Běh Teplickými skalami

31.08.2014 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 322, muži : 250, ženy: 72, junior: 9, MA: 136, MB: 71, MC: 21, MD: 11, juniorky: 3, ZA: 48, ZB: 15, ZC: 5, st.zaci: 2, st.zakyne: 1 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS 2014 celkem: 45, muži : 27, ženy: 18, junior: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, juniorky: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0, st.zakyne: 9, st.zaci: 12, ml.zaci: 15, ml.zakyne: 9 [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:31:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [29] Lukáš Pomezný 1994 CZE 37:21.7
2 2 / MA [117] Radoslav Groh 1989 CZE Pinguin Lusti Skialp 37:50.5 00:28.8
3 3 / MA [30] Jiri Csirik 1992 CZE 39:11.8 01:50.1
4 4 / MA [241] Pavel Brýdl 1980 CZE Hudy - La Sportiva 39:29.0 02:07.3
5 1 / MB [299] Piotr Hercog 1976 XXX 39:52.3 02:30.6
6 2 / MB [24] Petr Lajtkep 1973 CZE ACSNLB 40:15.5 02:53.8
7 5 / MA [31] Jan Hruška 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 40:54.5 03:32.8
8 6 / MA [151] Milan Kohout 1981 CZE HO FTVS Uk 40:59.9 03:38.2
9 7 / MA [280] Radek Davídek 1987 CZE Olymp Trutnov / AKLVK 41:05.2 03:43.5
10 3 / MB [263] Martin Štolfa 1974 CZE Spartak Police nad Metují 41:06.8 03:45.1
11 4 / MB [208] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK Laspertina 41:26.9 04:05.2
12 8 / MA [219] Jan Beran 1983 CZE fa Beran 42:00.5 04:38.8
13 1 / junior [120] Martin Bárta 1996 CZE SK Nové Město nad Metují 42:47.3 05:25.6
14 5 / MB [228] Beniamin Buszevski 1974 CZE 42:49.0 05:27.3
15 6 / MB [161] Pavel Rucker 1976 CZE 43:04.8 05:43.1
16 9 / MA [26] Zbyněk Štěrba 1983 CZE Lokomotiva Pardubice 43:08.8 05:47.1
17 10 / MA [341] Miroslav Hornych 1980 CZE Spartak Police nad Metují 43:15.7 05:54.0
18 1 / MC [242] Miroslav Holub 1966 CZE 43:19.8 05:58.1
19 1 / ZB [81] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 43:22.5 06:00.8
20 7 / MB [127] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 43:41.7 06:20.0
21 11 / MA [75] Petr Zvěřina 1982 CZE OK Lokomotiva Pardubice 43:42.1 06:20.4
22 12 / MA [102] Vítězslav Šolc 1991 CZE BKL Machov 43:57.0 06:35.3
23 13 / MA [35] Lojzek nečitelné Zajněco 1983 CZE 43:58.9 06:37.2
24 8 / MB [330] Jakub Mládek 1976 CZE Silvini Madshus team 44:06.5 06:44.8
25 2 / MC [207] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 44:14.5 06:52.8
26 3 / MC [103] Krzysztof Drzygala 1968 CZE Gopr Watbrzch 44:20.2 06:58.5
27 14 / MA [89] Karel Svoboda 1985 CZE 44:22.9 07:01.2
28 15 / MA [69] Lukáš Krupka 1983 CZE Cyklo Point Jičín 44:25.6 07:03.9
29 1 / MD [100] Vladimír Vacarda 1959 CZE AC Slovan Liberec 44:32.5 07:10.8
30 16 / MA [64] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 44:40.6 07:18.9
31 9 / MB [324] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 45:02.0 07:40.3
32 2 / junior [264] Štěpán Štolfa 1998 CZE GIANT Pitrs bikes 45:26.3 08:04.6
33 10 / MB [6] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 45:35.5 08:13.8
34 2 / ZB [56] Marie Havlová 1976 CZE OLFICAR-Vella Trutnov 45:36.7 08:15.0
35 11 / MB [350] Daw Knil 1976 CZE SK Jira 45:38.5 08:16.8
36 17 / MA [313] Jan Mach 1984 CZE 45:45.2 08:23.5
37 4 / MC [79] Roman Jakoubek 1967 CZE 45:47.4 08:25.7
38 12 / MB [154] Otakar Srovnal 1975 CZE Loko Zábřeh 45:57.4 08:35.7
39 13 / MB [137] Petr Kosek 1979 CZE HK Letohrad 46:02.0 08:40.3
40 18 / MA [41] Ladislav Kubeček 1991 CZE Maratonstav Úpice 46:09.8 08:48.1
41 2 / MD [366] Jaromír Šimůnek 1955 CZE SKD Kornspitz 46:11.3 08:49.6
42 5 / MC [40] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 46:12.8 08:51.1
43 19 / MA [160] Jakub Rucker 1988 CZE 46:20.3 08:58.6
44 14 / MB [88] Zdeněk Krátký 1978 CZE 46:27.8 09:06.1
45 20 / MA [308] Jakub Novotný 1988 CZE 46:32.4 09:10.7
46 21 / MA [211] Martin Kužel 1986 CZE Trutnov 46:36.9 09:15.2
47 15 / MB [172] Ondřej Čáp 1974 CZE TJ Dobruška 46:38.2 09:16.5
48 16 / MB [28] Karel Nováček 1971 CZE HKO Police 46:39.4 09:17.7
49 17 / MB [224] Jaroslav Šír 1978 CZE 46:39.7 09:18.0
50 18 / MB [59] Filip Hašek 1972 CZE HO Ještěd 46:41.0 09:19.3
51 22 / MA [295] Jan Ďoubal 1986 CZE 46:44.4 09:22.7
52 23 / MA [363] Jan Mareček 1983 CZE 47:00.0 09:38.3
53 24 / MA [227] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:08.4 09:46.7
54 19 / MB [54] Petr Kuře 1975 CZE IVT Náchod 47:09.0 09:47.3
55 25 / MA [57] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 47:12.4 09:50.7
56 20 / MB [336] Honza Mikula 1979 CZE Hosohopo 47:29.6 10:07.9
57 26 / MA [269] Tomáš Veverka 1984 CZE OOB Vamberk 47:36.8 10:15.1
58 27 / MA [305] Richard Dvořák 1981 CZE 47:38.0 10:16.3
59 28 / MA [62] Jaroslav Bendl 1987 CZE 47:43.8 10:22.1
60 29 / MA [290] Matěj Zelený 1989 CZE 47:48.4 10:26.7
61 30 / MA [327] Jan Tauchman 1987 CZE 2.nord Česká Lípa 47:49.0 10:27.3
62 31 / MA [138] Petr Nývlt 1983 CZE Start Náchod 47:49.2 10:27.5
63 21 / MB [301] Jiří Polej 1971 CZE 47:51.3 10:29.6
64 6 / MC [175] Luděk Zelený 1961 CZE 47:55.2 10:33.5
65 7 / MC [174] Radek Čipera 1964 CZE 47:55.3 10:33.6
66 32 / MA [162] Filip Čapek 1989 CZE 47:56.1 10:34.4
67 33 / MA [214] Luděk Paulas 1984 CZE 47:57.8 10:36.1
68 34 / MA [106] Ondřej Netík 1984 CZE Mrkev 48:01.5 10:39.8
69 22 / MB [335] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 48:06.8 10:45.1
70 1 / ZA [74] Martina Zvěřinová 1983 CZE OK Lokomotiva Pardubice 48:09.2 10:47.5
71 35 / MA [25] Daniela Čepová 1989 CZE OK 99 48:12.3 10:50.6
72 23 / MB [312] Vojtěch Buriánek 1978 CZE 48:18.5 10:56.8
73 36 / MA [87] Matouš Jindra 1985 CZE FTUS 48:24.2 11:02.5
74 37 / MA [310] Jakub Tesař 1992 CZE 48:27.0 11:05.3
75 38 / MA [105] Lukáš Pýcha 1984 CZE TJ Start Náchod 48:28.6 11:06.9
76 8 / MC [499] Josef Vanta 1962 CZE SK Hronov 48:29.7 11:08.0
77 39 / MA [200] Vojta Kříž 1983 CZE Start Náchod 48:32.2 11:10.5
78 24 / MB [253] Jan Schejbal 1976 CZE 48:38.8 11:17.1
79 25 / MB [77] Marcin Dudziński 1978 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 48:40.2 11:18.5
80 3 / ZB [114] Lenka Hanušová 1979 CZE TT Janovičky 48:45.5 11:23.8
81 40 / MA [192] Jan Hais 1994 CZE 48:45.8 11:24.1
82 41 / MA [76] Marcin Jagiellicz 1988 POL Grupa Biegowa Wałbrzych 48:49.1 11:27.4
83 42 / MA [201] David Skala 1981 CZE 49:01.1 11:39.4
84 3 / MD [159] František Pechek 1953 CZE Maratonstav Úpice 49:08.0 11:46.3
85 26 / MB [67] David Svárovský 1977 CZE 49:10.3 11:48.6
86 43 / MA [297] Adam Černý 1989 CZE HO Shock Sport Dobříš 49:17.6 11:55.9
87 27 / MB [129] Petr Nováček 1978 CZE 49:22.3 12:00.6
88 28 / MB [194] Tomáš Krejsa 1977 CZE Renovak Rensport 49:29.9 12:08.2
89 29 / MB [43] Václav Patsch 1979 CZE Runsport Team 49:42.3 12:20.6
90 4 / MD [5] Jiří Šlégr 1954 CZE Autorest 49:44.1 12:22.4
91 44 / MA [183] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký Mládenci 49:48.9 12:27.2
92 30 / MB [55] Lukáš Havel 1974 CZE DSA Trutnov 49:51.2 12:29.5
93 45 / MA [223] Martin Sladký 1989 CZE 49:58.0 12:36.3
94 46 / MA [287] Michal Bartoš 1992 CZE 50:01.9 12:40.2
94 46 / MA [33] Jakub Borůvka 1990 CZE 50:01.9 12:40.2
96 48 / MA [90] Ondřej Pleskot 1984 CZE HO Pardubice 50:02.2 12:40.5
97 49 / MA [193] Tomáš Němec 1992 CZE 50:03.2 12:41.5
98 50 / MA [232] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 50:05.6 12:43.9
99 9 / MC [115] Jiří Malý 1963 CZE TT Janovičky 50:08.1 12:46.4
100 31 / MB [150] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 50:11.6 12:49.9
101 32 / MB [124] Ondřej Cerny 1979 CZE HOSOHOPO 50:20.0 12:58.3
102 33 / MB [52] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 50:21.3 12:59.6
103 2 / ZA [112] Marie Jiřičková 1983 CZE 50:27.7 13:06.0
104 4 / ZB [49] Dagmar Tůmová 1971 CZE 50:32.6 13:10.9
105 34 / MB [152] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 50:34.4 13:12.7
106 35 / MB [322] Pavel Vrtík 1976 CZE HO Loko Brno 50:41.2 13:19.5
107 51 / MA [268] Šimon Smutný 1993 CZE OOB Vamberk 50:52.8 13:31.1
108 36 / MB [247] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Janské Lázně 50:53.8 13:32.1
109 37 / MB [243] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 50:59.6 13:37.9
110 52 / MA [480] Josef Straka 1990 CZE 51:02.4 13:40.7
111 3 / junior [65] Jan Hartman 1997 CZE 51:03.8 13:42.1
112 53 / MA [1112] Jakub Marek 1987 CZE HO Studénka 51:06.7 13:45.0
113 54 / MA [63] Martin Jonák 1986 CZE 51:09.5 13:47.8
114 55 / MA [78] Tomáš Vízner 1994 CZE 51:25.3 14:03.6
115 38 / MB [345] Martin Farář 1977 CZE Veselý farář 51:33.1 14:11.4
116 3 / ZA [142] Aneta Khýrová 1993 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 51:39.1 14:17.4
117 56 / MA [203] Martin Hapala 1985 CZE 51:42.6 14:20.9
118 57 / MA [319] Jaroslav Frnoch 1985 CZE 51:53.6 14:31.9
119 10 / MC [133] Miloš Skalský 1967 CZE 51:54.3 14:32.6
120 58 / MA [316] Matěj Pohanský 1991 CZE 51:54.4 14:32.7
121 59 / MA [149] Petr Beneš 1983 CZE HOCK 51:54.9 14:33.2
122 5 / MD [101] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 51:59.8 14:38.1
123 39 / MB [125] Vladimír Souček 1973 CZE 52:03.0 14:41.3
124 4 / junior [37] Václav Vávra 1998 CZE ŠAK Židlochovice 52:06.1 14:44.4
125 60 / MA [122] Tomáš Srb 1988 CZE HO Větrník 52:07.9 14:46.2
126 40 / MB [233] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 52:09.2 14:47.5
127 11 / MC [16] Petr Tyleček 1960 CZE Apollo Bohumín 52:10.5 14:48.8
128 61 / MA [34] Jan Macháček 1985 CZE 52:12.8 14:51.1
129 4 / ZA [121] Nikola Kochová 1993 CZE HO Větrník 52:13.3 14:51.6
130 12 / MC [104] Marek Zbyryt 1965 XXX USKS Ludwikovice 52:16.9 14:55.2
131 62 / MA [283] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 52:20.4 14:58.7
132 1 / st.zaci [338] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 52:25.6 15:03.9
133 63 / MA [221] Jan Dlouhý 1987 CZE 52:27.8 15:06.1
134 64 / MA [132] Lukáš Aliger 1986 CZE TJ Sokol Mnátnice 52:29.6 15:07.9
135 65 / MA [303] Jakub Pacina 1989 CZE 52:34.3 15:12.6
136 5 / ZA [73] Zuzana Hermanová 1987 CZE OK Lokomotiva Pardubice 52:35.4 15:13.7
137 66 / MA [173] Marek Švec 1988 CZE 52:43.1 15:21.4
138 41 / MB [199] Marcel Hrolička 1972 CZE 52:45.6 15:23.9
139 67 / MA [314] Jakub Houdek 1992 CZE 52:48.1 15:26.4
140 13 / MC [209] Petr Nádhera 1967 CZE HK 53:00.7 15:39.0
141 42 / MB [123] Martin Koch 1973 CZE Koch Team 53:01.8 15:40.1
142 68 / MA [291] lukáš Kábrt 1985 CZE 53:11.1 15:49.4
143 69 / MA [365] Jakub Svoboda 1987 CZE Mountain Bike Action 53:13.2 15:51.5
144 70 / MA [202] Petr Kortán 1983 CZE 53:14.6 15:52.9
145 43 / MB [92] Daniel Melichar 1973 CZE 53:17.3 15:55.6
146 44 / MB [188] Marek Novotný 1975 CZE 53:25.7 16:04.0
147 71 / MA [311] Pavel Hekrle 1993 CZE 53:32.2 16:10.5
148 5 / ZB [27] Šárka Šimonová 1972 CZE 53:34.3 16:12.6
149 14 / MC [286] Jaroslav Mazač 1968 CZE Bonbon Police nad Metují 53:43.0 16:21.3
150 72 / MA [279] Ivo Šorm 1987 CZE 53:53.5 16:31.8
151 73 / MA [347] Lukáš Reich 1991 CZE 54:05.1 16:43.4
152 74 / MA [270] Petr Dorazil 1986 CZE 54:17.0 16:55.3
153 45 / MB [109] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 54:20.4 16:58.7
154 75 / MA [187] Radim Staněk 1981 CZE 54:21.8 17:00.1
155 46 / MB [289] Zdeněk Široký 1979 CZE 54:26.8 17:05.1
156 76 / MA [21] Tomáš Kvasnička 1982 CZE 54:27.4 17:05.7
157 6 / MD [4] Václav Cejnar 1951 CZE SKP-HK 54:29.1 17:07.4
158 47 / MB [36] Václav Vávra 1971 CZE 54:30.0 17:08.3
159 77 / MA [351] Ondřej Kuba 1984 CZE 54:34.0 17:12.3
160 48 / MB [300] Iker Pov 1974 CZE 54:34.6 17:12.9
161 78 / MA [206] Václav Štíhel 1981 CZE 54:36.0 17:14.3
162 79 / MA [48] Radek Plašil 1980 CZE 54:37.4 17:15.7
163 6 / ZA [13] Marie Czinnerová 1985 CZE Sucháč tým 54:37.8 17:16.1
164 80 / MA [296] Marek Kratochvíl 1989 CZE 54:38.9 17:17.2
165 81 / MA [97] Jan Rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 54:41.3 17:19.6
166 82 / MA [361] Ladislav Boháč 1992 CZE 54:49.4 17:27.7
167 83 / MA [238] Tomáš Růžička 1991 CZE Pardubice 54:49.8 17:28.1
168 49 / MB [282] Henryk Drygalski 1979 CZE 54:51.3 17:29.6
169 84 / MA [367] Zdeněk Suchý 1984 CZE Czech Bouldering 54:53.5 17:31.8
170 50 / MB [185] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 54:58.0 17:36.3
171 85 / MA [180] Tomáš Doležal 1985 CZE 55:01.4 17:39.7
172 51 / MB [47] Peter Lupták 1970 SVK Hotel Avalanche Vysoké Tatry 55:15.8 17:54.1
173 15 / MC [292] Vladimír Jošt 1966 CZE 55:16.8 17:55.1
174 86 / MA [98] Hanz Hadaš 1984 CZE 55:17.8 17:56.1
175 1 / juniorky [45] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 55:21.3 17:59.6
176 87 / MA [70] Lukáš Matěja 1988 CZE 55:25.5 18:03.8
177 52 / MB [85] Artur Żak 1979 POL 55:28.8 18:07.1
178 7 / ZA [136] Věra Ženožičková 1982 CZE 55:40.5 18:18.8
179 88 / MA [61] Bartlomiej Sopala 1988 POL SmartTopo 55:41.7 18:20.0
180 89 / MA [158] Ondra Novák 1985 CZE 55:43.2 18:21.5
181 90 / MA [204] Martin Simon 1980 CZE Bolavé Tlapky 55:46.7 18:25.0
182 53 / MB [1129] Eneko Pov 1977 XXX 55:51.1 18:29.4
183 54 / MB [479] Vláďa Blažek 1971 CZE BEMANIAX 55:59.7 18:38.0
184 55 / MB [126] Petr Vyšohlíd 1973 CZE HK Mladá Boleslav 56:08.3 18:46.6
185 56 / MB [496] Aleš Vávro 1978 CZE 56:09.8 18:48.1
186 6 / ZB [168] Kateřina Mandulová 1979 CZE Horal Ruzyně 56:10.1 18:48.4
187 57 / MB [235] Viktor Tomášů 1977 CZE HK Uherské Hradiště 56:17.1 18:55.4
188 58 / MB [306] Michaela Máková 1971 CZE 56:21.6 18:59.9
189 59 / MB [276] Michal Misler 1972 CZE Vnejhoršímtodojdu Milovice 56:23.9 19:02.2
190 8 / ZA [107] Ivana Voltová 1984 CZE TJ Sokol Stěžery 56:24.5 19:02.8
191 91 / MA [1] Jakub Kubeček 1985 CZE 56:25.3 19:03.6
192 92 / MA [134] Lukáš Kubeček 1980 CZE 56:27.1 19:05.4
193 93 / MA [337] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 56:38.6 19:16.9
194 7 / ZB [51] Eva Pončová 1974 CZE 56:38.7 19:17.0
195 94 / MA [217] Milan Petr 1991 CZE 56:42.8 19:21.1
196 95 / MA [293] Jaromír Pírko 1985 CZE 56:44.8 19:23.1
197 96 / MA [234] Jakub Laštovka 1989 CZE HOLOKO Teplice 56:44.9 19:23.2
198 9 / ZA [277] zuzana janouskova 1985 CZE 56:50.4 19:28.7
199 97 / MA [135] Adam Voldán 1983 CZE HO Lokomotiva Beroun 56:50.5 19:28.8
200 5 / junior [17] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 57:11.8 19:50.1
201 10 / ZA [318] Barbora Fialová 1982 CZE 57:14.8 19:53.1
202 98 / MA [197] Dalibor Muráň 1985 CZE 57:15.5 19:53.8
203 99 / MA [96] Jakub Kotula 1991 CZE Horoklub Chomutov 57:16.1 19:54.4
204 8 / ZB [274] Lenka Flašarová 1972 CZE 57:18.8 19:57.1
205 11 / ZA [332] Lucie Grimová 1985 CZE HO Loko Brno 57:32.0 20:10.3
206 12 / ZA [333] Jana Grimová 1985 CZE HO Loko Brno 57:33.0 20:11.3
207 100 / MA [304] Robin Weiss 1989 CZE 57:51.2 20:29.5
208 101 / MA [42] Jakub Bischof 1993 CZE 57:56.4 20:34.7
209 13 / ZA [294] Eva Smilová 1989 CZE 57:56.7 20:35.0
210 102 / MA [113] Štěpán Muchka 1981 CZE TJ Sokol Mladá Boleslav 57:58.7 20:37.0
211 103 / MA [80] David Pejšek 1987 CZE 58:00.6 20:38.9
212 14 / ZA [169] Magdaléna Kolaříková 1981 CZE 58:00.8 20:39.1
213 16 / MC [163] Stanislav Lanta 1963 CZE 58:05.7 20:44.0
214 1 / ZC [266] jana smutná 1962 CZE 58:07.0 20:45.3
215 15 / ZA [148] Pavla Růžičková 1986 CZE 58:07.6 20:45.9
216 9 / ZB [12] Eva Peratová 1979 CZE HO Vyškov 58:08.1 20:46.4
217 6 / junior [38] Petr Vávra 1999 CZE ŠAK Židlochovice 58:08.8 20:47.1
218 10 / ZB [22] Lenka Svozilová 1970 CZE není 58:14.6 20:52.9
219 104 / MA [128] Rudolf Kalousek 1986 CZE 58:15.9 20:54.2
220 105 / MA [23] Ondřej Musil 1980 CZE 58:26.3 21:04.6
221 16 / ZA [220] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police 58:30.0 21:08.3
222 106 / MA [372] Jakub Šedivý 1986 CZE 58:41.6 21:19.9
223 7 / MD [32] Peter Heinz 1959 CZE TVE Weiher 58:44.7 21:23.0
224 107 / MA [215] Jakub Hladík 1987 CZE 58:55.6 21:33.9
225 108 / MA [307] Martin Pirkl 1988 CZE HORO Česká Třebová 58:59.0 21:37.3
226 60 / MB [177] Jindřich Stava 1979 CZE Lenka Stavová :-) 59:18.4 21:56.7
227 11 / ZB [1127] Markéta Žamberská 1978 CZE Dobříchovice 59:20.9 21:59.2
228 2 / juniorky [340] Natálie Hanušová 1999 CZE SKP Hvězda Pardubice 59:23.3 22:01.6
229 1 / st.zakyne [248] Viktorie Vydrová 2000 CZE SK Janské Lázně 59:25.0 22:03.3
230 109 / MA [181] Jan Prostředník 1983 CZE 59:27.0 22:05.3
231 17 / ZA [489] Louise Capel 1983 AUS 59:27.4 22:05.7
232 110 / MA [19] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 59:37.4 22:15.7
233 61 / MB [1128] Pavel Žamberský 1973 CZE Dobříchovice 59:38.9 22:17.2
234 111 / MA [50] Tomáš Gotvald 1980 CZE CEPro team 59:40.4 22:18.7
235 8 / MD [157] Oldřich Rücker 1955 CZE Bon Bon Lhota 59:42.2 22:20.5
236 18 / ZA [186] Petra Šnapková 1985 CZE 59:42.3 22:20.6
237 62 / MB [153] Jan Černý 1972 CZE Hotak Praha 59:44.5 22:22.8
238 112 / MA [131] David Kolečkář 1994 CZE 59:47.4 22:25.7
239 17 / MC [267] Michal Smutný 1962 CZE gint 59:50.3 22:28.6
240 63 / MB [3] Jiří Hanuš 1972 CZE VELLA Cycling 01:00:06.7 22:45.0
241 113 / MA [359] Jan Řezník 1988 CZE HO Himal 01:00:13.3 22:51.6
242 19 / ZA [368] Pavla Dvořáková 1982 CZE Czech Bouldering 01:00:18.2 22:56.5
243 20 / ZA [191] Magdaléna Štanglerová 1994 CZE 01:00:19.3 22:57.6
244 21 / ZA [213] Lucie Šritrová 1991 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:00:20.5 22:58.8
245 64 / MB [182] Jaroslav Vašátko 1979 CZE 01:00:33.4 23:11.7
246 18 / MC [265] Milan Linhart 1964 CZE 01:00:35.8 23:14.1
247 9 / MD [2] Svatopluk Frohlich 1955 CZE HO La Scala 01:00:36.0 23:14.3
248 22 / ZA [99] Eva Mikesková 1990 CZE 01:00:36.7 23:15.0
249 23 / ZA [216] Kateřina Wolfová 1985 CZE HO Matahari 01:00:38.8 23:17.1
250 24 / ZA [184] Lucie Kadlecová 1986 CZE 01:00:43.8 23:22.1
251 114 / MA [8] Petr Trojan 1983 CZE 01:00:45.2 23:23.5
252 2 / ZC [285] Dagmar Hauschková 1965 CZE 01:00:45.6 23:23.9
253 115 / MA [178] Jan Sibera 1988 CZE Údolí Sviní 01:00:49.5 23:27.8
254 12 / ZB [58] Kristýna Šretrová 1977 CZE Spartak Police nad Metují 01:00:52.7 23:31.0
255 7 / junior [256] Vojtěch Sehnal 1998 CZE K.O. Poděbrady 01:01:04.5 23:42.8
256 116 / MA [116] Lukáš Kaplan 1984 CZE HO Lysá nad Labem 01:01:16.8 23:55.1
257 117 / MA [364] Monika - asi Prostředníková 1986 CZE 01:01:17.1 23:55.4
258 118 / MA [360] David Kofron 1982 CZE 01:01:26.4 24:04.7
259 8 / junior [346] Vojtěch Přibyl 1996 CZE 01:01:40.2 24:18.5
260 65 / MB [275] Ondra Kamenik 1974 CZE 01:01:57.0 24:35.3
261 119 / MA [15] David Dvořák 1983 CZE horyzdalky.cz 01:02:00.8 24:39.1
262 120 / MA [9] Ondřej Ducháček 1987 CZE 01:02:07.1 24:45.4
263 13 / ZB [39] Anna Vávrová 1972 CZE 01:02:09.8 24:48.1
264 121 / MA [222] Josef Štěpánek 1988 CZE HO Kóta 427 01:02:19.6 24:57.9
265 25 / ZA [498] Eva Škodová 1984 CZE Žamberk 01:02:20.4 24:58.7
266 122 / MA [309] Marek Dvořák 1992 CZE 01:02:29.0 25:07.3
267 26 / ZA [130] Klára Němečková 1992 CZE 01:02:37.6 25:15.9
268 123 / MA [483] Ondřej Beneš 1988 CZE 01:02:40.9 25:19.2
269 66 / MB [369] Jaroslav Jelínek 1979 CZE 01:02:42.4 25:20.7
270 124 / MA [196] Jiří Pék 1987 CZE 01:02:56.6 25:34.9
271 27 / ZA [82] zuzana žantová 1988 CZE 01:02:58.8 25:37.1
272 67 / MB [218] Daniel Horyna 1974 CZE 01:03:35.6 26:13.9
273 9 / junior [18] Daniel Vraj 1996 CZE HO Vsetín 01:03:42.9 26:21.2
274 125 / MA [14] Martin Czinner 1980 CZE Sucháč tým 01:03:56.7 26:35.0
275 28 / ZA [497] Vladimíra Žilinová 1980 CZE 01:04:20.0 26:58.3
276 14 / ZB [320] Michaela Kosinová 1978 CZE Úžasňáci 01:04:31.5 27:09.8
277 68 / MB [321] Přemysl Kosina 1975 CZE Úžasňáci 01:04:34.0 27:12.3
278 3 / ZC [46] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:04:37.6 27:15.9
279 126 / MA [198] Zdeněk Oplištil 1989 CZE 01:05:04.5 27:42.8
280 127 / MA [353] Jiří Strnad 1984 CZE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:05:09.2 27:47.5
281 29 / ZA [331] Eva Blámová 1988 CZE HO Loko Brno 01:05:15.2 27:53.5
282 128 / MA [68] Michal Zikmund 1991 CZE TJ Sokol Jičín 01:05:21.9 28:00.2
283 30 / ZA [317] Jana Brožová 1983 CZE 01:05:41.2 28:19.5
284 129 / MA [179] Filip Rezek 1987 CZE 01:05:49.3 28:27.6
285 31 / ZA [500] Jitka Zaschová 1986 CZE 01:06:00.3 28:38.6
286 130 / MA [362] Filip Kudla 1995 CZE 01:06:13.2 28:51.5
287 2 / st.zaci [230] Koblížek Koblížek 2001 CZE 01:06:18.1 28:56.4
288 69 / MB [231] Rubi Rubi 1972 CZE 01:06:18.2 28:56.5
289 32 / ZA [246] Kateřina Hlinková 1988 CZE 01:06:19.3 28:57.6
290 131 / MA [10] Branislav Štukovský 1986 SVK 01:06:20.7 28:59.0
291 19 / MC [281] Miroslav Frýdl 1964 CZE 01:06:50.3 29:28.6
292 33 / ZA [348] Radka Konečná 1985 CZE 01:07:03.9 29:42.2
293 34 / ZA [86] Tereza Havránková 1990 CZE HO Studénka 01:07:10.1 29:48.4
294 15 / ZB [53] Petra Morávková 1973 CZE 01:07:42.2 30:20.5
295 10 / MD [84] Vít Lelek 1950 CZE 01:08:01.4 30:39.7
296 35 / ZA [139] Vendula Zedníková 1991 CZE HK Mladá Boleslav 01:08:35.9 31:14.2
297 132 / MA [119] Ondřej Sojka 1988 CZE Alternátor Besedice 01:08:37.4 31:15.7
298 36 / ZA [11] Petra Cabalková 1988 CZE 01:08:58.0 31:36.3
299 20 / MC [229] Petr Macek 1967 CZE 01:09:08.5 31:46.8
300 37 / ZA [144] Iva Joudalová 1982 CZE Modrá Střelka 01:09:14.7 31:53.0
301 70 / MB [212] Josef Pražský 1978 CZE 01:09:17.5 31:55.8
302 3 / juniorky [143] Hana Bezděková 1998 CZE 01:09:49.1 32:27.4
303 71 / MB [111] Jarda Jisl 1973 CZE Craft Team 01:11:43.9 34:22.2
304 38 / ZA [7] Zdeňka Výravská 1989 CZE 01:11:55.4 34:33.7
305 133 / MA [349] Adéla Dvořáková 1995 CZE 01:12:07.3 34:45.6
306 39 / ZA [60] Iwona Żurowska 1987 POL 01:12:16.2 34:54.5
307 40 / ZA [108] Veronika Zámečníková 1984 CZE 01:12:50.0 35:28.3
308 41 / ZA [328] Kristýna Marková 1984 CZE 01:13:25.9 36:04.2
309 42 / ZA [118] Hana Davídková 1990 CZE Alternátor Besedice 01:14:34.8 37:13.1
310 21 / MC [315] Michal Beneš 1960 CZE ABZP 01:15:32.6 38:10.9
311 43 / ZA [323] Kateřina Šprínarová 1991 CZE BKBÚ Masty 01:15:33.2 38:11.5
312 44 / ZA [339] Lucie Vernerová 1984 CZE 01:16:05.7 38:44.0
313 45 / ZA [495] Nelly Kudrová 1980 CZE 01:16:30.6 39:08.9
314 4 / ZC [94] Ivana Hlaváčková 1964 CZE 01:16:55.9 39:34.2
315 134 / MA [355] Radim Šála 1985 CZE 01:17:59.7 40:38.0
316 46 / ZA [334] Michaela Boudová 1981 CZE HO Loko Brno 01:18:54.9 41:33.2
317 11 / MD [93] Jaroslav Tománek 1955 CZE 01:20:33.5 43:11.8
318 135 / MA [156] Lukáš Fajt 1982 CZE AM 01:22:20.4 44:58.7
319 47 / ZA [155] Kateřina Fajtová 1985 CZE 01:22:21.1 44:59.4
320 48 / ZA [110] Adéla Pintířová 1981 CZE 01:23:54.2 46:32.5
321 136 / MA [20] Martina Oborová 1991 CZE HO Vsetín 01:38:58.6 01:01:36.9
322 5 / ZC [210] Hana Nádherová 1968 CZE 01:44:20.9 01:06:59.2

výsledková listina BUFO BABY CROSS 2014

start ~ 09:41:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / st.zakyne [255] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují
2 1 / st.zaci [288] Tomáš Dudek 2001 CZE Olfin Car - Vella Trutnov
3 2 / st.zaci [140] Matěj Šimek 2002 CZE SKP Hvězda Pardubice
4 2 / st.zakyne [141] Kateřina Tůmová 2001 CZE
5 3 / st.zaci [190] David Mach 2001 CZE
6 4 / st.zaci [91] Adam Werner 2003 CZE
7 5 / st.zaci [262] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují
8 3 / st.zakyne [189] Žaneta Machová 2000 CZE Hugobike Team
9 6 / st.zaci [167] Vojta Podroužek 2000 CZE HO Harcov
10 1 / ml.zaci [66] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS
11 7 / st.zaci [250] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně
12 1 / ml.zakyne [251] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně
13 4 / st.zakyne [271] Michaela Mislerová 2001 CZE HO Alpici Milovice
14 5 / st.zakyne [273] Magdaléna Mislerová 2000 CZE HO Alpici Milovice
15 8 / st.zaci [352] Zuzana Bernardová 2003 CZE
16 6 / st.zakyne [272] Anežka Mislerová 2004 CZE HO Alpici Milovice
17 2 / ml.zaci [236] Oliver Horyna 2005 CZE
18 3 / ml.zaci [356] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou
19 2 / ml.zakyne [261] Kateřina Fojtíková 2006 CZE taťka a mamka
20 7 / st.zakyne [260] Sára Fojtíková 2004 CZE
21 4 / ml.zaci [237] Erik Buszewski 2007 CZE
22 9 / st.zaci [249] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně
23 3 / ml.zakyne [205] Bára Tintěrová 2006 CZE
24 5 / ml.zaci [358] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint
25 10 / st.zaci [44] Matěj Vávra 2003 CZE
26 6 / ml.zaci [239] Matyáš Folprecht 2006 CZE
27 4 / ml.zakyne [481] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují
28 5 / ml.zakyne [284] Zuzana Buszewska 2005 CZE
29 8 / st.zakyne [226] Veronika Vávrová 2000 CZE
30 11 / st.zaci [225] Śimon Valenta 2003 CZE
31 7 / ml.zaci [252] Tomáš Černý 2008 CZE SK Janské Lázně
32 6 / ml.zakyne [164] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS
33 8 / ml.zaci [302] Anna Mládková 2008 CZE
34 9 / ml.zaci [165] Martin Hrouda 2005 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn
35 9 / st.zakyne [257] Adéla Vlčková 2004 CZE
36 7 / ml.zakyne [240] Mia Folprecht 2008 CZE
37 10 / ml.zaci [258] Tereza Kurzova 2006 CZE
38 11 / ml.zaci [146] Lucie Stočková 2008 CZE STB
39 12 / ml.zaci [354] Johanka Tichá 2006 CZE
40 13 / ml.zaci [145] Martin Stoček 2006 CZE STB
41 14 / ml.zaci [166] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn
42 8 / ml.zakyne [176] Julie Stavová 2007 CZE
43 9 / ml.zakyne [259] Veronika Kurzova 2007 CZE
44 15 / ml.zaci [147] Albert Nováček 2009 CZE STB
44 12 / st.zaci [357] Jakub Pešina 2004 CZE Redpoint