Mercedes Benz Bike Cup Harrachov

30.07.2016 Harrachov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 138km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30-39 [39] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 07:20:23.2
2 2 / M30-39 [36] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín 07:27:31.3 07:08.1
3 1 / M19-29 [3] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 07:36:45.6 16:22.4
4 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 07:43:30.7 23:07.5
5 3 / M19-29 [779] Łukasz Chalastra 1995 POL Prema Cycling Team 07:51:28.4 31:05.2
6 3 / M30-39 [775] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 07:51:55.0 31:31.8
7 4 / M30-39 [693] Tomáš Kechrt 1981 CZE PELLS TEAM 08:01:04.8 40:41.6
8 5 / M30-39 [689] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 08:06:33.1 46:09.9
9 1 / M40-49 [768] Štěpán Karban 1971 CZE FOR BIKES cycling team 08:06:35.8 46:12.6
10 6 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 08:06:54.8 46:31.6

Trasa ARIA PURA 79 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29 [40] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 03:14:28.5
2 2 / M19-29 [816] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 03:16:46.0 02:17.5
3 3 / M19-29 [825] Luboš Truhlář 1987 CZE HSH sport 03:26:52.6 12:24.1
4 1 / M30-39 [831] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:27:24.4 12:55.9
5 4 / M19-29 [715] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:27:24.9 12:56.4
6 1 / M40-49 [843] Jan Čapek 1973 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:29:43.9 15:15.4
7 2 / M30-39 [716] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 03:36:48.6 22:20.1
8 2 / M40-49 [844] Jiří Pfeifer 1974 CZE 03:37:44.5 23:16.0
9 3 / M40-49 [811] Ladislav Matura 1974 CZE 03:38:09.4 23:40.9
10 3 / M30-39 [832] Jaroslav Zelanka 1980 CZE 03:40:27.9 25:59.4

Trasa C 52km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30-39 [657] Michal Hrach 1977 CZE Petříkov 02:08:35.4
2 1 / M19-29 [836] Martin Šubr 1997 CZE BeManiax Madbike 02:11:36.9 03:01.5
3 2 / M30-39 [649] Patrick Scholze 1985 CZE Bad-Bikers MTB-Sport e.V 02:11:37.7 03:02.3
4 2 / M19-29 [846] Mateusz Kacilowicz 1987 CZE 02:12:00.4 03:25.0
5 3 / M19-29 [749] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:13:30.2 04:54.8
6 1 / junior [704] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 02:14:48.7 06:13.3
7 3 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:24:33.0 15:57.6
8 4 / M30-39 [35] Mateusz Popiół 1980 CZE Nadleśnictwo Świeradów 02:24:42.1 16:06.7
9 1 / M60 [839] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 02:24:57.2 16:21.8
10 4 / M19-29 [735] Jakub Jánský 1992 CZE Praha 6 02:30:28.6 21:53.2

Nova jízda 26km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-59 [5200] Dušan Kožíšek 1983 CZE WSM ROHOZEC AMULET TEAM 01:03:20.8
2 2 / M19-59 [5042] Lukáš Hanousek 1990 CZE Apache Loko Trutnov 01:04:45.4 01:24.6
3 3 / M19-59 [5050] Daniel Kvasnička 1978 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:04:52.9 01:32.1
4 4 / M19-59 [5040] David Pacholík 1991 CZE 01:05:10.3 01:49.5
5 5 / M19-59 [5049] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:05:49.4 02:28.6
6 6 / M19-59 [5196] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:06:47.5 03:26.7
7 7 / M19-59 [5198] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:10:12.4 06:51.6
8 8 / M19-59 [5199] Jiří Major 1983 CZE CIA 01:11:52.4 08:31.6
9 1 / Z19-49 [5051] Zuzana Kocumová 1979 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:12:50.3 09:29.5
10 9 / M19-59 [5131] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:14:41.9 11:21.1

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 01:14.1
2 2 / Ženy [416] Kateřina Procházková 2013 CZE Superior cyklofit cycling team 01:30.3 00:16.2
3 3 / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 01:50.4 00:36.3
4 1 / Muži [433] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy 02:00.3 00:46.2
5 4 / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 02:08.0 00:53.9
6 2 / Muži [431] Marek Krejci 2014 CZE Bohutin 02:14.8 01:00.7

kola do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [413] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:39.1 00:49.7
2 1 / Muži [444] Matěj Hlaváč 2011 CZE CZECH OUTDOOR CLUB 01:42.8 00:03.7 00:47.2
3 2 / Muži [418] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:44.4 00:05.3 00:49.6
4 3 / Muži [445] Jan Hlaváč 2011 CZE CZECH OUTDOOR CLUB 01:47.2 00:08.1 00:48.9
5 2 / Ženy [425] Maruška Malířová 2010 CZE Nilfisk pro cycling 01:47.9 00:08.8 00:48.1
6 3 / Ženy [415] Martina Procházková 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:54.4 00:15.3 00:54.2
7 4 / Ženy [651] Aneta Drmlová 2010 CZE Holky z hor 01:56.9 00:17.8 00:47.7
8 5 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:27.2 00:48.1 01:14.9

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 03:28.3 00:31.0
2 2 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 03:38.4 00:10.1 00:32.6
3 3 / Muži [776] Miroslav Strnad 2008 CZE Děčín 04:12.6 00:44.3 00:40.5
4 1 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:22.0 00:53.7 00:37.5
5 2 / Ženy [437] Laura Černíková 2008 CZE Sun Ski Academy 04:43.0 01:14.7 00:43.7
6 4 / Muži [443] Tomáš Sedláček 2008 CZE Praha 6 05:43.5 02:15.2 00:38.8
7 5 / Muži [778] Lukáš MACEK 2009 CZE NOVÝ MALÍN 06:15.5 02:47.2 03:29.6
8 3 / Ženy [650] Lenka Krčálová 2009 CZE Pardubice 06:32.8 03:04.5 03:32.5

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [414] Anežka Kluchová 2006 CZE magic bike team 05:16.3 00:34.8
2 2 / Ženy [430] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 05:39.9 00:23.6 00:39.1

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [441] Tomas Racek 2002 CZE jihlava 05:03.5 00:31.7