Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 318, muzi : 229, zeny: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 81, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 85, muzi : 44, zeny: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 318 účastníků ( 229 mužů, 89 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MC horolezec [11] Aleš Mareček CZE 1975
juniorky horolezec [14] Babeta Prášilová CZE 1999
ZA [263] Bambuchová Markéta CZE 1992
MB [365] Capanda Filip CZE 1980
ZB [364] Drakalová Hana CZE 1985
MB [248] Dvořák Pavel CZE 1982
ZD [246] Dvořáková Eva CZE 1955
MA [363] Edr Martin CZE 1990
MB horolezec [324] Elstner Martin CZE 1978
MB horolezec [272] Felzmann Daniel CZE 1985
MA [147] Hlaváč Jan CZE 1994
ZB [261] Hovorková Pavla CZE 1987
MC horolezec [46] Jaromír Rémiš CZE 1972
MB [48] Jiří Tydlitád CZE 1982
MB [308] Klápa Luděk CZE 1983
MC [268] Kolář Zdeněk CZE 1971
MD horolezec [223] Korba Jan CZE 1964
junior horolezec [335] Kotlas Jakub CZE 2001
MC [235] Kozlowski Marek POL 1971
MA horolezec [56] Krysztof Kakol CZE 1990
ZB horolezec [62] Lenka Čermáková CZE 1986
ZD [344] Loumová Magdaléna CZE 1960
ZB horolezec [64] Lucie Klemšová CZE 1981
MB horolezec [66] Lukáš Indruch CZE 1986
MA horolezec [67] Lukáš Petera CZE 1990
MB [148] Mayer Martin CZE 1982
MC [76] Michael Pokorný CZE 1976
MB horolezec [78] Miroslav Kutmon CZE 1983
MB [296] Muráň Dalibor CZE 1985
MA horolezec [300] Máslo Jan CZE 1992
MA horolezec [285] Novotný Jakub CZE 1988
MA horolezec [88] Patrik Rohovský CZE 1988
MB [278] Popelář Petr CZE 1984
MC horolezec [360] Rubeš Petr CZE 1972
junior horolezec [359] Rubeš Vojta CZE 2001
MD [201] Svoboda Marek CZE 1964
MA [290] Večeřa Martin CZE 1991
MB horolezec [339] Vladyka Petr CZE 1982
MB horolezec [311] Vyhnal Michal CZE 1984
ZB [143] Zuzana Golová CZE 1987
MD [220] Čížek Pavel CZE 1964
MD [213] Šrůtek Stanislav CZE 1958
MB horolezec [361] Šála Radim CZE 1985
MC [237] Domanski Jaroslaw POL biegamdlazdrawia.pl 1972
ZC [239] Lach Papciak Katarzyna POL biegamdlazdrawia.pl 1972
MA horolezec [10] Adámek Samuel CZE 155. HO Vsetín 1992
junior horolezec [36] Houdek Ondra CZE 155. HO Vsetín 1999
junior horolezec [37] Houdek Jiří CZE 155. HO Vsetín 2005
juniorky horolezec [39] Hrušková Monika CZE 155. HO Vsetín 2001
MA horolezec [50] Kašpar Lukáš CZE 155. HO Vsetín 1991
juniorky horolezec [60] Kumbárová Anna CZE 155. HO Vsetín 2001
juniorky horolezec [61] Kurtinová Iva CZE 155. HO Vsetín 2003
ZA horolezec [63] Lišková Michaela CZE 155. HO Vsetín 1997
juniorky horolezec [84] Nováková Zuzana CZE 155. HO Vsetín 2001
junior horolezec [86] Opletal Václav CZE 155. HO Vsetín 2001
junior horolezec [87] Panovec Kryštof CZE 155. HO Vsetín 2000
juniorky horolezec [100] Rochowanská Kristýna CZE 155. HO Vsetín 2004
junior horolezec [125] Taurek Alexandr CZE 155. HO Vsetín 2002
juniorky horolezec [129] Trčálková Eliška CZE 155. HO Vsetín 2001
ZA horolezec [130] Tučníková Denisa CZE 155. HO Vsetín 1994
MA horolezec [133] Vilém Rostislav CZE 155. HO Vsetín 1996
MA horolezec [140] Vraj Daniel CZE 155. HO Vsetín 1996
juniorky horolezec [115] Šarmanová Simona CZE 155. HO Vsetín 2005
ZA horolezec [116] Šenkeříková Kateřina CZE 155. HO Vsetín 1997
ZA horolezec [236] Vančáková Zuzana CZE 2. oddíl VS Vydry 1996
MD [230] Novotný Luděk CZE 3D fitness race team 1962
MB [281] Jirka Jan CZE AC Náchod 1983
MD [210] Klimeš Jiří CZE AC Náchod 1961
MA horolezec [217] Sogel Adam CZE Adventure Menu 1988
MB horolezec [139] Votruba Jan CZE Altan Team 1979
MB horolezec [269] Vankat Adam CZE Altitudo 1982
MD [252] Elich Jirka CZE Apache Loko Trutnov 1964
MC horolezec [89] Pavel Klement CZE Atletic Třebíč 1972
MB [74] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
MC [347] Polák Michal CZE BAKAKO Nová Paka 1977
ME [119] Šolc Vítězslav CZE BKL Machov 1957
MB [120] Šrůtek David CZE BKL Machov 1980
MD [ ] Marek Swoboda POL BYLEDOBIEC ANIN 1964
MB horolezec [351] Kudela Ondřej CZE Baterca 1980
ZB horolezec [ ] Kudrova Nelly CZE Baterca 1980
MB horolezec [349] Netík Ondřej CZE Baterca 1984
MB horolezec [40] Ivan Fišer CZE Beerkings 1983
ZA [30] Grísová Barbora SVK Beh večernou Žilinou 1994
MA horolezec [262] Blahuta Tomáš CZE Biatlon Ostrava 1992
MA [310] Zelený Filip CZE Bražecký mládenci 1992
MA horolezec [309] Štěpán Václav CZE Bražecký mládenci 1990
MC [266] Hamáček Jiří CZE Broumov 1973
ZA [ ] Zelená Lucie CZE Broumov 1994
ZC [91] Petrova Geri CZE Bulharsko 1976
ZC [287] Stehlíková Radka CZE Běžci Chomutov 1974
ZA [107] Smidova Eva CZE Ceska Skalice 1992
ZA [83] Nikola Kochová CZE Chimpanzee 1993
MA [42] Jakub Jeřábek CZE Claremont Road Runners 1989
MB [303] Hejl Dušan CZE Continental Adršpach 1984
MC [ ] Penc Ondřej CZE Cyklo Tony 1977
MD [270] Tonda Tonda CZE DAK Dobrošov 1962
MB [329] Němec Michal CZE DSA Modrý důl 1980
MC [136] Vláďa Blažek CZE Demanax 1971
MD [65] Luděk Zelený CZE Domazdar 1961
ZA horolezec [307] Štukovská Petra CZE ERA a.s. 1988
MA [93] Plný David CZE Enervit Team 1993
ZA [292] Trojáková Martina CZE Extreme Obstacle Runners 1990
ZB [44] Jana Brožová CZE Freemate Club 1983
ZB [112] Střalková Lenka CZE Frenštát p. R. 1984
MB [345] Plný Filip CZE GIANT Pitrs bikes 1987
MB horolezec [128] Tomek Niburski CZE Granit/Skyline 71 1984
MA [321] Nádhera Jiří CZE HK 1993
MA horolezec [327] Fendrych David CZE HK Choceň 1992
MA horolezec [325] Homolka Martin CZE HK Choceň 1990
ZA horolezec [326] Pinkasová Tereza CZE HK Choceň 1997
MC horolezec [113] Svárovský David CZE HK Mladá Boleslav 1977
MB horolezec [150] Černý Ondřej CZE HK Pardubice 1979
MB horolezec [317] Chlup Roman CZE HMK TJ10 1985
ZA [90] Pechanová Lenka CZE HO Beroun 1988
ZA horolezec [31] Güntherová Jitka CZE HO Loko Beroun 1988
ZA horolezec [54] Kramářová Jana CZE HO Lokomotiva Brno 1996
MB horolezec [123] Švehlík Matěj CZE HO Lokomotiva Brno 1987
MA horolezec [70] Martin Papež CZE HO Pioneer 1988
MB horolezec [97] Pražák David CZE HO Přírodní vědy 1983
ZC horolezec [114] Svozilová Lenka CZE HO TJ Slavoj Teplice 1970
MC horolezec [22] Dvořák Martin CZE HO TJ Sokol Stěžery 1972
MC horolezec [98] Randa Drahomír CZE HO TJ Sokol Stěžery 1974
ZB horolezec [132] Vavřínková Jana CZE HO TJ Sokol Stěžery 1984
MA horolezec [226] Šedý Martin CZE HO Tanvald 1992
MB horolezec [57] Křístek Petr CZE HO VSK VŠB TU Ostrava 1987
MA horolezec [95] Kovár Tomáš Valerius CZE HO Vsetín 1988
MA horolezec [288] Urbánek Matouš CZE HO Česká Třebová 1988
MB horolezec [127] Tomáš Škoda CZE HO Škrovád 1987
MB horolezec [274] Beneš Petr CZE HOCK horolezecký oddíl 1983
MA horolezec [212] Dvořák Marek CZE HORO ČT 1992
MB [352] Buri Vojtěch CZE Haven 1978
MA [332] Straka Josef CZE Havlíčkův Brod 1990
MB horolezec [110] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
ZC horolezec [265] Krčová Martina CZE Horal Šumperk 1972
MC horolezec [205] Štěpánek Rostislav CZE Horastep 1969
MB [249] Honegr Tomas CZE Horice 1979
MA horolezec [214] Tesař Jakub CZE Horo ČT 1992
MA [289] von ČT Marťas CZE Horo ČT 1988
MC [17] Bergmann David CZE Hradec Králové 1974
ZA horolezec [305] Klimešová Markéta CZE Hradec Králové 1991
MB [ ] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
MD horolezec [322] Nádhera Petr CZE Hradec Králové 1967
ZD [209] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
ZA [343] Jemelíková Adéla CZE Hranice 1988
MC [341] Polej Jiří CZE Hronov 1971
MA horolezec [280] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
ZB [53] Kozáková Denisa CZE Hvězda Pardubice 1979
ZA horolezec [320] Šípková Barbora CZE INS-Náchod 1988
MA [1] Fejfar Ondřej CZE Inov-8 team 1989
ZB [233] Vlčková Iveta CZE Inov-8 team 1983
MC [245] Kulda Jan CZE Integraf running team 1973
ZB [336] Uhlířová Pavlína CZE Jablonec nad Nisou 1980
MA [211] Jireček Petr CZE Janov 1988
MA [294] Horák Aleš CZE Jeteláci 1988
MC [342] Kolovrátník Jiří CZE Jirous 1977
MC [55] Krejsa Tomáš CZE KUS Sopotnice 1977
MC [267] Květoň Vladimír CZE KVS Šumperk 1968
MA [218] Hruška Jan CZE Kasper - Swix Team 1989
ZD [338] Schöppelová Jana CZE Kladno 4, Rozdělov 1967
MB horolezec [283] Gromus Daniel CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 1978
MB horolezec [105] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB [299] Šebek Viktor CZE KČT Žižkov 1983
MC [102] Rybář Andrej CZE L.A.Ryby 1972
ZC [ ] Rybářová Lidka CZE L.A.Ryby 1972
MB horolezec [354] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
ZA horolezec [312] Dupalová Dominika CZE LOKAL BLOK 1988
ME [247] Kobliha Milan CZE LRS Vyškov 1957
MD [104] Scheuer Jan CZE Lanškroun 1966
MA horolezec [258] Kalkus Jan CZE Lawi Team 1990
ZB horolezec [254] Šrejberová Ludmila CZE Lochovice 1980
MD [219] Mikołajczyk Mirosław POL MUKN Pod Stróżą. 1967
MC [206] Vašíček Martin CZE Maratonstav Úpice 1971
ZC horolezec [101] Romana Brumlichová CZE Medvědí doupě 1976
MB [271] Šimůnek Martin CZE Midlifiči 1985
MA [ ] Dlask Martin CZE Mladá Boleslav 1991
MA [353] Kocian Jan CZE Mountain Base Rokytnice 1988
ZA [131] Ulčová Karolína CZE NE 1997
MB [58] Kuba Baxa CZE Nikita 1987
MB horolezec [72] Martin Novák CZE Nikita 1980
ZA [19] Doležalová Libuše CZE Nové Město nad Metují 1988
ZC [28] Flašarová Lenka CZE Náchod 1972
ME [333] Havalec Štefan CZE Náchod 1957
ZA [135] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
MB [356] Pavlas Luděk CZE OAJL 1984
MC [138] Volák Pavel CZE OB Ulita Broumov 1970
ZA [81] Myslivcová Pavla CZE OK Slavia Hradec Králové 1993
MC [25] Erik Krumphanzl CZE Odolov 1975
ZC [26] Eva Krumphanzlová CZE Odolov 1971
MC horolezec [251] Havel Lukáš CZE Olfin Car Ski Team 1974
MA [75] Meisner Patrik CZE Olfin Car Ski Team 1995
ZC [250] Havlová Marie CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 1976
MB horolezec [29] Folwarczný Bronislav CZE Ostrava Poruba 1984
MA horolezec [277] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MB [38] Hrubeš Michal CZE Pardubice 1982
MB horolezec [275] Skalický Ivo CZE Pardubice 1985
ZA [12] Alžběta Koláříková CZE Pijatlon 1990
MA horolezec [43] Jan Novotný CZE Pijatlon 1990
MB horolezec [216] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MB [146] Dycka Jan CZE Podkážek 1980
ZA [24] Dvořáková Lucie CZE Police nad Metují 1993
ZB horolezec [306] Kohoutová Erika CZE Pozitivní nejistota 1983
MA [32] Hanousek Jakub CZE Praha 1991
ZB [33] Havalcová Žaneta CZE Praha 1983
MB [224] Pohanka Ondřej CZE Praha 10 1979
MD [350] Vlasák Petr CZE Praha 5 1963
MB [260] Matouš Jindřich CZE Praha 7 1978
MA horolezec [276] Pidrmanova Lucie CZE Proseč u Skutče 1991
MA horolezec [20] Dufka Vladislav CZE Páslerův statek Bischofstein 1991
ZB [23] Dvořáková Helena CZE Písek 1985
ZC [15] Benešová Jolana CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1969
juniorky [16] Benešová Nikol CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1999
MB [301] Fichtner Adam CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1985
ZC [ ] Pešinová Jitka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1977
MA horolezec [145] Šolc Vítězslav CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1991
MA [279] Fajfrlík Karel CZE Rock Point 1988
MB [242] Nápravník Jan CZE Rtyně v Podkrkonoší 1987
ZA [142] Zítková Radka CZE Run4run 1988
MB [257] Balcar Michal CZE RunSport Team 1985
MC [103] Schejbal Jan CZE RunSport Team 1976
MA [273] Kafuněk Tomáš CZE Rychnov 1998
junior [111] Stehlík Daniel CZE Rychnov nad Kněžnou 1999
MD horolezec [71] Martin Macek CZE SK Finisher 1964
MA [149] Sádlo Dominik CZE SK Nové Město nad Metují 1995
ZC horolezec [318] Bindicsová Markéta CZE SKAJP 1970
MD horolezec [315] Nestler Jan CZE SKAJP 1961
ZD [319] Stodůlková Lenka CZE SKAJP 1967
MA horolezec [34] Horák Rudolf CZE SKBU Trutnov 1998
junior horolezec [69] Maňhal Ondřej CZE SKBU Trutnov 2000
MC horolezec [109] Souček Tomáš CZE SKBU Trutnov 1971
ME [47] Jaromír Šimůnek CZE SKP Kornspitz Jablonec 1955
MB horolezec [357] Lisý Tomáš CZE SPORTABILITY 1979
MC [234] Koch Martin CZE STS Bratrouchov 1971
MB [ ] DUDZIŃSKI MARCIN POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 1978
MC horolezec [108] Sonda Martin CZE SVVAT 1976
MC [286] Vaněček Petr CZE Semonice 1975
MB horolezec [346] Roupa Lukáš CZE Sherpa Climb 1982
MC horolezec [316] Pospíšil Vítek CZE Sk Praga 1968
MB [79] Míšek David CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 1978
ZA [68] Maixnerová Michaela CZE Sokol Mezilesí 1993
MB [126] Tomáš Doležal CZE Sokol Rakovník 1985
ZB horolezec [348] Matsson Louise SWE Solna Klaetterklub Sverige 1985
junior [362] Alvarez Josef CZE Spartak Police nad Metují 2004
ZB horolezec [35] Hornychová Marie CZE Spartak Police nad Metují 1980
junior [228] Jansa Radek CZE Spartak Police nad Metují 2000
junior [229] Jansa Tomáš CZE Spartak Police nad Metují 2000
MC [284] Pohl Jan CZE Spartak Police nad Metují 1976
MB [231] Pohl Martin CZE Spartak Police nad Metují 1978
MC [ ] Pohl Jan CZE Spartak Police nad Metují 1976
MB [227] beran jan CZE Spartak Police nad Metují 1983
MA [122] Štolfa Štěpán CZE Spartak Police nad Metují 1998
MB horolezec [137] Vojta Kříž CZE Start Náchod 1983
ZB [73] Marusikova Maruska SVK Stoces 106 1982
MB [202] Dudziński Marcin POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 1978
ZA [203] Horáková Tereza CZE Svoboda na Upou 1995
MA [80] Moravec Petr CZE Svoboda nad Úpou 1990
MA [134] Vít Zlámal CZE TJ Dvůr Králové n. L. 1995
MB [51] Kolisko Vladimír CZE TJ Horní Kostelec 1980
MA [204] Štěpánský Jan CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 1994
MB [240] Duch Miroslav CZE TJ Maratonstav Úpice 1979
ZD [208] Friebelová Eva CZE TJ Maratonstav Úpice 1962
MB [82] Nápravník Jakub CZE TJ Maratonstav Úpice 1987
MC [ ] Vašíček Martin CZE TJ Maratonstav Úpice 1971
MB [85] Nývlt Petr CZE TJ Start Náchod 1980
MB horolezec [13] Antonín Hrdina CZE TJ ČZU Praha 1986
MB [77] Mikerásek Radek CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 1986
MB [99] Rek Filip CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 1978
MB horolezec [340] Petrášek Luboš CZE Team Bike Perštejn 1980
MA horolezec [337] Feix Radim CZE Tendom 1989
MB horolezec [124] Tauchman Jan CZE Tenneco 1987
junior horolezec [238] Joska Vojtěch CZE Teplice nad Metují 1999
ZA [328] Marková Eva CZE Teplice nad Metují 1989
ME [215] Sponar jAN CZE Tesla Brno 1950
MB horolezec [259] Brož Radek CZE Trutnov 1984
MB [18] Buka Tomáš CZE Trutnov 1980
MB [313] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
junior horolezec [207] Horák Tomáš CZE Trutnov 2001
MD [41] Jakoubek Roman CZE Trutnov 1967
ME [221] Pechek František CZE Trutnov 1953
junior [94] Podroužek Jan CZE Trutnov 2001
junior horolezec [96] Poliak Šimon CZE Trutnov 2000
ZC [222] Sequensová Lucie CZE Trutnov 1972
MC [117] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MB horolezec [106] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
ZB horolezec [118] Šnapková Petra CZE Tři křížky CF 1985
MC horolezec [244] Moravec David CZE USK HO Plzeň 1976
MC [144] Kolář Radek CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 1969
ZA [232] Schejbalová Alena CZE VK slavia Praha 1993
MA [282] Málek Martin CZE Velké Poříčí 1993
MA [295] Vlk Jakub CZE Vernéřovice 1996
MC [27] Farář Martin CZE Veselejší Farář 1977
MA [45] Jandáček Jakub CZE Wikov 1997
MB [225] Pohanka Michal CZE Wikov 1981
ZA [291] Zedníková Vendula CZE Za sebe 1991
MB [253] Řezanina Emil CZE Znojmo 1987
ZD [330] Havalcová Hana CZE ametek hoby team 1962
MA [293] Boháč Ladislav CZE cukrářství u Boháčů 1992
ZA horolezec [59] Procházka Nina GER heidenau 1991
ZC horolezec [323] Nádherová Hana CZE hradec králové 1968
ZD [241] Hauschková Dagmar CZE kancelář starostky Police nad Metují 1965
MA [255] Hübl Radek CZE run sport team 1988
ZC [256] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
MB [304] Pavlačka Lukáš CZE t42 1981
MC [358] kuna karel CZE Ústí nad Orlicí 1969
MA [49] Kábrt Tomáš CZE Červená Hora 1994
MA [334] Hanuš Jan CZE Červený Kostelec 1988
MA [334] Hanuš Jan CZE Červený Kostelec 1988
MA [52] Kozák Milan CZE Červený Kostelec 1991
ZA [302] Nývltová Eliška CZE Červený Kostelec 1994
MA [314] Prouza Jiří CZE Červený Kostelec 1995
MB [298] Stodůlka Miroslav CZE Červený Kostelec 1978
ZB [297] Stodůlková Jana CZE Červený Kostelec 1980
MA [141] Zahálka Matěj CZE Červený Kostelec 1998
ZC [264] Šimonová Šarka CZE Červený Kostelec 1972
MC [355] Bednář Pavel CZE ŠNECI na MAX 1968
MA horolezec [243] Mikulenka Vojtěch CZE Šumperk 1997
MA [21] Důrek Milan CZE Ž3 Sport 1991
MA horolezec [92] Pilát Tomáš CZE Želvonozí 1989
ZA horolezec [121] Štolbová Monika CZE Želvonozí 1988

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , přihlášeno: 85 účastníků ( 44 mužů, 41 žen) Závod žáků na 2,5km.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
minizakyne [584] Dobruská Adéla CZE 2008
minizaci [590] Dobruský Jan CZE 2011
minizakyne [585] Hroudová Helena CZE 2008
minizaci [587] Ježek Kryštof CZE 2009
minizakyne [592] Kopřivová Michaela CZE 2008
minizaci [510] Lukáš Kaufman CZE 2009
minizaci [598] Mareček Jakub CZE 2010
minizaci [597] Mareček Matěj CZE 2008
minizaci [519] Patrik Kaufman CZE 2007
minizakyne [578] Petráčková Linda CZE 2012
minizaci [550] Scholz Bohumil CZE 2009
minizaci [591] Stínka Jan CZE 2010
minizakyne [589] Stínková Martina CZE 2007
minizaci [574] Tomášů Matěj CZE 2009
minizakyne [576] Tomášů Stela CZE 2012
minizakyne [502] Anežka Křenková CZE Alpici Milovice 2008
minizakyne [532] Valérie Wenzlová CZE Alpici Milovice 2008
minizaci [536] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
minizakyne [537] Elichová Noemi CZE Apache Loko Trutnov 2009
ml.zaci [549] Doležal Lukáš CZE BKL Machov 2006
minizakyne [548] Doležalová Tereza CZE BKL Machov 2008
ml.zakyne [538] Gultová Aneta CZE BKL Machov 2006
ml.zaci [507] John Jan CZE BKL Machov 2005
st.zakyne [ ] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
ml.zakyne [509] Nyklickova Veronika CZE BKL Machov 2005
st.zakyne [520] PLNÁ Natálie CZE BKL Machov 2004
ml.zakyne [547] Šnajberková Sára CZE BKL Machov 2005
minizakyne [528] Šrůtková Vendula CZE BKL Machov 2009
minizakyne [527] Šrůtková Barbora CZE BKL Machov 2007
minizakyne [ ] Ševčíková Anežka CZE Hvězda Pardubice 2008
st.zakyne [331] Heřmánková Růžena CZE Ještěrky 1993
minizaci [541] Honegr Filip CZE Jiskra Hořice 2007
minizaci [539] Polidor Aleš CZE KSB Benátkz nad Jizerou 2009
minizaci [543] Krejsa Šimon CZE KUS Sopotnice 2010
minizakyne [542] Krejsová Eliška CZE KUS Sopotnice 2010
ml.zaci [544] Preclík Pavel CZE Lično 2006
ml.zaci [595] Kuhn František CZE Maratonstav Úpice 2006
minizaci [522] Raim Ladislav CZE Nový Hradec 2009
minizakyne [ ] Horníková Laura CZE Náchod 2014
minizaci [526] Šimon Rémiš CZE OK Slavia Hradec Králové 2008
minizaci [529] Štěpán Rémiš CZE OK Slavia Hradec Králové 2008
minizakyne [506] Johana Krumphanzlová CZE Odolov 2007
ml.zaci [525] Šimon Krumphanzl CZE Odolov 2005
minizakyne [ ] Havlová Katka CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 2007
minizaci [516] Matyáš Buryšek CZE Olfincar Ski Team 2008
minizaci [586] Brabec František CZE Penzion Adršpach 2010
ml.zaci [ ] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
ml.zaci [588] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
minizakyne [ ] KOHLOVÁ Štěpánka CZE Růža Bike KIDS 2007
ml.zaci [ ] Kohl Jonáš CZE Růža Bike KIDS 2005
ml.zaci [577] Kohl Jonáš CZE Růža Bike KIDS 2005
minizakyne [575] Kohlová Štěpánka CZE Růža bike KIDS 2007
minizaci [504] Flašar Marek CZE SK Nové Město nad Metují 2008
ml.zakyne [515] Markéta Pavelková CZE SKVS Karbo Benátky 2005
minizakyne [501] Adéla Michlová CZE Skuhrov 2007
minizakyne [503] Barbora Kulichová CZE Skuhrov 2008
minizaci [505] Jan Křepela CZE Skuhrov 2007
minizaci [511] Lukáš Jelen CZE Skuhrov 2007
minizaci [514] Marek Beneš CZE Skuhrov 2008
ml.zaci [518] Ondřej Verner CZE Skuhrov 2006
ml.zakyne [521] Radka Pilná CZE Skuhrov 2006
ml.zakyne [531] Tereza Jelenová CZE Skuhrov 2005
minizakyne [530] Tereza Michlová CZE Skuhrov 2007
minizakyne [533] Veronika Holíková CZE Skuhrov 2008
minizakyne [535] Zuzana Pekárková CZE Skuhrov 2007
st.zaci [594] Maňas Filip CZE Sobělice 2003
minizaci [ ] Čech Kryštof CZE Spartak Police 2007
minizaci [599] Čech Kryštof CZE Spartak Police 2007
ml.zakyne [ ] Bezušková Leontýna CZE Spartak Police nad Metují 2005
ml.zakyne [540] Bezušková Leontýna CZE Spartak Police nad Metují 2005
minizaci [580] Hornych Ivan CZE Spartak Police nad Metují 2011
st.zaci [593] Pešina Jakub CZE Spartak Police nad Metují 2004
minizakyne [546] Pohlová Matylda CZE Spartak Police nad Metují 2009
minizakyne [545] Pohlová Adéla CZE Spartak Police nad Metují 2007
st.zaci [600] Štolfa Šimon CZE Spartak Police nad Metují 2003
ml.zaci [581] Hrouda David CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 2006
st.zakyne [513] Malá Kateřina CZE TJ Maratonstav Úpice 2004
ml.zakyne [512] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
ml.zaci [523] Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
minizaci [524] Souček Šimon CZE TJ Maratonstav Úpice 2008
minizaci [534] Vilém Forst CZE bez rocniku 2012
st.zaci [596] Werner Adam CZE spartak Police nad Metují 2003
minizakyne [517] Olivie Marečková CZE ČKS SKI Jilemnice 2009
minizaci [582] Stodůlka Vojtěch CZE Červený Kostelec 2010
st.zakyne [583] Malátová Magdalena CZE ŠSK Újezd nad lesy 2004