Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 391 účastníků ( 289 mužů, 102 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MA [11] Adámek Daniel CZE SRTG Hradec Králové 1999
MA [265] Adámek Samuel CZE 155. HO Vsetín 1992
MA [239] bareš luboš CZE 1989
MA [13] Bárta David CZE Melichar cz 1984
MA [17] Beránek Lukáš CZE HO Loko Beroun 1985
MA [335] beránek michal CZE 1987
MA [ ] Bitnar Tomáš CZE Broumov 1998
MA horolezec [304] Blahota Tomáš CZE 1992
MA [337] Boháč Ladislav CZE cukrářství u Boháčů 1992
MA horolezec [25] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MA [28] Čech Daniel CZE Náchod 1993
MA [29] Čech Martin CZE ZKO Hronov 1987
MA horolezec [31] Čermák Tomáš CZE Ladermon Team 1987
MA [327] červinka mário CZE 1995
MA horolezec [35] Dickie Alexander GBR University of St Andrews Mountaineering Club 1998
MA [39] Dostál Jan CZE Vella Náchod 1986
MA [38] Dostal Tomáš CZE SK Hasiči Brno 1993
MA horolezec [40] Ďoubal Jan CZE 1986
MA [41] drnec jan CZE pražský povaleč 1988
MA horolezec [44] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
MA [326] Dušek Patrik CZE Rockmachine Cyklomax 1987
MA [300] Fejtek Petr CZE Trutnov 1991
MA [50] Fichtner Adam CZE Redpoint Eleven Team 1985
MA [56] Haas Jan CZE Kasper Swix team Trutnov 1984
MA [58] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
MA [61] Handlíř Honza CZE Třebíč 1995
MA [62] Hanousek Jiří CZE Dobruška 1988
MA horolezec [375] harvánek michal CZE Náměšť 1992
MA horolezec [257] hauschke ondřej CZE 1987
MA horolezec [262] Havelka Jan CZE VSAK Punk 1990
MA [391] hejduk jan CZE 1998
MA [228] Hejl Dušan CZE Ski Police 1984
MA horolezec [229] Hejl Matěj CZE HKO Police 1987
MA [312] Hejna Jan CZE Futurecycling Racing Team 1984
MA [402] Hekrle Pavel CZE Česká Třebová 1993
MA [72] Hofman Jiří CZE For the Horde! 1984
MA horolezec [74] Homolka Martin CZE HK Choceň 1990
MA [2] Hruška Jan CZE Kasper - Swix Team 1989
MA [306] Hübl Radek CZE RunSport/Salomon Team 1988
MA horolezec [360] Hutla Pavel CZE BB alko komando 1984
MA horolezec [78] Chlup Roman CZE HMK TJ10 1985
MA horolezec [222] Jandáček Jakub CZE Wikov 1997
MA [308] Jelen Pavel CZE Hvězda Pardubice z.s. 1991
MA horolezec [ ] Jeřábek Jakub CZE SK Býšť 1989
MA [88] Ježek Martin CZE Hradec Králové 1985
MA horolezec [263] jindřich petr CZE 1986
MA [214] Joska Vojtěch CZE Teplice nad Metují 1999
MA [90] Kábrt Daniel CZE Sokol Studnice 1998
MA horolezec [365] Karlec Jan CZE Horní Počernice 1987
MA horolezec [93] Kelehan Riley USA University of St Andrews Mountaineering Club 1998
MA [101] Kosař Roman CZE Náchod 1999
MA horolezec [290] Koubek Tomáš CZE BK Merkur 1990
MA horolezec [105] Krecbach Jakub CZE HK ADR ROCK 1991
MA [232] krigl lukáš CZE 1997
MA horolezec [332] Krpata Tomas CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1985
MA [1] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
MA [109] Křepelka Karel CZE Pro radost 1987
MA horolezec [110] Křístek Petr CZE HO VŠB TU Ostrava 1987
MA [310] Kuba Baxa CZE Nikita 1987
MA [111] Kubeček Ladislav CZE Maratonstav Úpice 1991
MA [116] Lehmann Patrick GER Dresden 1986
MA [117] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
MA [254] Lochman Petr CZE KOmbajn Dražec 1990
MA horolezec [118] Lukáš Indruch CZE 1986
MA [119] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
MA horolezec [227] Máslo Jan CZE 1992
MA [124] Meisner Patrik CZE Olfin Car Ski Team 1995
MA horolezec [127] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
MA [354] Netík Ondřej CZE Baterca 1984
MA horolezec [134] Novotný Jakub CZE HORO Česká Třebová 1988
MA [133] Novotný Jakub CZE green4plan s.r.o. 1988
MA horolezec [137] ondrášek lukáš CZE horal rýmařov 1993
MA horolezec [371] papež martin CZE zlín 1988
MA [349] Pejšek David CZE Jaroměř 1987
MA [144] Petrů Pepek CZE Hasiči města Náchoda 1986
MA [145] Petržela Jan CZE Sanasport team 1992
MA [147] Plný David CZE ENERVIT Team 1993
MA [150] Polický Tomáš CZE Velké Pořičí 1984
MA [ ] Prouza Jiří CZE Červený Kostelec 1995
MA [153] Provazník Josef CZE ČKS SKI Jilemnice 1999
MA [154] Pšenička Otakar CZE Zlíč 1992
MA [155] Ptašek Martin CZE green4plan s.r.o. 1985
MA horolezec [396] rak jan CZE Řízci Pavlišov 1987
MA horolezec [261] rebek jakub CZE 1986
MA [233] Remeš Vojta CZE Trubky 1998
MA horolezec [159] Rücker Jakub CZE Bonbon Machov 1988
MA [307] Růžička Lukáš CZE RunSport Team 1986
MA horolezec [161] Řezník Jan CZE HO Himal 1988
MA horolezec [292] sarpong michal CZE black hyppo 1984
MA [345] scholz vojtěch CZE 1992
MA horolezec [353] Sladký Milan CZE OBV 1985
MA [166] Smutný Šimon CZE OOB Vamberk 1993
MA [343] stehlík petr CZE 1989
MA [ ] Szczurek Paweł POL AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1991
MA horolezec [346] Šála Radim CZE 1985
MA horolezec [172] šedivý lukáš CZE 1984
MA [249] Šedý Martin CZE HO Tanvald 1992
MA horolezec [176] Škoda Tomáš CZE H.O. Škrovád 1987
MA horolezec [177] Šofr Ondřej CZE Pardubice 1985
MA horolezec [178] Šolc Vítězslav CZE Redpoint Team 1991
MA [180] Štěp Radim CZE Hradec Králové 1993
MA horolezec [181] štěpán václav CZE Bražecký mládenci 1990
MA [184] Štolfa Štěpán CZE SKI Police nad Metují 1998
MA [336] švarc martin CZE 1993
MA horolezec [240] Švehlík Matěj CZE HO Lokomotiva Brno 1987
MA horolezec [267] Tásler Jan CZE 1995
MA horolezec [188] tesař martin CZE Lokálka Brno 1988
MA horolezec [260] Trněný Michal CZE 1984
MA [189] tryzna tomáš CZE 1992
MA horolezec [190] Urbánek Matouš CZE Horo Česká Třebová 1988
MA horolezec [ ] Uřídil Martin CZE Wandera 1988
MA [194] Veverka Tomáš CZE OOB Vamberk 1984
MA [271] Vlček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
MA [341] Vlk Jakub CZE Vernéřovice 1996
MA [255] Vojnar Vratislav CZE 1990
MA [223] Vrána Jan CZE Rokytnice nad Jizerou 1987
MA [373] výtisk lukáš CZE Praha 1986
MA horolezec [202] Zábranský Václav CZE 1989
MA [203] Zaoral Marek CZE Olomouc 1989
MA [328] zbožínek petr CZE 1984
MA [ ] Zítko Jakub CZE Piráti 1995
MA [205] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991
MA horolezec [348] Žídek Jan CZE 1990