Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 157, muzi : 117, zeny: 40, junior: 7, MA: 49, MB: 33, MC: 20, MD: 6, ME: 1, MF: 1, juniorky: 2, ZA: 15, ZB: 12, ZC: 5, ZD: 6 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 23, muzi : 12, zeny: 11, minizaci: 7, ml.zaci: 3, st.zaci: 2, minizakyne: 7, ml.zakyne: 0, st.zakyne: 4 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 157 účastníků ( 117 mužů, 40 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
ZD [ ] Růžičková Jitka CZE Praha 3 0000
MF [ ] Jelínek Matěj CZE Černilov 1942
ZD [ ] Jelínková Magdalena CZE Černilov 1945
ME [ ] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
ZD [ ] Chrdleová Alexandra CZE Parha 5 1955
MD [ ] ŠPIROCH Josef CZE Vrchlabí 1957
MD horolezec [ ] Chrdle Jan CZE Parha 5 1958
ZD [ ] Freyová Michaela CZE Kralupy nad Vltavou 1960
ZD [ ] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
MD [ ] MILATA PAVEL CZE Trutnov 1961
MD [ ] Kohl Jiří CZE Kralupy nad Vltavou 1962
MD [ ] Lanta Stanislav CZE Velké Poříčí 1963
MD [ ] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
ZD [ ] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
MC [ ] Rek Stanislav CZE AMMANN 1964
ZC [ ] Jonášová Zdeňka CZE Hradec Králové 1964
MC [ ] Čipera Radek CZE Radvanice 158 1964
MC [ ] Frýdl Miroslav CZE Hradec Králové 1964
MC [ ] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
MC [ ] Vondráček Miroslav CZE vondrami 1965
MC [ ] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
MC [ ] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
MC [ ] Waluśkiewicz Artur POL W WOLNEJ CHWILI 1967
MC [ ] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
MC [ ] Poláček jan CZE Náchod 1968
MC horolezec [ ] Němec Pavel CZE Nučice - Praha západ 1968
ZC [ ] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
MC [ ] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
MC [ ] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
MC [ ] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
MC [ ] Żmijan Artur POL Bolków 1971
ZC [ ] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
MC [ ] Hanuš Jiří CZE vella team 1972
ZC [ ] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
MC [ ] Prokop Lubomír CZE Z HECU 1973
MC [ ] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
MC [ ] Jadrný Lubomír CZE ISCAREX team Česká Třebová 1973
MC horolezec [ ] Paul Roman CZE FTVS UK Praha 1973
ZC [ ] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
ZB [ ] Schubertová Monika CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 1974
MB [ ] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
ZB [ ] Stehlíková Radka CZE Sweep Ultimate Gym 1974
ZB [ ] Stehlíková Radka CZE Sweep Ultimate Gym 1974
MB [ ] Pondělíček Petr CZE Jablonné nad Orlicí 1975
MB [ ] Hurdalek Ladislav CZE NNN 1975
MB [ ] Doležal Martin CZE Šneci v běhu 1976
MB [ ] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MB [ ] Schejbal Jan CZE RunSport Team 1976
MB [ ] Krejsa Tomáš CZE KUS Sopotnice 1977
MB [ ] KADŁUBOWSKI PIOTR POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1977
ZB [ ] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
MB [ ] Kolovrátník Jiří CZE JIROUS 1977
MB [ ] Penc Ondřej CZE Cyklo Tony 1977
MB [ ] Číhala Marek CZE Trutnov 1977
MB horolezec [ ] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
ZB [ ] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
ZB [ ] Hartmanova Pavlina CZE Dobruška 1978
ZB [ ] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
MB horolezec [ ] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
MB [ ] Kornaś Marcin POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 1978
MB [ ] Gebarowski Igor POL Mocno Zabiegany 1979
MB [ ] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
MB horolezec [ ] Votruba Jan CZE Altan Tým 1979
MB [ ] Šturma Robert CZE Trutnov 1980
MB [ ] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 1980
MB horolezec [ ] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
MB [ ] Kolisko Vladimír CZE RUN4RUN 1980
MB [ ] Nývlt Petr CZE TJ Start Náchod 1980
MB [ ] Buka Tomáš CZE Trutnov 1980
MB [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 1981
MB horolezec [ ] Chrdle Tomáš CZE Parha 5 1981
MB [ ] Dusbaba Milan CZE Solnice 1981
MB [ ] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
ZB [ ] WRONA AGNIESZKA POL Ząbkowice Śląskie 1982
ZB [ ] WRONA AGNIESZKA POL Ząbkowice Śląskie 1982
MB horolezec [ ] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB horolezec [ ] Gawlas Dominik POL OlfinCar/Mizuno 1982
MB horolezec [ ] Vaňkát Adam CZE ALTITUDO 1982
MB [ ] Veselý Petr CZE OlfinCar Trutnov 1982
ZB [ ] Kopecká Magdaléna CZE Kralupy nad Vltavou 1982
MB [ ] Handlíř Petr CZE Brno 1983
ZB [ ] Vlčková Iveta CZE SK Babice / Inov-8 team 1983
ZB [ ] Dusbabova Radka CZE Solnice 1983
MB horolezec [ ] beran jan CZE SKI Police nad Metují 1983
ZA [ ] FEDOROWICZ JOWITA POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1984
MA [ ] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
MA [ ] Polický Tomáš CZE Velké Pořičí 1984
MA [ ] Hofman Jiří CZE For the Horde! 1984
MA [ ] Bárta David CZE Melichar cz 1984
ZA [ ] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
MA [ ] Ptašek Martin CZE green4plan s.r.o. 1985
MA [ ] Fichtner Adam CZE Redpoint Eleven Team 1985
MA [ ] Ježek Martin CZE Hradec Králové 1985
MA [ ] Beránek Lukáš CZE HO Loko Beroun 1985
MA horolezec [ ] Šofr Ondřej CZE Pardubice 1985
ZA [ ] Čechová Veronika CZE ZKO Hronov 1986
MA [ ] Petrů Pepek CZE Hasiči města Náchoda 1986
MA [ ] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
MA [ ] Lehmann Patrick GER Dresden 1986
MA [ ] Čech Martin CZE ZKO Hronov 1987
MA [ ] Křepelka Karel CZE Pro radost 1987
MA horolezec [ ] Křístek Petr CZE HO VŠB TU Ostrava 1987
MA horolezec [ ] Urbánek Matouš CZE Horo Česká Třebová 1988
ZA [ ] Janyšková Radka CZE Pardubice 1988
MA [ ] Hanousek Jiří CZE Dobruška 1988
MA [ ] Hübl Radek CZE RunSport/Salomon Team 1988
MA horolezec [ ] Novotný Jakub CZE HORO Česká Třebová 1988
MA [ ] Novotný Jakub CZE green4plan s.r.o. 1988
MA horolezec [ ] Řezník Jan CZE HO Himal 1988
MA horolezec [ ] Jeřábek Jakub CZE SK Býšť 1989
ZA [ ] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
MA [ ] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
ZA [ ] Kočanová Veronika CZE Pec pod Sněžkou 1990
ZA [ ] Frýdlová Šárka CZE Hradec Králové 1990
MA horolezec [ ] Šolc Vítězslav CZE Redpoint Team 1991
MA horolezec [ ] Krecbach Jakub CZE HK ADR ROCK 1991
MA [ ] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991
MA [ ] Szczurek Paweł POL AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1991
ZA [ ] Beranová Anna CZE SKI Police nad Metují 1991
MA horolezec [ ] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MA horolezec [ ] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
ZA [ ] Klimšová Barbora CZE green4plan s.r.o. 1991
MA [ ] Pšenička Otakar CZE Zlíč 1992
MA [ ] Petržela Jan CZE Sanasport team 1992
ZA [ ] Štěpová Adéla CZE Hradec Králové 1993
MA [ ] Štěp Radim CZE Hradec Králové 1993
ZA [ ] Maixnerová Michaela CZE green4plan s.r.o. 1993
ZA horolezec [ ] Luštincová Lucie CZE LUSTi Team 1993
ZA [ ] Bartoňová Aneta CZE ZKO Hronov 1993
MA [ ] Dostal Tomáš CZE SK Hasiči Brno 1993
MA [ ] Čech Daniel CZE Náchod 1993
MA [ ] Plný David CZE ENERVIT Team 1993
ZA [ ] Nývltová Eliška CZE Červený Kostelec 1994
MA [ ] Handlíř Honza CZE Třebíč 1995
MA [ ] Prouza Jiří CZE Červený Kostelec 1995
MA [ ] Meisner Patrik CZE Olfin Car Ski Team 1995
MA [ ] Meisner Patrik CZE Olfin Car Ski Team 1995
MA [ ] Zítko Jakub CZE Piráti 1995
MA [ ] Zítko Jakub CZE Piráti 1995
MA [ ] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
MA horolezec [ ] Dickie Alexander GBR University of St Andrews Mountaineering Club 1998
MA [ ] Štolfa Štěpán CZE SKI Police nad Metují 1998
MA horolezec [ ] Kelehan Riley USA University of St Andrews Mountaineering Club 1998
MA [ ] Bitnar Tomáš CZE Broumov 1998
MA [ ] Kábrt Daniel CZE Sokol Studnice 1998
ZA [ ] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
MA [ ] Adámek Daniel CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 1999
MA [ ] Kosař Roman CZE Náchod 1999
junior [ ] Rázl Michael CZE Vrchoviny 2000
junior [ ] Volák Ondřej CZE Spartak Police nad Metují 2000
juniorky [ ] Paulíková Terézia SVK Žibritov 2000
junior horolezec [ ] Poliak Šimon CZE Beranstein Power Team 2000
junior [ ] Jansa Tomáš CZE SKI Police nad Metují 2000
junior [ ] Jansa Radek CZE SKI Police nad Metují 2000
junior horolezec [ ] Cohorna Jan CZE Beranstein Power Team 2002
junior horolezec [ ] Cohorna Jan CZE Beranstein Power Team 2002
juniorky [ ] Breitrová Adéla CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 2002

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , přihlášeno: 23 účastníků ( 12 mužů, 11 žen) Závod žáků na 2,5km.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
st.zakyne [ ] Dusbabova Radka CZE Solnice 1983
st.zakyne [ ] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
st.zaci [ ] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
st.zaci [ ] Pešina Jakub CZE Spartak Police nad Metují 2004
st.zakyne horolezec [ ] Bezušková Leontýna CZE SKI Police nad Metují 2005
st.zakyne [ ] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
ml.zaci [ ] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
ml.zaci [ ] Souček Ondřej CZE Batňovice 2006
ml.zaci [ ] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
minizaci [ ] Cejnar Tobiáš CZE TJ Červený Kostelec 2008
minizaci [ ] Kornaś Franciszek POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008
minizakyne [ ] Beranová Sára CZE SKI Police nad Metují 2009
minizakyne [ ] Kráčmarová Anna CZE Apache Loko Trutnov 2009
minizakyne [ ] Bejšovcová Laura CZE BKL Machov 2009
minizakyne [ ] Elichová Noemi CZE Apache Loko Trutnov 2009
minizaci [ ] Kornaś Jan POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010
minizaci [ ] Brabec František CZE Penzion Adršpach 2010
minizaci [ ] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 2010
minizaci [ ] Krejsa Šimon CZE KUS Sopotnice 2010
minizakyne [ ] Krejsová Eliška CZE KUS Sopotnice 2010
minizakyne [ ] Buková Rozárie CZE Trutnov 1 2011
minizakyne [ ] Buková Antonie CZE Trutnov 1 2013
minizaci [ ] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013