Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , přihlášeno: 70 účastníků ( 35 mužů, 35 žen) Závod žáků na 2,5km.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
minizaci [576] beran matěj CZE Ski Police 2010
minizaci [504] Brabec František CZE Penzion Adršpach 2010
ml.zaci [505] Bruckner Filip CZE Bikeclinic junior team 2006
minizaci [508] Cejnar Tobiáš CZE TJ Červený Kostelec 2008
ml.zaci [572] Čech Kryštof CZE Spartak Police 2007
minizaci [510] Drobek Jakub CZE 2008
minizaci [537] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 2008
minizaci horolezec [564] Hornych Ivan CZE Spartak Police nad Metují 2011
minizaci horolezec [563] Hornych Olda CZE Spartak Police nad Metují 2009
ml.zaci [514] Hrouda David CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 2006
minizaci [513] Hrouda Jakub CZE 2011
ml.zaci [ ] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
st.zaci [561] John Jan CZE BKL Machov 2005
minizaci [579] Klápa Matyáš CZE 2012
st.zaci [516] Kohl Jonáš CZE SK Nové Město nad Metují 2005
minizaci [518] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
minizaci [577] Kornaś Franciszek POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008
minizaci [578] Kornaś Jan POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010
st.zaci [562] kostruh jan CZE Brno 2004
minizaci [ ] Krejsa Šimon CZE KUS Sopotnice 2010
minizaci [521] Lamich Štěpán CZE Run for life 2010
minizaci [574] michalec šimon CZE 2012
minizaci [525] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 2010
st.zaci [539] Pešina Jakub CZE Spartak Police nad Metují 2004
ml.zaci [540] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
st.zaci [529] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
ml.zaci [530] Purnoch Matyáš CZE Bikeclinic junior team 2006
ml.zaci [531] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
minizaci [568] Souček Šimon CZE Maratonstav Úpice 2008
minizaci [544] Stínka Jan CZE 2010
ml.zaci [534] Strejček Adam CZE Bikeclinic Junior Team 2006
minizaci [547] Tomášů Matěj CZE 2009
minizaci [570] valenta matyáš CZE 2009
minizaci [573] Vilém Forst CZE bez rocniku 2012
st.zaci [536] Vinš Lukáš CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 2004