Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , přihlášeno: 70 účastníků ( 35 mužů, 35 žen) Závod žáků na 2,5km.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
st.zakyne [520] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
st.zakyne [526] Plná Natálie CZE BKL Machov 2004
st.zaci [529] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
st.zakyne [523] Malátová Magdalena CZE ŠSK Újezd nad lesy 2004
st.zaci [562] kostruh jan CZE Brno 2004
st.zaci [539] Pešina Jakub CZE Spartak Police nad Metují 2004
st.zaci [536] Vinš Lukáš CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 2004
st.zaci [516] Kohl Jonáš CZE SK Nové Město nad Metují 2005
st.zaci [561] John Jan CZE BKL Machov 2005
st.zakyne [565] Nyklíčková Veronika CZE BKL MAchov 2005
st.zakyne [503] Bezušková Leontýna CZE SKI Police nad Metují 2005
st.zakyne [522] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
ml.zaci [514] Hrouda David CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 2006
ml.zaci [530] Purnoch Matyáš CZE Bikeclinic junior team 2006
ml.zaci [534] Strejček Adam CZE Bikeclinic Junior Team 2006
ml.zaci [ ] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
ml.zaci [505] Bruckner Filip CZE Bikeclinic junior team 2006
ml.zakyne [546] šunková tereza CZE kladno 2006
ml.zakyne [535] Šretrová Lucie CZE SKI Police nad Metují 2006
ml.zaci [531] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
ml.zaci [540] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
ml.zakyne [517] Kohlová Štěpánka CZE SK Nové Město nad Metují 2007
ml.zakyne [543] Stínková Martina CZE 2007
ml.zakyne [527] Pohlová Adéla CZE SKI Police nad Metují 2007
ml.zakyne [569] Janošová Mariana CZE TJ Baník Karviná 2007
ml.zaci [572] Čech Kryštof CZE Spartak Police 2007
minizaci [510] Drobek Jakub CZE 2008
minizakyne [515] Hroudová Helena CZE 2008
minizakyne [545] Kopřivová Michaela CZE 2008
minizakyne [567] křemková anežka CZE 2008
minizakyne [571] valentová tereza CZE 2008
minizaci [568] Souček Šimon CZE Maratonstav Úpice 2008
minizakyne [509] Doležalová Tereza CZE BKL Machov 2008
minizaci [508] Cejnar Tobiáš CZE TJ Červený Kostelec 2008
minizaci [537] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 2008
minizaci [577] Kornaś Franciszek POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008
minizaci horolezec [563] Hornych Olda CZE Spartak Police nad Metují 2009
minizaci [547] Tomášů Matěj CZE 2009
minizaci [570] valenta matyáš CZE 2009
minizakyne [528] Pohlová Matylda CZE Spartak Police nad Metují 2009
minizakyne [519] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
minizakyne [501] Bejšovcová Laura CZE BKL Machov 2009
minizakyne [538] Wiesnerová Denisa CZE BKL Machov 2009
minizakyne [502] Beranová Sára CZE SKI Police nad Metují 2009
minizakyne [541] Glosová Nela CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 2009
minizakyne [512] Elichová Noemi CZE Apache Loko Trutnov 2009
minizakyne [511] Drobková Amálka CZE 2010
minizaci [521] Lamich Štěpán CZE Run for life 2010
minizaci [544] Stínka Jan CZE 2010
minizaci [576] beran matěj CZE Ski Police 2010
minizaci [578] Kornaś Jan POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010
minizaci [504] Brabec František CZE Penzion Adršpach 2010
minizaci [525] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 2010
minizaci [ ] Krejsa Šimon CZE KUS Sopotnice 2010
minizakyne [ ] Krejsová Eliška CZE KUS Sopotnice 2010
minizaci horolezec [564] Hornych Ivan CZE Spartak Police nad Metují 2011
minizaci [513] Hrouda Jakub CZE 2011
minizakyne [524] Musilová Veronika CZE 2011
minizakyne [532] Stopková Kamila CZE 2011
minizakyne [507] Buková Rozárie CZE Trutnov 1 2011
minizakyne [548] Tomášů Stela CZE 2012
minizaci [573] Vilém Forst CZE bez rocniku 2012
minizaci [574] michalec šimon CZE 2012
minizaci [579] Klápa Matyáš CZE 2012
minizakyne [566] Dusbaubová Kateřina CZE 2012
minizakyne [575] dvořáková zuzana CZE 2013
minizakyne [506] Buková Antonie CZE Trutnov 1 2013
minizakyne [542] Čapková Rozálie CZE Náchod 2013
minizaci [518] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
minizakyne [533] Stopková Klára CZE 2014