Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 318, muzi : 229, zeny: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 81, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 85, muzi : 44, zeny: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 318 účastníků ( 229 mužů, 89 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MB horolezec [13] Antonín Hrdina CZE TJ ČZU Praha 1986
MB [257] Balcar Michal CZE RunSport Team 1985
MB horolezec [274] Beneš Petr CZE HOCK horolezecký oddíl 1983
MB [227] beran jan CZE Spartak Police nad Metují 1983
MB horolezec [259] Brož Radek CZE Trutnov 1984
MB [18] Buka Tomáš CZE Trutnov 1980
MB [352] Buri Vojtěch CZE Haven 1978
MB [365] Capanda Filip CZE 1980
MB horolezec [150] Černý Ondřej CZE HK Pardubice 1979
MB [313] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
MB [202] Dudziński Marcin POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 1978
MB [ ] DUDZIŃSKI MARCIN POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 1978
MB [240] Duch Miroslav CZE TJ Maratonstav Úpice 1979
MB [248] Dvořák Pavel CZE 1982
MB [146] Dycka Jan CZE Podkážek 1980
MB horolezec [324] Elstner Martin CZE 1978
MB horolezec [272] Felzmann Daniel CZE 1985
MB [301] Fichtner Adam CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1985
MB horolezec [29] Folwarczný Bronislav CZE Ostrava Poruba 1984
MB horolezec [283] Gromus Daniel CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 1978
MB [303] Hejl Dušan CZE Continental Adršpach 1984
MB [249] Honegr Tomas CZE Horice 1979
MB horolezec [354] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
MB [38] Hrubeš Michal CZE Pardubice 1982
MB horolezec [317] Chlup Roman CZE HMK TJ10 1985
MB horolezec [40] Ivan Fišer CZE Beerkings 1983
MB [281] Jirka Jan CZE AC Náchod 1983
MB [48] Jiří Tydlitád CZE 1982
MB [308] Klápa Luděk CZE 1983
MB [51] Kolisko Vladimír CZE TJ Horní Kostelec 1980
MB horolezec [57] Křístek Petr CZE HO VSK VŠB TU Ostrava 1987
MB [58] Kuba Baxa CZE Nikita 1987
MB horolezec [351] Kudela Ondřej CZE Baterca 1980
MB horolezec [216] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MB horolezec [357] Lisý Tomáš CZE SPORTABILITY 1979
MB horolezec [66] Lukáš Indruch CZE 1986
MB [ ] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
MB horolezec [72] Martin Novák CZE Nikita 1980
MB [74] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
MB [260] Matouš Jindřich CZE Praha 7 1978
MB [148] Mayer Martin CZE 1982
MB [77] Mikerásek Radek CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 1986
MB horolezec [78] Miroslav Kutmon CZE 1983
MB [79] Míšek David CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 1978
MB [296] Muráň Dalibor CZE 1985
MB [82] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
MB [242] Nápravník Jan CZE Rtyně v Podkrkonoší 1987
MB [329] Němec Michal CZE DSA Modrý důl 1980
MB horolezec [349] Netík Ondřej CZE Baterca 1984
MB [85] Nývlt Petr CZE TJ Start Náchod 1980
MB [304] Pavlačka Lukáš CZE t42 1981
MB [356] Pavlas Luděk CZE OAJL 1984
MB horolezec [340] Petrášek Luboš CZE Team Bike Perštejn 1980
MB [345] Plný Filip CZE GIANT Pitrs bikes 1987
MB [225] Pohanka Michal CZE Wikov 1981
MB [224] Pohanka Ondřej CZE Praha 10 1979
MB [231] Pohl Martin CZE Spartak Police nad Metují 1978
MB [278] Popelář Petr CZE 1984
MB horolezec [97] Pražák David CZE HO Přírodní vědy 1983
MB [99] Rek Filip CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 1978
MB horolezec [346] Roupa Lukáš CZE Sherpa Climb 1982
MB [253] Řezanina Emil CZE Znojmo 1987
MB horolezec [105] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB horolezec [106] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
MB horolezec [275] Skalický Ivo CZE Pardubice 1985
MB horolezec [110] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
MB [298] Stodůlka Miroslav CZE Červený Kostelec 1978
MB horolezec [361] Šála Radim CZE 1985
MB [299] Šebek Viktor CZE KČT Žižkov 1983
MB [271] Šimůnek Martin CZE Midlifiči 1985
MB [120] Šrůtek David CZE BKL Machov 1980
MB horolezec [123] Švehlík Matěj CZE HO Lokomotiva Brno 1987
MB horolezec [124] Tauchman Jan CZE Tenneco 1987
MB [126] Tomáš Doležal CZE Sokol Rakovník 1985
MB horolezec [127] Tomáš Škoda CZE HO Škrovád 1987
MB horolezec [128] Tomek Niburski CZE Granit/Skyline 71 1984
MB horolezec [269] Vankat Adam CZE Altitudo 1982
MB horolezec [339] Vladyka Petr CZE 1982
MB horolezec [137] Vojta Kříž CZE Start Náchod 1983
MB horolezec [139] Votruba Jan CZE Altan Team 1979
MB horolezec [311] Vyhnal Michal CZE 1984