Běh pro Hospic

22.09.2018 Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 9, muži : 7, ženy: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
650m školáčky celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 30, muži : 18, ženy: 12, kluci: 18, holky: 12 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 40, muži : 23, ženy: 17, kluci: 23, holky: 17 [html] [pdf]
2km celkem: 62, muži : 29, ženy: 33, Muži: 29, Ženy: 33 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) celkem: 175, muži : 122, ženy: 53, Muži: 122, Ženy: 53 [html] [pdf]
5km dospělí celkem: 210, muži : 95, ženy: 115, Muži: 95, Ženy: 115 [html] [pdf]

výsledková listina 1300m starší žáci

start ~ 09:14:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [306] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 04:26 00:00 02:08 (2)
2 2 / kluci [273] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:38 00:11 02:01 (1)
3 3 / kluci [263] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:43 00:16 02:10 (3)
4 4 / kluci [264] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57 00:30 02:14 (5)
5 1 / holky [303] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:20 00:54 02:13 (4)
6 5 / kluci [295] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 05:26 01:00 02:20 (7)
7 2 / holky [305] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 05:30 01:03 02:16 (6)
8 6 / kluci [302] Ondřej Kaněra 2007 CZE Rtyně v Podkrkonoší 06:47 02:20 02:54 (8)
9 7 / kluci [182] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno? 01:41:25 01:36:58

výsledková listina 650m mladší žáci

start ~ 09:28:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [311] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03 00:00
2 2 / kluci [312] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03 00:00
3 3 / kluci [266] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 02:05 00:01
4 4 / kluci [309] Filip Škoda 2005 CZE Červený Kostelec 02:11 00:07
5 5 / kluci [435] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:17 00:13
6 6 / kluci [242] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:21 00:17
7 1 / holky [270] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 02:23 00:19
8 2 / holky [308] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:25 00:21
9 3 / holky [307] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:29 00:25
10 4 / holky [283] Michaela Šmejdová 2006 CZE Holky z Vršovky 02:31 00:27
11 5 / holky [259] Klára Vymetalová 2005 CZE Loko Trutnov 02:34 00:31
12 7 / kluci [442] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42 00:38
13 8 / kluci [280] Vojta Křeček 2006 CZE Červený Kostelec 02:50 00:47
14 6 / holky [439] Karolína Součková 2006 CZE Křinice 03:04 01:01
15 7 / holky [310] Tereza Šolcová 2006 CZE Červený Kostelec 03:17 01:14

výsledková listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:43:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [268] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 02:17 00:00
2 2 / kluci [290] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:19 00:01
3 3 / kluci [262] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:20 00:02
4 4 / kluci [314] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:28 00:10
5 5 / kluci [316] Jan Bubeníček 2007 CZE OCH ČK 02:29 00:11
6 6 / kluci [322] Jan Ježek 2008 CZE Náchod 02:32 00:15
7 7 / kluci [243] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38 00:21
8 8 / kluci [313] Zdeněk Balcar 2008 CZE Kámoši z Kostelce 02:46 00:28
9 9 / kluci [404] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 02:46 00:28
10 10 / kluci [336] David Špelda 2008 CZE Červený Kostelec 02:47 00:29
11 11 / kluci [324] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 02:47 00:29
12 12 / kluci [327] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:48 00:30
13 13 / kluci [265] Filip Ladnar 2007 CZE Červený Kostelec 02:50 00:32
14 14 / kluci [405] Alex Mrázek 2008 CZE Náchod 02:51 00:33
15 15 / kluci [285] martin volný 2007 CZE václavice3 02:52 00:34
16 16 / kluci [471] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 03:18 01:01
17 17 / kluci [331] Zbynek Ringel 2008 CZE Ceska Skalice 03:21 01:03
18 18 / kluci [323] Jan Křemenský 2007 CZE Trutnov 03:24 01:06
19 19 / kluci [328] Jindřich Novák 2008 CZE Jilemnické nebe 03:25 01:07
20 20 / kluci [332] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 03:32 01:14
21 21 / kluci [333] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 17:26 15:09
22 22 / kluci [443] Jakub Kaválek 2008 CZE Bohdašín 18:13 15:55

výsledková listina 650m nejml. žákyně

start ~ 09:44:44

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [330] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30 00:00
2 2 / holky [320] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:31 00:01
3 3 / holky [406] Kateřina Hejnová 2008 CZE Červený Kostelec 02:37 00:07
4 4 / holky [329] Adéla Olbortová 2008 CZE Česká Skalice 02:39 00:09
5 5 / holky [326] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:41 00:11
6 6 / holky [334] Tereza Sychrovská 2007 CZE Holky z Vršovky 02:43 00:13
7 7 / holky [258] Magdaléna Mastíková 2008 CZE Červený Kostelec 02:44 00:14
8 8 / holky [319] Sofie Fišerová 2008 CZE Kaštánek 02:46 00:16
9 9 / holky [335] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 02:48 00:18
10 10 / holky [321] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:51 00:21
11 11 / holky [318] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52 00:22
12 12 / holky [440] Kateřina ŠMEJDOVÁ 2008 CZE Holky z Vršovky 02:52 00:22
13 13 / holky [325] Diana Kuťáková 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:58 00:28
14 14 / holky [425] klaudie bergerová 2008 CZE slunečná 884 03:00 00:30
15 15 / holky [317] Anežka Čermáková 2008 CZE Náchod 03:05 00:35

výsledková listina 650m školáci

start ~ 09:58:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [289] Ivo Vacek 2009 CZE Orel Rtyně 02:32 00:00
2 2 / kluci [349] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:42 00:10
3 3 / kluci [356] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:43 00:10
4 4 / kluci [361] Ondřej Tylš 2009 CZE Slavětín nad Metují 02:45 00:12
5 5 / kluci [426] David Vaněk 2009 CZE Bezděkov nad Metují 02:47 00:15
6 6 / kluci [407] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:48 00:16
7 7 / kluci [362] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50 00:18
8 8 / kluci [294] Tomáš Volný 2010 CZE Václavice 02:51 00:19
9 9 / kluci [288] Josef Mach 2009 CZE Nový hrádek 02:58 00:26
10 10 / kluci [357] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený KOstelec 02:59 00:27
11 11 / kluci [351] Tomáš Matoulek 2009 CZE Trutnov 03:01 00:29
12 12 / kluci [343] Pavel Geisler 2009 CZE Kámoši z Kostelce 03:06 00:34
13 13 / kluci [474] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:08 00:35
14 14 / kluci [344] Vít Hůlka 2010 CZE Police nad Metují 03:11 00:39
15 15 / kluci [350] Vojtěch Linke 2010 CZE Čeperka 03:13 00:41
16 16 / kluci [281] adam valenčík 2009 CZE červený kostelec 03:26 00:54
17 17 / kluci [352] František Mertlík 2010 CZE Nové Město nad Metují 1 03:35 01:02
18 18 / kluci [348] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 03:35 01:03

výsledková listina 650m školáčky

start ~ 09:59:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [453] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:32 00:00
2 2 / holky [278] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 02:35 00:03
3 3 / holky [340] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36 00:04
4 4 / holky [347] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:36 00:04
5 5 / holky [346] Natálie Jará 2009 CZE Červený Kostelec 02:41 00:09
6 6 / holky [353] Johanka Mošnová 2009 CZE Červený Kostelec 02:46 00:14
7 7 / holky [339] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:48 00:16
8 8 / holky [355] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:50 00:18
9 9 / holky [341] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:56 00:24
10 10 / holky [342] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56 00:24
11 11 / holky [297] Dita Kolisková 2009 CZE Červený Kostelec 02:58 00:26
12 12 / holky [470] Eliška Pokoráková 2009 CZE Digital Media Publishing 03:03 00:31
13 13 / holky [299] Marie Mastíková 2010 CZE Červený Kostelec 03:03 00:31
14 14 / holky [338] Stella Černá 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:08 00:35
15 15 / holky [296] Dorotka Lelková 2010 CZE Čolek Team Červený Kostelec 03:10 00:38
16 16 / holky [292] Katka Baráková 2010 CZE TJ Atletika Svitavy 03:12 00:40
17 17 / holky [345] Adéla Hůlková 2010 CZE Police nad Metují 03:15 00:43
18 18 / holky [359] Eliška Suchánková 2009 CZE Náchod 03:16 00:44
19 19 / holky [286] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 03:23 00:50
20 20 / holky [291] Mia Měřínská 2009 CZE Hořičky 03:42 01:10
21 21 / holky [441] Adéla Šmejdová 2010 CZE Náchod 03:46 01:14
22 22 / holky [358] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 26:03 23:31

výsledková listina 650m přípravka

start ~ 10:15:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [376] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 02:48 00:00
2 2 / kluci [369] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 02:52 00:03
3 3 / kluci [368] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:53 00:04
4 4 / kluci [279] václav nývlt 2011 CZE u kaštánku 928 02:54 00:05
5 5 / kluci [445] Zdeněk Haderer 2012 CZE červený kostelec 02:56 00:08
5 1 / holky [478] Viktorie Melišíková 2011 CZE BMC Pavlišov 02:56 00:08
7 6 / kluci [373] Patrik Langpaul 2011 CZE CYKLO-SKI klub Polička 03:03 00:14
8 7 / kluci [363] Alexander Ambrúž 2011 CZE Jilemnice 03:03 00:14
9 8 / kluci [433] ondřej romančák 2013 CZE trutnov 03:05 00:17
10 2 / holky [454] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 03:06 00:18
11 9 / kluci [375] Štěpán Řehák 2012 CZE Červená Hora 03:09 00:20
12 10 / kluci [449] Mikuláš Krejčí 2012 CZE Camellus 03:11 00:22
13 11 / kluci [448] Ondra Pokorák 2012 CZE Digital Media Publishing 03:13 00:24
14 3 / holky [372] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:14 00:25
15 4 / holky [377] Selma Šolcová 2012 CZE Červený Kostelec 03:23 00:35
16 5 / holky [365] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:27 00:38
17 12 / kluci [367] Lukáš Černý 2012 CZE Opatovice nad Labem 03:29 00:40
18 6 / holky [366] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov 1 03:29 00:40
19 7 / holky [370] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 03:29 00:40
20 13 / kluci [380] Marek Tylš 2012 CZE Slavětín nad Metují 03:31 00:43
21 14 / kluci [364] Ondřej Balcar 2011 CZE Kámoši z Kostelce 03:34 00:45
22 8 / holky [371] Šárka Horáková 2011 CZE Červený Kostelec 03:34 00:46
23 9 / holky [455] Denisa Králová 2012 CZE Lvíčci Trutnov 03:39 00:51
24 15 / kluci [408] Sebastian Mrázek 2012 CZE Náchod 03:42 00:54
25 16 / kluci [458] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:49 01:00
26 17 / kluci [300] Jan Mastík 2012 CZE Červený Kostelec 04:01 01:12
27 10 / holky [386] Antonie Buková 2013 CZE Trutnov 1 04:17 01:28
28 18 / kluci [438] Matouš Kaněra 2012 CZE Rtyně v Podkrkonoší 12:47 09:59
28 11 / holky [282] tess měřínská 2012 CZE hořičky
28 11 / holky [379] Ema Šťastná 2012 CZE Říčany

výsledková listina 150m nejmladší

start ~ 10:30:44

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [267] Tomáš Vašata 2013 CZE Maratonstav Úpice 00:17 00:00
2 1 / holky [287] Žaneta Bergerová 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:18 00:01
3 2 / holky [385] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:19 00:02
4 3 / holky [397] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 00:20 00:03
5 4 / holky [382] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:21 00:04
5 4 / holky [388] Eliška Hůlková 2014 CZE Police nad Metují 00:21 00:04
7 2 / kluci [389] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:23 00:06
8 6 / holky [400] Nela Šťastná 2014 CZE Říčany 00:24 00:07
9 3 / kluci [398] Ondřej Sýkora20 2013 CZE Zábrodí-Končiny 00:25 00:08
10 7 / holky [401] Johana Tylšová 2013 CZE Slavětín nad Metují 00:25 00:08
11 8 / holky [284] Kristýna Špeldová 2013 CZE Červený Kostelec 00:25 00:08
12 9 / holky [277] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:26 00:09
13 10 / holky [184] Michaela Nováková 2013 CZE Horní Radechová 00:27 00:10
14 4 / kluci [450] Vojtěch Krejčí 2014 CZE Camellus 00:27 00:10
15 5 / kluci [293] Kryštof Špelda 2013 CZE Červený Kostelec 00:28 00:11
16 6 / kluci [147] Vašík Hovorka 2014 CZE 00:28 00:11
17 7 / kluci [402] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 00:30 00:13
18 8 / kluci [387] Vojtěch Hejna 2014 CZE OCH ČK 00:31 00:14
19 9 / kluci [384] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:35 00:18
20 11 / holky [395] Dorota Rezková 2013 CZE Smržov 00:35 00:18
21 10 / kluci [261] Kryštof Klapper 2018 CZE žabí tým 00:35 00:18
22 11 / kluci [390] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 00:36 00:19
22 12 / holky [409] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 00:36 00:19
24 12 / kluci [298] Jakub Mastík 2015 CZE Červený Kostelec 00:37 00:20
25 13 / kluci [436] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:38 00:21
26 13 / holky [381] Eliška Bartošová 2013 CZE www.granulecz.cz 00:39 00:22
27 14 / holky [394] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 00:42 00:25
28 14 / kluci [396] Filip Rosa 2015 CZE Šneci v běhu 00:45 00:28
29 15 / kluci [392] Matěj Košťál 2017 CZE Malé Svatoňovice 00:48 00:31
30 16 / kluci [275] antonín melichar 2017 CZE batňovice 00:49 00:32
31 17 / kluci [391] Filip Košťál 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:49 00:32
31 15 / holky [451] Marie Anna Krejčí 2016 CZE Camellus 00:49 00:32
33 18 / kluci [185] Antonín Zeman 2017 CZE Jaroměř 00:50 00:33
34 19 / kluci [393] Filip Mesner 2015 CZE Zábrodí 00:52 00:35
35 20 / kluci [446] Marek Haderer 2015 CZE Červený Kostelec 00:55 00:38
36 16 / holky [186] Anna Zemanová 2015 CZE Jaroměř 00:55 00:38
37 21 / kluci [403] Vendelín Vondrouš 2017 CZE Červený Kostelec 01:25 01:08
38 22 / kluci [383] Honzik Bitnar 2016 CZE Náchod 01:37 01:20
39 17 / holky [479] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 02:14 01:57
40 23 / kluci [469] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 01:57:28 01:57:11

výsledková listina 2km

start ~ 10:45:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [252] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 08:08 00:00
2 2 / Muži [223] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov | Farmet a. s. 08:41 00:33
3 3 / Muži [253] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 08:47 00:39
4 4 / Muži [271] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 08:50 00:41
5 1 / Ženy [229] Elena Nývltová 1990 CZE červený kostelec 08:53 00:45
6 5 / Muži [255] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 08:59 00:51
7 2 / Ženy [239] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 09:12 01:04
8 6 / Muži [237] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 09:16 01:08
9 7 / Muži [199] Tadeáš Orzág 2007 CZE Trutnov 09:26 01:17
10 3 / Ženy [241] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 09:44 01:36
11 8 / Muži [256] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 09:50 01:42
12 9 / Muži [257] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 09:52 01:44
13 4 / Ženy [209] Nikola Hejzlarová 2005 CZE SK Plhov Náchod 09:54 01:46
14 10 / Muži [189] matouš kubias 2003 CZE kubiasová paní 09:55 01:46
15 5 / Ženy [205] Michaela Dvorská 1990 CZE Farmet a.s. 10:04 01:55
16 11 / Muži [228] Wesley Nývlt 2003 CZE Male Svatonovice 10:06 01:58
17 6 / Ženy [254] Elen Zlámalová 2005 CZE SK Plhov Náchod 10:24 02:16
18 7 / Ženy [183] Aneta Tučková 2002 CZE Sokol Krčín 10:31 02:23
19 12 / Muži [201] Sebastian Ambrúž 2005 CZE Jilemnice 10:32 02:24
20 13 / Muži [217] Petr Kozel 2009 CZE Slatina nad Úpou 10:38 02:30
21 14 / Muži [218] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 10:40 02:32
22 15 / Muži [276] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 10:41 02:33
23 8 / Ženy [226] Marcela Nováková 1979 CZE Jilemnické nebe 10:51 02:42
24 16 / Muži [248] Matěj Tér 2009 CZE T 10:53 02:44
25 17 / Muži [249] Jan Tér 1974 CZE T 10:57 02:49
26 9 / Ženy [176] Anežka Staňková 2006 CZE 11:00 02:51
27 18 / Muži [225] JAN MICHALČÍK 1974 CZE Trutnov 11:03 02:55
28 19 / Muži [269] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 11:06 02:58
29 10 / Ženy [220] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 11:09 03:01
30 11 / Ženy [222] Aneta Maršíková 1991 CZE Partice 11:21 03:13
31 12 / Ženy [492] sofie ernestová 2007 CZE sk dolar hajnice 11:24 03:16
32 13 / Ženy [214] Lenka Jirásková 1984 CZE Partice 11:29 03:20
33 14 / Ženy [227] Julie Nováková 2005 CZE Jilemnické nebe 11:57 03:49
34 15 / Ženy [202] Eva Cejnarová 1976 CZE Farmet a.s. 12:07 03:59
34 15 / Ženy [274] Jana Melicharová 1978 CZE sokol batňovice 12:07 03:59
36 17 / Ženy [187] Veronika Hanušová 2005 CZE Lhota pod Hořičkmi 12:17 04:09
37 18 / Ženy [196] václava horáková 2001 CZE Sokol Krčín 12:23 04:15
38 19 / Ženy [213] Jaroslava Ježková 1978 CZE Náchod 12:25 04:17
39 20 / Muži [221] Adam Mareš 2005 CZE Trutnov 12:26 04:18
40 20 / Ženy [244] Iveta Součková 1992 CZE Partice 12:30 04:22
41 21 / Ženy [224] Veronika Mesnerová 1983 CZE Partice 12:36 04:27
42 21 / Muži [457] Martin Vlček 1979 CZE Nové Město nad Metují 13:36 05:28
43 22 / Muži [573] Jiří Kuťák 1966 CZE OK Color 13:43 05:35
44 23 / Muži [212] Drahoš Hyrč 1956 CZE Nové Město nad Metují 14:03 05:55
45 24 / Muži [216] Vladimír Kozel 1977 CZE AGRO CS a.s. 14:18 06:09
46 22 / Ženy [429] Radka Hnízdilová 1979 CZE Končiny 14:49 06:41
47 25 / Muži [230] Honza Pchálek 2002 CZE Studnice u Náchoda 16:05 07:57
48 23 / Ženy [231] Zuzana Pchálková 1968 CZE Farmet a.s. 16:26 08:18
49 26 / Muži [206] Aleš Dvořáček 1989 CZE Farmet a.s. 16:31 08:23
50 24 / Ženy [211] Pavlína Hůlková 1969 CZE Červený Kostelec 16:48 08:40
51 27 / Muži [210] Josef Hůlek 1965 CZE OCH ČK 17:20 09:11
52 25 / Ženy [272] Michaela Měřínská 1979 CZE Hořičky 17:44 09:36
53 26 / Ženy [208] Jitka Grulichová 1965 CZE AGRO CS a.s. 18:23 10:15
54 27 / Ženy [240] Jana Schneiderová 1967 CZE AGRO CS a.s. 18:31 10:23
55 28 / Ženy [646] Petra Teuberová 1998 CZE Hořičky 21:23 13:14
56 29 / Ženy [203] Ilona Čížková 1975 CZE Farmet a.s. 26:52 18:44
57 30 / Ženy [204] Alžběta Čížková 2007 CZE Náchod 26:54 18:45
58 31 / Ženy [232] Dana Podaná 1972 CZE Farmet a.s. 27:01 18:53
59 32 / Ženy [207] Veronika Gavlasová 1973 CZE Farmet a.s. 27:14 19:06
60 33 / Ženy [233] Jaroslava Pokludová 1977 CZE Farmet a.s. 32:11 24:03
61 28 / Muži [477] Michal Pokluda 2009 CZE Chvilkou ce 32:13 24:05
62 29 / Muži [200] pavel kábrt 1956 CZE náchod 44:10 36:02

výsledková listina 10km dospělí (hlavní závod)

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37 00:00
2 2 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:08 01:30
3 3 / Muži [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:45 03:08
4 4 / Muži [4] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 35:09 03:32
5 5 / Muži [9] David Svoboda 1985 CZE ASC DUKLA Praha 35:21 03:44
6 1 / Ženy [5] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:50 04:13
7 6 / Muži [30] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:31 04:54
8 7 / Muži [64] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 36:35 04:58
9 8 / Muži [173] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:39 05:02
10 9 / Muži [194] Ladislav Kubeček 1991 CZE FARMET - Maratonstav Úpice 37:10 05:33
11 10 / Muži [45] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:16 05:39
12 11 / Muži [102] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 37:18 05:41
13 12 / Muži [127] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 37:25 05:48
14 13 / Muži [195] Filip Kondáš 2000 CZE Elkov author junior team 38:00 06:23
15 14 / Muži [170] Tomáš Martínek 1991 CZE GoodLuckGymHK 38:17 06:40
16 15 / Muži [177] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 38:20 06:42
17 16 / Muži [53] Jan Hejduk 1998 CZE Náchod 38:26 06:49
18 17 / Muži [93] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 38:27 06:50
19 18 / Muži [121] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 38:53 07:16
20 19 / Muži [22] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 38:53 07:16
21 20 / Muži [47] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:55 07:18
22 21 / Muži [77] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 39:04 07:26
23 22 / Muži [14] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 39:25 07:48
24 23 / Muži [174] václav štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 39:29 07:52
25 24 / Muži [193] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 39:45 08:08
26 25 / Muži [28] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 39:52 08:15
27 26 / Muži [62] Radek Jašíček 1990 CZE Vysoká Srbská 40:01 08:24
28 27 / Muži [58] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 40:12 08:35
29 28 / Muži [71] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 40:13 08:36
30 2 / Ženy [6] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 40:18 08:41
31 29 / Muži [113] Tomáš Rosa 1975 CZE Šneci v běhu 40:22 08:45
32 3 / Ženy [158] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 40:26 08:49
33 4 / Ženy [559] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 40:32 08:55
34 30 / Muži [49] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 40:46 09:09
35 31 / Muži [26] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 40:46 09:09
36 32 / Muži [179] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 40:48 09:10
37 33 / Muži [66] Daniel Ježek 2001 CZE Náchod 40:58 09:21
38 34 / Muži [164] Jan Čapek 1982 CZE Slatina nad Úpou 40:58 09:21
39 35 / Muži [85] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 41:14 09:37
40 36 / Muži [144] Tomáš Zetek 2000 CZE Náchod 41:22 09:44
41 37 / Muži [159] Jakub Zítko 1995 CZE Piráti 41:22 09:45
42 38 / Muži [44] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 41:24 09:47
43 5 / Ženy [8] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 41:30 09:52
44 39 / Muži [95] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:40 10:03
45 6 / Ženy [7] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 41:43 10:06
46 40 / Muži [35] Tomáš Doubek 1987 CZE CYKLO-SKI klub Polička 41:52 10:15
47 41 / Muži [10] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 42:06 10:29
48 42 / Muži [48] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 42:12 10:35
49 43 / Muži [245] Jan Hylský 1989 CZE Farmet a.s. 42:19 10:41
50 44 / Muži [198] Jan kalousek 1971 CZE Hradec Králové 42:26 10:49
51 45 / Muži [140] Zdenek Vojtisek 1973 CZE Sneci v behu 42:29 10:52
52 46 / Muži [79] Jan Kozlovský 1989 CZE Pardubice 42:40 11:03
53 47 / Muži [160] Adam jangerberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:47 11:09
54 48 / Muži [40] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 42:57 11:20
55 49 / Muži [96] Jiří Němeček 1977 CZE B4K 43:29 11:52
56 7 / Ženy [80] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 43:35 11:58
57 50 / Muži [24] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 43:39 12:02
58 51 / Muži [111] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:40 12:03
59 8 / Ženy [145] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 43:43 12:06
60 52 / Muži [112] Michal Renský 1979 CZE Run4run 43:59 12:22
61 53 / Muži [171] Lukáš Nymš 1987 CZE 44:08 12:31
62 54 / Muži [82] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 44:16 12:39
63 55 / Muži [126] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 44:32 12:55
64 56 / Muži [134] Martin Tylš 1979 CZE AGRO CS a.s. 44:34 12:57
65 57 / Muži [75] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:37 13:00
66 58 / Muži [15] Martin Bartoš 1980 CZE www.granulecz.cz 44:43 13:06
67 59 / Muži [17] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 44:43 13:06
68 60 / Muži [119] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 44:51 13:14
69 61 / Muži [57] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 45:07 13:29
70 9 / Ženy [138] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 45:09 13:32
71 62 / Muži [67] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 45:14 13:37
72 63 / Muži [31] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 45:30 13:53
73 64 / Muži [116] Honza Sedláček 2004 CZE Hvězda Pardubice 45:38 14:00
74 10 / Ženy [21] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 45:49 14:12
75 11 / Ženy [153] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 45:51 14:14
76 12 / Ženy [23] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 45:54 14:17
77 65 / Muži [32] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 46:00 14:23
78 66 / Muži [175] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 46:04 14:27
79 13 / Ženy [125] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 46:05 14:28
80 67 / Muži [595] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 46:06 14:29
81 68 / Muži [137] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 46:15 14:38
82 14 / Ženy [52] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 46:19 14:41
83 69 / Muži [120] Josef Smola 1980 CZE Náchod 46:19 14:42
84 70 / Muži [50] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 46:40 15:03
85 71 / Muži [117] Jakub Semerák 1990 CZE Digital Media Publishing 46:42 15:05
86 15 / Ženy [181] Martina Švarcová 1965 CZE Olfin 46:48 15:11
87 72 / Muži [136] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 46:52 15:15
88 73 / Muži [13] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 46:57 15:20
89 74 / Muži [60] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 46:58 15:21
90 16 / Ženy [489] Zuzana Ernestová 1972 CZE Hajnice 47:01 15:23
91 75 / Muži [488] Jaroslav Kunrt 1975 CZE Trutnov 47:07 15:29
92 76 / Muži [128] Petr Šimek 1991 CZE Červený Kostelec 47:10 15:33
93 77 / Muži [83] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 47:21 15:44
94 78 / Muži [87] Daniel Macek 1979 CZE AGRO CS a.s. 47:28 15:51
95 79 / Muži [19] Aleš Zbraněk 1968 CZE Štěpánek 47:29 15:52
96 17 / Ženy [91] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 47:35 15:58
97 80 / Muži [92] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 47:39 16:02
98 81 / Muži [129] Radim Štěp 1993 CZE Hradec Králové 47:58 16:20
99 82 / Muži [81] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 48:06 16:28
100 83 / Muži [146] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 48:07 16:30
101 84 / Muži [104] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 48:27 16:50
102 18 / Ženy [130] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 48:36 16:59
103 19 / Ženy [11] Simona Ambrúžová 1980 CZE Jilemnice 48:47 17:10
104 85 / Muži [141] Jan Vomocil 1986 CZE Trutnov 48:51 17:14
105 86 / Muži [103] Radek Plašil 1980 CZE BK Rtyně 48:54 17:16
106 87 / Muži [90] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 49:01 17:24
107 20 / Ženy [143] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 49:01 17:24
108 88 / Muži [54] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 49:07 17:30
109 21 / Ženy [63] Hedvika Jašíčková 1992 CZE Hronov 49:13 17:36
110 89 / Muži [157] jan němeček 1974 CZE nové město nad metují 49:30 17:53
111 90 / Muži [101] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 49:34 17:57
112 91 / Muži [99] Martin Oklepek 1988 CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 49:37 18:00
113 92 / Muži [84] Radim Kyrcz 1990 CZE Farmet a.s. 49:37 18:00
114 93 / Muži [110] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 49:48 18:11
115 94 / Muži [36] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 49:48 18:11
116 95 / Muži [180] Petr Hejna 1978 CZE ZPA Smart Energy 3 50:00 18:23
117 96 / Muži [150] Štěpán Kožnar 1994 CZE Sezemice 50:08 18:31
118 97 / Muži [172] štěpán bracek 1988 CZE Červený Kostelec 50:09 18:31
119 98 / Muži [20] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 50:14 18:37
120 99 / Muži [148] zdeněk soukup 1989 CZE Holovousy 50:22 18:45
121 22 / Ženy [18] Klára Vítková 1982 CZE Run4run 50:24 18:47
122 23 / Ženy [149] Alena Březinová 1979 CZE Run4run 50:27 18:50
123 24 / Ženy [122] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 50:31 18:54
124 100 / Muži [106] jan Poláček 1968 CZE Náchod 50:38 19:01
125 25 / Ženy [124] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 50:49 19:11
126 101 / Muži [123] Miroslav Stodůlka 1978 CZE Červený Kostelec 50:53 19:16
127 102 / Muži [12] Michal Antoš 1990 CZE Česká Skalice 50:56 19:18
128 103 / Muži [39] Jan Dvořák 1985 CZE Zábrodí 50:58 19:21
129 104 / Muži [41] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 51:08 19:31
130 26 / Ženy [59] Nela Hurdálková 1994 CZE Rtyně v Podkrkonoší 51:46 20:09
131 105 / Muži [109] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 51:57 20:20
132 27 / Ženy [139] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 52:02 20:25
133 28 / Ženy [133] Marie Švorcová 1981 CZE Farmet a. s. 52:10 20:32
134 29 / Ženy [55] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 52:54 21:17
135 30 / Ženy [97] Ruth Nováková 1976 CZE Červený Kostelec 53:06 21:29
136 31 / Ženy [42] Kateřina Felklová 1977 CZE Náchod 53:12 21:35
137 106 / Muži [88] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 53:25 21:48
138 107 / Muži [165] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 53:33 21:55
139 108 / Muži [94] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 53:35 21:58
140 109 / Muži [37] Jiří Dufek 1978 CZE B4K 53:47 22:10
141 32 / Ženy [114] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 53:51 22:14
142 33 / Ženy [132] KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982 CZE ČESKÁ METUJE 54:14 22:37
143 34 / Ženy [46] alena gloserova 1969 CZE holkz z pohranici 54:23 22:46
144 110 / Muži [16] josef Bogdány 1971 CZE Báječné ženy v běhu 54:32 22:55
145 35 / Ženy [61] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 54:33 22:56
146 36 / Ženy [43] Jana Fidlerová 1975 CZE Ženy sobě 54:38 23:00
146 111 / Muži [168] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 54:38 23:00
148 37 / Ženy [167] Simona Fojtíková 1988 CZE Náchod-Babí 54:39 23:02
149 38 / Ženy [89] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 55:57 24:19
150 39 / Ženy [51] Pavlína Hanušová 1973 CZE Ženy sobě 56:09 24:32
151 40 / Ženy [135] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 56:27 24:50
152 41 / Ženy [107] Kateřina Polická 1980 CZE Nové Město nad Metují 56:49 25:12
153 42 / Ženy [78] Anna Kozlovská 2000 CZE Pardubice 56:50 25:13
154 112 / Muži [25] Ladislav Cabalka 1957 CZE Jaroměř 57:00 25:23
155 113 / Muži [178] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město nad Metují 57:02 25:25
156 43 / Ženy [38] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 58:00 26:23
157 44 / Ženy [131] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 58:07 26:30
158 45 / Ženy [163] andrea dítětová 1973 CZE u vodojemu 1691 58:11 26:34
159 114 / Muži [73] Jiří Kopecký 1974 CZE GoMango Hradec Králové 58:38 27:01
160 115 / Muži [152] Jan Šponer 2001 CZE Atletika Jaroměř 58:40 27:03
161 46 / Ženy [34] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 58:46 27:09
162 47 / Ženy [68] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 58:59 27:22
163 116 / Muži [65] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 59:13 27:36
164 48 / Ženy [27] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 59:36 27:59
165 117 / Muži [162] Jindřich vielčik 1940 CZE Lichnov 01:00:07 28:30
166 118 / Muži [33] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:00:19 28:42
167 49 / Ženy [151] Sofie Chrásková 2002 CZE Jaroměř 01:01:20 29:43
168 50 / Ženy [98] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 01:01:26 29:49
169 51 / Ženy [105] Michaela Pokorná 2002 CZE Hradec Králové 01:01:54 30:17
170 52 / Ženy [115] Milana Sahánková 1980 CZE #ProRudník# 01:02:45 31:08
171 53 / Ženy [100] Klára Pecoldová 1974 CZE #ProRudník# 01:02:50 31:13
172 119 / Muži [29] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:13:57 42:20
173 120 / Muži [56] Tomáš Hofman 1978 CZE AGRO CS a.s. 01:14:47 43:10
174 121 / Muži [72] Stanislav Komárek 1982 CZE AGRO CS a.s. 01:14:49 43:12
175 122 / Muži [142] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:27:23 55:46

výsledková listina 5km dospělí

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [667] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 16:24 00:00
2 2 / Muži [636] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 16:43 00:19
3 3 / Muži [592] Ondřej Metelka 2001 CZE OK99 Hradec Králové 17:25 01:01
4 4 / Muži [643] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 17:42 01:17
5 5 / Muži [421] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 18:07 01:42
6 6 / Muži [513] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 18:18 01:53
7 7 / Muži [534] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 19:07 02:42
8 8 / Muži [582] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 19:15 02:50
9 9 / Muži [557] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 19:20 02:55
10 1 / Ženy [657] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 19:21 02:56
11 10 / Muži [640] Ondřej Šrámek 1982 CZE Farmet a.s. 19:27 03:03
12 11 / Muži [561] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 19:30 03:06
13 12 / Muži [502] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 19:45 03:20
14 13 / Muži [567] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 19:49 03:25
15 14 / Muži [668] Petr Zimola 1992 CZE Kramolna 20:04 03:40
16 15 / Muži [525] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 20:24 03:59
17 2 / Ženy [563] Veronika Kropáčková 1994 CZE Kramolna 20:25 04:00
18 3 / Ženy [580] Petra Lochmanová 1980 CZE SK Plhov Náchod 20:27 04:03
19 16 / Muži [533] Stanislav Hanel 1997 CZE AGRO CS a.s. 20:37 04:12
20 17 / Muži [197] Tomáš Kulda 2001 CZE Červený Kostelec 20:46 04:22
21 18 / Muži [419] Vít Hejna 2003 CZE TATÍNEK:) 20:59 04:35
22 19 / Muži [519] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 21:16 04:52
23 20 / Muži [464] Martin Vítek 1992 CZE AGRO CS A.S. 21:42 05:17
24 21 / Muži [610] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 22:05 05:41
25 22 / Muži [538] Josef Hofman 2003 CZE Hronov 22:07 05:43
26 23 / Muži [600] Wesley Nývlt 2003 CZE Male Svatonovice 22:10 05:46
27 4 / Ženy [503] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 22:14 05:49
28 5 / Ženy [634] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 22:15 05:51
29 24 / Muži [593] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 22:27 06:03
30 25 / Muži [481] Pavel Sodomka 1975 CZE Náchod 22:32 06:07
31 26 / Muži [620] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 22:32 06:07
32 27 / Muži [192] petr hejčl 2003 CZE šonov 22:33 06:08
33 6 / Ženy [651] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 22:38 06:13
34 28 / Muži [452] Michal Krejčí 1985 CZE Camellus 22:40 06:16
35 29 / Muži [536] Vít Hejna 1986 CZE OCH ČK 22:42 06:18
36 30 / Muži [537] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE GHOST team 23:00 06:35
37 7 / Ženy [485] Eva Mertlíková 1987 CZE Hořičky 23:04 06:40
38 31 / Muži [530] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 23:09 06:44
39 32 / Muži [616] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS a.s. 23:12 06:47
40 33 / Muži [659] David Volf 1999 CZE Náchod 23:13 06:48
41 34 / Muži [512] Jiří Cöger 1998 CZE Náchod 23:14 06:50
42 35 / Muži [612] Pavel Rejchrt 1989 CZE MAS Stolové hory 23:17 06:52
43 36 / Muži [599] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 23:28 07:03
44 8 / Ženy [509] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 23:32 07:07
45 37 / Muži [427] Pavel Špelda 1977 CZE pavelspelda 23:49 07:25
46 38 / Muži [546] Jiří Janeček 1972 CZE AGRO CS a.s. 24:00 07:35
47 9 / Ženy [639] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 24:10 07:46
48 10 / Ženy [468] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 24:15 07:50
49 39 / Muži [547] Lukáš Janoščák 1987 CZE Farmet a.s. 24:22 07:57
50 11 / Ženy [493] radan sádlová 1975 CZE Rtyně v podkrkonoší 24:24 07:60
51 40 / Muži [628] Jaroslav Studnička 1970 CZE Rtyně v Podkrkonoší 24:26 08:01
52 41 / Muži [658] Miloš Voleský 1972 CZE MILDATEAM 24:30 08:05
53 12 / Ženy [641] Helena Šťastná Koblihová 1980 CZE Říčany 24:30 08:05
54 42 / Muži [578] Miloslav Lenfeld 1990 CZE Farmet a.s. 24:44 08:20
55 13 / Ženy [654] Anna Venclová 2001 CZE Náchod 24:45 08:21
56 14 / Ženy [524] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 24:46 08:22
57 43 / Muži [528] Pavel Górski 1978 CZE AGRO CS a.s. 24:52 08:27
58 15 / Ženy [463] monika kolísková 1978 CZE Červený kostelec 24:53 08:28
59 16 / Ženy [504] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 24:54 08:30
60 44 / Muži [476] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 24:59 08:35
61 45 / Muži [529] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 25:03 08:39
62 46 / Muži [418] Ondřej Jansa 1998 CZE Hronov 25:04 08:39
63 17 / Ženy [633] Lenka Sýkorová 1980 CZE Zábrodí-Končiny 25:05 08:41
64 18 / Ženy [664] Denisa Zemanová 1988 CZE Nový Ples 25:10 08:46
65 47 / Muži [190] Martin Jiránek 1978 CZE Džusy a šťávy 25:12 08:47
66 19 / Ženy [589] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 25:18 08:53
67 48 / Muži [461] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ CE.Energy 25:18 08:53
67 20 / Ženy [462] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 25:18 08:53
67 49 / Muži [495] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 25:18 08:53
70 21 / Ženy [647] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 25:19 08:55
71 22 / Ženy [431] Lada Vacková 1977 CZE Orel rtyně 25:21 08:56
72 23 / Ženy [161] Petra Hovorková 1976 CZE svay českých bohémů 25:23 08:58
73 24 / Ženy [531] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 25:23 08:59
74 50 / Muži [501] José Avila 1967 CZE AGRO CS a.s. 25:25 09:00
75 51 / Muži [506] Richard Bergmann 1971 CZE Červený Kostelec 25:29 09:04
76 52 / Muži [638] Zdeněk Špringr 1957 CZE Maratonstav Úpice 25:29 09:04
77 25 / Ženy [532] Markéta Hadererová 1989 CZE AGRO CS a.s. 25:31 09:06
78 53 / Muži [507] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 25:31 09:06
79 54 / Muži [665] Libor Zetek 1959 CZE Náchod 25:32 09:07
80 26 / Ženy [635] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 25:52 09:27
81 27 / Ženy [625] Eliška Shejbalová 2001 CZE Náchod 25:54 09:30
82 55 / Muži [621] Petr Řehák 1981 CZE Farmet a.s. 26:01 09:36
83 28 / Ženy [644] Karolína Térová 2004 CZE T 26:03 09:39
84 56 / Muži [590] Petr May 1985 CZE Farmet a.s. 26:04 09:39
85 29 / Ženy [486] viktoria ernestová 1995 CZE hajnice 26:09 09:44
86 57 / Muži [487] adam petera 1998 CZE sk dolar hajnice 26:09 09:45
87 30 / Ženy [594] Petra Mošnová 1969 CZE Červený Kostelec 26:09 09:45
88 58 / Muži [602] Martin Pastucha 1990 CZE Farmet a.s. 26:10 09:46
89 59 / Muži [465] Leoš Holeček 1989 CZE Hradec Králové 26:16 09:52
89 59 / Muži [564] Štěpán Krtička 1984 CZE -- 26:16 09:52
91 31 / Ženy [588] Petra Matoulková 1979 CZE Trutnov 26:20 09:55
92 32 / Ženy [660] Lenka Volná 1972 CZE Náchod 26:25 10:01
93 33 / Ženy [571] Lucie Kučerová 1990 CZE Brno 26:47 10:22
94 34 / Ženy [648] Markéta Tučková 1988 CZE www.granulecz.cz 26:48 10:23
95 35 / Ženy [611] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 26:53 10:29
96 61 / Muži [527] Dušan Gavlas 1973 CZE Farmet a.s. 26:55 10:30
97 62 / Muži [188] Martin valeš 1988 CZE Studnice 26:56 10:31
98 36 / Ženy [444] Dagmar Rolencová 1971 CZE Svoboda nad Úpou 26:59 10:34
99 37 / Ženy [520] Šárka Erbanová 1979 CZE Nové Město nad Metují 27:00 10:36
100 38 / Ženy [618] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 27:03 10:39
101 63 / Muži [617] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 27:09 10:44
102 64 / Muži [548] Vojtěch Jansa 1995 CZE Hronov 27:10 10:45
103 65 / Muži [596] Radim Müller 1979 CZE AGRO CS a.s. 27:13 10:48
104 39 / Ženy [456] Andrea Pastuchová 1993 CZE Náchod 27:14 10:49
105 66 / Muži [545] Jan Jakubský 1991 CZE Hradec Králové 27:16 10:51
106 40 / Ženy [169] Anna Holečková 1993 CZE Nové Město nad Metují 27:17 10:52
107 41 / Ženy [556] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 27:18 10:53
108 42 / Ženy [432] fantová kateřina 1978 CZE Rtyně v Podkrkonoší 27:18 10:53
109 67 / Muži [497] jan tomáš 0000 CZE nové město nad metují 27:19 10:55
110 43 / Ženy [584] Dana Maixnerová 1970 CZE Nové Město nad Metují 27:22 10:57
111 44 / Ženy [626] Barbora Smutná 2004 CZE Hronov 27:24 10:59
112 68 / Muži [553] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 27:24 10:59
113 45 / Ženy [606] Eliška Pohlová 2004 CZE Hronov 27:27 11:02
114 46 / Ženy [570] Kristýna Kubová 1989 CZE Hronov 27:30 11:06
115 47 / Ženy [535] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 27:35 11:10
116 48 / Ženy [510] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 27:47 11:22
117 69 / Muži [566] Radek Křemenský 1971 CZE Trutnov 27:51 11:26
118 49 / Ženy [565] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 27:53 11:29
119 70 / Muži [430] Jiří Lanta 1944 CZE Maratonstav Úpice 27:55 11:30
120 50 / Ženy [653] Markéta Venclová 1976 CZE Náchod 27:57 11:33
121 51 / Ženy [671] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS a.s. 27:58 11:33
122 52 / Ženy [521] Marie Fantová 1973 CZE Nové Město nad Metují 27:59 11:34
123 53 / Ženy [591] Magdalena Mertlíková 1975 CZE Nové Město nad Metují 1 27:59 11:34
124 71 / Muži [655] Martin VIk 1980 CZE Úpice 28:05 11:40
125 54 / Ženy [514] Sabina Čudová 1991 CZE Náchod 28:08 11:43
126 55 / Ženy [585] Kateřina Majorová 1987 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 28:10 11:45
127 56 / Ženy [550] Kateřina Jirmanová 1979 CZE LK Nové Město nad Metují, z.s. 28:14 11:49
128 57 / Ženy [642] Barbora Štěpánková 2001 CZE Náchod 28:16 11:51
129 58 / Ženy [459] Michaela Kubečková 1993 CZE Maratonstav Úpice 28:18 11:54
130 59 / Ženy [629] Andrea Suchánková 1999 CZE Jaroměř 28:20 11:55
131 72 / Muži [541] Jan Hůlek 1998 CZE Červený Kostelec 28:32 12:08
131 60 / Ženy [624] Simona Shejbalová 1974 CZE Náchod 28:32 12:08
133 61 / Ženy [154] Šárka šulcová 1990 CZE Úpice 28:43 12:19
134 73 / Muži [518] Radek Dostál 1986 CZE Farmet a.s. 28:48 12:23
135 74 / Muži [670] Jiří Zvára 1957 CZE AGRO CS a.s. 28:50 12:26
136 62 / Ženy [568] Radka Kubečková 1996 CZE Maratonstav Úpice 29:01 12:37
137 63 / Ženy [569] Radka Kubečková 1969 CZE Maratonstav Úpice 29:08 12:43
138 64 / Ženy [420] Klára Hejnová 2001 CZE TATÍNEK:) 29:09 12:44
139 65 / Ženy [560] Markéta Kožnarová 1991 CZE Pardubice 29:22 12:57
140 75 / Muži [156] Vojtěch bureš 1991 CZE Červený Kostelec 29:23 12:58
141 66 / Ženy [155] Simona Šulcová 1993 CZE Úpice 29:24 13:00
142 76 / Muži [539] Radoš Hofman 1971 CZE Hronov 29:32 13:07
143 67 / Ženy [540] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 29:32 13:07
144 68 / Ženy [627] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 29:35 13:10
145 69 / Ženy [649] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 29:42 13:17
146 70 / Ženy [597] Karin Nechanická 1976 CZE Kočky běhací 29:49 13:25
147 71 / Ženy [522] Anna Fejklová 1977 CZE AGRO CS a.s. 29:51 13:27
148 72 / Ženy [437] Klára Vymetalová 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 29:54 13:29
149 77 / Muži [515] Matouš Demjanovič 1989 CZE Farmet a.s. 29:57 13:32
150 78 / Muži [482] Marian Vymetal 1975 CZE Chvaleč 29:59 13:34
151 73 / Ženy [473] Lucie Mádrová 1991 CZE Náchod 29:59 13:35
152 79 / Muži [472] Šimon Škarda 1988 CZE 132. Dělostřelecký oddíl 30:02 13:38
153 74 / Ženy [422] Elena Šulcová 1996 CZE Červený Kostelec 30:11 13:46
154 75 / Ženy [583] Ivana Lukášová 1969 CZE Červený Kostelec 30:13 13:49
155 80 / Muži [613] Petr Rezek 1985 CZE Farmet a.s. 30:21 13:56
155 76 / Ženy [614] Ilona Rezková 1986 CZE Smržov 30:21 13:56
157 77 / Ženy [475] Nikola Jará 1996 CZE Červený Kostelec 30:22 13:57
158 81 / Muži [579] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 30:24 13:59
159 78 / Ženy [552] Monika Kaněrová 1973 CZE Rtyně v Podkrkonoší 30:24 14:00
159 78 / Ženy [663] Veronika Vondroušová 1989 CZE Červený Kostelec 30:24 14:00
161 80 / Ženy [607] Renata Pokorná 1974 CZE Česká skalice 30:25 14:00
162 82 / Muži [608] Pavel Pokorný 1973 CZE Česká Skalice 30:27 14:03
163 83 / Muži [496] Martina Tomášová 1986 CZE Nové Město nad Metují 30:28 14:03
164 81 / Ženy [466] Helena košťálová 1983 CZE Malé Svatoňovice 30:28 14:03
165 82 / Ženy [555] Renata Kociánová 1990 CZE Velký Třebešov 30:29 14:04
166 83 / Ženy [467] Vladimíra Macková 1990 CZE Úpice 30:29 14:04
167 84 / Muži [490] Tomáš Novák 1982 CZE Vrchlabí 30:31 14:06
168 85 / Muži [517] Jakub Doležal 1974 CZE Hronov 30:55 14:30
169 86 / Muži [623] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 30:56 14:31
170 84 / Ženy [423] Jana Malinská 1988 CZE Náchod 30:58 14:33
171 85 / Ženy [549] Lenka Jará 1979 CZE Červený Kostelec 31:01 14:36
172 86 / Ženy [574] Kateřina Kuťáková 1976 CZE Úpice 31:06 14:42
173 87 / Ženy [605] Irena Pleskačová 1979 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:08 14:43
174 88 / Ženy [516] Gabriela Dolejšková 1976 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:09 14:45
175 89 / Ženy [669] Dagmar Zítková 1974 CZE AGRO CS a.s. 31:15 14:50
176 90 / Ženy [523] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 31:16 14:51
177 91 / Ženy [508] Barbora Bohadlová 2001 CZE Žďárky 31:17 14:53
177 87 / Muži [577] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 31:17 14:53
179 92 / Ženy [562] Věra Krmašová 1986 CZE HRONOV 31:18 14:53
180 93 / Ženy [551] Jana Jüptnerová 1988 CZE Velké Poříčí 31:20 14:55
181 94 / Ženy [576] Eliška Langová 1994 CZE Farmet a.s. 31:35 15:11
182 95 / Ženy [417] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 31:41 15:16
183 88 / Muži [543] Adam Hvozdecký 2006 CZE Nové Město nad Metují 31:48 15:24
184 89 / Muži [662] Jan Vondrouš 1991 CZE Digital Media Publishing 31:50 15:25
185 90 / Muži [603] Kamil Pečenka 1977 CZE AGRO CS a.s. 32:01 15:37
186 96 / Ženy [166] Kristina Otáhalová 1993 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 32:05 15:40
187 97 / Ženy [650] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 32:14 15:49
188 98 / Ženy [447] Tereza Hnízdilová 2005 CZE červený kostelec 32:15 15:50
189 99 / Ženy [575] Dagmar Kutíková 0000 CZE Bukovice 32:19 15:54
190 100 / Ženy [424] kateřina hemelikova 2004 CZE letna730 32:27 16:02
191 101 / Ženy [428] Lucie Hnízdilová 1997 CZE Červený Kostelec 32:27 16:03
192 102 / Ženy [656] Petra Viková 1981 CZE Úpice 32:35 16:11
193 103 / Ženy [598] Pavlína Němcová 1971 CZE Náchod 32:48 16:23
194 104 / Ženy [619] Jitka Rychterová 1987 CZE AGRO CS a.s. 32:49 16:24
195 105 / Ženy [483] ivona němečková 1974 CZE nové město nad metují 32:51 16:26
196 106 / Ženy [542] Marcela Hvozdecká 1976 CZE AGRO CS a.s. 32:56 16:31
197 91 / Muži [434] Martin Klapper 1981 CZE žabí tým 32:57 16:32
198 92 / Muži [615] Zbyněk Ringel 1979 CZE AGRO CS a.s. 32:59 16:35
199 107 / Ženy [666] Jana Zetková 1969 CZE Náchod 33:12 16:48
200 93 / Muži [581] Petr Ludvík 1949 CZE Upice 33:30 17:06
201 108 / Ženy [604] Aneta Peukrová 1993 CZE Farmet a.s. 35:38 19:14
202 109 / Ženy [500] Iveta Dušková 1988 CZE Knedlíšci 35:49 19:24
203 110 / Ženy [637] Nikol Šolcová 1988 CZE AGRO CS a.s. 35:56 19:31
204 111 / Ženy [558] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 36:35 20:11
205 94 / Muži [491] Tomáš Novotný 1972 CZE Vrchlabí 36:54 20:29
206 112 / Ženy [511] Radka Cihlářová 1979 CZE AGRO CS a.s. 37:24 21:00
207 95 / Muži [480] michal bereščák 2004 CZE chlumec nad cidlinou 38:07 21:42
208 113 / Ženy [587] Martina Mašková 1972 CZE Náchod 38:35 22:11
209 114 / Ženy [460] Nikola Bereščáková 2007 CZE Chlumec nad Cidlinou 40:47 24:23
210 115 / Ženy [645] Jaroslava Teuberová 1969 CZE Hořičky 53:14 36:49