Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 391 účastníků ( 289 mužů, 102 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
ZB horolezec [321] Adršová Veronika CZE 1982
ZA horolezec [291] Bahníková Eva CZE Jablonec nad Nisou 1989
ZA horolezec [281] Bambuchová Markéta CZE 1992
MB horolezec [12] Baránek Lukáš CZE HO Vsetín 1980
MB horolezec [284] baumgartner aleš CZE Dobřichovice 1981
MB horolezec [16] beran jan CZE SKI Police nad Metují 1983
MA horolezec [304] Blahota Tomáš CZE 1992
ZB horolezec [21] Brožová Jana CZE 1983
MA horolezec [25] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MB horolezec [246] Cibulka Jiří CZE Horoklub Česká Třebová 1975
junior horolezec [27] Cohorna Jan CZE Beranstein Power Team 2002
MA horolezec [31] Čermák Tomáš CZE Ladermon Team 1987
ZA horolezec [32] Čermáková Lenka CZE Pardubice 1986
MB horolezec [313] Černý František CZE 1980
MB horolezec [238] Černý Ondřej CZE HK Pardubice 1979
MA horolezec [35] Dickie Alexander GBR University of St Andrews Mountaineering Club 1998
MA horolezec [40] Ďoubal Jan CZE 1986
MB horolezec [394] drobek martin CZE 1979
MA horolezec [44] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
ZA horolezec [374] dugová kristína SVK toran 1992
ZA horolezec [316] Fajstová Alena CZE HO Přírodní vědy 1987
ZB horolezec [49] Fialová Barbora CZE 1982
MB horolezec [ ] Gawlas Dominik POL OlfinCar/Mizuno 1982
ZB horolezec [368] Grätzová Dita CZE Žádný. Horám zdar! 1982
ZD horolezec [55] Grohová Jaroslava CZE Vrchlabí 1951
ZA horolezec [54] Grohová Karolína CZE TJ Dukla Liberec 1990
MA horolezec [375] harvánek michal CZE Náměšť 1992
ZB horolezec [259] hauschke lucie CZE 1983
MA horolezec [257] hauschke ondřej CZE 1987
MA horolezec [262] Havelka Jan CZE VSAK Punk 1990
junior horolezec [66] Havran Martin CZE 155.HO - Vsetín 2007
junior horolezec [68] havran ondřej CZE 155.HO - Vsetín 2004
junior horolezec [67] Havran Tomáš CZE 155. HO Vsetín 2002
ZB horolezec [69] havranová lenka CZE 155. HO oddíl 1976
MA horolezec [229] Hejl Matěj CZE HKO Police 1987
MA horolezec [74] Homolka Martin CZE HK Choceň 1990
ZB horolezec [ ] Hornychová Marie CZE Spartak Police nad Metují 1980
MB horolezec [75] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
MA horolezec [360] Hutla Pavel CZE BB alko komando 1984
MA horolezec [78] Chlup Roman CZE HMK TJ10 1985
MD horolezec [80] Chrdle Jan CZE Parha 5 1958
MB horolezec [79] Chrdle Tomáš CZE Parha 5 1981
MB horolezec [82] chvátal luboš CZE H.O.R.A.L. Praha 1976
MA horolezec [222] Jandáček Jakub CZE Wikov 1997
MA horolezec [ ] Jeřábek Jakub CZE SK Býšť 1989
MA horolezec [263] jindřich petr CZE 1986
MB horolezec [248] Jiřička Marek CZE 1983
MB horolezec [89] juda votěch CZE 1978
junior horolezec [334] Kadeřávek Adam CZE wc 2002
MA horolezec [365] Karlec Jan CZE Horní Počernice 1987
MA horolezec [93] Kelehan Riley USA University of St Andrews Mountaineering Club 1998
ZA horolezec [253] klimešová markéta CZE MANOKA.cz 1991
MC horolezec [231] Kocek Pavel CZE HO škola 1972
MA horolezec [290] Koubek Tomáš CZE BK Merkur 1990
MB horolezec [103] kramář martin CZE bike live club 1975
MA horolezec [105] Krecbach Jakub CZE HK ADR ROCK 1991
MA horolezec [332] Krpata Tomas CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1985
MA horolezec [110] Křístek Petr CZE HO VŠB TU Ostrava 1987
junior horolezec [366] Kulda Jiří CZE HOCK horolezecký oddíl 2002
MB horolezec [331] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MB horolezec [280] Lisý Tomáš CZE Silvini Madshus Team 1979
MA horolezec [118] Lukáš Indruch CZE 1986
ZA horolezec [ ] Luštincová Lucie CZE LUSTi Team 1993
ZB horolezec [234] madulová kateřina CZE 1979
MB horolezec [289] Mandík Karel CZE Beal 1978
MA horolezec [227] Máslo Jan CZE 1992
MA horolezec [127] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
MC horolezec [129] Němec Pavel CZE Nučice - Praha západ 1968
MD horolezec [401] nosek jaroslav CZE LK Prachov 1963
ZD horolezec [130] nosková jana CZE 1963
MB horolezec [339] Novák Martin CZE Trutnov 1980
ZA horolezec [132] Novotná Petra CZE 1986
MA horolezec [134] Novotný Jakub CZE HORO Česká Třebová 1988
MB horolezec [350] Novotný Václav CZE HO Skol 1982
MA horolezec [137] ondrášek lukáš CZE horal rýmařov 1993
junior horolezec [273] Opletal Václav CZE 155. HO Vsetín 2001
MA horolezec [371] papež martin CZE zlín 1988
MC horolezec [140] Paul Roman CZE FTVS UK Praha 1973
ZA horolezec [146] Pinkasová Tereza CZE HK Choceň 1997
junior horolezec [149] Poliak Šimon CZE Beranstein Power Team 2000
MB horolezec [392] Pražák David CZE HO Přírodní vědy 1983
ZA horolezec [393] Pražáková Martina CZE HO Přírodní vědy 1989
junior horolezec [152] Proksa Tomáš CZE 155. HO Vsetín 2003
MA horolezec [396] rak jan CZE Řízci Pavlišov 1987
MB horolezec [251] Randa Drahomír CZE HO TJ Sokol Stěžery 1974
MA horolezec [261] rebek jakub CZE 1986
MB horolezec [158] Roupa Lukáš CZE Sherpa Climb 1982
MA horolezec [159] Rücker Jakub CZE Bonbon Machov 1988
MB horolezec [230] rudolf roman CZE 1982
MB horolezec [294] rybář tomáš CZE LOKAL BLOK 1981
ZB horolezec [295] Rybářová Lucie CZE LOKAL BLOK 1979
MA horolezec [161] Řezník Jan CZE HO Himal 1988
MA horolezec [292] sarpong michal CZE black hyppo 1984
MB horolezec [163] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB horolezec [369] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
MA horolezec [353] Sladký Milan CZE OBV 1985
MB horolezec [167] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
ZB horolezec [283] Stoklasová Eva CZE Kasper - Swix Team 1975
ZB horolezec [170] Stopková Jana CZE H.O.R.A.L. Praha 1976
MA horolezec [346] Šála Radim CZE 1985
juniorky horolezec [272] Šarmanová Simona CZE 155. HO Vsetín 2005
MA horolezec [172] šedivý lukáš CZE 1984
MA horolezec [176] Škoda Tomáš CZE H.O. Škrovád 1987
ZA horolezec [370] Šnapková Petra CZE Tři křížky CF 1985
ZA horolezec [ ] Šnapková Petra CZE Tři křížky 1985
MA horolezec [177] Šofr Ondřej CZE Pardubice 1985
MA horolezec [178] Šolc Vítězslav CZE Redpoint Team 1991
MA horolezec [181] štěpán václav CZE Bražecký mládenci 1990
MA horolezec [240] Švehlík Matěj CZE HO Lokomotiva Brno 1987
MA horolezec [267] Tásler Jan CZE 1995
MA horolezec [188] tesař martin CZE Lokálka Brno 1988
MA horolezec [260] Trněný Michal CZE 1984
ZA horolezec [270] turbaková kateřina CZE 1994
MA horolezec [190] Urbánek Matouš CZE Horo Česká Třebová 1988
MA horolezec [ ] Uřídil Martin CZE Wandera 1988
MB horolezec [ ] Vaňkát Adam CZE ALTITUDO 1982
MB horolezec [367] vávra pavel CZE AKA 1980
MD horolezec [196] Vlasák Petr CZE HOPŘÍRODNÍ VĚDY PRAHA 1963
MB horolezec [200] Votruba Jan CZE Altan Tým 1979
MA horolezec [202] Zábranský Václav CZE 1989
MA horolezec [348] Žídek Jan CZE 1990