Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 318, muzi : 229, zeny: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 81, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 85, muzi : 44, zeny: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 horolezec [html] [pdf]

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , přihlášeno: 85 účastníků ( 44 mužů, 41 žen) Závod žáků na 2,5km.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
minizaci [586] Brabec František CZE Penzion Adršpach 2010
minizaci [599] Čech Kryštof CZE Spartak Police 2007
minizaci [ ] Čech Kryštof CZE Spartak Police 2007
minizaci [590] Dobruský Jan CZE 2011
ml.zaci [549] Doležal Lukáš CZE BKL Machov 2006
minizaci [536] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
minizaci [504] Flašar Marek CZE SK Nové Město nad Metují 2008
minizaci [541] Honegr Filip CZE Jiskra Hořice 2007
minizaci [580] Hornych Ivan CZE Spartak Police nad Metují 2011
ml.zaci [581] Hrouda David CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 2006
ml.zaci [ ] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
minizaci [505] Jan Křepela CZE Skuhrov 2007
minizaci [587] Ježek Kryštof CZE 2009
ml.zaci [507] John Jan CZE BKL Machov 2005
ml.zaci [577] Kohl Jonáš CZE Růža Bike KIDS 2005
ml.zaci [ ] Kohl Jonáš CZE Růža Bike KIDS 2005
minizaci [543] Krejsa Šimon CZE KUS Sopotnice 2010
ml.zaci [595] Kuhn František CZE Maratonstav Úpice 2006
minizaci [511] Lukáš Jelen CZE Skuhrov 2007
minizaci [510] Lukáš Kaufman CZE 2009
st.zaci [594] Maňas Filip CZE Sobělice 2003
minizaci [598] Mareček Jakub CZE 2010
minizaci [597] Mareček Matěj CZE 2008
minizaci [514] Marek Beneš CZE Skuhrov 2008
minizaci [516] Matyáš Buryšek CZE Olfincar Ski Team 2008
ml.zaci [518] Ondřej Verner CZE Skuhrov 2006
minizaci [519] Patrik Kaufman CZE 2007
st.zaci [593] Pešina Jakub CZE Spartak Police nad Metují 2004
ml.zaci [588] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
minizaci [539] Polidor Aleš CZE KSB Benátkz nad Jizerou 2009
ml.zaci [544] Preclík Pavel CZE Lično 2006
minizaci [522] Raim Ladislav CZE Nový Hradec 2009
minizaci [550] Scholz Bohumil CZE 2009
ml.zaci [523] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
minizaci [524] Souček Šimon CZE TJ Maratonstav Úpice 2008
minizaci [591] Stínka Jan CZE 2010
minizaci [582] Stodůlka Vojtěch CZE Červený Kostelec 2010
ml.zaci [525] Šimon Krumphanzl CZE Odolov 2005
minizaci [526] Šimon Rémiš CZE OK Slavia Hradec Králové 2008
minizaci [529] Štěpán Rémiš CZE OK Slavia Hradec Králové 2008
st.zaci [600] Štolfa Šimon CZE Spartak Police nad Metují 2003
minizaci [574] Tomášů Matěj CZE 2009
minizaci [534] Vilém Forst CZE bez rocniku 2012
st.zaci [596] Werner Adam CZE spartak Police nad Metují 2003