiroušek Jakub CZE Třtice 2009
kluci [348] Křemenský Filip CZE Trutnov 2010
kluci [349] Kuťák Filip CZE TJ Maratonstav Úpice 2010
kluci [350] Linke Vojtěch CZE Čeperka 2010
kluci [288] Mach Josef CZE Nový hrádek 2009
kluci [351] Matoulek Tomáš CZE Trutnov 2009
kluci [352] Mertlík František CZE Nové Město nad Metují 1 2010
kluci [356] Renský Matěj CZE SK Hvězda Pardubice 2009
kluci [407] Řehák Vojtěch CZE Řeháci 2009
kluci [357] Stodůlka Vojtěch CZE Červený KOstelec 2010
kluci [360] Šolc Jan CZE Červený Kostelec 2010
kluci [361] Tylš Ondřej CZE Slavětín nad Metují 2009
kluci [289] Vacek Ivo CZE Orel Rtyně 2009
kluci [281] valenčík adam CZE červený kostelec 2009
kluci [426] Vaněk David CZE Bezděkov nad Metují 2009
kluci [362] Vít Vilém CZE SK Nové Město nad Metují 2010
kluci [294] Volný Tomáš CZE Václavice 2010

startovní listina 650m školáčky

start ~ 09:59:20 , přihlášeno: 23 účastníků ( 0 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [292] Baráková Katka CZE TJ Atletika Svitavy 2010
holky [338] Černá Stella CZE Opatovice nad Labem 2009
holky [339] Dostálová Vendula CZE Černožice 2010
holky [340] Dvořáková Daniela CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
holky [341] Elichová Noemi CZE Apache Loko Trutnov 2009
holky [342] Erbanová Michaela CZE SK Nové Město nad Metují 2010
holky [278] Glosová Nela CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 2009
holky [286] Hudečková Barbora CZE Náchod 2010
holky [345] Hůlková Adéla CZE Police nad Metují 2010
holky [346] Jará Natálie CZE Červený Kostelec 2009
holky [297] Kolisková Dita CZE Červený Kostelec 2009
holky [347] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
holky [296] Lelková Dorotka CZE Čolek Team Červený Kostelec 2010
holky [299] Mastíková Marie CZE Červený Kostelec 2010
holky [291] Měřínská Mia CZE Hořičky 2009
holky [353] Mošnová Johanka CZE Červený Kostelec 2009
holky [470] Pokoráková Eliška CZE Digital Media Publishing 2009
holky [354] Polická Beáta CZE Velké Pořičí 2010
holky [355] Renská Adéla CZE SK Hvězda Pardubice 2009
holky [358] Strnadová Natálie CZE Atletika Trutnov 2010
holky [359] Suchánková Eliška CZE Náchod 2009
holky [441] Šmejdová Adéla CZE Náchod 2010
holky [453] Wiesnerová Denisa CZE BKL Machov 2009

startovní listina 650m přípravka

start ~ 10:15:20 , přihlášeno: 32 účastníků ( 18 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [363] Ambrúž Alexander CZE Jilemnice 2011
kluci [364] Balcar Ondřej CZE Kámoši z Kostelce 2011
holky [454] Bořková Ema CZE FC Ležák Česká Skalice 2011
holky [365] Brychová Viktorie CZE Dobřany 2012
holky [386] Buková Antonie CZE Trutnov 1 2013
holky [366] Buková Rozárie CZE Trutnov 1 2011
kluci [367] Černý Lukáš CZE Opatovice nad Labem 2012
kluci [368] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
kluci [369] Fišer Michal CZE Kaštánek 2011
kluci [445] Haderer Zdeněk CZE červený kostelec 2012
holky [370] Hejnová Klára CZE Velké Poříčí 2011
holky [371] Horáková Šárka CZE Červený Kostelec 2011
kluci [438] Kaněra Matouš CZE Rtyně v Podkrkonoší 2012
holky [372] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
holky [455] Králová Denisa CZE Lvíčci Trutnov 2012
kluci [449] Krejčí Mikuláš CZE Camellus 2012
kluci [373] Langpaul Patrik CZE CYKLO-SKI klub Polička 2011
kluci [300] Mastík Jan CZE Červený Kostelec 2012
holky [478] Melišíková Viktorie CZE BMC Pavlišov 2011
holky [282] měřínská tess CZE hořičky 2012
kluci [408] Mrázek Sebastian CZE Náchod 2012
kluci [279] nývlt václav CZE u kaštánku 928 2011
kluci [448] Pokorák Ondra CZE Digital Media Publishing 2012
holky [374] Polická Julie CZE Velké Pořičí 2011
kluci [433] romančák ondřej CZE trutnov 2013
kluci [375] Řehák Štěpán CZE Červená Hora 2012
kluci [376] Souček Dominik CZE TJ Sokol Červený Kostelec 2011
kluci [458] Šimák Marek CZE TJ Sokol Hradec Králové 2012
holky [377] Šolcová Selma CZE Červený Kostelec 2012
holky [378] Špuláková Klára CZE Alfa team ČK 2012
holky [379] Šťastná Ema CZE Říčany 2012
kluci [380] Tylš Marek CZE Slavětín nad Metují 2012

startovní listina 150m nejmladší

start ~ 10:30:44 , přihlášeno: 48 účastníků ( 29 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [381] Bartošová Eliška CZE www.granulecz.cz 2013
holky [382] Bednaříková Aneta CZE Hronov 2013
holky [287] Bergerová Žaneta CZE Rtyně v Podkrkonoší 2013
kluci [383] Bitnar Honzik CZE Náchod 2016
kluci [384] Brych Richard CZE Dobřany 2014
holky [385] Bubeníčková Anna CZE BUBUTEAM 2013
kluci [499] čermák františek CZE náchod 2015
kluci [498] Čermák Michal CZE Náchod 1980
kluci [260] Erlebach Adam CZE Červený Kostelec 2014
holky [277] Glosová Anetka CZE Kocbeře 2014
kluci [446] Haderer Marek CZE Červený Kostelec 2015
kluci [469] Hejna Tobiáš CZE Sokol Havlovice 2013
kluci [387] Hejna Vojtěch CZE OCH ČK 2014
kluci [147] Hovorka Vašík CZE 2014
holky [388] Hůlková Eliška CZE Police nad Metují 2014
kluci [389] Kellner Patrik CZE tři dva 1 2013
kluci [261] Klapper Kryštof CZE žabí tým 2018
kluci [390] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
kluci [436] Kolaja Jaromír CZE slavia Liberec orienteering 2015
kluci [391] Košťál Filip CZE Malé Svatoňovice 2013
kluci [392] Košťál Matěj CZE Malé Svatoňovice 2017
holky [451] Krejčí Marie Anna CZE Camellus 2016
kluci [450] Krejčí Vojtěch CZE Camellus 2014
kluci [298] Mastík Jakub CZE Červený Kostelec 2015
kluci [275] melichar antonín CZE batňovice 2017
holky [479] Melišíková Maja CZE STS Pavlišov 2015
kluci [393] Mesner Filip CZE Zábrodí 2015
holky [184] Nováková Michaela CZE Horní Radechová 2013
holky [184] Nováková Michaela CZE Horní Radechová 2013
holky [409] Pleskačová Anna CZE Janské Lázně 2015
holky [394] Pšeničková Ingrid CZE Česká Skalice 2015
kluci [484] punar ondřej CZE Česká Skalice 2014
holky [395] Rezková Dorota CZE Smržov 2013
kluci [396] Rosa Filip CZE Šneci v běhu 2015
holky [397] Strnadová Barbora CZE Atletika Trutnov 2013
kluci [398] Sýkora20 Ondřej CZE Zábrodí-Končiny 2013
kluci [494] Šilar Filip CZE Trutnov 2017
kluci [293] Špelda Kryštof CZE Červený Kostelec 2013
holky [284] Špeldová Kristýna CZE Červený Kostelec 2013
kluci [399] Špulák Matěj CZE Alfa team ČK 2015
holky [400] Šťastná Nela CZE Říčany 2014
holky [401] Tylšová Johana CZE Slavětín nad Metují 2013
kluci [267] Vašata Tomáš CZE Maratonstav Úpice 2013
holky [ ] Vašatová Iva CZE Maratonstav Úpice 2013
kluci [402] Vintr Šimon CZE SK Plhov Náchod 2014
kluci [403] Vondrouš Vendelín CZE Červený Kostelec 2017
kluci [185] Zeman Antonín CZE Jaroměř 2017
holky [186] Zemanová Anna CZE Jaroměř 2015

startovní listina 2km

start ~ 10:45:04 , přihlášeno: 74 účastníků ( 35 mužů, 39 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [201] Ambrúž Sebastian CZE Jilemnice 2005
Ženy [202] Cejnarová Eva CZE Farmet a.s. 1976
Ženy [204] Čížková Alžběta CZE Náchod 2007
Ženy [203] Čížková Ilona CZE Farmet a.s. 1975
Ženy [205] Dvorská Michaela CZE Farmet a.s. 1990
Muži [206] Dvořáček Aleš CZE Farmet a.s. 1989
Ženy [492] ernestová sofie CZE sk dolar hajnice 2007
Ženy [207] Gavlasová Veronika CZE Farmet a.s. 1973
Ženy [208] Grulichová Jitka CZE AGRO CS a.s. 1965
Ženy [187] Hanušová Veronika CZE Lhota pod Hořičkmi 2005
Ženy [209] Hejzlarová Nikola CZE SK Plhov Náchod 2005
Ženy [429] Hnízdilová Radka CZE Končiny 1979
Ženy [196] horáková václava CZE Sokol Krčín 2001
Muži [210] Hůlek Josef CZE OCH ČK 1965
Ženy [211] Hůlková Pavlína CZE Červený Kostelec 1969
Muži [212] Hyrč Drahoš CZE Nové Město nad Metují 1956
Ženy [213] Ježková Jaroslava CZE Náchod 1978
Ženy [191] jiránková petra CZE radost 1970
Ženy [214] Jirásková Lenka CZE Partice 1984
Muži [215] Kábrt Jan CZE Farmet a.s. 1989
Muži [200] kábrt pavel CZE náchod 1956
Muži [257] Kaufman Patrik CZE Pěkov 2007
Muži [217] Kozel Petr CZE Slatina nad Úpou 2009
Muži [216] Kozel Vladimír CZE AGRO CS a.s. 1977
Muži [189] kubias matouš CZE kubiasová paní 2003
Muži [271] Kuhn František CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 2006
Muži [218] Kulda Filip CZE TJ Sokol Olešnice 2005
Muži [573] Kuťák Jiří CZE OK Color 1966
Ženy [219] Mala Dana CZE Pardubice 1970
Ženy [220] Malá Kateřina CZE TJ Maratonstav Úpice 2004
Muži [221] Mareš Adam CZE Trutnov 2005
Ženy [222] Maršíková Aneta CZE Partice 1991
Muži [223] Matuška Martin CZE run4run 1980
Muži [276] Melichar Pavel CZE TJ Maratonstav Úpice 2007
Ženy [274] Melicharová Jana CZE sokol batňovice 1978
Ženy [272] Měřínská Michaela CZE Hořičky 1979
Ženy [224] Mesnerová Veronika CZE Partice 1983
Muži [225] MICHALČÍK JAN CZE Trutnov 1974
Ženy [227] Nováková Julie CZE Jilemnické nebe 2005
Ženy [226] Nováková Marcela CZE Jilemnické nebe 1979
Muži [228] Nývlt Wesley CZE Male Svatonovice 2003
Ženy [229] Nývltová Elena CZE červený kostelec 1990
Muži [199] Orzág Tadeáš CZE Trutnov 2007
Muži [230] Pchálek Honza CZE Studnice u Náchoda 2002
Ženy [231] Pchálková Zuzana CZE Farmet a.s. 1968
Ženy [232] Podaná Dana CZE Farmet a.s. 1972
Muži [477] Pokluda Michal CZE Chvilkou ce 2009
Ženy [233] Pokludová Jaroslava CZE Farmet a.s. 1977
Ženy [235] Polická Helena CZE Poličátka 1984
Ženy [234] Polická Liliana CZE Velké Poříčí 2006
Muži [236] Polický Tomáš CZE Velké Pořičí 1984
Muži [237] Rudolf Marek CZE Deep Sea 2007
Muži [238] Samek Josef CZE Farmet a.s. 1967
Ženy [239] Schejbalová Veronika CZE SK Plhov Náchod 2003
Ženy [240] Schneiderová Jana CZE AGRO CS a.s. 1967
Ženy [241] Sodomková Bára CZE SK Plhov Náchod 2005
Muži [255] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
Muži [256] Souček Šimon CZE TJ Maratonstav Úpice 2008
Ženy [244] Součková Iveta CZE Partice 1992
Ženy [176] Staňková Anežka CZE 2006
Muži [ ] Suchý Bohumír CZE Farmet a.s. 1961
Muži [246] Špulák Jakub CZE Alfa team ČK 1980
Ženy [247] Špuláková Barbora CZE Alfa team ČK 1988
Muži [249] Tér Jan CZE T 1974
Muži [248] Tér Matěj CZE T 2009
Ženy [646] Teuberová Petra CZE Hořičky 1998
Muži [250] Tuček Jan CZE Farmet a.s. 1965
Ženy [183] Tučková Aneta CZE Sokol Krčín 2002
Ženy [251] Tylšová Michaela CZE AGRO CS a.s. 1982
Muži [269] Vašata Ondřej CZE Maratonstav Úpice 2007
Muži [252] Vašata Tomáš CZE SK Týniště nad Orlicí 2003
Muži [457] Vlček Martin CZE Nové Město nad Metují 1979
Muži [253] Vondra Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1971
Ženy [254] Zlámalová Elen CZE SK Plhov Náchod 2005

startovní listina 10km dospělí (hlavní závod)

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 187 účastníků ( 133 mužů, 54 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [10] Adámek Daniel CZE SRTG Hradec Králové 1999
Muži [168] Adámek Petr CZE Apache Loko Trutnov 1993
Ženy [11] Ambrúžová Simona CZE Jilemnice 1980
Muži [12] Antoš Michal CZE Astratex 1990
Muži [13] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
Muži [14] Bárta David CZE Melichar CZ 1984
Muži [15] Bartoš Martin CZE www.granulecz.cz 1980
Muži [173] Berka Luděk CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 1972
Muži [173] Berka Luděk CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 1972
Muži [162] Bielčik Jindřich CZE Lichkov 1940
Muži [16] Bogdány josef CZE Báječné ženy v běhu 1971
Muži [172] bracek štěpán CZE Červený Kostelec 1988
Muži [20] Brož Jan CZE Náměrka 1968
Ženy [8] Brumlichová Romana CZE Medvědí doupě 1976
Ženy [21] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
Ženy [149] Březinová Alena CZE Run4run 1979
Muži [22] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
Ženy [23] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
Muži [24] Buka Tomáš CZE Trutnov 1980
Muži [25] Cabalka Ladislav CZE Jaroměř 1957
Muži [26] Celba Petr CZE Pells Team Brno 1986
Ženy [27] Celbová Lucie CZE Pell´s Team Brno 1992
Muži [28] Cöger Martin CZE Náchod 1994
Muži [29] Culka Václav CZE Nové Město nad Metují 1935
Muži [164] Čapek Jan CZE Astratex 1982
Muži [30] Čech Daniel CZE Náchod 1993
Muži [31] Čermák Pavel CZE Náchod 1979
Ženy [163] dítětová andrea CZE u vodojemu 1691 1973
Muži [32] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
Muži [33] Dostál Václav CZE Černožice 1942
Ženy [34] Dostálová Hana CZE Černožice 1970
Muži [35] Doubek Tomáš CZE CYKLO-SKI klub Polička 1987
Muži [36] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
Muži [37] Dufek Jiří CZE B4K - Červený Kostelec 1978
Muži [4] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
Ženy [38] Dušková Adéla CZE Červený Kostelec 1991
Muži [39] Dvořák Jan CZE Zábrodí 1985
Muži [40] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
Muži [41] Felkl Tomáš CZE Náchod 1973
Ženy [42] Felklová Kateřina CZE Náchod 1977
Ženy [43] Fidlerová Jana CZE Ženy sobě 1975
Muži [ ] Fišer Martin CZE OCH ČK 1976
Muži [44] Florian Tomáš CZE Integraf running team 1979
Ženy [167] Fojtíková Simona CZE Náchod-Babí 1988
Muži [45] Gajdoš Dušan CZE Červený Kostelec 1973
Ženy [46] gloserova alena CZE holkz z pohranici 1969
Muži [175] Goldbach Václav CZE SK Týniště nad Orlicí 1950
Muži [49] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
Muži [47] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
Muži [48] Habr Petr CZE Žernov pro radost 1965
Muži [50] Hanuš Jiří CZE vella team 1972
Ženy [51] Hanušová Pavlína CZE Ženy sobě 1973
Ženy [52] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
Muži [53] Hejduk Jan CZE Náchod 1998
Muži [54] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
Muži [180] Hejna Petr CZE ZPA Smart Energy 3 1978
Ženy [55] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
Muži [56] Hofman Tomáš CZE AGRO CS a.s. 1978
Muži [57] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
Muži [58] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 1975
Ženy [59] Hurdálková Nela CZE Rtyně v Podkrkonoší 1994
Muži [245] Hylský Jan CZE Farmet a.s. 1989
Muži [60] Hynek Petr CZE SK Nové Město nad Metují 1963
Ženy [151] Chrásková Sofie CZE Jaroměř 2002
Ženy [61] Jakoubková Karla CZE VĚTVE K DRCENÍ 1972
Muži [160] jangerberger Adam CZE Children Of Olymp 1985
Muži [62] Jašíček Radek CZE Vysoká Srbská 1990
Ženy [63] Jašíčková Hedvika CZE Hronov 1992
Muži [64] Jelen Pavel CZE Hvězda Pardubice z.s. 1991
Muži [65] Jelínek Matěj CZE Černilov 1942
Muži [66] Ježek Daniel CZE Náchod 2001
Muži [67] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
Ženy [68] Judová Petra CZE běhna z Trauče 1975
Muži [198] kalousek Jan CZE Hradec Králové 1971
Muži [69] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
Muži [70] Klouček Richard CZE Žďár u Kumburku 1965
Muži [71] Kolisko Vladimír CZE Červený Kostelec 1980
Muži [72] Komárek Stanislav CZE AGRO CS a.s. 1982
Muži [195] Kondáš Filip CZE Elkov author junior team 2000
Muži [73] Kopecký Jiří CZE GoMango Hradec Králové 1974
Muži [74] Kopecký Jiří CZE GoMango 1974
Muži [75] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
Muži [76] Košťál Petr CZE Malé Svatoňovice 1983
Muži [77] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
Muži [17] Kozák Milan CZE Červený Kostelec 1991
Ženy [559] Kozáková Denisa CZE Hvězda Pardubice 1979
Ženy [78] Kozlovská Anna CZE Pardubice 2000
Muži [79] Kozlovský Jan CZE Pardubice 1989
Muži [150] Kožnar Štěpán CZE Sezemice 1994
Muži [2] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
Ženy [80] Krátká Anna CZE Hvězda Pardubice 1969
Muži [81] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
Muži [1] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
Muži [194] Kubeček Ladislav CZE FARMET - Maratonstav Úpice 1991
Ženy [7] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
Muži [82] Kulda Jan CZE TJ Sokol Olešnice 1973
Muži [193] Kulda Jiří CZE HOCK horolezecký oddíl 2002
Muži [488] Kunrt Jaroslav CZE Trutnov 1975
Muži [83] Kuťák Tomáš CZE TJ Maratonstav Úpice 2004
Muži [84] Kyrcz Radim CZE Farmet a.s. 1990
Muži [85] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
Muži [86] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Muži [87] Macek Daniel CZE AGRO CS a.s. 1979
Muži [88] Mach Marek CZE Nový Hrádek 1975
Ženy [89] Machová Jana CZE Nový Hrádek 1976
Muži [90] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
Ženy [91] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
Muži [170] Martínek Tomáš CZE GoodLuckGymHK 1991
Muži [92] Matuška Václav CZE Velká Jesenice 1969
Muži [93] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
Ženy [5] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
Muži [94] Míl Tomáš CZE HELLA stínící technika 1971
Muži [95] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
Muži [179] Nečas Josef CZE Maratonstav Úpice 1958
Muži [157] němeček jan CZE nové město nad metují 1974
Muži [96] Němeček Jiří CZE B4K 1977
Ženy [97] Nováková Ruth CZE Červený Kostelec 1976
Muži [171] Nymš Lukáš CZE 1987
Ženy [98] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Muži [99] Oklepek Martin CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 1988
Ženy [100] Pecoldová Klára CZE #ProRudník# 1974
Muži [101] Pešek Martin CZE Náchod 1967
Ženy [489] Petr Ernestová Zuzana CZE SK Dolar Hajnice 1972
Muži [102] Petrů Pepek CZE Hasiči města Náchoda 1986
Muži [103] Plašil Radek CZE BK Rtyně 1980
Muži [104] Pokorák Michal CZE Digital Media Publishing 1983
Ženy [105] Pokorná Michaela CZE Hradec Králové 2002
Muži [106] Poláček jan CZE Náchod 1968
Ženy [107] Polická Kateřina CZE Nové Město nad Metují 1980
Muži [108] Pražák Radovan CZE Rtyně v Podkrkonoší 1967
Muži [109] Prokop Lubomír CZE Z HECU 1973
Muži [110] Prokop Michal CZE Poříčští orli 1973
Muži [595] Prouza Jiří CZE Červený Kostelec 1995
Muži [111] Rek Stanislav CZE AMMANN 1964
Muži [112] Renský Michal CZE Run4run 1979
Muži [113] Rosa Tomáš CZE Šneci v běhu 1975
Ženy [114] Říhová Zdeňka CZE Náchod 1959
Ženy [115] Sahánková Milana CZE #ProRudník# 1980
Muži [116] Sedláček Honza CZE Hvězda Pardubice 2004
Muži [117] Semerák Jakub CZE Digital Media Publishing 1990
Ženy [118] Schubertová Monika CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 1974
Muži [119] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
Muži [120] Smola Josef CZE Náchod 1980
Muži [121] Souček Vladimír CZE TJ Sokol Červený Kostelec 1973
Muži [148] soukup zdeněk CZE Holovousy 1989
Muži [177] Staněk Antonín CZE Nové Město nad Metují - Spy 2002
Muži [178] Staněk Pavel CZE Nové Město nad Metují 1970
Ženy [122] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
Muži [123] Stodůlka Miroslav CZE Červený Kostelec 1978
Ženy [124] Stodůlková Jana CZE Červený Kostelec 1980
Ženy [125] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
Muži [9] Svoboda David CZE ASC DUKLA Praha 1985
Muži [126] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
Muži [127] Šimák Jan CZE Hradec králové 1983
Muži [128] Šimek Petr CZE Červený Kostelec 1991
Muži [146] Šinták Petr CZE Slavoňov 1986
Muži [152] Šponer Jan CZE Atletika Jaroměř 2001
Muži [129] Štěp Radim CZE Hradec Králové 1993
Muži [174] štěpán václav CZE Bražecký mládenci 1990
Ženy [130] Štěpová Adéla CZE Hradec Králové 1993
Ženy [131] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
Ženy [132] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE ČESKÁ METUJE 1982
Ženy [181] Švarcová Martina CZE Olfin 1965
Ženy [133] Švorcová Marie CZE Farmet a. s. 1981
Muži [134] Tylš Martin CZE AGRO CS a.s. 1979
Ženy [153] Umlaufová Ema CZE Náchod 1997
Muži [165] Urban Michal CZE Pronax group s.r.o. 1964
Ženy [135] Vacková Hana CZE TJ Sokol Starkoč 1956
Muži [136] Valeš Martin CZE Velká Jesenice 1974
Muži [137] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 1972
Ženy [18] Vítková Klára CZE Run4run 1982
Ženy [138] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
Ženy [139] Vítová Markéta CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 1982
Muži [ ] Vlček Lukáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 1985
Muži [3] Vlček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Ženy [158] Vlčková Iveta CZE (made in) Czechoslovakia 1983
Muži [140] Vojtisek Zdenek CZE Sneci v behu 1973
Muži [141] Vomocil Jan CZE Trutnov 1986
Muži [142] Vorel Milan CZE Slatiňany 1940
Muži [ ] Żak Artur POL Aktywny Wałbrzych 1979
Muži [19] Zbraněk Aleš CZE Štěpánek 1968
Ženy [6] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
Ženy [143] Zelenková Jana CZE TJ Sokol Žernov 1981
Muži [144] Zetek Tomáš CZE Náchod 2000
Muži [159] Zítko Jakub CZE náchod 1995
Ženy [145] Zítková Radka CZE Run4run 1988

startovní listina 5km dospělí

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 238 účastníků ( 109 mužů, 129 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [501] Avila José CZE AGRO CS a.s. 1967
Muži [502] Balcar Jan CZE PS Náchod-Kamenec 1990
Ženy [504] Baškovská Kateřina CZE Holky z Vršovky 1994
Ženy [503] Baškovská Romana CZE Holky z Vršovky 1974
Muži [480] bereščák michal CZE chlumec nad cidlinou 2004
Ženy [460] Bereščáková Nikola CZE Chlumec nad Cidlinou 2007
Muži [505] Berger Erik CZE AGRO CS a.s. 1998
Muži [506] Bergmann Richard CZE Červený Kostelec 1971
Muži [507] Bitnar Jaroslav CZE Náchod 1971
Ženy [508] Bohadlová Barbora CZE Žďárky 2001
Ženy [509] Breitrová Adéla CZE SK Nové Město nad Metují 2002
Ženy [510] Burdychová Naďa CZE Sokol Burdych 1955
Muži [156] bureš Vojtěch CZE Červený Kostelec 1991
Ženy [511] Cihlářová Radka CZE AGRO CS a.s. 1979
Muži [512] Cöger Jiří CZE Náchod 1998
Muži [513] Červený Jakub CZE TJ Lokomotiva Trutnov 1995
Ženy [514] Čudová Sabina CZE Náchod 1991
Muži [515] Demjanovič Matouš CZE Farmet a.s. 1989
Ženy [516] Dolejšková Gabriela CZE Dáme to s úsměvem :) 1976
Muži [517] Doležal Jakub CZE Hronov 1974
Muži [518] Dostál Radek CZE Farmet a.s. 1986
Ženy [500] Dušková Iveta CZE Knedlíšci 1988
Ženy [500] Dušková Iveta CZE Knedlíšci 1988
Ženy [500] Dušková Iveta CZE Knedlíšci 1988
Muži [519] Dvořák Pavel CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1972
Ženy [520] Erbanová Šárka CZE Nové Město nad Metují 1979
Ženy [486] ernestová viktoria CZE hajnice 1995
Ženy [521] Fantová Marie CZE Nové Město nad Metují 1973
Ženy [522] Fejklová Anna CZE AGRO CS a.s. 1977
Ženy [523] Fendrychova Renata CZE Náchod 1974
Ženy [524] Filipcová Iveta CZE Nové Město nad Metují 1974
Muži [525] Firkušný Martin CZE Smiřice 1982
Muži [526] Freiberg Petr CZE AGRO CS a.s. 1991
Ženy [ ] Gabrielova Pavla CZE Dvur kralove nad labem 1988
Muži [527] Gavlas Dušan CZE Farmet a.s. 1973
Muži [528] Górski Pavel CZE AGRO CS a.s. 1978
Muži [529] Habr Jan CZE DZS Náchod 1987
Muži [530] Habr Lukáš CZE DZS Náchod 1985
Ženy [531] Habrová Klára CZE Červený Kostelec 1992
Ženy [532] Hadererová Markéta CZE AGRO CS a.s. 1989
Muži [533] Hanel Stanislav CZE AGRO CS a.s. 1997
Muži [534] Hanousek Jakub CZE Police nad metují 1991
Ženy [535] Hanušová Lada CZE Náchod 1981
Muži [192] hejčl petr CZE sk nové město nad metují 2003
Muži [536] Hejna Vít CZE OCH ČK 1986
Muži [419] Hejna Vít CZE TATÍNEK:) 2003
Ženy [420] Hejnová Klára CZE TATÍNEK:) 2001
Ženy [424] hemelikova kateřina CZE letna730 2004
Muži [537] Hlaváček Zdeněk CZE GHOST team 1981
Ženy [462] Hlavatá Eliška CZE Odd. klub škola 2002
Muži [461] Hlavatý Milan CZE Symbio+ CE.Energy 1972
Ženy [428] Hnízdilová Lucie CZE Červený Kostelec 1997
Ženy [447] Hnízdilová Tereza CZE červený kostelec 2005
Muži [538] Hofman Josef CZE Pivní Fond (nealko) 2003
Muži [539] Hofman Radoš CZE Pivní Fond 1971
Ženy [540] Hofmanová Daniela CZE Pivní Fond 1975
Muži [465] Holeček Leoš CZE Hradec Králové 1989
Ženy [169] Holečková Anna CZE Nové Město nad Metují 1993
Ženy [ ] Holečková Žaneta CZE Červený Kostelec 1976
Ženy [161] Hovorková Petra CZE svay českých bohémů 1976
Muži [495] Hruška Ladislav CZE HBN 1956
Muži [541] Hůlek Jan CZE Červený Kostelec 1998
Ženy [542] Hvozdecká Marcela CZE AGRO CS a.s. 1976
Muži [543] Hvozdecký Adam CZE Nové Město nad Metují 2006
Muži [544] Isák Michal CZE AGRO CS a.s. 1995
Muži [545] Jakubský Jan CZE Hradec Králové 1991
Muži [ ] Janeček Jakub CZE MAX VÝMAR 2004
Muži [546] Janeček Jiří CZE AGRO CS a.s. 1972
Muži [547] Janoščák Lukáš CZE Farmet a.s. 1987
Muži [418] Jansa Ondřej CZE Hronov 1998
Muži [548] Jansa Vojtěch CZE Hronov 1995
Ženy [549] Jará Lenka CZE Červený Kostelec 1979
Ženy [475] Jará Nikola CZE Červený Kostelec 1996
Muži [190] Jiránek Martin CZE Džusy a šťávy 1978
Ženy [ ] Jirásková Pavla CZE Česká Skalice 1988
Ženy [550] Jirmanová Kateřina CZE LK Nové Město nad Metují, z.s. 1979
Ženy [551] Jüptnerová Jana CZE Velké Poříčí 1988
Ženy [552] Kaněrová Monika CZE Rtyně v Podkrkonoší 1973
Muži [553] Karlík Jáchym CZE Vysoká Srbská 2005
Muži [554] Karpíšek Jakub CZE Maratonstav Úpice 1995
Ženy [432] kateřina fantová CZE Rtyně v Podkrkonoší 1978
Muži [434] Klapper Martin CZE žabí tým 1981
Ženy [555] Kociánová Renata CZE Velký Třebešov 1990
Ženy [556] Koláčková Zorka CZE Náchod 1976
Muži [557] Kolář Adam CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 2001
Ženy [463] kolísková monika CZE Červený kostelec 1978
Ženy [558] Kopčilová Markéta CZE run4fun 1975
Ženy [466] košťálová Helena CZE Malé Svatoňovice 1983
Muži [ ] Kotlan Ivan CZE Náchod 1999
Ženy [560] Kožnarová Markéta CZE Pardubice 1991
Muži [561] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
Muži [452] Krejčí Michal CZE Camellus 1985
Ženy [417] Krempová Anna CZE AC Gomango Högner 1964
Ženy [562] Krmašová Věra CZE HRONOV 1986
Ženy [563] Kropáčková Veronika CZE Kramolna 1994
Muži [564] Krtička Štěpán CZE -- 1984
Ženy [565] Křemenská Jana CZE Trutnov 1978
Muži [566] Křemenský Radek CZE Trutnov 1971
Muži [567] Kubeček Ladislav CZE Maratonstav Úpice 1962
Ženy [459] Kubečková Michaela CZE Maratonstav Úpice 1993
Ženy [568] Kubečková Radka CZE Maratonstav Úpice 1996
Ženy [569] Kubečková Radka CZE Maratonstav Úpice 1969
Ženy [570] Kubová Kristýna CZE Hronov 1989
Ženy [571] Kučerová Lucie CZE Brno 1990
Muži [197] Kulda Tomáš CZE Červený Kostelec 2001
Ženy [572] Kuldová Veronika CZE HOCK horolezecký oddíl 1998
Ženy [574] Kuťáková Kateřina CZE Úpice 1976
Ženy [575] Kutíková Dagmar CZE Bukovice 0000
Ženy [576] Langová Eliška CZE Farmet a.s. 1994
Muži [430] Lanta Jiří CZE Maratonstav Úpice 1944
Muži [577] Lelek Vít CZE Čolek Team Červený Kostelec 1950
Muži [578] Lenfeld Miloslav CZE Farmet a.s. 1990
Muži [579] Lichtenberg David CZE Hronov 1998
Ženy [580] Lochmanová Petra CZE SK Plhov Náchod 1980
Muži [581] Ludvík Petr CZE Upice 1949
Muži [582] Lukáš Ondřej CZE BATIST Medical 2003
Ženy [583] Lukášová Ivana CZE Červený Kostelec 1969
Ženy [467] Macková Vladimíra CZE Úpice 1990
Ženy [473] Mádrová Lucie CZE Náchod 1991
Ženy [584] Maixnerová Dana CZE Nové Město nad Metují 1970
Ženy [585] Majorová Kateřina CZE Mattoni FreeRun Pardubice 1987
Ženy [423] Malinská Jana CZE Náchod 1988
Muži [586] Mareš Petr CZE AGRO CS a.s. 1990
Ženy [587] Mašková Martina CZE Náchod 1972
Ženy [588] Matoulková Petra CZE Trutnov 1979
Ženy [589] Matušková Jana CZE Velká Jesenice 1969
Muži [590] May Petr CZE Farmet a.s. 1985
Ženy [485] Mertlíková Eva CZE Hořičky 1987
Ženy [591] Mertlíková Magdalena CZE Nové Město nad Metují 1 1975
Muži [592] Metelka Ondřej CZE OK99 Hradec Králové 2001
Muži [593] Míl Ondřej CZE LFHK 1992
Muži [1000] Morávek Stanislav CZE SK Gladiator Gym z.s. 1990
Ženy [594] Mošnová Petra CZE Červený Kostelec 1969
Muži [421] Mrázek Josef CZE SK Nové Město nad Metují 2000
Ženy [ ] Mrkousová Lenka CZE Velké Poříčí 1993
Muži [596] Müller Radim CZE AGRO CS a.s. 1979
Ženy [597] Nechanická Karin CZE Kočky běhací 1976
Ženy [598] Němcová Pavlína CZE Náchod 1971
Ženy [483] němečková ivona CZE nové město nad metují 1974
Muži [490] Novák Tomáš CZE Vrchlabí 1982
Muži [491] Novotný Tomáš CZE Vrchlabí 1972
Muži [599] Nývlt David CZE Česká Skalice 2004
Muži [600] Nývlt Wesley CZE Male Svatonovice 2003
Ženy [166] Otáhalová Kristina CZE Mattoni FreeRun Pardubice 1993
Muži [601] Pácalt Tomáš CZE AGRO CS a.s. 1999
Muži [602] Pastucha Martin CZE Farmet a.s. 1990
Ženy [456] Pastuchová Andrea CZE Náchod 1993
Muži [603] Pečenka Kamil CZE AGRO CS a.s. 1977
Muži [487] petera adam CZE sk dolar hajnice 1998
Ženy [604] Peukrová Aneta CZE Farmet a.s. 1993
Ženy [605] Pleskačová Irena CZE Dáme to s úsměvem :) 1979
Ženy [606] Pohlová Eliška CZE Hronov 2004
Ženy [607] Pokorná Renata CZE Česká skalice 1974
Muži [608] Pokorný Pavel CZE Česká Skalice 1973
Muži [610] Prouza Filip CZE Rtyně v Podkrkonoší 2002
Muži [609] Prouza Jiří CZE Rtyně v Podkrkonoší 1972
Ženy [611] Přibylová Petra CZE Hoky z Vršovky 1986
Muži [612] Rejchrt Pavel CZE MAS Stolové hory 1989
Muži [476] Remeš Pavel CZE Náchod 1988
Muži [613] Rezek Petr CZE Farmet a.s. 1985
Ženy [614] Rezková Ilona CZE Smržov 1986
Muži [615] Ringel Zbyněk CZE AGRO CS a.s. 1979
Ženy [444] Rolencová Dagmar CZE Svoboda nad Úpou 1971
Muži [616] Runštuk David CZE AGRO CS a.s. 1982
Muži [617] rýdlo jaroslav CZE tři dva 1 1977
Ženy [618] Rýdlová Barbora CZE tři dva 1 2006
Ženy [619] Rychterová Jitka CZE AGRO CS a.s. 1987
Muži [620] Řehák Ondřej CZE SK Nové Město nad Metují 2005
Muži [621] Řehák Petr CZE Farmet a.s. 1981
Ženy [493] sádlová radana CZE Rtyně v podkrkonoší 1975
Ženy [622] Sádovská Sylva CZE Náchod 1975
Muži [623] Secký Michal CZE Jaroměř 1999
Ženy [468] Sedláčková Zuzana CZE SK Nové Město nad Metují 2003
Ženy [ ] Sedláčková Zuzana CZE SK Nové Město nad Metují 2003
Ženy [625] Shejbalová Eliška CZE SK Plhov Náchod 2001
Ženy [624] Shejbalová Simona CZE Náchod 1974
Ženy [626] Smutná Barbora CZE Hronov 2004
Muži [481] Sodomka Pavel CZE inSTAVex 1975
Ženy [627] Strnadová Petra CZE Hořičky 1984
Muži [628] Studnička Jaroslav CZE Skialp klub Krákorka 1970
Ženy [629] Suchánková Andrea CZE Jaroměř 1999
Ženy [630] Svátková Alena CZE Kostelec nad Orlicí 1969
Muži [631] Svoboda Jakub CZE Farmet a.s. 1995
Muži [632] Svoboda Zdeněk CZE Farmet a.s. 1968
Ženy [633] Sýkorová Lenka CZE Zábrodí-Končiny 1980
Ženy [634] Šimáková Klára CZE Hradec Králové 1983
Muži [472] Škarda Šimon CZE 132. Dělostřelecký oddíl 1988
Ženy [ ] Škopová Michaela CZE Hronov 2003
Ženy [635] Škopová Vlasta CZE Hronov 1977
Muži [636] Šolc Vítězslav CZE Redpoint Team 1991
Ženy [637] Šolcová Nikol CZE AGRO CS a.s. 1988
Muži [427] Špelda Pavel CZE pavelspelda 1977
Muži [638] Špringr Zdeněk CZE Maratonstav Úpice 1957
Ženy [639] Špringrová Ivona CZE Maratonstav Úpice 1992
Muži [640] Šrámek Ondřej CZE Farmet a.s. 1982
Ženy [641] Šťastná Koblihová Helena CZE Říčany 1980
Ženy [642] Štěpánková Barbora CZE Náchod 2001
Muži [ ] Šugra Jan CZE Hostinné 1977
Ženy [ ] Šugrová Veronika CZE Hostinné 1978
Ženy [422] Šulcová Elena CZE Červený Kostelec 1996
Ženy [155] Šulcová Simona CZE Úpice 1993
Ženy [154] šulcová Šárka CZE Úpice 1990
Muži [643] Šupich Martin CZE Wikov 1977
Ženy [644] Térová Karolína CZE T 2004
Ženy [645] Teuberová Jaroslava CZE Hořičky 1969
Ženy [647] Tojnarová Jolana CZE Náchod 1982
Muži [497] tomáš jan CZE nové město nad metují 0000
Muži [496] Tomášová Martina CZE Nové Město nad Metují 1986
Ženy [648] Tučková Markéta CZE www.granulecz.cz 1988
Ženy [649] Tunklová Petra CZE Česká Skalice 1991
Ženy [ ] Tykalová Majka CZE Jaroměř 1990
Ženy [650] Tykalová Marie CZE Jaroměř 1990
Ženy [651] Tylšová Daniela CZE Triatlon Team Trutnov 1978
Muži [652] Urban Jakub CZE AGRO CS a.s. 1990
Ženy [431] Vacková Lada CZE Orel rtyně 1977
Muži [188] valeš Martin CZE Studnice 1988
Ženy [654] Venclová Anna CZE SPACE 2001
Ženy [653] Venclová Markéta CZE Náchod 1976
Muži [655] VIk Martin CZE Úpice 1980
Ženy [656] Viková Petra CZE Úpice 1981
Muži [464] Vítek Martin CZE Ž3 Sport 1992
Ženy [657] Vítová Eva CZE SK Nové Město nad Metují 1975
Muži [658] Voleský Miloš CZE MILDATEAM 1972
Muži [659] Volf David CZE Náchod 1999
Ženy [660] Volná Lenka CZE Náchod 1972
Ženy [661] Volná Sára CZE Náchod 1997
Muži [662] Vondrouš Jan CZE Digital Media Publishing 1991
Ženy [663] Vondroušová Veronika CZE Červený Kostelec 1989
Muži [482] Vymetal Marian CZE Chvaleč 1975
Ženy [437] Vymetalová Klára CZE Olfin Car - Vella Trutnov 2005
Ženy [664] Zemanová Denisa CZE Nový Ples 1988
Muži [665] Zetek Libor CZE Náchod 1959
Ženy [666] Zetková Jana CZE Náchod 1969
Muži [667] Zima Matěj CZE TJ Lokomotiva Trutnov 1998
Muži [668] Zimola Petr CZE Kramolna 1992
Ženy [669] Zítková Dagmar CZE AGRO CS a.s. 1974
Muži [670] Zvára Jiří CZE AGRO CS a.s. 1957
Ženy [671] Žďárská Marcela CZE AGRO CS a.s. 1976