Be.maniax novopacký maraton 2018

15.09.2018 Nová Paka

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Dlouhá trasa 51 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / DM29 [263] jiří Šorm 1997 CZE AEROTEC 01:52:38 00:00
2 2 / DM29 [273] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 02:06:34 13:56
3 1 / DM30 [225] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 02:07:13 14:34
4 2 / DM30 [256] Tomáš Brendl 1986 CZE Bakako Nová Paka 02:08:06 15:27
5 3 / DM30 [240] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 02:08:39 16:00
6 3 / DM29 [216] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:08:54 16:15
7 1 / DM40 [269] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:08:54 16:15
8 2 / DM40 [275] Jan Čapek 1973 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:10:26 17:47
9 4 / DM30 [238] Pavel Sedláček 1987 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:10:41 18:02
10 5 / DM30 [258] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:20 18:41

Krátká trasa 34 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / KMJ14 [145] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:22:05 00:00
2 1 / KM29 [155] Jakub Truhlář 1997 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 01:22:40 00:35
3 1 / KM30 [158] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:23:48 01:42
4 1 / KM40 [154] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 01:23:49 01:43
5 2 / KMJ14 [162] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:23:55 01:50
6 2 / KM30 [131] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:25:31 03:25
7 3 / KMJ14 [140] Jan Skrbek 2002 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:27:44 05:38
8 3 / KM30 [195] Martin Lepka 1985 CZE Yellow House Racing 01:27:48 05:42
9 2 / KM40 [118] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:28:13 06:08
10 2 / KM29 [153] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:28:20 06:15

REJOICE GEMINI BIKE MARATON 1.2km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / MMZ6 [2] Štěpán Bondy 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 03:41 00:00 01:47 (1)
2 2 / MMZ6 [56] Filip Gamba 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 03:52 00:10 01:52 (2)
3 3 / MMZ6 [17] Roman Tomeš 2011 CZE SWSL Lučany 04:14 00:32 02:03 (3)
4 1 / ZMZ6 [3] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 05:00 01:18 02:27 (4)
5 2 / ZMZ6 [58] Amálka Wolfová 2012 CZE Team Beany 05:11 01:30 02:39 (5)
6 4 / MMZ6 [16] jozef švajlenko 2013 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 05:12 01:31 02:41 (7)
7 5 / MMZ6 [11] Max Palička 2011 CZE Úlibice 05:14 01:32 02:44 (9)
8 6 / MMZ6 [8] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 05:25 01:43 02:40 (6)
9 3 / ZMZ6 [5] Beata Kašprišin 2011 CZE Nová Paka 05:39 01:58 02:44 (8)
10 4 / ZMZ6 [9] Sofie Najemníkova 2012 CZE N NKovovyroba 05:59 02:18 02:57 (11)

REJOICE GEMINI BIKE MARATON 2.4km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / [m]8 [42] Mikuláš Cichák 2010 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 08:10 00:00 03:56 (2)
2 1 / [k]8 [1] Vanesa Bohánská 2010 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 08:16 00:06 03:51 (1)
3 1 / [m]9 [12] Daniel Polášek 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 08:20 00:09 03:58 (3)
4 2 / [m]9 [59] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 08:39 00:28 04:13 (4)
5 2 / [m]8 [18] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 09:04 00:53 04:24 (6)
6 2 / [k]8 [4] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 09:17 01:06 04:23 (5)
7 3 / [m]8 [10] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 09:39 01:28 04:43 (7)
8 4 / [m]8 [55] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 09:48 01:37 04:50 (8)
9 5 / [m]8 [60] pavel petr 2010 CZE CK Loko Pardubice 09:50 01:39 04:51 (9)
10 3 / [m]9 [7] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 09:52 01:41 04:51 (10)

REJOICE GEMINI BIKE MARATON 3.6km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / [m]10 [23] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 11:16 00:00 03:35 (1) 07:26 (1)
2 1 / [m]11 [28] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 12:47 01:30 04:01 (2) 08:20 (2)
3 1 / [k]11 [37] lucie jeřábková 2007 CZE Nová Paka 13:51 02:34 04:15 (3) 09:00 (3)
4 1 / [k]10 [39] Katie Brown 2008 CZE SASM 14:14 02:57 04:17 (4) 09:16 (4)
5 2 / [k]11 [30] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 15:12 03:55 04:23 (5) 09:19 (5)
6 2 / [k]10 [36] jana jeřábková 2008 CZE Nová Paka 15:47 04:30 05:17 (8) 10:31 (7)
7 2 / [m]10 [34] michal malý 2008 CZE 16:16 04:59 04:48 (6) 10:26 (6)
8 3 / [m]10 [62] Adam korbelář 2008 CZE 16:41 05:24 04:54 (7) 10:47 (8)
9 2 / [m]11 [41] štěpán uherek 2007 CZE Vidochov 21:44 10:27 06:17 (9) 13:58 (9)
DNS / [m]11 [22] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes
DNS / [m]11 [24] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team
10 4 / [m]10 [23] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 11:16 00:00 03:35 (1) 07:26 (1)

REJOICE GEMINI BIKE MARATON 4.8km holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / ZSZ12 [32] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 15:42 00:00 03:34 (1) 07:37 (1)
2 2 / ZSZ12 [21] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 16:04 00:22 03:43 (2) 07:53 (2)
3 3 / ZSZ12 [31] Valentýna Vaňková 2006 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 17:26 01:43 03:55 (3) 08:21 (3)
4 4 / ZSZ12 [61] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 18:13 02:30 04:12 (4) 08:46 (4)
5 5 / ZSZ12 [40] Kateřina Vopršalová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 19:16 03:33 04:36 (6) 09:35 (6)
6 6 / ZSZ12 [38] Niki Brown 2006 CZE 20:28 04:45 04:20 (5) 09:28 (5)
DNF / ZSZ12 [25] Linda Lovětínská 2006 CZE Hovorčovice 05:08 (7) 11:15 (7)
7 7 / ZSZ12 [32] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 15:42 00:00 03:34 (1) 07:37 (1)
8 8 / ZSZ12 [21] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 16:04 00:22 03:43 (2) 07:53 (2)
9 9 / ZSZ12 [31] Valentýna Vaňková 2006 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 17:26 01:43 03:55 (3) 08:21 (3)
10 10 / ZSZ12 [61] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 18:13 02:30 04:12 (4) 08:46 (4)

REJOICE GEMINI BIKE MARATON 6km kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MSZ12 [20] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 16:56 00:00 03:11 (1) 06:33 (1) 09:56 (1)
2 2 / MSZ12 [26] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 17:46 00:49 03:20 (3) 06:58 (3) 10:40 (3)
3 3 / MSZ12 [43] Vojta Soukup 2005 CZE PARDUS TUFO PROSTĚJOV 17:53 00:56 03:20 (2) 06:57 (2) 10:39 (2)
4 4 / MSZ12 [27] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 20:09 03:12 03:57 (4) 07:56 (4) 11:52 (4)
5 (-1) 5 / MSZ12 [33] Ondřej kubišta 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 19:22 04:20 (5) 09:01 (5) 14:08 (5)
6 (-1) 6 / MSZ12 [29] Martin Strunz 2006 CZE SASM - Bike Špindl 20:04 04:28 (6) 09:19 (6) 14:25 (6)
7 7 / MSZ12 [20] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 16:56 00:00 03:11 (1) 06:33 (1) 09:56 (1)
8 8 / MSZ12 [26] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 17:46 00:49 03:20 (3) 06:58 (3) 10:40 (3)
9 9 / MSZ12 [43] Vojta Soukup 2005 CZE PARDUS TUFO PROSTĚJOV 17:53 00:56 03:20 (2) 06:57 (2) 10:39 (2)
10 10 / MSZ12 [27] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 20:09 03:12 03:57 (4) 07:56 (4) 11:52 (4)