Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 391 účastníků ( 289 mužů, 102 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
ZA [285] Ábelová Lucie CZE Trutnov 1985
ZB horolezec [321] Adršová Veronika CZE 1982
ZA horolezec [291] Bahníková Eva CZE Jablonec nad Nisou 1989
ZA horolezec [281] Bambuchová Markéta CZE 1992
ZA [14] Bartoňová Aneta CZE ZKO Hronov 1993
ZA [15] Benešová Nikol CZE Redpoint Eleven Team 1999
ZA [18] Beranová Anna CZE SKI Police nad Metují 1991
ZC [398] Bindicsová Markéta CZE SKAJP 1970
juniorky [20] Breitrová Adéla CZE SK Nové Město nad Metují 2002
ZB [19] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
ZB horolezec [21] Brožová Jana CZE 1983
ZA [22] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
ZB [24] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
ZA [30] Čechová Veronika CZE ZKO Hronov 1986
ZA horolezec [32] Čermáková Lenka CZE Pardubice 1986
ZA horolezec [374] dugová kristína SVK toran 1992
ZB [46] Dusbabova Radka CZE Solnice 1983
ZA horolezec [316] Fajstová Alena CZE HO Přírodní vědy 1987
ZA [243] FEDOROWICZ JOWITA POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1984
ZB horolezec [49] Fialová Barbora CZE 1982
ZD [51] Freyová Michaela CZE Kralupy nad Vltavou 1960
ZA [53] Frýdlová Šárka CZE Hradec Králové 1990
ZB horolezec [368] Grätzová Dita CZE Žádný. Horám zdar! 1982
ZD horolezec [55] Grohová Jaroslava CZE Vrchlabí 1951
ZA horolezec [54] Grohová Karolína CZE TJ Dukla Liberec 1990
ZA [224] haid maren AUT Austria 1990
ZC [64] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
ZB [65] Hartmanova Pavlina CZE Dobruška 1978
ZB horolezec [259] hauschke lucie CZE 1983
ZB horolezec [69] havranová lenka CZE 155. HO oddíl 1976
ZB [237] helenková jana CZE TJ Sokol Žernov 1981
ZD [71] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
ZA [73] Holoubková Hana CZE Beskydští nomádi 1989
ZA [359] Horáková Tereza CZE Svoboda nad Úpou 1995
ZB [296] Hornychová Marie CZE Spartak Police n. Metují 1980
ZB horolezec [ ] Hornychová Marie CZE Spartak Police nad Metují 1980
ZB [76] Hovorková Petra CZE svay českých bohémů 1976
ZD [81] Chrdleová Alexandra CZE Parha 5 1955
ZA [225] Janyšková Radka CZE Pardubice 1988
ZD [87] Jelínková Magdalena CZE Černilov 1945
ZC [ ] Jonášová Zdeňka CZE Hradec Králové 1964
ZB [318] Judová Petra CZE běhna z Trauče 1975
ZC [91] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
ZA horolezec [253] klimešová markéta CZE MANOKA.cz 1991
ZA [95] Klimšová Barbora CZE green4plan s.r.o. 1991
ZA [340] knapová jana CZE 1990
ZA [252] Knapová Lenka CZE 1993
ZA [96] Kočanová Veronika CZE Pec pod Sněžkou 1990
ZB [100] Kopecká Magdaléna CZE Kralupy nad Vltavou 1982
ZA [320] Košťáková Monika CZE Kopidlno 1988
ZA [266] kovářová karolína CZE 1998
ZC [48] Krumphanzlová Eva CZE Odolov 1971
ZB [314] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
ZA horolezec [ ] Luštincová Lucie CZE LUSTi Team 1993
ZB horolezec [234] madulová kateřina CZE 1979
ZA [121] Maixnerová Michaela CZE green4plan s.r.o. 1993
ZC [123] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
ZC [125] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
ZA [264] Misiarzová Vendula CZE 1990
ZC [364] Nádherová Hana CZE hradec králové 1968
ZA [128] navrátilová hedvika CZE 1992
ZD horolezec [130] nosková jana CZE 1963
ZA horolezec [132] Novotná Petra CZE 1986
ZA [136] Nývltová Eliška CZE Červený Kostelec 1994
ZA [139] Páslerová Jana CZE M.C.Metuje 1985
juniorky [141] Paulíková Terézia SVK Žibritov 2000
ZB [143] Petrova Geri CZE Bulharsko 1976
ZA horolezec [146] Pinkasová Tereza CZE HK Choceň 1997
juniorky [211] Plecháčová Aneta CZE NKT KABLO cycling team 1 2004
ZA horolezec [393] Pražáková Martina CZE HO Přírodní vědy 1989
ZC [160] Růžičková Jitka CZE Praha 3 1968
ZB horolezec [295] Rybářová Lucie CZE LOKAL BLOK 1979
ZB [162] Schubertová Monika CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 1974
ZD [164] Smutná Jana CZE Doudleby nad Orlicí 1962
ZA [165] smutná pavla CZE 1986
ZB [168] Stehlíková Radka CZE HOPI 1974
ZB [169] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
ZC [399] Stodůlková Lenka CZE SKAJP 1967
ZB horolezec [283] Stoklasová Eva CZE Kasper - Swix Team 1975
ZB horolezec [170] Stopková Jana CZE H.O.R.A.L. Praha 1976
ZA [293] svobodová jana CZE wc 1999
ZA [395] Šachová Šárka CZE 1991
juniorky horolezec [272] Šarmanová Simona CZE 155. HO Vsetín 2005
ZA [268] Šenkeříková Kateřina CZE 155. HO Vsetín 1997
ZA [175] Šípková Barbora CZE INS-Náchod 1988
ZA horolezec [370] Šnapková Petra CZE Tři křížky CF 1985
ZA horolezec [ ] Šnapková Petra CZE Tři křížky 1985
ZA [342] Špačková Dagmar CZE 1999
ZA [182] Štěpová Adéla CZE Hradec Králové 1993
ZD [183] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
ZB [186] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE ČESKÁ METUJE 1982
ZC [256] Tůmová Dagmar CZE Vrchlabí 4 1971
ZA horolezec [270] turbaková kateřina CZE 1994
ZA [250] valachová martina CZE 1990
ZB [274] Vaňková Kateřina CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 1979
ZA [397] Vencelidesová Petra CZE 1988
ZA [195] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
ZB [197] Vlčková Iveta CZE SK Babice / Inov-8 team 1983
ZA [241] vričanová eva CZE 1991
ZB [ ] WRONA AGNIESZKA POL Ząbkowice Śląskie 1982
ZA [362] zástěrová petra CZE ostrava 1988
ZA [297] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998