Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 356, muži : 264, ženy: 92, junior: 17, MA: 112, MB: 82, MC: 37, MD: 13, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 44, ZB: 27, ZC: 10, ZD: 7 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 64, muži : 31, ženy: 33, minizaci: 18, ml.zaci: 7, st.zaci: 6, minizakyne: 21, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [145] Jan Petržela 1992 CZE Sanasport team 36:35 00:00
2 2 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 37:39 01:04
3 3 / MA [306] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 38:13 01:38
4 4 / MAhorolezec [262] Jan Havelka 1990 CZE VSAK Punk 39:59 03:24
5 1 / junior [199] Ondřej Volák 2000 CZE Spartak Police nad Metují 40:10 03:35
6 1 / MC [216] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 40:15 03:39
7 5 / MAhorolezec [178] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 40:16 03:40
8 1 / MB [142] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 40:43 04:07
9 6 / MA [2] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 41:04 04:29
10 7 / MA [271] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 41:16 04:41
11 2 / MBhorolezec [251] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 41:17 04:41
12 8 / MA [336] martin švarc 1993 CZE 41:22 04:47
13 9 / MA [39] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 41:40 05:05
14 3 / MBhorolezec [16] jan beran 1983 CZE SKI Police nad Metují 41:49 05:13
15 10 / MA [308] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 41:57 05:22
16 4 / MBhorolezec [294] tomáš rybář 1981 CZE LOKAL BLOK 41:57 05:22
17 11 / MA [50] Adam Fichtner 1985 CZE Redpoint Eleven Team 42:11 05:35
18 12 / MAhorolezec [44] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 42:26 05:51
19 13 / MAhorolezec [78] Roman Chlup 1985 CZE HMK TJ10 42:34 05:58
20 14 / MA [203] Marek Zaoral 1989 CZE Olomouc 42:35 06:00
21 15 / MAhorolezec [137] lukáš ondrášek 1993 CZE horal rýmařov 42:38 06:02
22 16 / MA [124] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car Ski Team 42:48 06:13
23 5 / MB [317] tomáš hrnčíř 1976 CZE 43:04 06:28
24 6 / MBhorolezec [280] Tomáš Lisý 1979 CZE Silvini Madshus Team 43:18 06:42
25 17 / MA [153] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 43:23 06:48
26 2 / MC [309] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 43:27 06:51
27 1 / ZC [125] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 43:34 06:59
28 18 / MA [184] Štěpán Štolfa 1998 CZE SKI Police nad Metují 44:01 07:25
29 2 / junior [315] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car Ski Team 44:17 07:42
30 19 / MA [147] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 44:24 07:48
31 20 / MA [111] Ladislav Kubeček 1991 CZE Maratonstav Úpice 44:26 07:50
32 21 / MA [326] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 44:26 07:51
33 7 / MB [286] Martin Farář 1977 CZE Veselejší Farář 44:26 07:51
34 1 / ZA [340] jana knapová 1990 CZE 44:30 07:54
35 3 / junior [299] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 44:40 08:04
36 22 / MA [391] jan hejduk 1998 CZE 44:42 08:07
37 8 / MB [171] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 44:49 08:14
38 23 / MA [232] lukáš krigl 1997 CZE 44:51 08:15
39 24 / MAhorolezec [290] Tomáš Koubek 1990 CZE BK Merkur 44:56 08:21
40 25 / MA [90] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 44:58 08:23
41 9 / MB [325] jan jirka 1983 CZE AC Náchod 44:59 08:23
42 26 / MAhorolezec [40] Jan Ďoubal 1986 CZE 45:01 08:25
43 10 / MB [219] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 45:05 08:29
44 1 / MD [174] Jaromír Šimůnek 1955 CZE Jablonec nad Nisou 45:35 08:59
45 11 / MB [3] Jan Pohl 1976 CZE SKI Police nad Metují 45:38 09:02
46 4 / junior [85] Tomáš Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 45:53 09:18
47 27 / MA [28] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 45:55 09:19
48 28 / MA [144] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 46:04 09:29
49 29 / MAhorolezec [159] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 46:16 09:40
50 30 / MA [228] Dušan Hejl 1984 CZE Ski Police 46:25 09:49
51 31 / MAhorolezec [181] václav štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 46:38 10:03
52 12 / MB [288] Jan Melišík 1974 CZE Olfin car 46:42 10:06
53 3 / MChorolezec [231] Pavel Kocek 1972 CZE HO škola 46:44 10:08
54 32 / MA [343] petr stehlík 1989 CZE 47:01 10:25
55 33 / MAhorolezec [25] Michal Bubeník 1991 CZE Pardubice 47:05 10:30
56 13 / MB [276] Jan Schejbal 1976 CZE RunSport Team 47:06 10:30
57 14 / MBhorolezec [248] Marek Jiřička 1983 CZE 47:09 10:33
58 4 / MC [84] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 47:16 10:40
59 2 / ZAhorolezec [54] Karolína Grohová 1990 CZE TJ Dukla Liberec 47:18 10:43
60 5 / MC [258] miroslav vítek 1972 CZE ustí nad orlicí 47:19 10:44
61 6 / MC [344] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 47:31 10:55
62 34 / MA [354] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 47:36 11:01
63 7 / MC [305] artur zimijan bolzow 1971 CZE 47:41 11:06
64 35 / MAhorolezec [118] Indruch Lukáš 1986 CZE 47:43 11:08
65 15 / MBhorolezec [158] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 47:47 11:11
66 8 / MC [303] Martin Koch 1971 CZE STS Bratrouchov 47:56 11:20
67 16 / MB [98] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 47:57 11:21
68 3 / ZA [297] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 47:57 11:22
69 17 / MB [372] Luděk Klápa 1983 CZE Benešov 47:58 11:23
70 36 / MA [189] tomáš tryzna 1992 CZE 48:11 11:36
71 9 / MC [358] Jan Scheuer 1966 CZE Lanškroun 48:13 11:38
72 37 / MA [58] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 48:16 11:41
73 38 / MA [312] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 48:17 11:41
74 18 / MBhorolezec [82] luboš chvátal 1976 CZE H.O.R.A.L. Praha 48:22 11:46
75 39 / MAhorolezec [110] Petr Křístek 1987 CZE HO VŠB TU Ostrava 48:29 11:54
76 4 / ZA [18] Anna Beranová 1991 CZE SKI Police nad Metují 48:35 12:00
77 40 / MA [56] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 48:41 12:05
78 41 / MA [307] Lukáš Růžička 1986 CZE RunSport Team 48:51 12:15
79 10 / MChorolezec [140] Roman Paul 1973 CZE FTVS UK Praha 48:54 12:18
80 2 / ZC [256] Dagmar Tůmová 1971 CZE Vrchlabí 4 48:54 12:19
81 11 / MC [278] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 48:57 12:21
82 42 / MAhorolezec [74] Martin Homolka 1990 CZE HK Choceň 48:57 12:22
83 43 / MAhorolezec [105] Jakub Krecbach 1991 CZE HK ADR ROCK 48:59 12:23
84 19 / MB [108] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 49:06 12:31
85 20 / MBhorolezec [246] Jiří Cibulka 1975 CZE Horoklub Česká Třebová 49:07 12:32
86 21 / MBhorolezec [200] Jan Votruba 1979 CZE Altan Tým 49:08 12:32
87 22 / MB [298] Jan Čapek 1982 CZE Slatina nad Úpou 49:09 12:33
88 23 / MB [275] Petr Pondělíček 1975 CZE Jablonné nad Orlicí 49:14 12:38
89 5 / ZA [224] maren haid 1990 AUT Austria 49:14 12:39
90 44 / MA [61] Honza Handlíř 1995 CZE Třebíč 49:34 12:58
91 45 / MA [41] jan drnec 1988 CZE pražský povaleč 49:37 13:01
92 46 / MAhorolezec [222] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 49:40 13:05
93 1 / ZB [197] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 49:47 13:11
94 12 / MC [34] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 49:50 13:15
95 13 / MC [102] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 49:51 13:16
96 24 / MB [23] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 49:54 13:18
97 47 / MAhorolezec [375] michal harvánek 1992 CZE Náměšť 49:55 13:19
98 2 / ZBhorolezec [283] Eva Stoklasová 1975 CZE Kasper - Swix Team 49:57 13:22
99 25 / MB [302] libor krejčí 1979 CZE 49:59 13:23
100 48 / MAhorolezec [188] martin tesař 1988 CZE Lokálka Brno 50:00 13:24
101 49 / MA [166] Šimon Smutný 1993 CZE OOB Vamberk 50:03 13:28
102 50 / MA [13] David Bárta 1984 CZE Melichar cz 50:04 13:28
103 26 / MBhorolezec [167] Jan Soucha 1978 CZE HoSoHoPo 50:08 13:33
104 3 / ZB [19] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 50:11 13:35
105 14 / MC [57] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 50:15 13:39
106 51 / MA [337] Ladislav Boháč 1992 CZE cukrářství u Boháčů 50:25 13:50
107 52 / MA [214] Vojtěch Joska 1999 CZE Teplice nad Metují 50:28 13:52
108 6 / ZA [15] Nikol Benešová 1999 CZE Redpoint Eleven Team 50:29 13:53
109 53 / MA [327] mário červinka 1995 CZE 50:30 13:55
110 54 / MAhorolezec [177] Ondřej Šofr 1985 CZE Pardubice 50:31 13:56
111 55 / MAhorolezec [127] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 50:44 14:09
112 27 / MB [218] Stanislav Tichý 1978 CZE Rock Empire 50:49 14:13
113 56 / MAhorolezec [267] Jan Tásler 1995 CZE 50:51 14:15
114 7 / ZAhorolezec [132] Petra Novotná 1986 CZE 50:54 14:19
115 2 / MDhorolezec [196] Petr Vlasák 1963 CZE HOPŘÍRODNÍ VĚDY PRAHA 50:57 14:21
116 28 / MBhorolezec [230] roman rudolf 1982 CZE 50:58 14:22
117 29 / MB [135] Petr Nývlt 1980 CZE TJ Start Náchod 51:01 14:26
118 3 / MD [287] Zelený Luděk 1961 CZE Domazdar 51:03 14:28
119 57 / MA [239] luboš bareš 1989 CZE 51:03 14:28
120 58 / MA [17] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 51:05 14:29
121 30 / MB [355] Ondřej Musil 1980 CZE Praha 51:07 14:31
122 8 / ZA [73] Hana Holoubková 1989 CZE Beskydští nomádi 51:08 14:32
123 5 / juniorhorolezec [366] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 51:19 14:44
124 31 / MB [113] Bořek Lamich 1974 CZE Run for life 51:20 14:44
125 6 / junior [351] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 51:21 14:45
126 59 / MAhorolezec [229] Matěj Hejl 1987 CZE HKO Police 51:21 14:46
127 32 / MB [213] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 51:22 14:46
128 60 / MAhorolezec [240] Matěj Švehlík 1987 CZE HO Lokomotiva Brno 51:34 14:59
129 61 / MA [88] Martin Ježek 1985 CZE Hradec Králové 51:37 15:02
129 61 / MA [341] Jakub Vlk 1996 CZE Vernéřovice 51:37 15:02
131 63 / MAhorolezec [257] ondřej hauschke 1987 CZE 51:39 15:04
132 7 / junior [156] Michael Rázl 2000 CZE Vrchoviny 51:39 15:04
133 33 / MB [26] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 51:42 15:07
134 64 / MA [205] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 51:42 15:07
135 15 / MC [338] Pavel Volák 1970 CZE OB Police nad Metují 51:49 15:13
136 34 / MBhorolezec [238] Ondřej Černý 1979 CZE HK Pardubice 51:52 15:17
137 35 / MB [59] Jan Halaj 1974 CZE 51:57 15:22
138 65 / MA [402] Pavel Hekrle 1993 CZE Česká Třebová 52:00 15:25
139 4 / MD [329] Jiří Leplt 1961 CZE run4fun 52:05 15:30
140 36 / MB [43] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 52:06 15:31
141 4 / ZB [314] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 52:09 15:33
142 37 / MB [138] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 52:14 15:38
143 38 / MB [114] Marek Lánský 1981 CZE Lázně Bělohrad 52:23 15:47
144 39 / MBhorolezec [103] martin kramář 1975 CZE bike live club 52:23 15:48
145 66 / MAhorolezec [365] Jan Karlec 1987 CZE Horní Počernice 52:26 15:50
146 67 / MA [233] Vojta Remeš 1998 CZE Trubky 52:30 15:55
147 68 / MA [345] vojtěch scholz 1992 CZE 52:38 16:02
148 40 / MB [131] Petr Nováček 1978 CZE Run Point Bučnice 52:39 16:03
149 69 / MAhorolezec [31] Tomáš Čermák 1987 CZE Ladermon Team 52:45 16:09
150 70 / MA [11] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 52:47 16:11
151 41 / MBhorolezec [392] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 52:51 16:15
152 16 / MC [47] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 52:51 16:15
153 17 / MC [112] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 52:56 16:21
154 71 / MA [150] Tomáš Polický 1984 CZE Velké Pořičí 53:08 16:33
155 5 / ZBhorolezec [234] kateřina madulová 1979 CZE 53:09 16:34
156 72 / MAhorolezec [360] Pavel Hutla 1984 CZE BB alko komando 53:15 16:40
157 73 / MA [349] David Pejšek 1987 CZE Jaroměř 53:18 16:43
158 42 / MB [77] Ladislav Hurdalek 1975 CZE NNN 53:24 16:48
159 18 / MC [220] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 53:26 16:50
160 74 / MA [249] Martin Šedý 1992 CZE HO Tanvald 53:26 16:50
161 43 / MBhorolezec [79] Tomáš Chrdle 1981 CZE Parha 5 53:28 16:52
162 75 / MAhorolezec [190] Matouš Urbánek 1988 CZE Horo Česká Třebová 53:29 16:53
163 44 / MB [198] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 53:29 16:54
164 76 / MAhorolezec [260] Michal Trněný 1984 CZE 53:32 16:57
164 76 / MAhorolezec [332] Tomas Krpata 1985 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 53:32 16:57
166 3 / ZC [91] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 53:35 16:59
167 45 / MB [361] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD Race 53:43 17:08
168 78 / MA [29] Martin Čech 1987 CZE ZKO Hronov 53:46 17:11
169 9 / ZA [252] Lenka Knapová 1993 CZE 53:46 17:11
170 46 / MBhorolezec [284] aleš baumgartner 1981 CZE Dobřichovice 53:49 17:13
171 79 / MAhorolezec [35] Alexander Dickie 1998 GBR University of St Andrews Mountaineering Club 53:51 17:16
172 47 / MBhorolezec [331] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 53:54 17:18
173 80 / MAhorolezec [348] Jan Žídek 1990 CZE 53:55 17:19
174 19 / MC [282] milan dědek 1966 CZE dědas team turnov 53:58 17:23
175 10 / ZA [96] Veronika Kočanová 1990 CZE Pec pod Sněžkou 54:00 17:25
176 48 / MB [226] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna team 54:01 17:25
177 20 / MC [157] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 54:08 17:32
178 49 / MBhorolezec [367] pavel vávra 1980 CZE AKA 54:12 17:37
179 8 / juniorhorolezec [67] Tomáš Havran 2002 CZE 155. HO Vsetín 54:15 17:40
180 81 / MA [101] Roman Kosař 1999 CZE Náchod 54:18 17:43
181 11 / ZA [175] Barbora Šípková 1988 CZE INS-Náchod 54:28 17:53
182 50 / MBhorolezec [163] Georges Siládi 1982 CZE Komáří Služba 54:30 17:55
183 12 / ZA [395] Šárka Šachová 1991 CZE 54:39 18:03
184 6 / ZBhorolezec [368] Dita Grätzová 1982 CZE Žádný. Horám zdar! 54:39 18:04
185 51 / MBhorolezec [75] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 54:46 18:10
186 82 / MA [300] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 54:48 18:13
187 52 / MBhorolezec [369] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 54:50 18:15
188 13 / ZA [285] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 54:59 18:23
189 5 / MDhorolezec [401] jaroslav nosek 1963 CZE LK Prachov 55:04 18:28
190 6 / MD [126] PAVEL MILATA 1961 CZE Trutnov 55:07 18:32
191 53 / MB [311] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 55:13 18:37
192 21 / MC [92] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 55:15 18:40
193 83 / MAhorolezec [202] Václav Zábranský 1989 CZE 55:20 18:44
194 1 / ME [215] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 55:21 18:45
195 14 / ZA [359] Tereza Horáková 1995 CZE Svoboda na Upou 55:26 18:50
196 7 / ZBhorolezec [170] Jana Stopková 1976 CZE H.O.R.A.L. Praha 55:32 18:56
197 15 / ZA [128] hedvika navrátilová 1992 CZE 55:34 18:58
198 54 / MB [279] tomáš krejčí 1982 CZE Humpolec 55:34 18:58
199 9 / juniorhorolezec [27] Jan Cohorna 2002 CZE Beranstein Power Team 55:34 18:59
200 84 / MAhorolezec [304] Tomáš Blahota 1992 CZE 55:35 19:00
201 7 / MD [319] Tonda Tonda 1962 CZE DAK Dobrošov 55:36 19:01
202 16 / ZA [225] Radka Janyšková 1988 CZE Pardubice 55:46 19:11
203 17 / ZA [195] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 55:49 19:13
204 55 / MBhorolezec [313] František Černý 1980 CZE 56:02 19:26
205 56 / MB [37] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 56:02 19:27
206 22 / MC [235] Miroslav Vondráček 1965 CZE Vondrami 56:06 19:30
207 57 / MB [323] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 56:07 19:32
208 85 / MAhorolezec [161] Jan Řezník 1988 CZE HO Himal 56:08 19:32
208 10 / juniorhorolezec [273] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 56:08 19:32
210 11 / juniorhorolezec [149] Šimon Poliak 2000 CZE Beranstein Power Team 56:10 19:35
211 4 / ZC [123] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 56:13 19:38
212 58 / MB [356] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 56:15 19:39
213 23 / MC [217] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 56:16 19:40
214 1 / ZDhorolezec [130] jana nosková 1963 CZE 56:24 19:48
215 24 / MC [122] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 56:25 19:50
216 12 / junior [322] jan klainer 2000 CZE 56:30 19:55
217 59 / MBhorolezec [350] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 56:34 19:59
218 8 / MD [107] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 56:50 20:15
219 60 / MB [324] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 56:51 20:16
220 5 / ZC [64] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 57:06 20:31
221 61 / MB [45] Milan Dusbaba 1981 CZE Solnice 57:07 20:32
222 86 / MA [373] lukáš výtisk 1986 CZE Praha 57:10 20:34
223 18 / ZAhorolezec [291] Eva Bahníková 1989 CZE Jablonec nad Nisou 57:11 20:36
224 25 / MC [191] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 57:22 20:46
225 87 / MAhorolezec [172] lukáš šedivý 1984 CZE 57:31 20:55
226 88 / MA [328] petr zbožínek 1984 CZE 57:33 20:57
227 8 / ZB [46] Radka Dusbabova 1983 CZE Solnice 57:37 21:01
228 89 / MAhorolezec [353] Milan Sladký 1985 CZE OBV 57:40 21:04
229 62 / MBhorolezec [89] votěch juda 1978 CZE 57:44 21:08
230 63 / MB [245] Jacek Staniszewski 1981 POL Świebodzice Run 57:45 21:10
231 90 / MA [117] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 57:57 21:21
232 64 / MB [347] Jiří Sláma 1974 CZE Nové Město nad Metují 58:07 21:32
233 26 / MChorolezec [129] Pavel Němec 1968 CZE Nučice - Praha západ 58:13 21:38
234 19 / ZA [362] petra zástěrová 1988 CZE ostrava 58:21 21:45
235 91 / MAhorolezec [261] jakub rebek 1986 CZE 58:26 21:51
235 91 / MAhorolezec [263] petr jindřich 1986 CZE 58:26 21:51
237 93 / MA [155] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 58:41 22:05
238 27 / MC [63] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 58:47 22:11
239 13 / juniorhorolezec [152] Tomáš Proksa 2003 CZE 155. HO Vsetín 58:48 22:12
240 20 / ZAhorolezec [370] Petra Šnapková 1985 CZE Tři křížky CF 58:50 22:14
241 21 / ZA [264] Vendula Misiarzová 1990 CZE 59:05 22:29
242 22 / ZA [250] martina valachová 1990 CZE 59:12 22:36
243 94 / MAhorolezec [227] Jan Máslo 1992 CZE 59:13 22:37
244 95 / MA [223] Jan Vrána 1987 CZE Rokytnice nad Jizerou 59:14 22:39
245 14 / juniorhorolezec [66] Martin Havran 2007 CZE 155.HO - Vsetín 59:16 22:40
246 28 / MC [94] jiří kepka 1969 CZE 59:16 22:40
247 2 / ZD [164] Jana Smutná 1962 CZE Doudleby nad Orlicí 59:17 22:41
248 9 / MD [120] Jan Mach 1956 CZE CTO Slavoj Teplice nad Metují 59:26 22:51
249 65 / MB [242] PIOTR KADŁUBOWSKI 1977 POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 59:28 22:52
250 66 / MB [247] Petr Vladyka 1982 CZE 59:30 22:55
251 9 / ZB [143] Geri Petrova 1976 CZE Bulharsko 59:32 22:56
252 67 / MB [173] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 59:33 22:57
253 96 / MA [62] Jiří Hanousek 1988 CZE Dobruška 59:41 23:05
254 29 / MC [363] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 59:41 23:06
255 68 / MB [357] Matěj Morava 1982 CZE Praha 59:56 23:21
256 10 / ZBhorolezec [69] lenka havranová 1976 CZE 155. HO oddíl 59:58 23:23
257 15 / junior [193] vít veselý 2000 CZE 59:59 23:23
258 10 / MD [221] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 01:00:06 23:30
259 23 / ZAhorolezec [146] Tereza Pinkasová 1997 CZE HK Choceň 01:00:06 23:31
260 69 / MBhorolezec [289] Karel Mandík 1978 CZE Beal 01:00:15 23:39
261 1 / juniorky [20] Adéla Breitrová 2002 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 01:00:22 23:47
262 30 / MC [277] stanislav vebr 1973 CZE Broumov 01:00:26 23:51
263 31 / MC [301] Tomáš Mládek 1970 CZE 01:00:30 23:54
264 11 / ZB [296] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police n. Metují 01:00:34 23:58
265 24 / ZAhorolezec [374] kristína dugová 1992 SVK toran 01:00:35 24:00
266 12 / ZBhorolezec [21] Jana Brožová 1983 CZE 01:00:37 24:01
267 25 / ZA [320] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 01:00:43 24:07
268 26 / ZAhorolezec [270] kateřina turbaková 1994 CZE 01:00:55 24:19
269 13 / ZB [24] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 01:01:20 24:44
270 70 / MB [400] David Kofron 1982 CZE 01:01:21 24:46
271 14 / ZB [168] Radka Stehlíková 1974 CZE HOPI 01:01:24 24:48
272 27 / ZAhorolezec [32] Lenka Čermáková 1986 CZE Pardubice 01:01:30 24:55
273 71 / MBhorolezec [394] martin drobek 1979 CZE 01:01:47 25:12
274 97 / MA [254] Petr Lochman 1990 CZE KOmbajn Dražec 01:02:01 25:26
275 98 / MAhorolezec [292] michal sarpong 1984 CZE black hyppo 01:02:03 25:28
276 15 / ZB [65] Pavlina Hartmanova 1978 CZE Dobruška 01:02:04 25:28
277 99 / MA [38] Tomáš Dostal 1993 CZE SK Hasiči Brno 01:02:18 25:43
278 11 / MD [179] Josef ŠPIROCH 1957 CZE Vrchlabí 01:02:23 25:47
279 100 / MAhorolezec [176] Tomáš Škoda 1987 CZE H.O. Škrovád 01:02:36 26:00
280 72 / MBhorolezec [339] Martin Novák 1980 CZE Trutnov 01:02:37 26:02
281 16 / juniorhorolezec [334] Adam Kadeřávek 2002 CZE wc 01:02:45 26:09
282 28 / ZA [139] Jana Páslerová 1985 CZE M.C.Metuje 01:02:47 26:11
283 73 / MB [70] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 01:02:52 26:16
284 29 / ZA [241] eva vričanová 1991 CZE 01:02:52 26:16
285 30 / ZA [30] Veronika Čechová 1986 CZE ZKO Hronov 01:02:58 26:22
286 101 / MA [180] Radim Štěp 1993 CZE Hradec Králové 01:03:10 26:35
287 74 / MB [244] Igor Gebarowski 1979 POL Mocno Zabiegany 01:03:21 26:46
288 6 / ZC [160] Jitka Růžičková 1968 CZE Praha 3 01:03:23 26:47
289 102 / MA [255] Vratislav Vojnar 1990 CZE 01:03:23 26:48
290 7 / ZC [48] Eva Krumphanzlová 1971 CZE Odolov 01:03:24 26:49
291 31 / ZA [293] jana svobodová 1999 CZE wc 01:03:28 26:53
292 32 / ZA [342] Dagmar Špačková 1999 CZE 01:03:29 26:54
293 33 / ZAhorolezec [253] markéta klimešová 1991 CZE MANOKA.cz 01:03:41 27:05
294 16 / ZBhorolezec [321] Veronika Adršová 1982 CZE 01:03:45 27:10
295 32 / MC [151] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 01:03:52 27:17
296 75 / MB [330] jan dvořák 1978 CZE 01:04:09 27:33
296 75 / MB [333] petr michalec 1981 CZE 01:04:09 27:33
298 34 / ZA [53] Šárka Frýdlová 1990 CZE Hradec Králové 01:04:17 27:41
299 33 / MC [352] jaroslav palij 1964 CZE 01:04:18 27:43
300 3 / ZDhorolezec [55] Jaroslava Grohová 1951 CZE Vrchlabí 01:04:19 27:44
301 35 / ZA [165] pavla smutná 1986 CZE 01:04:34 27:58
301 103 / MA [194] Tomáš Veverka 1984 CZE OOB Vamberk 01:04:34 27:58
303 17 / ZBhorolezec [49] Barbora Fialová 1982 CZE 01:04:45 28:09
303 17 / ZBhorolezec [259] lucie hauschke 1983 CZE 01:04:45 28:09
305 77 / MB [33] Marek Číhala 1977 CZE Trutnov 01:05:03 28:27
306 19 / ZB [237] jana helenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 01:05:04 28:29
307 34 / MC [42] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 01:05:19 28:43
308 104 / MAhorolezec [346] Radim Šála 1985 CZE 01:05:26 28:50
309 8 / ZC [399] Lenka Stodůlková 1967 CZE SKAJP 01:05:56 29:20
310 20 / ZB [76] Petra Hovorková 1976 CZE svay českých bohémů 01:05:56 29:20
311 21 / ZB [186] KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982 CZE ČESKÁ METUJE 01:05:58 29:23
312 78 / MBhorolezec [12] Lukáš Baránek 1980 CZE HO Vsetín 01:06:08 29:33
313 105 / MA [310] Baxa Kuba 1987 CZE Nikita 01:06:16 29:41
314 22 / ZB [169] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 01:06:24 29:49
315 4 / ZD [71] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 01:06:29 29:53
316 17 / juniorhorolezec [68] ondřej havran 2004 CZE 155.HO - Vsetín 01:06:29 29:54
317 36 / ZA [121] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 01:06:32 29:56
318 23 / ZB [162] Monika Schubertová 1974 CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 01:06:34 29:58
319 35 / MC [148] jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:07:14 30:38
320 37 / ZAhorolezec [316] Alena Fajstová 1987 CZE HO Přírodní vědy 01:07:34 30:59
321 79 / MB [403] Marcin Kornaś 1978 POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 01:07:40 31:04
322 80 / MB [99] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 01:07:45 31:10
323 38 / ZAhorolezec [281] Markéta Bambuchová 1992 CZE 01:07:46 31:10
324 106 / MAhorolezec [371] martin papež 1988 CZE zlín 01:07:53 31:17
325 39 / ZA [268] Kateřina Šenkeříková 1997 CZE 155. HO Vsetín 01:07:57 31:21
326 107 / MA [119] Jiří Macák 1984 CZE Hradec Králové 01:08:10 31:34
327 12 / MD [97] Jiří Kohl 1962 CZE Kralupy nad Vltavou 01:08:12 31:36
328 36 / MC [269] Miroslav Brause 1964 CZE Boxing club Broumov 01:08:20 31:44
329 24 / ZB [274] Kateřina Vaňková 1979 CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 01:08:23 31:47
330 40 / ZA [182] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 01:08:24 31:49
331 81 / MB [36] Martin Doležal 1976 CZE Šneci v běhu 01:08:28 31:53
332 108 / MAhorolezec [93] Riley Kelehan 1998 USA University of St Andrews Mountaineering Club 01:08:52 32:16
333 25 / ZB [100] Magdaléna Kopecká 1982 CZE Kralupy nad Vltavou 01:09:01 32:26
334 109 / MA [109] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 01:09:34 32:58
335 2 / juniorky [141] Terézia Paulíková 2000 SVK Žibritov 01:11:04 34:28
336 9 / ZC [398] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 01:11:14 34:38
337 41 / ZA [243] JOWITA FEDOROWICZ 1984 POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 01:11:39 35:03
338 42 / ZA [397] Petra Vencelidesová 1988 CZE 01:12:28 35:52
339 110 / MA [265] Samuel Adámek 1992 CZE 155. HO Vsetín 01:13:20 36:45
340 5 / ZD [183] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:13:38 37:03
341 26 / ZB [318] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 01:13:40 37:05
342 43 / ZAhorolezec [393] Martina Pražáková 1989 CZE HO Přírodní vědy 01:14:03 37:28
343 111 / MAhorolezec [396] jan rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 01:15:15 38:40
344 3 / juniorky [211] Aneta Plecháčová 2004 CZE NKT KABLO cycling team 1 01:15:54 39:19
345 82 / MB [212] Jiří Plecháč 1978 CZE Hostinné 01:15:58 39:23
346 6 / ZD [51] Michaela Freyová 1960 CZE Kralupy nad Vltavou 01:16:40 40:04
347 44 / ZA [266] karolína kovářová 1998 CZE 01:16:44 40:09
348 4 / juniorkyhorolezec [272] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:17:14 40:39
349 27 / ZBhorolezec [295] Lucie Rybářová 1979 CZE LOKAL BLOK 01:19:18 42:42
350 1 / MF [86] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 01:20:01 43:26
351 37 / MC [52] Miroslav Frýdl 1964 CZE Hradec Králové 01:21:07 44:31
352 112 / MA [335] michal beránek 1987 CZE 01:23:51 47:15
353 2 / ME [236] Stanislav Groh 1946 CZE - 01:24:56 48:21
354 10 / ZC [364] Hana Nádherová 1968 CZE hradec králové 01:37:19 01:00:43
DNS / MDhorolezec [80] Jan Chrdle 1958 CZE Parha 5
DNS / ZD [81] Alexandra Chrdleová 1955 CZE Parha 5