Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 66km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M19-29 [464] Jakub Minka 1994 CZE Symbio+ Cannondale 02:33:18 00:00 01:13:18
2 1 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 02:37:00 03:42 01:15:49
3 1 / M40-49 [423] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:39:02 05:44 01:16:56
4 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:43:04 09:46 01:18:08
5 2 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 02:45:33 12:15 01:17:29
6 3 / M30-39 [664] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:47:49 14:31 01:20:25
7 4 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:48:02 14:44 01:20:57
8 5 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 02:48:32 15:14 01:20:56
9 2 / M19-29 [467] Lukáš Smola 1992 CZE písek 02:50:17 16:59 01:18:31
10 1 / junior [447] Marek Bartůněk 1998 CZE Premium Ethic Sport 02:53:12 19:54 01:21:55

Nova jízda 33km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:16:31 00:00
2 1 / M19-29 [5056] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:02 00:30
3 1 / M30-39 [5124] Martin Jakš 1986 CZE Dukla Liberec 01:17:03 00:31
4 2 / M30-39 [5019] Miloš Doubek 1981 CZE cistysport.cz 01:17:08 00:36
5 2 / M19-29 [5023] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 01:19:11 02:39 01:19:11
6 3 / M19-29 [5127] Miroslav Rypl 1992 CZE TJ Dukla Liberec 01:20:38 04:07
7 1 / M40-49 [5034] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:20:39 04:08 01:20:39
8 4 / M19-29 [684] Karel Škvrna 1992 CZE CBC Team 01:23:48 07:17
9 2 / M40-49 [5018] Michal Reich 1973 CZE Horní Světlá 01:24:22 07:50
10 5 / M19-29 [5070] Jan Neumann 1990 CZE TNF bike team 01:24:52 08:21

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [465] Samuel Koleňák 2012 CZE
(2) 1 / Muži [491] David Buchta 2012 CZE
3 1 / Ženy [494] Tereza Hrbková 2012 CZE Biketime Bulls Písek
4 3 / Muži [633] Jakub Lojka 2011 CZE Hopsarium
5 4 / Muži [638] Štěpán Vošálík 2013 CZE cyklokroužek
6 2 / Ženy [440] Šárka Paulátová 2012 CZE
7 3 / Ženy [439] Ema Brožová 2014 CZE
8 4 / Ženy [406] Zora Doubková 2013 CZE Čistý sport
9 5 / Muži [486] Jonáš Hončík 2011 CZE Hluboká
10 5 / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling

kola - do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [637] Vojtěch Vošálík 2010 CZE cyklokroužek 01:26 00:00
2 2 / Muži [451] Michal Řídký 2010 CZE Lyko klub Prachatice 01:33 00:06
3 3 / Muži [490] Jan Prokůpek 2010 CZE Outdor Kids 01:35 00:09
4 4 / Muži [442] Martin Paulát 2011 CZE 01:36 00:09
5 5 / Muži [631] Tadeáš Tichý 2011 CZE Cyklokroužek Český Krumlov 01:38 00:12
6 6 / Muži [470] Matyáš Domin 2011 CZE 01:40 00:13
7 7 / Muži [468] Jája Doubek 2011 CZE čistý sport 01:57 00:30
8 8 / Muži [617] Miroslav Dinka 2012 CZE Český Krumlov 02:07 00:41
9 1 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:13 00:46
10 9 / Muži [471] Jáchym Filip 2012 CZE 02:20 00:54

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [452] Filip Bursa 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:06 00:00 01:54
2 2 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 04:13 00:07 02:00
3 3 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 04:38 00:32 02:16
4 1 / Ženy [482] Kamila Klacková 2008 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 04:52 00:46 02:23
5 4 / Muži [473] Kryštof Tichý 2009 CZE Cyklokroužek Český Krumlov 04:59 00:53 02:19
6 5 / Muži [455] Martin Dostál 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:59 00:53 02:24
7 2 / Ženy [676] Emma Mánková 2008 CZE Bike Cup 05:01 00:55 02:26
8 6 / Muži [493] František Čtvrtník 2008 CZE Outdoorkids Čkyně 05:09 01:03 02:31
9 7 / Muži [479] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou 05:25 01:19 02:29
10 3 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:42 01:36 02:38

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [450] Martin Ženíšek 2006 CZE Lyko klub Prachatice 10:32 00:00 05:01
2 2 / Muži [469] David Chalupný 2005 CZE CZ -Specialized Junior MTB team 10:54 00:21 05:15
3 3 / Muži [448] Patrik Pilař 2006 CZE LYKO Prachatice 12:23 01:51 05:49
4 1 / Ženy [456] Berenika Drhová 2005 CZE Lyko klub Prachatice 12:39 02:07 05:59
5 2 / Ženy [485] Beáta Narovcová 2005 CZE CS Specialized MTB 14:20 03:48 07:04
6 3 / Ženy [634] Nicol Hodinová 2006 CZE LYKO Prachatice 14:27 03:55 07:19
7 4 / Ženy [453] Kateřina Beyerová 2006 CZE Lyko klub Prachatice 14:46 04:13 07:47
8 4 / Muži [487] Matěj Juttner 2006 CZE Lipno Centrum 15:38 05:05 07:30
9 5 / Muži [472] Petr Ševčík 2004 CZE Č.Budějovice 15:41 05:09 07:23
10 6 / Muži [477] Lukáš Eybl 2004 CZE 16:52 06:20 07:15

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [474] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev 16:12 00:00 04:52
2 2 / Muži [328] Radek Kofroň 2002 CZE 20:56 04:44 06:59
(3) 1 / Ženy [619] Anežka Kroupová 2002 CZE 08:10