Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 391 účastníků ( 289 mužů, 102 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
ZA [285] Ábelová Lucie CZE Trutnov 1985
MA [11] Adámek Daniel CZE SRTG Hradec Králové 1999
MA [265] Adámek Samuel CZE 155. HO Vsetín 1992
ZB horolezec [321] Adršová Veronika CZE 1982
junior [351] Alvarez Josef CZE Spartak Police nad Metují 2004
ZA horolezec [291] Bahníková Eva CZE Jablonec nad Nisou 1989
MB [324] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
ZA horolezec [281] Bambuchová Markéta CZE 1992
MB horolezec [12] Baránek Lukáš CZE HO Vsetín 1980
MA [239] bareš luboš CZE 1989
MA [13] Bárta David CZE Melichar cz 1984
ZA [14] Bartoňová Aneta CZE ZKO Hronov 1993
MB horolezec [284] baumgartner aleš CZE Dobřichovice 1981
ZA [15] Benešová Nikol CZE Redpoint Eleven Team 1999
MB horolezec [16] beran jan CZE SKI Police nad Metují 1983
MA [17] Beránek Lukáš CZE HO Loko Beroun 1985
MA [335] beránek michal CZE 1987
ZA [18] Beranová Anna CZE SKI Police nad Metují 1991
ZC [398] Bindicsová Markéta CZE SKAJP 1970
MA [ ] Bitnar Tomáš CZE Broumov 1998
MA horolezec [304] Blahota Tomáš CZE 1992
MA [337] Boháč Ladislav CZE cukrářství u Boháčů 1992
MC [305] bolzow artur zimijan CZE 1971
MC [269] Brause Miroslav CZE Boxing club Broumov 1964
juniorky [20] Breitrová Adéla CZE SK Nové Město nad Metují 2002
ZB [19] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
ZB horolezec [21] Brožová Jana CZE 1983
ZA [22] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
MB [23] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
ZB [24] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
MA horolezec [25] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MB [26] Buka Tomáš CZE Trutnov 1980
MB horolezec [246] Cibulka Jiří CZE Horoklub Česká Třebová 1975
junior horolezec [27] Cohorna Jan CZE Beranstein Power Team 2002
MB [298] Čapek Jan CZE Slatina nad Úpou 1982
MA [28] Čech Daniel CZE Náchod 1993
MA [29] Čech Martin CZE ZKO Hronov 1987
ZA [30] Čechová Veronika CZE ZKO Hronov 1986
MA horolezec [31] Čermák Tomáš CZE Ladermon Team 1987
ZA horolezec [32] Čermáková Lenka CZE Pardubice 1986
MB horolezec [313] Černý František CZE 1980
MB horolezec [238] Černý Ondřej CZE HK Pardubice 1979
MA [327] červinka mário CZE 1995
MB [33] Číhala Marek CZE Trutnov 1977
MC [34] Čipera Radek CZE SK RADVANICE 1964
MC [282] dědek milan CZE dědas team turnov 1966
MA horolezec [35] Dickie Alexander GBR University of St Andrews Mountaineering Club 1998
MB [361] Divíšek David CZE INS ATELIER NÁCHOD Race 1977
MB [36] Doležal Martin CZE Šneci v běhu 1976
MB [37] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
MA [39] Dostál Jan CZE Vella Náchod 1986
MA [38] Dostal Tomáš CZE SK Hasiči Brno 1993
MA horolezec [40] Ďoubal Jan CZE 1986
MA [41] drnec jan CZE pražský povaleč 1988
MC [42] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
MB horolezec [394] drobek martin CZE 1979
MB [43] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
MA horolezec [44] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
ZA horolezec [374] dugová kristína SVK toran 1992
MB [45] Dusbaba Milan CZE Solnice 1981
ZB [46] Dusbabova Radka CZE Solnice 1983
MA [326] Dušek Patrik CZE Rockmachine Cyklomax 1987
MB [330] dvořák jan CZE 1978
MC [47] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
ZA horolezec [316] Fajstová Alena CZE HO Přírodní vědy 1987
MB [286] Farář Martin CZE Veselejší Farář 1977
ZA [243] FEDOROWICZ JOWITA POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1984
MA [300] Fejtek Petr CZE Trutnov 1991
ZB horolezec [49] Fialová Barbora CZE 1982
MA [50] Fichtner Adam CZE Redpoint Eleven Team 1985
ZD [51] Freyová Michaela CZE Kralupy nad Vltavou 1960
MC [52] Frýdl Miroslav CZE Hradec Králové 1964
ZA [53] Frýdlová Šárka CZE Hradec Králové 1990
MB horolezec [ ] Gawlas Dominik POL OlfinCar/Mizuno 1982
MB [244] Gebarowski Igor POL Mocno Zabiegany 1979
ZB horolezec [368] Grätzová Dita CZE Žádný. Horám zdar! 1982
ME [236] Groh Stanislav CZE - 1946
ZD horolezec [55] Grohová Jaroslava CZE Vrchlabí 1951
ZA horolezec [54] Grohová Karolína CZE TJ Dukla Liberec 1990
MA [56] Haas Jan CZE Kasper Swix team Trutnov 1984
MC [57] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
MA [58] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
ZA [224] haid maren AUT Austria 1990
MB [59] Halaj Jan CZE 1974
MA [61] Handlíř Honza CZE Třebíč 1995
MB [60] Handlíř Petr CZE Brno 1983
MA [62] Hanousek Jiří CZE Dobruška 1988
MC [63] Hanuš Jiří CZE vella team 1972
ZC [64] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
ZB [65] Hartmanova Pavlina CZE Dobruška 1978
MA horolezec [375] harvánek michal CZE Náměšť 1992
ZB horolezec [259] hauschke lucie CZE 1983
MA horolezec [257] hauschke ondřej CZE 1987
MA horolezec [262] Havelka Jan CZE VSAK Punk 1990
junior horolezec [66] Havran Martin CZE 155.HO - Vsetín 2007
junior horolezec [68] havran ondřej CZE 155.HO - Vsetín 2004
junior horolezec [67] Havran Tomáš CZE 155. HO Vsetín 2002
ZB horolezec [69] havranová lenka CZE 155. HO oddíl 1976
MA [391] hejduk jan CZE 1998
MA [228] Hejl Dušan CZE Ski Police 1984
MA horolezec [229] Hejl Matěj CZE HKO Police 1987
MA [312] Hejna Jan CZE Futurecycling Racing Team 1984
MB [70] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
MA [402] Hekrle Pavel CZE Česká Třebová 1993
ZB [237] helenková jana CZE TJ Sokol Žernov 1981
ZD [71] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
MA [72] Hofman Jiří CZE For the Horde! 1984
MB [323] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
ZA [73] Holoubková Hana CZE Beskydští nomádi 1989
MA horolezec [74] Homolka Martin CZE HK Choceň 1990
MB [213] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 1975
ZA [359] Horáková Tereza CZE Svoboda nad Úpou 1995
ZB [296] Hornychová Marie CZE Spartak Police n. Metují 1980
ZB horolezec [ ] Hornychová Marie CZE Spartak Police nad Metují 1980
MB horolezec [75] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
ZB [76] Hovorková Petra CZE svay českých bohémů 1976
MB [317] hrnčíř tomáš CZE 1976
MA [2] Hruška Jan CZE Kasper - Swix Team 1989
MA [306] Hübl Radek CZE RunSport/Salomon Team 1988
MB [77] Hurdalek Ladislav CZE NNN 1975
MA horolezec [360] Hutla Pavel CZE BB alko komando 1984
MA horolezec [78] Chlup Roman CZE HMK TJ10 1985
MD horolezec [80] Chrdle Jan CZE Parha 5 1958
MB horolezec [79] Chrdle Tomáš CZE Parha 5 1981
ZD [81] Chrdleová Alexandra CZE Parha 5 1955
MB horolezec [82] chvátal luboš CZE H.O.R.A.L. Praha 1976
MC [83] Jadrný Lubomír CZE ISCAREX team Česká Třebová 1973
MC [84] Jakoubek Roman CZE Trutnov 1967
MA horolezec [222] Jandáček Jakub CZE Wikov 1997
junior [299] Jansa Radek CZE SKI Police nad Metují 2000
junior [85] Jansa Tomáš CZE SKI Police nad Metují 2000
ZA [225] Janyšková Radka CZE Pardubice 1988
MA [308] Jelen Pavel CZE Hvězda Pardubice z.s. 1991
MF [86] Jelínek Matěj CZE Černilov 1942
ZD [87] Jelínková Magdalena CZE Černilov 1945
MA horolezec [ ] Jeřábek Jakub CZE SK Býšť 1989
MA [88] Ježek Martin CZE Hradec Králové 1985
MA horolezec [263] jindřich petr CZE 1986
ME [215] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
MB [325] jirka jan CZE AC Náchod 1983
MB horolezec [248] Jiřička Marek CZE 1983
ZC [ ] Jonášová Zdeňka CZE Hradec Králové 1964
MA [214] Joska Vojtěch CZE Teplice nad Metují 1999
MB horolezec [89] juda votěch CZE 1978
ZB [318] Judová Petra CZE běhna z Trauče 1975
MA [90] Kábrt Daniel CZE Sokol Studnice 1998
ZC [91] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
junior horolezec [334] Kadeřávek Adam CZE wc 2002
MB [242] KADŁUBOWSKI PIOTR POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1977
MA horolezec [365] Karlec Jan CZE Horní Počernice 1987
MC [92] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
MA horolezec [93] Kelehan Riley USA University of St Andrews Mountaineering Club 1998
MC [94] kepka jiří CZE 1969
junior [322] klainer jan CZE 2000
MB [372] Klápa Luděk CZE Benešov 1983
ZA horolezec [253] klimešová markéta CZE MANOKA.cz 1991
ZA [95] Klimšová Barbora CZE green4plan s.r.o. 1991
ZA [340] knapová jana CZE 1990
ZA [252] Knapová Lenka CZE 1993
MC horolezec [231] Kocek Pavel CZE HO škola 1972
ZA [96] Kočanová Veronika CZE Pec pod Sněžkou 1990
MB [400] Kofron David CZE 1982
MD [97] Kohl Jiří CZE Kralupy nad Vltavou 1962
MC [303] Koch Martin CZE STS Bratrouchov 1971
MB [98] Kolisko Vladimír CZE RUN4RUN 1980
MB [99] Kolovrátník Jiří CZE JIROUS 1977
ZB [100] Kopecká Magdaléna CZE Kralupy nad Vltavou 1982
MB [403] Kornaś Marcin POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 1978
MA [101] Kosař Roman CZE Náchod 1999
ZA [320] Košťáková Monika CZE Kopidlno 1988
MA horolezec [290] Koubek Tomáš CZE BK Merkur 1990
MC [102] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
ZA [266] kovářová karolína CZE 1998
MC [216] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
MB horolezec [103] kramář martin CZE bike live club 1975
MC [104] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
MA horolezec [105] Krecbach Jakub CZE HK ADR ROCK 1991
MB [302] krejčí libor CZE 1979
MB [279] krejčí tomáš CZE Humpolec 1982
MB [106] Krejsa Tomáš CZE KUS Sopotnice 1977
MD [107] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
MA [232] krigl lukáš CZE 1997
MA horolezec [332] Krpata Tomas CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1985
MB [108] Krumphanzl Erik CZE Odolov 1975
ZC [48] Krumphanzlová Eva CZE Odolov 1971
MA [1] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
MA [109] Křepelka Karel CZE Pro radost 1987
MA horolezec [110] Křístek Petr CZE HO VŠB TU Ostrava 1987
MA [310] Kuba Baxa CZE Nikita 1987
MA [111] Kubeček Ladislav CZE Maratonstav Úpice 1991
ZB [314] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
MB [356] Kudela Ondřej CZE Baterca 1980
MC [112] Kulda Jan CZE Integraf running team 1973
junior horolezec [366] Kulda Jiří CZE HOCK horolezecký oddíl 2002
MB [113] Lamich Bořek CZE Run for life 1974
MB [114] Lánský Marek CZE Lázně Bělohrad 1981
MD [115] Lanta Stanislav CZE Velké Poříčí 1963
MA [116] Lehmann Patrick GER Dresden 1986
MD [329] Leplt Jiří CZE run4fun 1961
MB horolezec [331] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MA [117] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
MB horolezec [280] Lisý Tomáš CZE Silvini Madshus Team 1979
MA [254] Lochman Petr CZE KOmbajn Dražec 1990
MD [287] Luděk Zelený CZE Domazdar 1961
MA horolezec [118] Lukáš Indruch CZE 1986
ZA horolezec [ ] Luštincová Lucie CZE LUSTi Team 1993
MA [119] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
ZB horolezec [234] madulová kateřina CZE 1979
MD [120] Mach Jan CZE CTO Slavoj Teplice nad Metují 1956
ZA [121] Maixnerová Michaela CZE green4plan s.r.o. 1993
MB horolezec [289] Mandík Karel CZE Beal 1978
MC [122] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
ZC [123] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
MA horolezec [227] Máslo Jan CZE 1992
MA [124] Meisner Patrik CZE Olfin Car Ski Team 1995
MB [288] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
ZC [125] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
MB [333] michalec petr CZE 1981
MD [126] MILATA PAVEL CZE Trutnov 1961
ZA [264] Misiarzová Vendula CZE 1990
MC [301] Mládek Tomáš CZE 1970
MB [357] Morava Matěj CZE Praha 1982
MB [355] Musil Ondřej CZE Praha 1980
MB [ ] Musil Ondřej CZE Praha 1980
MC [363] Nádhera Petr CZE Hradec Králové 1967
ZC [364] Nádherová Hana CZE hradec králové 1968
MA horolezec [127] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
ZA [128] navrátilová hedvika CZE 1992
MC horolezec [129] Němec Pavel CZE Nučice - Praha západ 1968
MA [354] Netík Ondřej CZE Baterca 1984
MD horolezec [401] nosek jaroslav CZE LK Prachov 1963
ZD horolezec [130] nosková jana CZE 1963
MB [131] Nováček Petr CZE Run Point Bučnice 1978
MB horolezec [339] Novák Martin CZE Trutnov 1980
ZA horolezec [132] Novotná Petra CZE 1986
MA horolezec [134] Novotný Jakub CZE HORO Česká Třebová 1988
MA [133] Novotný Jakub CZE green4plan s.r.o. 1988
MB horolezec [350] Novotný Václav CZE HO Skol 1982
MB [135] Nývlt Petr CZE TJ Start Náchod 1980
ZA [136] Nývltová Eliška CZE Červený Kostelec 1994
MA horolezec [137] ondrášek lukáš CZE horal rýmařov 1993
junior horolezec [273] Opletal Václav CZE 155. HO Vsetín 2001
MB [138] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 1980
MC [352] palij jaroslav CZE 1964
MA horolezec [371] papež martin CZE zlín 1988
ZA [139] Páslerová Jana CZE M.C.Metuje 1985
MC horolezec [140] Paul Roman CZE FTVS UK Praha 1973
juniorky [141] Paulíková Terézia SVK Žibritov 2000
MA [349] Pejšek David CZE Jaroměř 1987
MB [142] Penc Ondřej CZE Cyklo Tony 1977
ZB [143] Petrova Geri CZE Bulharsko 1976
MA [144] Petrů Pepek CZE Hasiči města Náchoda 1986
MA [145] Petržela Jan CZE Sanasport team 1992
ZA horolezec [146] Pinkasová Tereza CZE HK Choceň 1997
MB [212] Plecháč Jiří CZE NKT KABLO CYCLING TEAM 1978
juniorky [211] Plecháčová Aneta CZE NKT KABLO cycling team 1 2004
MA [147] Plný David CZE ENERVIT Team 1993
MB [3] Pohl Jan CZE SKI Police nad Metují 1976
MC [148] Poláček jan CZE Náchod 1968
MC [309] Polej Jiří CZE Hronov 1971
junior horolezec [149] Poliak Šimon CZE Beranstein Power Team 2000
MA [150] Polický Tomáš CZE Velké Pořičí 1984
MB [275] Pondělíček Petr CZE Jablonné nad Orlicí 1975
MB horolezec [392] Pražák David CZE HO Přírodní vědy 1983
ZA horolezec [393] Pražáková Martina CZE HO Přírodní vědy 1989
MC [151] Prokop Lubomír CZE Z HECU 1973
junior horolezec [152] Proksa Tomáš CZE 155. HO Vsetín 2003
MA [ ] Prouza Jiří CZE Červený Kostelec 1995
MA [153] Provazník Josef CZE ČKS SKI Jilemnice 1999
MA [154] Pšenička Otakar CZE Zlíč 1992
MA [155] Ptašek Martin CZE green4plan s.r.o. 1985
MA horolezec [396] rak jan CZE Řízci Pavlišov 1987
MB horolezec [251] Randa Drahomír CZE HO TJ Sokol Stěžery 1974
junior [156] Rázl Michael CZE Vrchoviny 2000
MA horolezec [261] rebek jakub CZE 1986
MC [157] Rek Stanislav CZE AMMANN 1964
MA [233] Remeš Vojta CZE Trubky 1998
MB horolezec [158] Roupa Lukáš CZE Sherpa Climb 1982
MA horolezec [159] Rücker Jakub CZE Bonbon Machov 1988
MB horolezec [230] rudolf roman CZE 1982
MA [307] Růžička Lukáš CZE RunSport Team 1986
ZC [160] Růžičková Jitka CZE Praha 3 1968
MB horolezec [294] rybář tomáš CZE LOKAL BLOK 1981
ZB horolezec [295] Rybářová Lucie CZE LOKAL BLOK 1979
MA horolezec [161] Řezník Jan CZE HO Himal 1988
MA horolezec [292] sarpong michal CZE black hyppo 1984
MB [276] Schejbal Jan CZE RunSport Team 1976
MC [358] Scheuer Jan CZE Lanškroun 1966
MA [345] scholz vojtěch CZE 1992
ZB [162] Schubertová Monika CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 1974
MB horolezec [163] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB horolezec [369] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
MA horolezec [353] Sladký Milan CZE OBV 1985
MB [347] Sláma Jiří CZE Nové Město nad Metují 1974
MB [ ] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
ZD [164] Smutná Jana CZE Doudleby nad Orlicí 1962
ZA [165] smutná pavla CZE 1986
MA [166] Smutný Šimon CZE OOB Vamberk 1993
MC [278] Souček Vladimír CZE TJ Sokol Červený Kostelec 1973
MB horolezec [167] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
MB [245] Staniszewski Jacek POL Świebodzice Run 1981
MA [343] stehlík petr CZE 1989
ZB [168] Stehlíková Radka CZE HOPI 1974
ZB [169] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
ZC [399] Stodůlková Lenka CZE SKAJP 1967
junior [315] Stoklasa Štěpán CZE Olfin Car Ski Team 2003
ZB horolezec [283] Stoklasová Eva CZE Kasper - Swix Team 1975
ZB horolezec [170] Stopková Jana CZE H.O.R.A.L. Praha 1976
MB [171] Sudek Milan CZE M.C.Metuje 1982
ZA [293] svobodová jana CZE wc 1999
MA [ ] Szczurek Paweł POL AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1991
ZA [395] Šachová Šárka CZE 1991
MA horolezec [346] Šála Radim CZE 1985
juniorky horolezec [272] Šarmanová Simona CZE 155. HO Vsetín 2005
MA horolezec [172] šedivý lukáš CZE 1984
MA [249] Šedý Martin CZE HO Tanvald 1992
ZA [268] Šenkeříková Kateřina CZE 155. HO Vsetín 1997
MB [173] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MD [174] Šimůnek Jaromír CZE Jablonec nad Nisou 1955
ZA [175] Šípková Barbora CZE INS-Náchod 1988
MA horolezec [176] Škoda Tomáš CZE H.O. Škrovád 1987
ZA horolezec [370] Šnapková Petra CZE Tři křížky CF 1985
ZA horolezec [ ] Šnapková Petra CZE Tři křížky 1985
MA horolezec [177] Šofr Ondřej CZE Pardubice 1985
MA horolezec [178] Šolc Vítězslav CZE Redpoint Team 1991
ZA [342] Špačková Dagmar CZE 1999
MD [179] ŠPIROCH Josef CZE Vrchlabí 1957
MD [221] Špreňar Miloslav CZE Sokol Žernov 1963
MA [180] Štěp Radim CZE Hradec Králové 1993
MA horolezec [181] štěpán václav CZE Bražecký mládenci 1990
ZA [182] Štěpová Adéla CZE Hradec Králové 1993
ZD [183] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
MA [184] Štolfa Štěpán CZE SKI Police nad Metují 1998
MB [185] Šturma Robert CZE Trutnov 1980
ZB [186] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE ČESKÁ METUJE 1982
MB [219] Šupich Martin CZE INS Ateliér Náchod 2 1977
MA [336] švarc martin CZE 1993
MA horolezec [240] Švehlík Matěj CZE HO Lokomotiva Brno 1987
MA horolezec [267] Tásler Jan CZE 1995
MA horolezec [188] tesař martin CZE Lokálka Brno 1988
MB [218] Tichý Stanislav CZE Rock Empire 1978
MD [319] Tonda Tonda CZE DAK Dobrošov 1962
MA horolezec [260] Trněný Michal CZE 1984
MA [189] tryzna tomáš CZE 1992
ZC [256] Tůmová Dagmar CZE Vrchlabí 4 1971
ZA horolezec [270] turbaková kateřina CZE 1994
MA horolezec [190] Urbánek Matouš CZE Horo Česká Třebová 1988
MA horolezec [ ] Uřídil Martin CZE Wandera 1988
ZA [250] valachová martina CZE 1990
MC [191] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
MB horolezec [ ] Vaňkát Adam CZE ALTITUDO 1982
ZB [274] Vaňková Kateřina CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 1979
MC [220] Vašíček Martin CZE TJ Maratonstav Úpice 1971
MB [311] Vašíček Roman CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 1974
MB horolezec [367] vávra pavel CZE AKA 1980
MC [277] vebr stanislav CZE Broumov 1973
ZA [397] Vencelidesová Petra CZE 1988
MB [192] Veselý Petr CZE OlfinCar Trutnov 1982
junior [193] veselý vít CZE 2000
MC [217] Vestfál Václav CZE HO Loko Teplice 1972
MA [194] Veverka Tomáš CZE OOB Vamberk 1984
MC [344] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
MC [258] vítek miroslav CZE ustí nad orlicí 1972
ZA [195] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
MB [247] Vladyka Petr CZE 1982
MD horolezec [196] Vlasák Petr CZE HOPŘÍRODNÍ VĚDY PRAHA 1963
MA [271] Vlček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
ZB [197] Vlčková Iveta CZE SK Babice / Inov-8 team 1983
MA [341] Vlk Jakub CZE Vernéřovice 1996
MB [198] Vlk Jiří CZE Vernéřovice 1982
MA [255] Vojnar Vratislav CZE 1990
junior [199] Volák Ondřej CZE Spartak Police nad Metují 2000
MC [338] Volák Pavel CZE OB Police nad Metují 1970
MC [235] Vondráček Miroslav CZE Vondrami 1965
MC [ ] Vondráček Miroslav CZE vondrami 1965
MB horolezec [200] Votruba Jan CZE Altan Tým 1979
MA [223] Vrána Jan CZE Rokytnice nad Jizerou 1987
ZA [241] vričanová eva CZE 1991
MA [373] výtisk lukáš CZE Praha 1986
MC [201] Waluśkiewicz Artur POL W WOLNEJ CHWILI 1967
MB [226] Wiesner Radek CZE Baduna team 1980
ZB [ ] WRONA AGNIESZKA POL Ząbkowice Śląskie 1982
MA horolezec [202] Zábranský Václav CZE 1989
MA [203] Zaoral Marek CZE Olomouc 1989
ZA [362] zástěrová petra CZE ostrava 1988
MA [328] zbožínek petr CZE 1984
ZA [297] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
MA [ ] Zítko Jakub CZE Piráti 1995
MC [ ] Żmijan Artur POL Bolków 1971
MA [205] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991
MA horolezec [348] Žídek Jan CZE 1990

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , přihlášeno: 70 účastníků ( 35 mužů, 35 žen) Závod žáků na 2,5km.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
minizakyne [501] Bejšovcová Laura CZE BKL Machov 2009
minizaci [576] beran matěj CZE Ski Police 2010
minizakyne [502] Beranová Sára CZE SKI Police nad Metují 2009
st.zakyne [503] Bezušková Leontýna CZE SKI Police nad Metují 2005
minizaci [504] Brabec František CZE Penzion Adršpach 2010
ml.zaci [505] Bruckner Filip CZE Bikeclinic junior team 2006
minizakyne [506] Buková Antonie CZE Trutnov 1 2013
minizakyne [507] Buková Rozárie CZE Trutnov 1 2011
minizaci [508] Cejnar Tobiáš CZE TJ Červený Kostelec 2008
minizakyne [542] Čapková Rozálie CZE Náchod 2013
ml.zaci [572] Čech Kryštof CZE Spartak Police 2007
minizakyne [509] Doležalová Tereza CZE BKL Machov 2008
minizaci [510] Drobek Jakub CZE 2008
minizakyne [511] Drobková Amálka CZE 2010
minizakyne [566] Dusbaubová Kateřina CZE 2012
minizakyne [575] dvořáková zuzana CZE 2013
minizakyne [512] Elichová Noemi CZE Apache Loko Trutnov 2009
minizakyne [541] Glosová Nela CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 2009
minizaci [537] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 2008
minizaci horolezec [564] Hornych Ivan CZE Spartak Police nad Metují 2011
minizaci horolezec [563] Hornych Olda CZE Spartak Police nad Metují 2009
ml.zaci [514] Hrouda David CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 2006
minizaci [513] Hrouda Jakub CZE 2011
minizakyne [515] Hroudová Helena CZE 2008
ml.zaci [ ] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
ml.zakyne [569] Janošová Mariana CZE TJ Baník Karviná 2007
st.zaci [561] John Jan CZE BKL Machov 2005
minizaci [579] Klápa Matyáš CZE 2012
st.zaci [516] Kohl Jonáš CZE SK Nové Město nad Metují 2005
ml.zakyne [517] Kohlová Štěpánka CZE SK Nové Město nad Metují 2007
minizaci [518] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
minizakyne [545] Kopřivová Michaela CZE 2008
minizaci [577] Kornaś Franciszek POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008
minizaci [578] Kornaś Jan POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010
st.zaci [562] kostruh jan CZE Brno 2004
minizakyne [519] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
minizaci [ ] Krejsa Šimon CZE KUS Sopotnice 2010
minizakyne [ ] Krejsová Eliška CZE KUS Sopotnice 2010
minizakyne [567] křemková anežka CZE 2008
st.zakyne [520] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
minizaci [521] Lamich Štěpán CZE Run for life 2010
st.zakyne [522] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
st.zakyne [523] Malátová Magdalena CZE ŠSK Újezd nad lesy 2004
minizaci [574] michalec šimon CZE 2012
minizakyne [524] Musilová Veronika CZE 2011
st.zakyne [565] Nyklíčková Veronika CZE BKL MAchov 2005
minizaci [525] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 2010
st.zaci [539] Pešina Jakub CZE Spartak Police nad Metují 2004
ml.zaci [540] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
st.zakyne [526] Plná Natálie CZE BKL Machov 2004
ml.zakyne [527] Pohlová Adéla CZE SKI Police nad Metují 2007
minizakyne [528] Pohlová Matylda CZE Spartak Police nad Metují 2009
st.zaci [529] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
ml.zaci [530] Purnoch Matyáš CZE Bikeclinic junior team 2006
ml.zaci [531] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
minizaci [568] Souček Šimon CZE Maratonstav Úpice 2008
minizaci [544] Stínka Jan CZE 2010
ml.zakyne [543] Stínková Martina CZE 2007
minizakyne [532] Stopková Kamila CZE 2011
minizakyne [533] Stopková Klára CZE 2014
ml.zaci [534] Strejček Adam CZE Bikeclinic Junior Team 2006
ml.zakyne [535] Šretrová Lucie CZE S-Sport Hronov 2006
ml.zakyne [546] šunková tereza CZE kladno 2006
minizaci [547] Tomášů Matěj CZE 2009
minizakyne [548] Tomášů Stela CZE 2012
minizaci [570] valenta matyáš CZE 2009
minizakyne [571] valentová tereza CZE 2008
minizaci [573] Vilém Forst CZE bez rocniku 2012
st.zaci [536] Vinš Lukáš CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 2004
minizakyne [538] Wiesnerová Denisa CZE BKL Machov 2009