Bělkovický řetěz 2014

14.06.2014 Bělkovice-Lašťany, okr. Olomouc [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 0, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
předžáci celkem: 14, muži : 12, ženy: 2, kluci: 12, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 2, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
mladší žáci celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 3, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
starší žáci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 0, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
hlavní závod 42km celkem: 176, muži : 161, ženy: 15, kluci: 10, junioři: 13, muži A: 38, muži B: 45, muži C: 40, muži D: 14, holky: 5, juniorky: 1, ženy A: 7, ženy B: 2, N: 1 [html] [pdf]

výsledková listina děti

start ~ 09:00:00

výsledková listina předžáci

start ~ 09:52:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [308] Jonáš Pola 2004 CZE Bikecentrum Olomouc
2 2 / kluci [305] Lukáš Raška 2006 CZE
3 3 / kluci [321] Viktor Jakl 2005 CZE
4 4 / kluci [303] Patrik Fröml 2006 CZE Bike Sport Uničov
5 5 / kluci [338] Jan Sadílek 2005 CZE Ťiťáček
6 6 / kluci [337] David Blažek 2007 CZE
7 7 / kluci [307] Adam Thünel 2005 CZE
8 8 / kluci [311] Jakub Doseděl 2005 CZE TJ Sokol Přemyslovice
9 1 / holky [331] Lucie Košárová 2005 CZE Cyklo Team Kolárna
10 2 / holky [333] Karolína Polednová 2004 CZE
11 9 / kluci [328] Tomáš Bárta 1999 CZE Zekof team
12 10 / kluci [319] Evžen Gasta 1999 CZE SC Samotíšky
13 11 / kluci [310] Josef Jedenástík 2000 CZE TJ Sokol Mrsklesy
14 12 / kluci [329] Michal Kratina 2005 CZE Cyklo team Kolárna

výsledková listina mladší žáci

start ~ 10:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [339] Jonáš Pospíšil 2001 CZE OnRoad Racing Team
2 1 / holky [327] Katka Hudečková 2003 CZE Cyklo MXM Hulin
3 2 / kluci [306] Jakub Ház 2002 CZE ZAPRO AD Team
4 2 / holky [322] Gabriela Bártová 2003 CZE Zekof team
5 3 / kluci [326] Radek Vlček 2003 CZE
6 4 / kluci [317] Adam Zubatý 2002 CZE BT Kola kaňkovský
7 5 / kluci [318] Jakub Pěnkava 2002 CZE SC Samotíšky
8 6 / kluci [316] Jakub Gasta 2002 CZE SC Samotíšky
9 7 / kluci [320] Viktor Jákl 2002 CZE
10 3 / holky [315] Denisa Bravencová 2003 CZE KOLARNA TEAM

výsledková listina starší žáci

start ~ 10:15:00

výsledková listina hlavní závod 42km

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [304] Lukáš Raška 2007 CZE HSK Haná 57:17.0
2 2 / kluci [324] Martin Rychtecký 2008 CZE 57:19.0 00:02.0
3 3 / kluci [314] David Blažek 2007 CZE 57:20.0 00:03.0
4 4 / kluci [332] Karel Košár 2008 CZE Cyklo team Kolárna 57:22.0 00:05.0
5 1 / holky [336] Johana Valentová 2007 CZE 57:23.0 00:06.0
6 2 / holky [309] ANNA Jedenástíková 2007 CZE TJ Sokol Mrsklesy 57:24.0 00:07.0
7 3 / holky [334] Tereza Polednová 2008 CZE 57:26.0 00:09.0
8 5 / kluci [325] Jan Rychtecký 2010 CZE 57:28.0 00:11.0
9 6 / kluci [301] Dominik Sládeček 2007 CZE CK PemaP Přerov 57:29.0 00:12.0
10 7 / kluci [312] Štěpán Valenta 2007 CZE 57:31.0 00:14.0
11 8 / kluci [335] Josef Valenta 2010 CZE 57:32.0 00:15.0
11 8 / kluci [330] František Ferinaček 2010 CZE Kolarna 57:32.0 00:15.0
13 4 / holky [302] Viktorie Sládečková 2010 CZE CK PeMaP Přerov 57:35.0 00:18.0
14 10 / kluci [313] Matyáš Valenta 2011 CZE 57:37.0 00:20.0
15 5 / holky [342] Valentýnka Březinová 2012 CZE CT Kolarna Olomouc 57:40.0 00:23.0
16 1 / muži A [355] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 01:53:27.1 56:10.1 15:04.2 (2)
17 1 / muži B [2] Radek Šíbl 1980 CZE 4 EVER CYKLO BULIS 01:55:58.4 58:41.4 15:03.5 (1)
18 2 / muži B [1] Karel Hartl 1977 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:56:20.2 59:03.2 15:06.1 (3)
19 3 / muži B [139] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:58:45.3 01:01:28.3 15:31.1 (7)
20 2 / muži A [120] Martin Černocký 1986 CZE Inkospor 01:59:26.1 01:02:09.1 15:32.0 (8)
21 3 / muži A [132] petr novák 1987 CZE 4EVER CYKLOBULIS MTBS 02:03:33.0 01:06:16.0 15:25.8 (5)
22 4 / muži A [19] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE cycling team 02:05:20.9 01:08:03.9 16:10.4 (12)
23 5 / muži A [124] Petr Oravec 1993 CZE CK PeMaP Přerov 02:06:19.7 01:09:02.7 15:34.1 (9)
24 4 / muži B [46] Milan Liberda 1982 CZE 02:06:35.4 01:09:18.4 16:14.0 (14)
25 5 / muži B [365] Lukáš Heinrich 1979 CZE 02:07:23.3 01:10:06.3 15:30.1 (6)
26 6 / muži B [43] Roman Kroček 1984 CZE SK Bagbike Rubing 02:07:42.8 01:10:25.8 16:10.4 (11)
27 6 / muži A [121] Jan Kučera 1985 CZE Inkospor 02:07:43.3 01:10:26.3 16:56.8 (20)
28 7 / muži B [148] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:08:17.7 01:11:00.7 16:47.2 (18)
29 1 / junioři [100] Marek Vykoukal 1996 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:08:52.2 01:11:35.2 16:12.3 (13)
30 1 / muži C [130] Vladislav Krejčí 1974 CZE Bike sport Uničov 02:08:58.6 01:11:41.6 16:46.0 (17)
31 8 / muži B [112] Petr Koblížek 1979 CZE 02:10:00.3 01:12:43.3 16:15.7 (15)
32 7 / muži A [55] Josef Maitner 1986 CZE Bike Centrum Olomouc 02:10:35.1 01:13:18.1 16:37.9 (16)
33 9 / muži B [123] František Kocourek 1983 CZE SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 02:11:28.4 01:14:11.4 18:25.3 (36)
34 10 / muži B [89] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:11:29.6 01:14:12.6 17:24.0 (24)
35 8 / muži A [31] David Hladiš 1995 CZE TNF bike team 02:12:00.7 01:14:43.7 17:19.4 (23)
36 2 / muži C [72] Petr Pospíšil 1973 CZE On Road racing team 02:12:29.9 01:15:12.9 17:31.4 (27)
37 3 / muži C [105] Petr Krejčík 1974 CZE Cyklo Hranice 02:13:51.0 01:16:34.0 17:36.2 (30)
38 11 / muži B [114] David Šváček 1976 CZE Cyklo Hranice 02:14:09.3 01:16:52.3 18:29.3 (39)
39 4 / muži C [117] Tomaš Satke 1971 CZE HERVIS 02:14:23.0 01:17:06.0 17:32.5 (28)
40 12 / muži B [131] Jan Winkler 1977 CZE www.bikestyle.cz 02:15:17.6 01:18:00.6 17:18.5 (22)
41 13 / muži B [16] Tomas Zlamal 1979 CZE 02:15:33.9 01:18:16.9 17:30.4 (26)
42 14 / muži B [152] Martin Bartoš 1979 CZE Bike Team Mohelnice 02:16:04.2 01:18:47.2 17:29.1 (25)
43 9 / muži A [4] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 02:16:52.1 01:19:35.1 19:12.1 (52)
44 2 / junioři [18] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 02:17:19.8 01:20:02.8 18:10.7 (32)
45 10 / muži A [23] Roman Bulejko 1988 CZE Mibutrans 02:19:17.4 01:22:00.4 18:06.4 (31)
46 11 / muži A [118] Jakub Klement 1986 CZE MTB Chřiby 02:20:39.1 01:23:22.1 18:19.6 (34)
46 11 / muži A [39] JIRI KLEMENT 1988 CZE DRESSME.CZ 02:20:39.1 01:23:22.1 18:45.0 (42)
48 13 / muži A [108] Jiří Javůrek 1991 CZE CK PeMaP Přerov 02:21:10.1 01:23:53.1 18:18.2 (33)
49 14 / muži A [15] Marek Zaoral 1989 CZE 02:21:38.7 01:24:21.7 19:17.5 (54)
50 15 / muži A [76] Jan Reif 1986 CZE 02:21:48.6 01:24:31.6 19:01.5 (48)
51 15 / muži B [362] Luděk Vigner 1981 CZE Trek Gdynia 02:23:08.0 01:25:51.0 20:49.7 (76)
52 1 / muži D [68] Roman Ovad 1963 CZE 02:23:26.3 01:26:09.3 18:39.7 (40)
53 5 / muži C [17] Luděk Pavlák 1966 CZE 02:24:03.8 01:26:46.8 19:08.6 (51)
54 2 / muži D [60] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE KOLARNA TEAM 02:24:26.5 01:27:09.5 18:59.5 (47)
55 6 / muži C [22] Petr Buček 1968 CZE Novatop Lapierre 02:24:27.7 01:27:10.7 19:04.0 (49)
56 16 / muži B [91] Mirek Švihel 1975 CZE CPV Krnov 02:24:30.0 01:27:13.0 18:43.3 (41)
57 7 / muži C [61] Pavel Náplava 1974 CZE 02:24:34.3 01:27:17.3 18:45.8 (43)
58 3 / muži D [87] Radovan Steuer 1964 CZE BSC Opava 02:25:02.6 01:27:45.6 18:47.6 (44)
59 8 / muži C [50] Štefan Lukašák 1967 CZE Shortbike Olomouc 02:25:41.2 01:28:24.2 17:35.3 (29)
60 9 / muži C [28] Pavel Hajda 1972 CZE 02:25:44.5 01:28:27.5 18:20.8 (35)
61 17 / muži B [341] Miroslav Janota 1977 CZE 02:26:45.3 01:29:28.3 15:34.8 (10)
62 16 / muži A [25] Martin Číhalík 1991 CZE Kolarna 02:26:56.9 01:29:39.9 18:54.4 (46)
63 10 / muži C [74] Aleš Procházka 1971 CZE SK ŠELA SPORT 02:27:00.7 01:29:43.7 19:14.9 (53)
64 3 / junioři [8] Artur Koval 1998 CZE KOLARNA TEAM 02:27:00.9 01:29:43.9 19:26.9 (59)
65 17 / muži A [82] Jakub Sojka 1991 CZE 02:27:25.3 01:30:08.3 18:28.5 (38)
66 1 / ženy B [9] Kristina Koscová 1970 CZE Dema Racing Team 02:28:21.4 01:31:04.4 19:26.4 (58)
67 18 / muži B [13] Martin Březina 1982 CZE KOLARNA TEAM 02:28:51.5 01:31:34.5 19:54.3 (62)
68 4 / junioři [36] Král Karel 1996 CZE 02:29:38.1 01:32:21.1 18:27.6 (37)
69 18 / muži A [101] Lukáš Zedník 1987 CZE 02:30:05.0 01:32:48.0 20:31.4 (70)
70 1 / ženy A [122] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 02:30:20.9 01:33:03.9 19:23.1 (56)
71 11 / muži C [32] Stanislav Hort 1971 CZE 02:32:15.4 01:34:58.4 21:26.9 (88)
72 19 / muži B [146] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX 02:32:20.2 01:35:03.2 20:14.3 (64)
73 2 / ženy A [147] Lenka Fridrichová 1994 CZE INS-Náchod 02:32:36.7 01:35:19.7 19:49.6 (60)
74 12 / muži C [85] Radomír Spratek 1971 CZE 02:33:23.4 01:36:06.4 23:11.3 (114)
75 19 / muži A [66] Vít Otevřel 1988 CZE 02:33:25.3 01:36:08.3 23:10.0 (113)
76 20 / muži A [59] Michal Mrňka 1989 CZE Cyklo team Kolarna 02:33:53.8 01:36:36.8 21:18.9 (87)
77 21 / muži A [350] Lukáš Březina 1991 CZE Rychlebské stezky 02:34:12.4 01:36:55.4 22:18.1 (102)
78 13 / muži C [358] Jiří Vrublovský 1969 CZE Bike Centrum Olomouc 02:34:13.1 01:36:56.1 22:14.7 (100)
79 5 / junioři [90] Jan Suchánek 1996 CZE SK ŠELA SPORT 02:35:52.1 01:38:35.1 19:20.2 (55)
80 22 / muži A [64] Michael Novák 1992 CZE 02:38:27.5 01:41:10.5 24:18.5 (130)
81 4 / muži D [69] Zdeněk Pavlák 1964 CZE 02:38:55.5 01:41:38.5 19:25.2 (57)
82 5 / muži D [361] Radim Vysocký 1964 CZE Opavský sportovní klub 02:39:19.6 01:42:02.6 20:18.0 (66)
83 14 / muži C [144] Roman Sobek 1972 CZE BT Rumunsko 02:39:25.6 01:42:08.6 21:10.1 (82)
84 20 / muži B [353] Viktor Navrátil 1976 CZE 02:40:00.7 01:42:43.7 20:15.7 (65)
85 3 / ženy A [73] Radka Pospíšilová 1990 CZE Bike Centrum Olomouc 02:40:02.9 01:42:45.9 20:30.5 (69)
86 15 / muži C [30] Stanislav Ház 1972 CZE SK ŠELA SPORT 02:40:06.4 01:42:49.4 19:53.0 (61)
87 21 / muži B [42] petr Kratina 1976 CZE 02:40:28.2 01:43:11.2 21:54.2 (93)
88 6 / junioři [92] Tomáš Techet 1998 CZE KOLARNA TEAM 02:40:47.5 01:43:30.5 20:06.3 (63)
89 22 / muži B [352] Martin Kratochvíl 1981 CZE 02:40:48.4 01:43:31.4 21:13.4 (84)
90 23 / muži A [11] Jiří Štěpáník 1992 CZE Cyklo team Kolarna Olomouc 02:40:53.3 01:43:36.3 19:04.1 (50)
91 6 / muži D [86] Roman Spurný 1964 CZE 02:40:56.0 01:43:39.0 22:58.3 (109)
92 16 / muži C [369] Vladimír Staněk 1972 CZE 02:40:56.1 01:43:39.1 20:48.6 (75)
93 7 / muži D [354] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX Olomouc 02:41:11.8 01:43:54.8 21:03.1 (79)
94 23 / muži B [351] Tomáš Patrmann 1976 CZE Nezkušené lolitky 02:41:57.5 01:44:40.5 21:12.0 (83)
95 24 / muži A [149] Lukáš Kohout 1995 CZE IN-LIFE cycling team 02:42:21.7 01:45:04.7 20:24.1 (67)
96 4 / ženy A [367] Svatava Kučná 1995 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:42:53.3 01:45:36.3 20:44.8 (73)
97 25 / muži A [364] Rostislav Nétek 1985 CZE Cyklomorava 02:42:55.6 01:45:38.6 22:07.3 (97)
98 24 / muži B [54] Jiří Macháček 1984 CZE 02:42:59.0 01:45:42.0 22:21.0 (104)
99 25 / muži B [26] Jiří Dohnal 1983 CZE Cyklo team KOLARNA 02:43:00.7 01:45:43.7 20:25.7 (68)
100 17 / muži C [62] Jan Neoral 1974 CZE 02:43:32.6 01:46:15.6 21:08.7 (81)
101 5 / ženy A [134] Jana Pospíšilová 1983 CZE 02:43:56.6 01:46:39.6 22:03.0 (95)
102 18 / muži C [103] Roman Plachý 1969 CZE 02:45:47.4 01:48:30.4 21:53.5 (92)
103 19 / muži C [99] Zdeněk Vybíral 1973 CZE 02:45:54.9 01:48:37.9 23:22.2 (118)
104 26 / muži B [145] Václav Strnad 1983 CZE Inkospor 02:45:59.2 01:48:42.2 15:06.8 (4)
105 26 / muži A [97] Leoš Vigner 1988 CZE . 02:46:47.3 01:49:30.3 24:06.5 (124)
106 1 / juniorky [116] Klára Kubínová 1997 CZE Novatop Ghost 02:47:25.2 01:50:08.2 22:22.9 (105)
107 20 / muži C [81] Marek Smola 1973 CZE 02:47:30.6 01:50:13.6 21:03.0 (78)
108 27 / muži B [65] Miroslav Onderka 1983 CZE Cyklo Adam 02:47:52.0 01:50:35.0 21:41.0 (91)
109 27 / muži A [128] David Konštacký 1993 CZE WeedRiders Lošov 02:47:54.3 01:50:37.3 21:14.9 (86)
110 8 / muži D [5] Roman Brandýs 1963 CZE KOLARNA TEAM 02:48:10.3 01:50:53.3 22:54.4 (107)
111 7 / junioři [51] Jakub Lysoněk 1997 CZE 02:48:41.0 01:51:24.0 21:40.6 (90)
112 28 / muži B [359] Petr Zedník 1975 CZE 02:48:59.4 01:51:42.4 20:45.9 (74)
113 21 / muži C [20] Martin Březík 1971 CZE 02:50:42.6 01:53:25.6 30:15.9 (155)
114 29 / muži B [111] Lukáš Sládeček 1982 CZE CK PeMaP Přerov 02:51:10.9 01:53:53.9 21:00.1 (77)
115 28 / muži A [33] Roman Indrák 1985 CZE 02:51:25.4 01:54:08.4 22:19.3 (103)
116 8 / junioři [363] Jakub Komárek 1996 CZE Kolárna cykloteam 02:52:01.0 01:54:44.0 20:42.3 (72)
117 22 / muži C [27] Jiří Hajda 1968 CZE 02:52:02.7 01:54:45.7 21:07.5 (80)
118 30 / muži B [70] Václav Pokorný 1980 CZE 02:52:58.3 01:55:41.3 24:37.0 (135)
119 23 / muži C [40] Jiří Koleňák 1969 CZE 02:55:46.4 01:58:29.4 23:20.6 (117)
120 9 / junioři [136] Tomáš Knotek 1998 CZE 02:56:34.6 01:59:17.6 24:07.8 (125)
121 31 / muži B [71] Robert Pořízka 1976 CZE 02:57:07.0 01:59:50.0 24:58.6 (141)
122 24 / muži C [102] Zbyněk ŽIŽKA 1969 CZE 02:59:13.1 02:01:56.1 23:42.8 (120)
123 25 / muži C [356] Roman Brenza 1972 CZE Kožušany 02:59:15.5 02:01:58.5 22:05.0 (96)
124 26 / muži C [357] Petr Novotný 1968 CZE Mánesova 02:59:19.2 02:02:02.2 24:06.0 (123)
125 29 / muži A [88] Josef Strelec 1988 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:59:34.4 02:02:17.4 24:13.0 (127)
126 27 / muži C [63] Josef Neoral 1973 CZE Cyklo team Trosky 02:59:53.3 02:02:36.3 22:57.4 (108)
127 32 / muži B [95] Peter Urban 1981 CZE 03:00:13.0 02:02:56.0 24:17.3 (129)
128 9 / muži D [127] Miroslav Zaoral 1961 CZE Cyklo team Kolárna 03:00:41.3 02:03:24.3 23:17.6 (115)
129 28 / muži C [96] Radomír Vařeka 1974 CZE CYKLO - RADEVA 03:00:42.7 02:03:25.7 22:16.7 (101)
130 33 / muži B [75] Miroslav Rédl 1984 CZE 03:00:45.4 02:03:28.4 24:20.4 (131)
131 29 / muži C [48] Viktor Löffler 1968 CZE 03:01:43.4 02:04:26.4 23:02.4 (110)
132 30 / muži C [143] Jakub Navrátil 1974 CZE Prádelna Bystřice 03:02:03.3 02:04:46.3 21:31.2 (89)
133 10 / junioři [133] Martin Omelka 1998 CZE 03:02:30.9 02:05:13.9 21:14.8 (85)
134 6 / ženy A [140] Veronika Žůrková 1975 CZE Bikestile.CZ 03:02:37.0 02:05:20.0 22:54.3 (106)
135 31 / muži C [115] Jiří Kubín 1965 CZE Malbery Opava 03:02:41.1 02:05:24.1 22:13.5 (99)
136 7 / ženy A [67] Adéla Otevřelová 1989 CZE 03:08:06.1 02:10:49.1 23:18.2 (116)
137 32 / muži C [142] Aleš Ritli 1967 CZE 03:09:05.2 02:11:48.2 24:25.5 (132)
138 33 / muži C [56] Antonín Malec 1967 CZE 03:10:00.5 02:12:43.5 24:13.8 (128)
139 34 / muži B [45] Radek Leszczynski 1975 CZE Moravské divadlo Olomouc 03:10:18.5 02:13:01.5 40:28.1 (160)
140 11 / junioři [109] Vít Horáček 1997 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 03:10:23.0 02:13:06.0 24:11.3 (126)
141 12 / junioři [24] Martin Čech 1998 CZE 03:10:28.0 02:13:11.0 23:04.6 (111)
142 30 / muži A [53] Zdeněk Macháček 1990 CZE 03:11:32.7 02:14:15.7 22:11.4 (98)
143 31 / muži A [80] Tomáš Smékal 1988 CZE 03:11:57.4 02:14:40.4 24:39.6 (136)
144 32 / muži A [6] Dominik Brandýs 1992 CZE KOLARNA TEAM 03:12:09.6 02:14:52.6 20:37.8 (71)
145 34 / muži C [137] Jan Knotek 1973 CZE 03:12:12.2 02:14:55.2 24:41.9 (138)
146 35 / muži B [58] Zdenek Michalčik 1976 CZE 03:15:27.7 02:18:10.7 25:44.5 (145)
147 10 / muži D [52] Rostislav Lysý 1955 CZE 03:16:53.5 02:19:36.5 24:36.3 (134)
148 11 / muži D [57] Jan Mazur 1962 CZE KOLARNA TEAM 03:17:01.1 02:19:44.1 24:03.7 (122)
149 12 / muži D [12] Vilém Vanke 1959 CZE KOLARNA TEAM 03:17:17.1 02:20:00.1 24:53.6 (139)
150 2 / ženy B [340] Hana Žižková 1974 CZE KOLARNA TEAM 03:17:18.2 02:20:01.2 26:06.8 (147)
151 33 / muži A [104] Jakub Fabian 1988 CZE Štemberk 03:17:40.3 02:20:23.3 23:35.6 (119)
152 35 / muži C [150] Petr Talík 1967 CZE 03:20:39.0 02:23:22.0 25:43.0 (144)
153 34 / muži A [151] michal Talík 1991 CZE 03:21:32.7 02:24:15.7 24:40.1 (137)
154 36 / muži B [126] Jiří Brix 1982 CZE SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 03:23:42.0 02:26:25.0 24:02.7 (121)
155 36 / muži C [135] Pavel Živela 1972 CZE MSKPOP Olomouc 03:27:59.9 02:30:42.9 27:02.5 (152)
156 37 / muži B [106] Jakub Mácha 1981 CZE 03:29:47.2 02:32:30.2 23:08.9 (112)
157 38 / muži B [29] Pavel Hammera 1984 CZE 03:30:12.1 02:32:55.1 26:38.2 (149)
158 13 / junioři [35] Petr Jiřík 1998 CZE 03:31:20.7 02:34:03.7 26:54.7 (150)
159 39 / muži B [38] Aleš Keprt 1977 CZE Bike TEAM Kola Kaňkovský 03:31:31.0 02:34:14.0 33:07.5 (159)
160 13 / muži D [83] Stanislav Solil 1958 CZE 03:32:17.0 02:35:00.0 26:57.5 (151)
161 40 / muži B [41] Karel Košár 1975 CZE Cykloteam Kolárna 03:33:08.8 02:35:51.8 25:33.6 (143)
162 14 / muži D [368] Radoslav Šíbl 1955 CZE Ekodrill Zlín 03:36:29.6 02:39:12.6 28:20.1 (153)
163 41 / muži B [34] Jiří Janků 1983 CZE Cyklo team Trosky 03:39:46.9 02:42:29.9 26:31.9 (148)
164 37 / muži C [79] Petr Sedlák 1968 CZE 03:48:34.7 02:51:17.7 29:13.5 (154)
165 38 / muži C [129] Jiří Zakopal 1969 CZE 03:54:34.4 02:57:17.4 31:52.0 (158)
166 35 / muži A [138] Filip Kočiš 1985 CZE 03:54:34.8 02:57:17.8 25:18.3 (142)
167 36 / muži A [113] Michal Polák 1988 CZE 04:20:07.3 03:22:50.3 30:58.5 (156)
168 37 / muži A [94] Petr Ulica 1987 CZE 04:20:09.7 03:22:52.7 31:06.2 (157)
168 42 / muži B [366] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK Ski veloneslyšící 16:50.5 (19)
168 39 / muži C [107] Jan Háva 1972 CZE Short Bike Olomouv 18:48.4 (45)
168 38 / muži A [10] Jan putira 1986 CZE 24:35.2 (133)
168 43 / muži B [78] Josef Salava 1978 CZE 24:56.9 (140)
DNF / muži B [119] Tomáš Hájka 1979 CZE Stevens Supshop.cz 21:57.2 (94)
DNF / muži C [141] Pavel Žůrek 1974 CZE Bikestile.CZ 17:02.7 (21)
DNF / muži B [360] Vít Urbánek 1978 CZE CH3 Šumperk 25:56.6 (146)
DNN / N [125] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider