Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 295, muzi : 213, zeny: 82, junior: 14, MA: 65, MB: 74, MC: 38, MD: 16, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 31, ZB: 19, ZC: 15, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 76, muzi : 41, zeny: 35, minizaci: 27, ml.zaci: 10, st.zaci: 4, minizakyne: 23, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 3, [k]24: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [149] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 36:36 00:00
2 2 / MA [1] Ondřej Fejfar 1989 CZE Inov-8 team 38:21 01:44
3 3 / MA [255] Radek Hübl 1988 CZE run sport team 38:26 01:50
4 4 / MA horolezec [280] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 39:09 02:33
5 5 / MA [93] David Plný 1993 CZE Enervit Team 40:26 03:50
6 1 / MB [248] Pavel Dvořák 1982 CZE 40:53 04:16
7 6 / MA [218] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 41:26 04:49
8 2 / MB [242] Jan Nápravník 1987 CZE Rtyně v Podkrkonoší 41:34 04:58
9 3 / MB [257] Michal Balcar 1985 CZE RunSport Team 41:48 05:11
10 7 / MA horolezec [145] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 41:59 05:23
11 4 / MB [227] jan beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 42:53 06:16
12 5 / MB [240] Miroslav Duch 1979 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:12 06:35
13 8 / MA horolezec [20] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 43:30 06:53
14 6 / MB [79] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 43:43 07:06
15 1 / MC [341] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 43:51 07:14
16 2 / MC [27] Martin Farář 1977 CZE Veselejší Farář 43:59 07:22
17 3 / MC horolezec [98] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 44:02 07:25
18 7 / MB horolezec [317] Roman Chlup 1985 CZE HMK TJ10 44:07 07:30
19 8 / MB horolezec [283] Daniel Gromus 1978 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 44:11 07:34
20 9 / MA [75] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car Ski Team 44:21 07:45
21 9 / MB [352] Vojtěch Buri 1978 CZE Haven 44:36 08:00
22 4 / MC [284] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 44:49 08:13
23 10 / MA [42] Jeřábek Jakub 1989 CZE Claremont Road Runners 44:53 08:16
24 10 / MB horolezec [357] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 44:57 08:20
25 1 / MD [201] Marek Svoboda 1964 CZE 44:58 08:21
26 1 / ME [47] Šimůnek Jaromír 1955 CZE SKP Kornspitz Jablonec 45:04 08:27
27 1 / junior [228] Radek Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 45:14 08:37
28 11 / MB horolezec [124] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 45:15 08:38
29 11 / MA horolezec [258] Jan Kalkus 1990 CZE Lawi Team 45:15 08:38
30 5 / MC [144] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 45:19 08:42
31 12 / MB [301] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:23 08:47
32 12 / MA [204] Jan Štěpánský 1994 CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 45:37 09:01
33 6 / MC horolezec [316] Vítek Pospíšil 1968 CZE Sk Praga 45:49 09:12
34 13 / MB [281] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 45:49 09:13
35 13 / MA horolezec [285] Jakub Novotný 1988 CZE 46:05 09:29
36 14 / MA horolezec [277] Michal Bubeník 1991 CZE Pardubice 46:18 09:42
37 15 / MA [122] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 46:21 09:44
38 2 / junior [229] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 46:26 09:49
39 7 / MC horolezec [251] Lukáš Havel 1974 CZE Olfin Car Ski Team 46:28 09:51
40 8 / MC [76] Pokorný Michael 1976 CZE 46:32 09:55
41 14 / MB [249] Tomas Honegr 1979 CZE Horice 46:44 10:07
42 16 / MA [353] Jan Kocian 1988 CZE Mountain Base Rokytnice 46:46 10:09
43 15 / MB [120] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 46:51 10:14
44 16 / MB horolezec [139] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 46:56 10:19
45 17 / MA [134] Zlámal Vít 1995 CZE TJ Dvůr Králové n. L. 47:00 10:24
46 9 / MC [55] Tomáš Krejsa 1977 CZE KUS Sopotnice 47:22 10:45
47 17 / MB horolezec [349] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 47:24 10:47
48 18 / MB [85] Petr Nývlt 1980 CZE TJ Start Náchod 47:37 11:00
49 19 / MB [74] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 47:44 11:08
50 20 / MB horolezec [13] Hrdina Antonín 1986 CZE TJ ČZU Praha 47:46 11:10
51 18 / MA horolezec [43] Novotný Jan 1990 CZE Pijatlon 47:48 11:12
52 21 / MB [202] Marcin Dudziński 1978 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 47:49 11:13
53 22 / MB [303] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:56 11:19
54 1 / ZC [250] Marie Havlová 1976 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 48:05 11:28
55 19 / MA horolezec [214] Jakub Tesař 1992 CZE Horo ČT 48:17 11:40
56 10 / MC [234] Martin Koch 1971 CZE STS Bratrouchov 48:19 11:42
57 2 / MD [104] Jan Scheuer 1966 CZE Lanškroun 48:33 11:57
58 11 / MC horolezec [113] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 48:38 12:01
59 12 / MC [347] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 48:46 12:09
60 20 / MA horolezec [309] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 48:46 12:10
61 3 / MD [41] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 48:51 12:14
62 23 / MB horolezec [66] Indruch Lukáš 1986 CZE 49:15 12:38
63 3 / junior horolezec [87] Kryštof Panovec 2000 CZE 155. HO Vsetín 49:17 12:40
64 21 / MA horolezec [243] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 49:18 12:41
65 4 / junior horolezec [238] Vojtěch Joska 1999 CZE Teplice nad Metují 49:27 12:50
66 22 / MA horolezec [262] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 49:29 12:52
67 23 / MA [294] Aleš Horák 1988 CZE Jeteláci 49:35 12:59
68 13 / MC [103] Jan Schejbal 1976 CZE RunSport Team 49:36 12:59
69 24 / MA horolezec [34] Rudolf Horák 1998 CZE SKBU Trutnov 49:38 13:01
70 14 / MC [286] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 49:50 13:13
71 24 / MB horolezec [137] Kříž Vojta 1983 CZE Start Náchod 49:52 13:16
72 2 / ME [119] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 50:00 13:24
73 25 / MB [308] Luděk Klápa 1983 CZE 50:14 13:37
74 26 / MB [148] Martin Mayer 1982 CZE 50:16 13:39
75 25 / MA horolezec [325] Martin Homolka 1990 CZE HK Choceň 50:28 13:51
76 26 / MA [21] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 50:31 13:54
77 27 / MB horolezec [269] Adam Vankat 1982 CZE Altitudo 50:33 13:57
78 1 / ZA [83] Kochová Nikola 1993 CZE Chimpanzee 50:34 13:58
79 28 / MB [231] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 50:39 14:02
80 27 / MA [282] Martin Málek 1993 CZE Velké Poříčí 50:41 14:04
81 5 / junior horolezec [69] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 50:42 14:06
82 2 / ZA [232] Alena Schejbalová 1993 CZE VK slavia Praha 50:47 14:11
83 29 / MB horolezec [259] Radek Brož 1984 CZE Trutnov 50:51 14:15
84 30 / MB horolezec [150] Ondřej Černý 1979 CZE HK Pardubice 50:55 14:18
85 31 / MB horolezec [274] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 50:56 14:19
86 28 / MA [310] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 50:59 14:22
87 4 / MD [65] Zelený Luděk 1961 CZE Domazdar 51:00 14:23
88 32 / MB [18] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 51:00 14:24
89 15 / MC horolezec [22] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 51:03 14:26
90 33 / MB horolezec [324] Martin Elstner 1978 CZE 51:05 14:28
91 1 / ZB [53] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 51:16 14:39
92 29 / MA [45] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikow 51:20 14:43
93 16 / MC [355] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 51:23 14:46
94 5 / MD [210] Jiří Klimeš 1961 CZE AC Náchod 51:24 14:47
95 2 / ZB [233] Iveta Vlčková 1983 CZE Inov-8 team 51:28 14:52
96 30 / MA horolezec [226] Martin Šedý 1992 CZE HO Tanvald 51:32 14:56
97 34 / MB horolezec [346] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 51:33 14:56
98 35 / MB [82] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 51:38 15:02
99 36 / MB horolezec [272] Daniel Felzmann 1985 CZE 51:42 15:05
100 6 / MD [230] Luděk Novotný 1962 CZE 3D fitness race team 51:43 15:06
101 31 / MA horolezec [92] Tomáš Pilát 1989 CZE Želvonozí 51:44 15:08
102 3 / ME [221] František Pechek 1953 CZE Trutnov 51:48 15:11
103 17 / MC [17] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 51:58 15:22
104 7 / MD [213] Stanislav Šrůtek 1958 CZE 52:06 15:30
105 37 / MB [304] Lukáš Pavlačka 1981 CZE t42 52:07 15:31
106 2 / ZC horolezec [101] Brumlichová Romana 1976 CZE Medvědí doupě 52:12 15:35
107 3 / ZA [81] Pavla Myslivcová 1993 CZE OK Slavia Hradec Králové 52:27 15:50
108 18 / MC [206] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 52:30 15:54
109 8 / MD [350] Petr Vlasák 1963 CZE Praha 5 52:47 16:10
110 19 / MC horolezec [244] David Moravec 1976 CZE USK HO Plzeň 52:49 16:13
111 32 / MA [279] Karel Fajfrlík 1988 CZE Rock Point 53:00 16:23
112 4 / ZA horolezec [312] Dominika Dupalová 1988 CZE LOKAL BLOK 53:01 16:25
113 38 / MB horolezec [340] Luboš Petrášek 1980 CZE Team Bike Perštejn 53:03 16:26
114 20 / MC [117] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 53:04 16:28
115 33 / MA [49] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená Hora 53:07 16:30
116 1 / juniorky [16] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 53:17 16:41
117 21 / MC [25] Krumphanzl Erik 1975 CZE Odolov 53:30 16:53
118 22 / MC [237] Jaroslaw Domanski 1972 POL biegamdlazdrawia.pl 53:36 16:59
(119) 22 / MC [235] Marek Kozlowski 1971 POL 53:36 16:59
120 34 / MA [52] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 53:37 17:00
121 24 / MC horolezec [108] Martin Sonda 1976 CZE SVVAT 53:37 17:00
122 39 / MB [99] Filip Rek 1978 CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 53:40 17:03
(123) 39 / MB [271] Martin Šimůnek 1985 CZE Midlifiči 53:40 17:03
124 41 / MB horolezec [110] Jan Soucha 1978 CZE HoSoHoPo 53:52 17:16
125 35 / MA horolezec [88] Rohovský Patrik 1988 CZE 53:55 17:18
126 42 / MB [313] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 54:05 17:29
127 36 / MA horolezec [56] Kakol Krysztof 1990 CZE 54:13 17:37
128 43 / MB horolezec [105] Georges Siládi 1982 CZE Komáří Služba 54:27 17:50
129 44 / MB [77] Radek Mikerásek 1986 CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 54:31 17:54
130 5 / ZA [19] Libuše Doležalová 1988 CZE Nové Město nad Metují 54:37 18:00
131 37 / MA [293] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 54:38 18:01
132 45 / MB horolezec [216] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 54:39 18:03
133 6 / junior [94] Jan Podroužek 2001 CZE Trutnov 54:41 18:04
134 6 / ZA [135] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 54:44 18:07
135 7 / junior [362] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 54:44 18:07
136 25 / MC horolezec [109] Tomáš Souček 1971 CZE SKBU Trutnov 54:46 18:09
137 26 / MC horolezec [11] Mareček Aleš 1975 CZE 54:55 18:18
138 46 / MB [296] Dalibor Muráň 1985 CZE 54:55 18:19
139 27 / MC horolezec [205] Rostislav Štěpánek 1969 CZE Horastep 54:59 18:22
140 8 / junior horolezec [96] Šimon Poliak 2000 CZE Trutnov 55:07 18:30
141 28 / MC [102] Andrej Rybář 1972 CZE L.A.Ryby 55:08 18:31
142 47 / MB horolezec [97] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 55:12 18:35
143 48 / MB [260] Jindřich Matouš 1978 CZE Praha 7 55:13 18:37
144 7 / ZA [292] Martina Trojáková 1990 CZE Extreme Obstacle Runners 55:20 18:43
145 38 / MA horolezec [95] Tomáš Valerius Kovár 1988 CZE HO Vsetín 55:24 18:48
146 49 / MB horolezec [40] Fišer Ivan 1983 CZE Beerkings 55:30 18:53
147 39 / MA [314] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 55:40 19:03
148 29 / MC horolezec [89] Klement Pavel 1972 CZE Atletic Třebíč 56:01 19:25
149 40 / MA [295] Jakub Vlk 1996 CZE Vernéřovice 56:02 19:26
150 4 / ME [247] Milan Kobliha 1957 CZE LRS Vyškov 56:04 19:27
151 50 / MB horolezec [275] Ivo Skalický 1985 CZE Pardubice 56:05 19:28
152 8 / ZA [12] Koláříková Alžběta 1990 CZE Pijatlon 56:08 19:32
153 9 / MD [252] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 56:12 19:35
154 51 / MB [278] Petr Popelář 1984 CZE 56:15 19:39
155 3 / ZC [28] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 56:16 19:40
156 9 / ZA [343] Adéla Jemelíková 1988 CZE Hranice 56:18 19:41
157 10 / MD horolezec [71] Macek Martin 1964 CZE SK Finisher 56:23 19:46
158 52 / MB horolezec [311] Michal Vyhnal 1984 CZE 56:29 19:52
159 41 / MA [141] Matěj Zahálka 1998 CZE Červený Kostelec 56:50 20:13
160 42 / MA horolezec [288] Matouš Urbánek 1988 CZE HO Česká Třebová 56:53 20:16
161 43 / MA [289] Marťas von ČT 1988 CZE Horo ČT 56:54 20:17
162 44 / MA [80] Petr Moravec 1990 CZE Svoboda nad Úpou 56:57 20:20
163 53 / MB [299] Viktor Šebek 1983 CZE KČT Žižkov 57:02 20:25
164 30 / MC [245] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 57:08 20:31
165 45 / MA [147] Jan Hlaváč 1994 CZE 57:13 20:36
166 3 / ZB horolezec [348] Louise Matsson 1985 SWE Solna Klaetterklub Sverige 57:13 20:36
167 11 / MD [270] Tonda Tonda 1962 CZE 57:14 20:38
168 10 / ZA horolezec [236] Zuzana Vančáková 1996 CZE 2. oddíl VS Vydry 57:19 20:43
169 9 / junior horolezec [359] Vojta Rubeš 2001 CZE 57:26 20:49
170 54 / MB [365] Filip Capanda 1980 CZE 57:26 20:50
171 31 / MC [268] Zdeněk Kolář 1971 CZE 57:29 20:52
172 32 / MC horolezec [360] Petr Rubeš 1972 CZE 57:30 20:54
173 33 / MC horolezec [46] Rémiš Jaromír 1972 CZE 57:31 20:54
174 4 / ZC [264] Šarka Šimonová 1972 CZE Červený Kostelec 57:47 21:10
175 11 / ZA [30] Barbora Grísová 1994 SVK Beh večernou Žilinou 57:53 21:16
(176) 46 / MA horolezec [133] Rostislav Vilém 1996 CZE 155. HO Vsetín 57:53 21:16
177 47 / MA [32] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 57:54 21:17
178 55 / MB [38] Michal Hrubeš 1982 CZE Pardubice 57:54 21:17
(179) 48 / MA horolezec [212] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 57:54 21:17
180 56 / MB horolezec [354] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 57:56 21:19
181 12 / ZA [142] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 58:14 21:37
182 57 / MB horolezec [78] Kutmon Miroslav 1983 CZE 58:21 21:44
183 12 / MD horolezec [315] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 58:27 21:50
184 49 / MA [332] Josef Straka 1990 CZE Havlíčkův Brod 58:31 21:54
185 10 / junior horolezec [335] Jakub Kotlas 2001 CZE 58:31 21:54
186 4 / ZB horolezec [306] Erika Kohoutová 1983 CZE Pozitivní nejistota 58:35 21:58
187 13 / ZA [24] Lucie Dvořáková 1993 CZE Police nad Metují 58:37 22:00
188 58 / MB horolezec [128] Niburski Tomek 1984 CZE Granit/Skyline 71 58:41 22:04
189 14 / ZA horolezec [54] Jana Kramářová 1996 CZE HO Lokomotiva Brno 58:41 22:04
190 59 / MB horolezec [123] Matěj Švehlík 1987 CZE HO Lokomotiva Brno 58:44 22:07
191 5 / ZB [261] Pavla Hovorková 1987 CZE 58:48 22:11
192 5 / ZC [256] Markéta Hanzlová 1973 CZE Kramolna 191 58:53 22:17
193 15 / ZA [68] Michaela Maixnerová 1993 CZE Sokol Mezilesí 59:01 22:24
194 11 / junior horolezec [207] Tomáš Horák 2001 CZE Trutnov 59:38 23:01
195 50 / MA horolezec [50] Lukáš Kašpar 1991 CZE 155. HO Vsetín 59:38 23:01
196 16 / ZA horolezec [326] Tereza Pinkasová 1997 CZE HK Choceň 59:39 23:02
197 60 / MB [253] Emil Řezanina 1987 CZE Znojmo 59:44 23:07
198 61 / MB horolezec [339] Petr Vladyka 1982 CZE 59:53 23:16
199 6 / ZC horolezec [114] Lenka Svozilová 1970 CZE HO TJ Slavoj Teplice 59:55 23:19
200 13 / MD horolezec [322] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 01:00:08 23:31
201 34 / MC [136] Blažek Vláďa 1971 CZE Demanax 01:00:09 23:33
202 62 / MB [356] Luděk Pavlas 1984 CZE OAJL 01:00:17 23:40
203 6 / ZB [44] Brožová Jana 1983 CZE Freemate Club 01:00:19 23:42
204 51 / MA horolezec [300] Jan Máslo 1992 CZE 01:00:23 23:46
205 63 / MB horolezec [127] Škoda Tomáš 1987 CZE HO Škrovád 01:00:27 23:50
206 7 / ZB horolezec [62] Čermáková Lenka 1986 CZE 01:00:27 23:51
207 52 / MA horolezec [67] Petera Lukáš 1990 CZE 01:00:28 23:51
208 1 / ZD [246] Eva Dvořáková 1955 CZE 01:00:29 23:52
209 53 / MA [334] Jan Hanuš 1988 CZE 01:00:46 24:09
210 17 / ZA horolezec [305] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 01:00:59 24:22
211 18 / ZA [90] Lenka Pechanová 1988 CZE HO Beroun 01:01:04 24:27
212 19 / ZA horolezec [307] Petra Štukovská 1988 CZE ERA a.s. 01:01:25 24:48
213 7 / ZC horolezec [265] Martina Krčová 1972 CZE Horal Šumperk 01:01:38 25:01
214 20 / ZA horolezec [130] Denisa Tučníková 1994 CZE 155. HO Vsetín 01:01:46 25:09
215 54 / MA horolezec [327] David Fendrych 1992 CZE HK Choceň 01:01:55 25:18
216 21 / ZA horolezec [320] Barbora Marková 1988 CZE INS-Náchod 01:02:02 25:25
217 8 / ZB [336] Pavlína Uhlířová 1980 CZE Jablonec nad Nisou 01:02:05 25:28
218 35 / MC [358] karel kuna 1969 CZE Ústí nad Orlicí 01:02:10 25:33
219 9 / ZB horolezec [35] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:02:14 25:37
220 64 / MB [58] Baxa Kuba 1987 CZE Nikita 01:02:24 25:48
221 65 / MB horolezec [351] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:02:24 25:48
222 2 / ZD [344] Magdaléna Loumová 1960 CZE 01:02:39 26:03
223 8 / ZC [91] Geri Petrova 1976 CZE Bulharsko 01:02:42 26:06
224 36 / MC [267] Vladimír Květoň 1968 CZE KVS Šumperk 01:02:48 26:11
225 66 / MB horolezec [72] Novák Martin 1980 CZE Nikita 01:02:49 26:13
226 55 / MA [290] Martin Večeřa 1991 CZE 01:02:54 26:18
227 67 / MB [298] Miroslav Stodůlka 1978 CZE Červený Kostelec 01:03:02 26:25
228 12 / junior horolezec [125] Alexandr Taurek 2002 CZE 155. HO Vsetín 01:03:02 26:26
229 22 / ZA [328] Eva Muchová 1989 CZE Teplice nad Metují 01:03:09 26:32
230 68 / MB [146] Jan Dycka 1980 CZE Podkážek 01:03:13 26:36
231 10 / ZB [143] Golová Zuzana 1987 CZE 01:03:14 26:37
232 69 / MB [48] Tydlitád Jiří 1982 CZE 01:03:15 26:38
233 11 / ZB [73] Maruska Marusikova 1982 SVK Stoces 106 01:03:17 26:41
234 13 / junior horolezec [86] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:03:39 27:03
235 9 / ZC horolezec [318] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 01:03:40 27:03
236 23 / ZA horolezec [31] Jitka Güntherová 1988 CZE HO Loko Beroun 01:03:41 27:04
237 24 / ZA [291] Vendula Zedníková 1991 CZE Za sebe 01:03:49 27:12
238 12 / ZB [23] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 01:03:50 27:14
239 13 / ZB horolezec [64] Klemšová Lucie 1981 CZE 01:03:57 27:20
240 56 / MA horolezec [10] Samuel Adámek 1992 CZE 155. HO Vsetín 01:04:04 27:27
241 14 / ZB [297] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 01:04:05 27:29
242 3 / ZD [241] Dagmar Hauschková 1965 CZE kancelář starostky Police nad Metují 01:04:23 27:46
243 57 / MA [211] Petr Jireček 1988 CZE Janov 01:04:46 28:09
244 58 / MA horolezec [217] Adam Sogel 1988 CZE Adventure Menu 01:04:48 28:11
245 10 / ZC [222] Lucie Sequensová 1972 CZE Trutnov 01:04:52 28:15
246 11 / ZC [26] Krumphanzlová Eva 1971 CZE Odolov 01:05:18 28:42
247 70 / MB [224] Ondřej Pohanka 1979 CZE Praha 10 01:05:56 29:20
248 12 / ZC [15] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:05:57 29:20
249 2 / juniorky horolezec [39] Monika Hrušková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:05:58 29:21
250 25 / ZA [203] Tereza Horáková 1995 CZE Svoboda na Upou 01:05:58 29:21
251 15 / ZB [112] Lenka Střalková 1984 CZE Frenštát p. R. 01:06:09 29:32
252 59 / MA horolezec [337] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:06:21 29:44
253 16 / ZB horolezec [132] Jana Vavřínková 1984 CZE HO TJ Sokol Stěžery 01:06:29 29:53
254 5 / ME [215] jAN Sponar 1950 CZE Tesla Brno 01:06:35 29:58
255 17 / ZB [33] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 01:06:44 30:07
256 60 / MA [321] Jiří Nádhera 1993 CZE HK 01:07:13 30:36
257 4 / ZD [338] Jana Schöppelová 1967 CZE Kladno 4, Rozdělov 01:07:19 30:42
258 13 / ZC [239] Katarzyna Lach Papciak 1972 POL biegamdlazdrawia.pl 01:07:20 30:44
259 18 / ZB horolezec [254] Ludmila Šrejberová 1980 CZE Lochovice 01:07:23 30:47
260 61 / MA horolezec [140] Daniel Vraj 1996 CZE 155. HO Vsetín 01:07:30 30:53
261 14 / MD [220] Pavel Čížek 1964 CZE 01:07:32 30:55
262 26 / ZA [302] Eliška Nývltová 1994 CZE Červený Kostelec 01:08:04 31:28
263 27 / ZA horolezec [116] Kateřina Šenkeříková 1997 CZE 155. HO Vsetín 01:08:07 31:30
264 37 / MC [342] Jiří Kolovrátník 1977 CZE Jirous 01:08:31 31:55
265 19 / ZB [364] Hana Drakalová 1985 CZE 01:08:41 32:04
266 62 / MA [363] Martin Edr 1990 CZE 01:08:41 32:04
267 15 / MD [219] Mirosław Mikołajczyk 1967 POL MUKN Pod Stróżą. 01:08:45 32:08
268 16 / MD horolezec [223] Jan Korba 1964 CZE 01:09:07 32:30
269 14 / ZC [287] Radka Stehlíková 1974 CZE Běžci Chomutov 01:09:09 32:32
270 5 / ZD [319] Lenka Stodůlková 1967 CZE SKAJP 01:09:20 32:43
271 71 / MB [225] Michal Pohanka 1981 CZE Wikow 01:09:34 32:58
272 28 / ZA [263] Markéta Bambuchová 1992 CZE 01:09:36 32:59
273 72 / MB [345] Filip Plný 1987 CZE GIANT Pitrs bikes 01:10:06 33:29
274 73 / MB horolezec [361] Radim Šála 1985 CZE 01:10:17 33:40
275 38 / MC [266] Jiří Hamáček 1973 CZE Broumov 01:10:22 33:45
276 63 / MA [273] Tomáš Kafuněk 1998 CZE Rychnov 01:10:44 34:07
277 29 / ZA [131] Karolína Ulčová 1997 CZE NE 01:10:46 34:09
278 14 / junior [111] Daniel Stehlík 1999 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:10:46 34:09
279 30 / ZA horolezec [59] Nina Procházka 1991 GER heidenau 01:11:09 34:32
280 6 / ZD [209] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:11:19 34:43
281 7 / ZD [330] Hana Havalcová 1962 CZE ametek hoby team 01:11:27 34:50
282 6 / ME [333] Štefan Havalec 1957 CZE Náchod 01:11:27 34:51
283 3 / juniorky horolezec [84] Zuzana Nováková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:11:49 35:12
284 8 / ZD [208] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:12:02 35:25
285 4 / juniorky horolezec [14] Prášilová Babeta 1999 CZE 01:14:03 37:27
286 31 / ZA horolezec [63] Michaela Lišková 1997 CZE 155. HO Vsetín 01:15:24 38:47
287 64 / MA horolezec [70] Papež Martin 1988 CZE HO Pioneer 01:15:44 39:08
288 5 / juniorky horolezec [60] Anna Kumbárová 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:16:34 39:57
289 65 / MA horolezec [276] Lucie Pidrmanova 1991 CZE Proseč u Skutče 01:19:07 42:31
290 6 / juniorky horolezec [129] Eliška Trčálková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:23:18 46:41
291 7 / juniorky horolezec [115] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:24:33 47:56
292 8 / juniorky horolezec [100] Kristýna Rochowanská 2004 CZE 155. HO Vsetín 01:27:39 51:03
293 9 / juniorky horolezec [61] Iva Kurtinová 2003 CZE 155. HO Vsetín 01:27:45 51:08
294 15 / ZC horolezec [323] Hana Nádherová 1968 CZE hradec králové 01:44:11 01:07:35
DNF / MB [329] Michal Němec 1980 CZE DSA Modrý důl

výsledková listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [600] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:02 00:00
2 1 / ml.zaci [507] Jan John 2005 CZE BKL Machov 05:05 00:02
3 2 / st.zaci [596] Adam Werner 2003 CZE spartak Police nad Metují 05:08 00:05
4 2 / ml.zaci [595] František Kuhn 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:09 00:06
5 3 / ml.zaci [523] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:15 00:12
6 1 / st.zakyne [520] Natálie PLNÁ 2004 CZE BKL Machov 05:16 00:13
7 4 / ml.zaci [549] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 05:18 00:15
8 5 / ml.zaci [518] Verner Ondřej 2006 CZE Skuhrov 05:24 00:21
9 6 / ml.zaci [544] Pavel Preclík 2006 CZE Lično 05:29 00:26
10 3 / st.zaci [593] Jakub Pešina 2004 CZE Spartak Police nad Metují 05:33 00:30
11 2 / st.zakyne [583] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 05:34 00:31
12 1 / minizakyne [548] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 05:36 00:34
13 1 / minizaci [516] Buryšek Matyáš 2008 CZE Olfincar Ski Team 05:37 00:34
14 1 / ml.zakyne [531] Jelenová Tereza 2005 CZE Skuhrov 05:38 00:35
15 2 / minizaci [541] Filip Honegr 2007 CZE Jiskra Hořice 05:38 00:35
16 2 / ml.zakyne [512] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:38 00:36
17 3 / ml.zakyne [538] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 05:40 00:37
18 4 / ml.zakyne [509] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 05:42 00:39
19 3 / minizaci [524] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:44 00:41
(20) 7 / ml.zaci [588] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:44 00:41
21 4 / minizaci [514] Beneš Marek 2008 CZE Skuhrov 05:44 00:42
22 5 / minizaci [505] Křepela Jan 2007 CZE Skuhrov 05:49 00:47
23 5 / ml.zakyne [540] Leontýna Bezušková 2005 CZE Spartak Police nad Metují 05:50 00:47
24 6 / minizaci [519] Kaufman Patrik 2007 CZE 05:54 00:51
25 8 / ml.zaci [525] Krumphanzl Šimon 2005 CZE Odolov 05:55 00:52
26 9 / ml.zaci [577] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 05:57 00:54
27 7 / minizaci [599] Kryštof Čech 2007 CZE Spartak Police 06:01 00:58
28 2 / minizakyne [533] Holíková Veronika 2008 CZE Skuhrov 06:01 00:58
29 3 / minizakyne [535] Pekárková Zuzana 2007 CZE Skuhrov 06:06 01:03
30 6 / ml.zakyne [515] Pavelková Markéta 2005 CZE SKVS Karbo Benátky 06:07 01:04
31 4 / minizakyne [501] Michlová Adéla 2007 CZE Skuhrov 06:08 01:05
32 4 / st.zaci [594] Filip Maňas 2003 CZE Sobělice 06:08 01:05
33 8 / minizaci [550] Bohumil Scholz 2009 CZE 06:11 01:08
34 5 / minizakyne [502] Křenková Anežka 2008 CZE Alpici Milovice 06:14 01:12
35 6 / minizakyne [527] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 06:16 01:13
36 7 / minizakyne [545] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:17 01:15
37 3 / st.zakyne [513] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20 01:17
38 8 / minizakyne [517] Marečková Olivie 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 06:21 01:18
39 9 / minizaci [587] Kryštof Ježek 2009 CZE 06:21 01:19
40 9 / minizakyne [575] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 06:23 01:20
41 10 / minizaci [510] Kaufman Lukáš 2009 CZE 06:25 01:22
42 10 / minizakyne [503] Kulichová Barbora 2008 CZE Skuhrov 06:27 01:24
43 11 / minizaci [586] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach 06:28 01:25
44 12 / minizaci [522] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 06:28 01:26
45 13 / minizaci [504] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:30 01:27
46 11 / minizakyne [528] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 06:31 01:28
47 14 / minizaci [539] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 06:31 01:28
48 12 / minizakyne [546] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:35 01:32
49 13 / minizakyne [506] Krumphanzlová Johana 2007 CZE Odolov 06:42 01:40
50 14 / minizakyne [530] Michlová Tereza 2007 CZE Skuhrov 06:46 01:43
51 15 / minizaci [529] Rémiš Štěpán 2008 CZE OK Slavia Hradec Králové 06:46 01:43
52 16 / minizaci [526] Rémiš Šimon 2008 CZE OK Slavia Hradec Králové 06:49 01:47
53 7 / ml.zakyne [521] Pilná Radka 2006 CZE Skuhrov 06:56 01:53
54 17 / minizaci [597] Matěj Mareček 2008 CZE 06:56 01:53
55 18 / minizaci [598] Jakub Mareček 2010 CZE 06:57 01:55
56 19 / minizaci [574] Matěj Tomášů 2009 CZE 07:05 02:02
57 15 / minizakyne [589] Martina Stínková 2007 CZE 07:06 02:04
58 16 / minizakyne [584] Adéla Dobruská 2008 CZE 07:10 02:07
59 20 / minizaci [511] Jelen Lukáš 2007 CZE Skuhrov 07:11 02:08
60 10 / ml.zaci [581] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 07:13 02:10
61 21 / minizaci [580] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 07:20 02:17
62 8 / ml.zakyne [547] Sára Šnajberková 2005 CZE BKL Machov 07:21 02:18
63 22 / minizaci [591] Jan Stínka 2010 CZE 07:24 02:21
64 23 / minizaci [536] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 07:25 02:22
65 17 / minizakyne [592] Michaela Kopřivová 2008 CZE 07:25 02:22
66 18 / minizakyne [537] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:26 02:24
67 19 / minizakyne [532] Wenzlová Valérie 2008 CZE Alpici Milovice 07:34 02:32
68 24 / minizaci [582] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený Kostelec 07:53 02:50
69 20 / minizakyne [585] Helena Hroudová 2008 CZE 07:58 02:55
70 25 / minizaci [590] Jan Dobruský 2011 CZE 08:18 03:15
71 26 / minizaci [534] Forst Vilém 2012 CZE bez rocniku 09:07 04:04
72 21 / minizakyne [578] Linda Petráčková 2012 CZE 09:14 04:11
73 22 / minizakyne [542] Eliška Krejsová 2010 CZE KUS Sopotnice 09:17 04:14
74 27 / minizaci [543] Šimon Krejsa 2010 CZE KUS Sopotnice 09:17 04:15
75 23 / minizakyne [576] Stela Tomášů 2012 CZE 09:45 04:42
76 1 / [k]24 [331] Růžena Heřmánková 1993 CZE Ještěrky 09:49 04:46