Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 318, muzi : 229, zeny: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 81, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 85, muzi : 44, zeny: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 318 účastníků ( 229 mužů, 89 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MA horolezec [10] Adámek Samuel CZE 155. HO Vsetín 1992
MA horolezec [262] Blahuta Tomáš CZE Biatlon Ostrava 1992
MA [293] Boháč Ladislav CZE cukrářství u Boháčů 1992
MA horolezec [277] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MA [ ] Dlask Martin CZE Mladá Boleslav 1991
MA horolezec [20] Dufka Vladislav CZE Páslerův statek Bischofstein 1991
MA [21] Důrek Milan CZE Ž3 Sport 1991
MA horolezec [212] Dvořák Marek CZE HORO ČT 1992
MA [363] Edr Martin CZE 1990
MA [279] Fajfrlík Karel CZE Rock Point 1988
MA horolezec [337] Feix Radim CZE Tendom 1989
MA [1] Fejfar Ondřej CZE Inov-8 team 1989
MA horolezec [327] Fendrych David CZE HK Choceň 1992
MA horolezec [280] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
MA [32] Hanousek Jakub CZE Praha 1991
MA [334] Hanuš Jan CZE Červený Kostelec 1988
MA [334] Hanuš Jan CZE Červený Kostelec 1988
MA [147] Hlaváč Jan CZE 1994
MA horolezec [325] Homolka Martin CZE HK Choceň 1990
MA [294] Horák Aleš CZE Jeteláci 1988
MA horolezec [34] Horák Rudolf CZE SKBU Trutnov 1998
MA [218] Hruška Jan CZE Kasper - Swix Team 1989
MA [255] Hübl Radek CZE run sport team 1988
MA [42] Jakub Jeřábek CZE Claremont Road Runners 1989
MA horolezec [43] Jan Novotný CZE Pijatlon 1990
MA [45] Jandáček Jakub CZE Wikov 1997
MA [211] Jireček Petr CZE Janov 1988
MA [49] Kábrt Tomáš CZE Červená Hora 1994
MA [273] Kafuněk Tomáš CZE Rychnov 1998
MA horolezec [258] Kalkus Jan CZE Lawi Team 1990
MA horolezec [50] Kašpar Lukáš CZE 155. HO Vsetín 1991
MA [353] Kocian Jan CZE Mountain Base Rokytnice 1988
MA horolezec [95] Kovár Tomáš Valerius CZE HO Vsetín 1988
MA [52] Kozák Milan CZE Červený Kostelec 1991
MA horolezec [56] Krysztof Kakol CZE 1990
MA horolezec [67] Lukáš Petera CZE 1990
MA [282] Málek Martin CZE Velké Poříčí 1993
MA horolezec [70] Martin Papež CZE HO Pioneer 1988
MA horolezec [300] Máslo Jan CZE 1992
MA [75] Meisner Patrik CZE Olfin Car Ski Team 1995
MA horolezec [243] Mikulenka Vojtěch CZE Šumperk 1997
MA [80] Moravec Petr CZE Svoboda nad Úpou 1990
MA [321] Nádhera Jiří CZE HK 1993
MA horolezec [285] Novotný Jakub CZE 1988
MA horolezec [88] Patrik Rohovský CZE 1988
MA horolezec [276] Pidrmanova Lucie CZE Proseč u Skutče 1991
MA horolezec [92] Pilát Tomáš CZE Želvonozí 1989
MA [93] Plný David CZE Enervit Team 1993
MA [314] Prouza Jiří CZE Červený Kostelec 1995
MA [149] Sádlo Dominik CZE SK Nové Město nad Metují 1995
MA horolezec [217] Sogel Adam CZE Adventure Menu 1988
MA [332] Straka Josef CZE Havlíčkův Brod 1990
MA horolezec [226] Šedý Martin CZE HO Tanvald 1992
MA horolezec [145] Šolc Vítězslav CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1991
MA horolezec [309] Štěpán Václav CZE Bražecký mládenci 1990
MA [204] Štěpánský Jan CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 1994
MA [122] Štolfa Štěpán CZE Spartak Police nad Metují 1998
MA horolezec [214] Tesař Jakub CZE Horo ČT 1992
MA horolezec [288] Urbánek Matouš CZE HO Česká Třebová 1988
MA [290] Večeřa Martin CZE 1991
MA horolezec [133] Vilém Rostislav CZE 155. HO Vsetín 1996
MA [134] Vít Zlámal CZE TJ Dvůr Králové n. L. 1995
MA [295] Vlk Jakub CZE Vernéřovice 1996
MA [289] von ČT Marťas CZE Horo ČT 1988
MA horolezec [140] Vraj Daniel CZE 155. HO Vsetín 1996
MA [141] Zahálka Matěj CZE Červený Kostelec 1998
MA [310] Zelený Filip CZE Bražecký mládenci 1992