Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 318, muzi : 229, zeny: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 81, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 85, muzi : 44, zeny: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 318 účastníků ( 229 mužů, 89 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
ZA [12] Alžběta Koláříková CZE Pijatlon 1990
juniorky horolezec [14] Babeta Prášilová CZE 1999
ZA [263] Bambuchová Markéta CZE 1992
ZC [15] Benešová Jolana CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1969
juniorky [16] Benešová Nikol CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1999
ZC horolezec [318] Bindicsová Markéta CZE SKAJP 1970
ZA [19] Doležalová Libuše CZE Nové Město nad Metují 1988
ZB [364] Drakalová Hana CZE 1985
ZA horolezec [312] Dupalová Dominika CZE LOKAL BLOK 1988
ZD [246] Dvořáková Eva CZE 1955
ZB [23] Dvořáková Helena CZE Písek 1985
ZA [24] Dvořáková Lucie CZE Police nad Metují 1993
ZC [26] Eva Krumphanzlová CZE Odolov 1971
ZC [28] Flašarová Lenka CZE Náchod 1972
ZD [208] Friebelová Eva CZE TJ Maratonstav Úpice 1962
ZA [30] Grísová Barbora SVK Beh večernou Žilinou 1994
ZA horolezec [31] Güntherová Jitka CZE HO Loko Beroun 1988
ZC [256] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
ZD [241] Hauschková Dagmar CZE kancelář starostky Police nad Metují 1965
ZD [330] Havalcová Hana CZE ametek hoby team 1962
ZB [33] Havalcová Žaneta CZE Praha 1983
ZC [250] Havlová Marie CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 1976
ZA [203] Horáková Tereza CZE Svoboda na Upou 1995
ZB horolezec [35] Hornychová Marie CZE Spartak Police nad Metují 1980
ZB [261] Hovorková Pavla CZE 1987
juniorky horolezec [39] Hrušková Monika CZE 155. HO Vsetín 2001
ZB [44] Jana Brožová CZE Freemate Club 1983
ZA [343] Jemelíková Adéla CZE Hranice 1988
ZA horolezec [305] Klimešová Markéta CZE Hradec Králové 1991
ZB horolezec [306] Kohoutová Erika CZE Pozitivní nejistota 1983
ZB [53] Kozáková Denisa CZE Hvězda Pardubice 1979
ZA horolezec [54] Kramářová Jana CZE HO Lokomotiva Brno 1996
ZC horolezec [265] Krčová Martina CZE Horal Šumperk 1972
ZB horolezec [ ] Kudrova Nelly CZE Baterca 1980
juniorky horolezec [60] Kumbárová Anna CZE 155. HO Vsetín 2001
juniorky horolezec [61] Kurtinová Iva CZE 155. HO Vsetín 2003
ZC [239] Lach Papciak Katarzyna POL biegamdlazdrawia.pl 1972
ZB horolezec [62] Lenka Čermáková CZE 1986
ZA horolezec [63] Lišková Michaela CZE 155. HO Vsetín 1997
ZD [344] Loumová Magdaléna CZE 1960
ZB horolezec [64] Lucie Klemšová CZE 1981
ZA [68] Maixnerová Michaela CZE Sokol Mezilesí 1993
ZA [328] Marková Eva CZE Teplice nad Metují 1989
ZB [73] Marusikova Maruska SVK Stoces 106 1982
ZB horolezec [348] Matsson Louise SWE Solna Klaetterklub Sverige 1985
ZA [81] Myslivcová Pavla CZE OK Slavia Hradec Králové 1993
ZC horolezec [323] Nádherová Hana CZE hradec králové 1968
ZA [83] Nikola Kochová CZE Chimpanzee 1993
juniorky horolezec [84] Nováková Zuzana CZE 155. HO Vsetín 2001
ZA [302] Nývltová Eliška CZE Červený Kostelec 1994
ZA [90] Pechanová Lenka CZE HO Beroun 1988
ZC [ ] Pešinová Jitka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1977
ZC [91] Petrova Geri CZE Bulharsko 1976
ZA horolezec [326] Pinkasová Tereza CZE HK Choceň 1997
ZA horolezec [59] Procházka Nina GER heidenau 1991
juniorky horolezec [100] Rochowanská Kristýna CZE 155. HO Vsetín 2004
ZC horolezec [101] Romana Brumlichová CZE Medvědí doupě 1976
ZC [ ] Rybářová Lidka CZE L.A.Ryby 1972
ZC [222] Sequensová Lucie CZE Trutnov 1972
ZA [232] Schejbalová Alena CZE VK slavia Praha 1993
ZD [338] Schöppelová Jana CZE Kladno 4, Rozdělov 1967
ZA [107] Smidova Eva CZE Ceska Skalice 1992
ZC [287] Stehlíková Radka CZE Běžci Chomutov 1974
ZB [297] Stodůlková Jana CZE Červený Kostelec 1980
ZD [319] Stodůlková Lenka CZE SKAJP 1967
ZB [112] Střalková Lenka CZE Frenštát p. R. 1984
ZC horolezec [114] Svozilová Lenka CZE HO TJ Slavoj Teplice 1970
juniorky horolezec [115] Šarmanová Simona CZE 155. HO Vsetín 2005
ZA horolezec [116] Šenkeříková Kateřina CZE 155. HO Vsetín 1997
ZC [264] Šimonová Šarka CZE Červený Kostelec 1972
ZA horolezec [320] Šípková Barbora CZE INS-Náchod 1988
ZB horolezec [118] Šnapková Petra CZE Tři křížky CF 1985
ZB horolezec [254] Šrejberová Ludmila CZE Lochovice 1980
ZD [209] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
ZA horolezec [121] Štolbová Monika CZE Želvonozí 1988
ZA horolezec [307] Štukovská Petra CZE ERA a.s. 1988
juniorky horolezec [129] Trčálková Eliška CZE 155. HO Vsetín 2001
ZA [292] Trojáková Martina CZE Extreme Obstacle Runners 1990
ZA horolezec [130] Tučníková Denisa CZE 155. HO Vsetín 1994
ZB [336] Uhlířová Pavlína CZE Jablonec nad Nisou 1980
ZA [131] Ulčová Karolína CZE NE 1997
ZA horolezec [236] Vančáková Zuzana CZE 2. oddíl VS Vydry 1996
ZB horolezec [132] Vavřínková Jana CZE HO TJ Sokol Stěžery 1984
ZA [135] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
ZB [233] Vlčková Iveta CZE Inov-8 team 1983
ZA [291] Zedníková Vendula CZE Za sebe 1991
ZA [ ] Zelená Lucie CZE Broumov 1994
ZA [142] Zítková Radka CZE Run4run 1988
ZB [143] Zuzana Golová CZE 1987