Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 295, muzi : 213, zeny: 82, junior: 14, MA: 65, MB: 74, MC: 38, MD: 16, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 31, ZB: 19, ZC: 15, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 76, muzi : 41, zeny: 35, minizaci: 27, ml.zaci: 10, st.zaci: 4, minizakyne: 23, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 3, [k]24: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA horolezec [280] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 39:09 00:00
2 2 / MA horolezec [145] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 41:59 02:50
3 3 / MA horolezec [20] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 43:30 04:20
4 1 / MC horolezec [98] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 44:02 04:52
5 1 / MB horolezec [317] Roman Chlup 1985 CZE HMK TJ10 44:07 04:57
6 2 / MB horolezec [283] Daniel Gromus 1978 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 44:11 05:01
7 3 / MB horolezec [357] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 44:57 05:47
8 4 / MB horolezec [124] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 45:15 06:05
9 4 / MA horolezec [258] Jan Kalkus 1990 CZE Lawi Team 45:15 06:05
10 2 / MC horolezec [316] Vítek Pospíšil 1968 CZE Sk Praga 45:49 06:39
11 5 / MA horolezec [285] Jakub Novotný 1988 CZE 46:05 06:55
12 6 / MA horolezec [277] Michal Bubeník 1991 CZE Pardubice 46:18 07:08
13 3 / MC horolezec [251] Lukáš Havel 1974 CZE Olfin Car Ski Team 46:28 07:18
14 5 / MB horolezec [139] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 46:56 07:46
15 6 / MB horolezec [349] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 47:24 08:14
16 7 / MB horolezec [13] Hrdina Antonín 1986 CZE TJ ČZU Praha 47:46 08:36
17 7 / MA horolezec [43] Novotný Jan 1990 CZE Pijatlon 47:48 08:38
18 8 / MA horolezec [214] Jakub Tesař 1992 CZE Horo ČT 48:17 09:07
19 4 / MC horolezec [113] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 48:38 09:28
20 9 / MA horolezec [309] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 48:46 09:37
21 8 / MB horolezec [66] Indruch Lukáš 1986 CZE 49:15 10:05
22 1 / junior horolezec [87] Kryštof Panovec 2000 CZE 155. HO Vsetín 49:17 10:07
23 10 / MA horolezec [243] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 49:18 10:08
24 2 / junior horolezec [238] Vojtěch Joska 1999 CZE Teplice nad Metují 49:27 10:17
25 11 / MA horolezec [262] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 49:29 10:19
26 12 / MA horolezec [34] Rudolf Horák 1998 CZE SKBU Trutnov 49:38 10:28
27 9 / MB horolezec [137] Kříž Vojta 1983 CZE Start Náchod 49:52 10:43
28 13 / MA horolezec [325] Martin Homolka 1990 CZE HK Choceň 50:28 11:18
29 10 / MB horolezec [269] Adam Vankat 1982 CZE Altitudo 50:33 11:24
30 3 / junior horolezec [69] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 50:42 11:32
31 11 / MB horolezec [259] Radek Brož 1984 CZE Trutnov 50:51 11:41
32 12 / MB horolezec [150] Ondřej Černý 1979 CZE HK Pardubice 50:55 11:45
33 13 / MB horolezec [274] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 50:56 11:46
34 5 / MC horolezec [22] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 51:03 11:53
35 14 / MB horolezec [324] Martin Elstner 1978 CZE 51:05 11:55
36 14 / MA horolezec [226] Martin Šedý 1992 CZE HO Tanvald 51:32 12:22
37 15 / MB horolezec [346] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 51:33 12:23
38 16 / MB horolezec [272] Daniel Felzmann 1985 CZE 51:42 12:32
39 15 / MA horolezec [92] Tomáš Pilát 1989 CZE Želvonozí 51:44 12:35
40 1 / ZC horolezec [101] Brumlichová Romana 1976 CZE Medvědí doupě 52:12 13:02
41 6 / MC horolezec [244] David Moravec 1976 CZE USK HO Plzeň 52:49 13:40
42 1 / ZA horolezec [312] Dominika Dupalová 1988 CZE LOKAL BLOK 53:01 13:51
43 17 / MB horolezec [340] Luboš Petrášek 1980 CZE Team Bike Perštejn 53:03 13:53
44 7 / MC horolezec [108] Martin Sonda 1976 CZE SVVAT 53:37 14:27
45 18 / MB horolezec [110] Jan Soucha 1978 CZE HoSoHoPo 53:52 14:43
46 16 / MA horolezec [88] Rohovský Patrik 1988 CZE 53:55 14:45
47 17 / MA horolezec [56] Kakol Krysztof 1990 CZE 54:13 15:03
48 19 / MB horolezec [105] Georges Siládi 1982 CZE Komáří Služba 54:27 15:17
49 20 / MB horolezec [216] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 54:39 15:29
50 8 / MC horolezec [109] Tomáš Souček 1971 CZE SKBU Trutnov 54:46 15:36
51 9 / MC horolezec [11] Mareček Aleš 1975 CZE 54:55 15:45
52 10 / MC horolezec [205] Rostislav Štěpánek 1969 CZE Horastep 54:59 15:49
53 4 / junior horolezec [96] Šimon Poliak 2000 CZE Trutnov 55:07 15:57
54 21 / MB horolezec [97] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 55:12 16:02
55 18 / MA horolezec [95] Tomáš Valerius Kovár 1988 CZE HO Vsetín 55:24 16:14
56 22 / MB horolezec [40] Fišer Ivan 1983 CZE Beerkings 55:30 16:20
57 11 / MC horolezec [89] Klement Pavel 1972 CZE Atletic Třebíč 56:01 16:51
58 23 / MB horolezec [275] Ivo Skalický 1985 CZE Pardubice 56:05 16:55
59 1 / MD horolezec [71] Macek Martin 1964 CZE SK Finisher 56:23 17:13
60 24 / MB horolezec [311] Michal Vyhnal 1984 CZE 56:29 17:19
61 19 / MA horolezec [288] Matouš Urbánek 1988 CZE HO Česká Třebová 56:53 17:43
62 1 / ZB horolezec [348] Louise Matsson 1985 SWE Solna Klaetterklub Sverige 57:13 18:03
63 2 / ZA horolezec [236] Zuzana Vančáková 1996 CZE 2. oddíl VS Vydry 57:19 18:09
64 5 / junior horolezec [359] Vojta Rubeš 2001 CZE 57:26 18:16
65 12 / MC horolezec [360] Petr Rubeš 1972 CZE 57:30 18:21
66 13 / MC horolezec [46] Rémiš Jaromír 1972 CZE 57:31 18:21
67 20 / MA horolezec [133] Rostislav Vilém 1996 CZE 155. HO Vsetín 57:53 18:43
68 21 / MA horolezec [212] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 57:54 18:44
69 25 / MB horolezec [354] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 57:56 18:46
70 26 / MB horolezec [78] Kutmon Miroslav 1983 CZE 58:21 19:11
71 2 / MD horolezec [315] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 58:27 19:17
72 6 / junior horolezec [335] Jakub Kotlas 2001 CZE 58:31 19:21
73 2 / ZB horolezec [306] Erika Kohoutová 1983 CZE Pozitivní nejistota 58:35 19:25
74 27 / MB horolezec [128] Niburski Tomek 1984 CZE Granit/Skyline 71 58:41 19:31
75 3 / ZA horolezec [54] Jana Kramářová 1996 CZE HO Lokomotiva Brno 58:41 19:31
76 28 / MB horolezec [123] Matěj Švehlík 1987 CZE HO Lokomotiva Brno 58:44 19:34
77 7 / junior horolezec [207] Tomáš Horák 2001 CZE Trutnov 59:38 20:28
78 22 / MA horolezec [50] Lukáš Kašpar 1991 CZE 155. HO Vsetín 59:38 20:28
79 4 / ZA horolezec [326] Tereza Pinkasová 1997 CZE HK Choceň 59:39 20:29
80 29 / MB horolezec [339] Petr Vladyka 1982 CZE 59:53 20:43
81 2 / ZC horolezec [114] Lenka Svozilová 1970 CZE HO TJ Slavoj Teplice 59:55 20:46
82 3 / MD horolezec [322] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 01:00:08 20:58
83 23 / MA horolezec [300] Jan Máslo 1992 CZE 01:00:23 21:13
84 30 / MB horolezec [127] Škoda Tomáš 1987 CZE HO Škrovád 01:00:27 21:17
85 3 / ZB horolezec [62] Čermáková Lenka 1986 CZE 01:00:27 21:18
86 24 / MA horolezec [67] Petera Lukáš 1990 CZE 01:00:28 21:18
87 5 / ZA horolezec [305] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 01:00:59 21:49
88 6 / ZA horolezec [307] Petra Štukovská 1988 CZE ERA a.s. 01:01:25 22:15
89 3 / ZC horolezec [265] Martina Krčová 1972 CZE Horal Šumperk 01:01:38 22:28
90 7 / ZA horolezec [130] Denisa Tučníková 1994 CZE 155. HO Vsetín 01:01:46 22:36
91 25 / MA horolezec [327] David Fendrych 1992 CZE HK Choceň 01:01:55 22:45
92 8 / ZA horolezec [320] Barbora Marková 1988 CZE INS-Náchod 01:02:02 22:52
93 4 / ZB horolezec [35] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:02:14 23:04
94 31 / MB horolezec [351] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:02:24 23:14
95 32 / MB horolezec [72] Novák Martin 1980 CZE Nikita 01:02:49 23:39
96 8 / junior horolezec [125] Alexandr Taurek 2002 CZE 155. HO Vsetín 01:03:02 23:52
97 9 / junior horolezec [86] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:03:39 24:29
98 4 / ZC horolezec [318] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 01:03:40 24:30
99 9 / ZA horolezec [31] Jitka Güntherová 1988 CZE HO Loko Beroun 01:03:41 24:31
100 5 / ZB horolezec [64] Klemšová Lucie 1981 CZE 01:03:57 24:47
101 26 / MA horolezec [10] Samuel Adámek 1992 CZE 155. HO Vsetín 01:04:04 24:54
102 27 / MA horolezec [217] Adam Sogel 1988 CZE Adventure Menu 01:04:48 25:38
103 1 / juniorky horolezec [39] Monika Hrušková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:05:58 26:48
104 28 / MA horolezec [337] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:06:21 27:11
105 6 / ZB horolezec [132] Jana Vavřínková 1984 CZE HO TJ Sokol Stěžery 01:06:29 27:19
106 7 / ZB horolezec [254] Ludmila Šrejberová 1980 CZE Lochovice 01:07:23 28:13
107 29 / MA horolezec [140] Daniel Vraj 1996 CZE 155. HO Vsetín 01:07:30 28:20
108 10 / ZA horolezec [116] Kateřina Šenkeříková 1997 CZE 155. HO Vsetín 01:08:07 28:57
109 4 / MD horolezec [223] Jan Korba 1964 CZE 01:09:07 29:57
110 33 / MB horolezec [361] Radim Šála 1985 CZE 01:10:17 31:07
111 11 / ZA horolezec [59] Nina Procházka 1991 GER heidenau 01:11:09 31:59
112 2 / juniorky horolezec [84] Zuzana Nováková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:11:49 32:39
113 3 / juniorky horolezec [14] Prášilová Babeta 1999 CZE 01:14:03 34:54
114 12 / ZA horolezec [63] Michaela Lišková 1997 CZE 155. HO Vsetín 01:15:24 36:14
115 30 / MA horolezec [70] Papež Martin 1988 CZE HO Pioneer 01:15:44 36:34
116 4 / juniorky horolezec [60] Anna Kumbárová 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:16:34 37:24
117 31 / MA horolezec [276] Lucie Pidrmanova 1991 CZE Proseč u Skutče 01:19:07 39:57
118 5 / juniorky horolezec [129] Eliška Trčálková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:23:18 44:08
119 6 / juniorky horolezec [115] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:24:33 45:23
120 7 / juniorky horolezec [100] Kristýna Rochowanská 2004 CZE 155. HO Vsetín 01:27:39 48:30
121 8 / juniorky horolezec [61] Iva Kurtinová 2003 CZE 155. HO Vsetín 01:27:45 48:35
122 5 / ZC horolezec [323] Hana Nádherová 1968 CZE hradec králové 01:44:11 01:05:02