Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 318, muzi : 229, zeny: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 81, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 85, muzi : 44, zeny: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 318 účastníků ( 229 mužů, 89 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MA horolezec [10] Adámek Samuel CZE 155. HO Vsetín 1992
MC horolezec [11] Aleš Mareček CZE 1975
junior [362] Alvarez Josef CZE Spartak Police nad Metují 2004
MB horolezec [13] Antonín Hrdina CZE TJ ČZU Praha 1986
MB [257] Balcar Michal CZE RunSport Team 1985
MC [355] Bednář Pavel CZE ŠNECI na MAX 1968
MB horolezec [274] Beneš Petr CZE HOCK horolezecký oddíl 1983
MB [227] beran jan CZE Spartak Police nad Metují 1983
MC [17] Bergmann David CZE Hradec Králové 1974
MA horolezec [262] Blahuta Tomáš CZE Biatlon Ostrava 1992
MA [293] Boháč Ladislav CZE cukrářství u Boháčů 1992
MB horolezec [259] Brož Radek CZE Trutnov 1984
MA horolezec [277] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MB [18] Buka Tomáš CZE Trutnov 1980
MB [352] Buri Vojtěch CZE Haven 1978
MB [365] Capanda Filip CZE 1980
MB horolezec [150] Černý Ondřej CZE HK Pardubice 1979
MD [220] Čížek Pavel CZE 1964
MA [ ] Dlask Martin CZE Mladá Boleslav 1991
MC [237] Domanski Jaroslaw POL biegamdlazdrawia.pl 1972
MB [313] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
MB [202] Dudziński Marcin POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 1978
MB [ ] DUDZIŃSKI MARCIN POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 1978
MA horolezec [20] Dufka Vladislav CZE Páslerův statek Bischofstein 1991
MB [240] Duch Miroslav CZE TJ Maratonstav Úpice 1979
MA [21] Důrek Milan CZE Ž3 Sport 1991
MA horolezec [212] Dvořák Marek CZE HORO ČT 1992
MC horolezec [22] Dvořák Martin CZE HO TJ Sokol Stěžery 1972
MB [248] Dvořák Pavel CZE 1982
MB [146] Dycka Jan CZE Podkážek 1980
MA [363] Edr Martin CZE 1990
MD [252] Elich Jirka CZE Apache Loko Trutnov 1964
MB horolezec [324] Elstner Martin CZE 1978
MC [25] Erik Krumphanzl CZE Odolov 1975
MA [279] Fajfrlík Karel CZE Rock Point 1988
MC [27] Farář Martin CZE Veselejší Farář 1977
MA horolezec [337] Feix Radim CZE Tendom 1989
MA [1] Fejfar Ondřej CZE Inov-8 team 1989
MB horolezec [272] Felzmann Daniel CZE 1985
MA horolezec [327] Fendrych David CZE HK Choceň 1992
MB [301] Fichtner Adam CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1985
MB horolezec [29] Folwarczný Bronislav CZE Ostrava Poruba 1984
MA horolezec [280] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
MB horolezec [283] Gromus Daniel CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 1978
MC [266] Hamáček Jiří CZE Broumov 1973
MA [32] Hanousek Jakub CZE Praha 1991
MA [334] Hanuš Jan CZE Červený Kostelec 1988
MA [334] Hanuš Jan CZE Červený Kostelec 1988
ME [333] Havalec Štefan CZE Náchod 1957
MC horolezec [251] Havel Lukáš CZE Olfin Car Ski Team 1974
MB [303] Hejl Dušan CZE Continental Adršpach 1984
MA [147] Hlaváč Jan CZE 1994
MA horolezec [325] Homolka Martin CZE HK Choceň 1990
MB [249] Honegr Tomas CZE Horice 1979
MA [294] Horák Aleš CZE Jeteláci 1988
MA horolezec [34] Horák Rudolf CZE SKBU Trutnov 1998
junior horolezec [207] Horák Tomáš CZE Trutnov 2001
junior horolezec [37] Houdek Jiří CZE 155. HO Vsetín 2005
junior horolezec [36] Houdek Ondra CZE 155. HO Vsetín 1999
MB horolezec [354] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
MB [38] Hrubeš Michal CZE Pardubice 1982
MA [218] Hruška Jan CZE Kasper - Swix Team 1989
MA [255] Hübl Radek CZE run sport team 1988
MB horolezec [317] Chlup Roman CZE HMK TJ10 1985
MB horolezec [40] Ivan Fišer CZE Beerkings 1983
MD [41] Jakoubek Roman CZE Trutnov 1967
MA [42] Jakub Jeřábek CZE Claremont Road Runners 1989
MA horolezec [43] Jan Novotný CZE Pijatlon 1990
MA [45] Jandáček Jakub CZE Wikov 1997
junior [228] Jansa Radek CZE Spartak Police nad Metují 2000
junior [229] Jansa Tomáš CZE Spartak Police nad Metují 2000
MC horolezec [46] Jaromír Rémiš CZE 1972
ME [47] Jaromír Šimůnek CZE SKP Kornspitz Jablonec 1955
MA [211] Jireček Petr CZE Janov 1988
MB [281] Jirka Jan CZE AC Náchod 1983
MB [48] Jiří Tydlitád CZE 1982
junior horolezec [238] Joska Vojtěch CZE Teplice nad Metují 1999
MA [49] Kábrt Tomáš CZE Červená Hora 1994
MA [273] Kafuněk Tomáš CZE Rychnov 1998
MA horolezec [258] Kalkus Jan CZE Lawi Team 1990
MA horolezec [50] Kašpar Lukáš CZE 155. HO Vsetín 1991
MB [308] Klápa Luděk CZE 1983
MD [210] Klimeš Jiří CZE AC Náchod 1961
ME [247] Kobliha Milan CZE LRS Vyškov 1957
MA [353] Kocian Jan CZE Mountain Base Rokytnice 1988
MC [234] Koch Martin CZE STS Bratrouchov 1971
MC [144] Kolář Radek CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 1969
MC [268] Kolář Zdeněk CZE 1971
MB [51] Kolisko Vladimír CZE TJ Horní Kostelec 1980
MC [342] Kolovrátník Jiří CZE Jirous 1977
MD horolezec [223] Korba Jan CZE 1964
junior horolezec [335] Kotlas Jakub CZE 2001
MA horolezec [95] Kovár Tomáš Valerius CZE HO Vsetín 1988
MA [52] Kozák Milan CZE Červený Kostelec 1991
MC [235] Kozlowski Marek POL 1971
MC [55] Krejsa Tomáš CZE KUS Sopotnice 1977
MA horolezec [56] Krysztof Kakol CZE 1990
MB horolezec [57] Křístek Petr CZE HO VSK VŠB TU Ostrava 1987
MB [58] Kuba Baxa CZE Nikita 1987
MB horolezec [351] Kudela Ondřej CZE Baterca 1980
MC [245] Kulda Jan CZE Integraf running team 1973
MC [358] kuna karel CZE Ústí nad Orlicí 1969
MC [267] Květoň Vladimír CZE KVS Šumperk 1968
MB horolezec [216] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MB horolezec [357] Lisý Tomáš CZE SPORTABILITY 1979
MD [65] Luděk Zelený CZE Domazdar 1961
MB horolezec [66] Lukáš Indruch CZE 1986
MA horolezec [67] Lukáš Petera CZE 1990
MB [ ] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
MA [282] Málek Martin CZE Velké Poříčí 1993
junior horolezec [69] Maňhal Ondřej CZE SKBU Trutnov 2000
MD [ ] Marek Swoboda POL BYLEDOBIEC ANIN 1964
MD horolezec [71] Martin Macek CZE SK Finisher 1964
MB horolezec [72] Martin Novák CZE Nikita 1980
MA horolezec [70] Martin Papež CZE HO Pioneer 1988
MA horolezec [300] Máslo Jan CZE 1992
MB [74] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
MB [260] Matouš Jindřich CZE Praha 7 1978
MB [148] Mayer Martin CZE 1982
MA [75] Meisner Patrik CZE Olfin Car Ski Team 1995
MC [76] Michael Pokorný CZE 1976
MB [77] Mikerásek Radek CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 1986
MD [219] Mikołajczyk Mirosław POL MUKN Pod Stróżą. 1967
MA horolezec [243] Mikulenka Vojtěch CZE Šumperk 1997
MB horolezec [78] Miroslav Kutmon CZE 1983
MB [79] Míšek David CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 1978
MC horolezec [244] Moravec David CZE USK HO Plzeň 1976
MA [80] Moravec Petr CZE Svoboda nad Úpou 1990
MB [296] Muráň Dalibor CZE 1985
MA [321] Nádhera Jiří CZE HK 1993
MD horolezec [322] Nádhera Petr CZE Hradec Králové 1967
MB [82] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
MB [242] Nápravník Jan CZE Rtyně v Podkrkonoší 1987
MB [329] Němec Michal CZE DSA Modrý důl 1980
MD horolezec [315] Nestler Jan CZE SKAJP 1961
MB horolezec [349] Netík Ondřej CZE Baterca 1984
MA horolezec [285] Novotný Jakub CZE 1988
MD [230] Novotný Luděk CZE 3D fitness race team 1962
MB [85] Nývlt Petr CZE TJ Start Náchod 1980
junior horolezec [86] Opletal Václav CZE 155. HO Vsetín 2001
junior horolezec [87] Panovec Kryštof CZE 155. HO Vsetín 2000
MA horolezec [88] Patrik Rohovský CZE 1988
MC horolezec [89] Pavel Klement CZE Atletic Třebíč 1972
MB [304] Pavlačka Lukáš CZE t42 1981
MB [356] Pavlas Luděk CZE OAJL 1984
ME [221] Pechek František CZE Trutnov 1953
MC [ ] Penc Ondřej CZE Cyklo Tony 1977
MB horolezec [340] Petrášek Luboš CZE Team Bike Perštejn 1980
MA horolezec [276] Pidrmanova Lucie CZE Proseč u Skutče 1991
MA horolezec [92] Pilát Tomáš CZE Želvonozí 1989
MA [93] Plný David CZE Enervit Team 1993
MB [345] Plný Filip CZE GIANT Pitrs bikes 1987
junior [94] Podroužek Jan CZE Trutnov 2001
MB [225] Pohanka Michal CZE Wikov 1981
MB [224] Pohanka Ondřej CZE Praha 10 1979
MC [284] Pohl Jan CZE Spartak Police nad Metují 1976
MC [ ] Pohl Jan CZE Spartak Police nad Metují 1976
MB [231] Pohl Martin CZE Spartak Police nad Metují 1978
MC [347] Polák Michal CZE BAKAKO Nová Paka 1977
MC [341] Polej Jiří CZE Hronov 1971
junior horolezec [96] Poliak Šimon CZE Trutnov 2000
MB [278] Popelář Petr CZE 1984
MC horolezec [316] Pospíšil Vítek CZE Sk Praga 1968
MB horolezec [97] Pražák David CZE HO Přírodní vědy 1983
MA [314] Prouza Jiří CZE Červený Kostelec 1995
MC horolezec [98] Randa Drahomír CZE HO TJ Sokol Stěžery 1974
MB [99] Rek Filip CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 1978
MB horolezec [346] Roupa Lukáš CZE Sherpa Climb 1982
MC horolezec [360] Rubeš Petr CZE 1972
junior horolezec [359] Rubeš Vojta CZE 2001
MC [102] Rybář Andrej CZE L.A.Ryby 1972
MB [253] Řezanina Emil CZE Znojmo 1987
MA [149] Sádlo Dominik CZE SK Nové Město nad Metují 1995
MC [103] Schejbal Jan CZE RunSport Team 1976
MD [104] Scheuer Jan CZE Lanškroun 1966
MB horolezec [105] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB horolezec [106] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
MB horolezec [275] Skalický Ivo CZE Pardubice 1985
MA horolezec [217] Sogel Adam CZE Adventure Menu 1988
MC horolezec [108] Sonda Martin CZE SVVAT 1976
MC horolezec [109] Souček Tomáš CZE SKBU Trutnov 1971
MB horolezec [110] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
ME [215] Sponar jAN CZE Tesla Brno 1950
junior [111] Stehlík Daniel CZE Rychnov nad Kněžnou 1999
MB [298] Stodůlka Miroslav CZE Červený Kostelec 1978
MA [332] Straka Josef CZE Havlíčkův Brod 1990
MC horolezec [113] Svárovský David CZE HK Mladá Boleslav 1977
MD [201] Svoboda Marek CZE 1964
MB horolezec [361] Šála Radim CZE 1985
MB [299] Šebek Viktor CZE KČT Žižkov 1983
MA horolezec [226] Šedý Martin CZE HO Tanvald 1992
MC [117] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MB [271] Šimůnek Martin CZE Midlifiči 1985
ME [119] Šolc Vítězslav CZE BKL Machov 1957
MA horolezec [145] Šolc Vítězslav CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1991
MB [120] Šrůtek David CZE BKL Machov 1980
MD [213] Šrůtek Stanislav CZE 1958
MA horolezec [309] Štěpán Václav CZE Bražecký mládenci 1990
MC horolezec [205] Štěpánek Rostislav CZE Horastep 1969
MA [204] Štěpánský Jan CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 1994
MA [122] Štolfa Štěpán CZE Spartak Police nad Metují 1998
MB horolezec [123] Švehlík Matěj CZE HO Lokomotiva Brno 1987
MB horolezec [124] Tauchman Jan CZE Tenneco 1987
junior horolezec [125] Taurek Alexandr CZE 155. HO Vsetín 2002
MA horolezec [214] Tesař Jakub CZE Horo ČT 1992
MB [126] Tomáš Doležal CZE Sokol Rakovník 1985
MB horolezec [127] Tomáš Škoda CZE HO Škrovád 1987
MB horolezec [128] Tomek Niburski CZE Granit/Skyline 71 1984
MD [270] Tonda Tonda CZE DAK Dobrošov 1962
MA horolezec [288] Urbánek Matouš CZE HO Česká Třebová 1988
MC [286] Vaněček Petr CZE Semonice 1975
MB horolezec [269] Vankat Adam CZE Altitudo 1982
MC [206] Vašíček Martin CZE Maratonstav Úpice 1971
MC [ ] Vašíček Martin CZE TJ Maratonstav Úpice 1971
MA [290] Večeřa Martin CZE 1991
MA horolezec [133] Vilém Rostislav CZE 155. HO Vsetín 1996
MA [134] Vít Zlámal CZE TJ Dvůr Králové n. L. 1995
MC [136] Vláďa Blažek CZE Demanax 1971
MB horolezec [339] Vladyka Petr CZE 1982
MD [350] Vlasák Petr CZE Praha 5 1963
MA [295] Vlk Jakub CZE Vernéřovice 1996
MB horolezec [137] Vojta Kříž CZE Start Náchod 1983
MC [138] Volák Pavel CZE OB Ulita Broumov 1970
MA [289] von ČT Marťas CZE Horo ČT 1988
MB horolezec [139] Votruba Jan CZE Altan Team 1979
MA horolezec [140] Vraj Daniel CZE 155. HO Vsetín 1996
MB horolezec [311] Vyhnal Michal CZE 1984
MA [141] Zahálka Matěj CZE Červený Kostelec 1998
MA [310] Zelený Filip CZE Bražecký mládenci 1992