Mercedes Benz Bike Cup Stolové hory

30.04.2016 Machov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 61km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29 [275] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 02:37:05.4 01:21:11.2
2 1 / M30-39 [2] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 02:37:07.8 00:02.4 01:21:14.0
3 2 / M30-39 [278] Michal Bubílek 1986 CZE Kellys Bikeranch Team 02:38:44.8 01:39.4 01:22:24.0
4 3 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 02:48:13.1 11:07.7 01:24:20.6
5 1 / M40-49 [4] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 02:49:13.3 12:07.9 01:27:23.9
6 4 / M30-39 [364] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 02:50:19.3 13:13.9 01:27:25.5
7 5 / M30-39 [109] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:51:27.7 14:22.3 01:27:27.0
8 2 / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:53:18.4 16:13.0 01:27:25.0
9 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:53:20.7 16:15.3 01:24:33.9
10 6 / M30-39 [217] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY Duratec 02:55:38.0 18:32.6 01:29:56.1

Trasa B 35km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29 [280] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 01:34:44.3
2 2 / M19-29 [296] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:41:24.3 06:40.0
3 1 / M40-49 [380] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 01:42:50.0 08:05.7
4 3 / M19-29 [234] Jan Pražak 1990 CZE Nilfisk pro cycling 01:47:51.0 13:06.7
5 1 / M30-39 [259] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:49:13.2 14:28.9
6 1 / M50-59 [162] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 01:50:08.0 15:23.7
7 4 / M19-29 [386] oskar natoloczny 2000 POL Elastotech Bohema Mtb Team 01:55:32.8 20:48.5
8 2 / M40-49 [281] daniel Warmillo 1976 POL Sportfuel.pl 01:55:34.2 20:49.9
9 3 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:55:59.9 21:15.6
10 2 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:56:14.7 21:30.4

Nova jízda 24km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junior [5002] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 01:36:35.3
2 1 / M19-59 [5001] Jiří Pospíšil 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:36:37.9 00:02.6
3 2 / junior [374] Marek Rieger 2007 CZE Spartak Vrchlabí 01:43:16.7 06:41.4
4 2 / M19-59 [5003] Jiří Černý 1962 CZE Brno 01:43:17.0 06:41.7
5 1 / juniorky [258] Jitka Štefková 1999 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:55:44.8 19:09.5
6 1 / Z50 [5004] Milana Ráczová 1966 CZE Brno 02:20:04.0 43:28.7
7 1 / Z19-49 [5005] Bára Bryksí 1979 CZE Machov 02:27:04.5 50:29.2
8 3 / junior [200] Filip Tér 2001 CZE S-Sport Hronov 02:57:39.7 01:21:04.4
9 2 / juniorky [199] Veronika Térová 1998 CZE S-Sport Hronov 02:57:44.1 01:21:08.8
10 3 / M19-59 [256] zdeněk rejchrt 1966 CZE semechnice 36 03:47:22.6 02:10:47.3

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [337] Nelly Prokopová 2013 CZE Police nad Metují
2 1 / Muži [282] Dominik Souček 2011 CZE Cervený kostelec
3 2 / Ženy [226] Ema Beranová 2012 CZE
4 3 / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
5 4 / Ženy [218] Sára Polmanová 2013 CZE Nová Paka
6 2 / Muži [342] Jan Chobák 2013 CZE Náchod
7 5 / Ženy [223] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov
8 6 / Ženy [295] BRABCOVÁ ANTONIE 2013 CZE ADRŠPACH
9 7 / Ženy [224] Anna Vlachová 2012 CZE
10 8 / Ženy [365] roza mensikova 2012 CZE adrspach

děti 7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [238] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 01:54.4 00:41.5
2 2 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 01:56.5 00:02.1 00:44.2
3 1 / Ženy [236] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 02:09.1 00:14.7 00:46.2
4 3 / Muži [233] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 02:13.3 00:18.9 00:50.5
5 2 / Ženy [318] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 02:14.5 00:20.1 00:48.8
6 4 / Muži [237] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 02:17.4 00:23.0 00:51.0
7 3 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:20.4 00:26.0 00:46.1
8 5 / Muži [307] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 02:21.3 00:26.9 00:51.6
9 6 / Muži [292] JIŘÍ RYBA 2008 CZE JABONEC NAD NISOU 02:23.9 00:29.5 00:52.9
10 7 / Muži [306] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police 02:29.8 00:35.4 00:52.7

děti 10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [228] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 03:05.9
2 2 / Muži [283] Ondra Krejsar 2004 CZE INS-Náchod 03:06.7 00:00.8
3 3 / Muži [206] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 03:40.3 00:34.4
4 4 / Muži [235] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 04:04.4 00:58.5
5 1 / Ženy [198] Lucie Hainzelová 2005 CZE 04:05.0 00:59.1
6 2 / Ženy [251] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 04:26.1 01:20.2
7 3 / Ženy [310] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 04:28.9 01:23.0
8 5 / Muži [268] Filip Saidl 2006 CZE GIANT Pitrs bikes 04:35.9 01:30.0
9 4 / Ženy [270] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 04:45.1 01:39.2
10 5 / Ženy [346] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 04:46.4 01:40.5

děti 13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [201] Vojtěch Kubeček 2003 CZE 03:18.2

Horský běh 20 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [221] David Plný 1993 CZE BKL Machov 01:23:47.0
2 2 / Muži [239] Miroslav Hornych 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:27:38.5 03:51.5
3 3 / Muži [359] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 01:30:27.1 06:40.1
4 4 / Muži [379] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:31:49.9 08:02.9
5 5 / Muži [335] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 01:33:59.6 10:12.6
6 6 / Muži [240] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:34:36.1 10:49.1
7 7 / Muži [261] Vladimír Souček 1973 CZE Sokol lhota Č.Kostolec 01:42:21.9 18:34.9
8 1 / Ženy [358] Romana Brumlichová 1976 CZE Egzoti 01:42:43.1 18:56.1
9 8 / Muži [242] Zdeněk Mařáček 1967 CZE Hradec Králové 01:42:56.0 19:09.0
10 9 / Muži [495] Martin Macek 1964 CZE S K Finisher 01:53:38.0 29:51.0

Fit běh 5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [392] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 22:33.5
(2) 1 / Muži [243] Jan Hruška 1989 CZE kasper -swix Trutnov 22:33.5
3 2 / Ženy [393] Radka Zeisková 1988 CZE Rajbas klub Náchod 27:58.2 05:24.7
4 3 / Ženy [220] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 28:28.1 05:54.6
5 4 / Ženy [241] Sarka Chvojkova 1982 CZE Nilfisk pro cycling 30:20.5 07:47.0
6 5 / Ženy [325] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 32:07.1 09:33.6
7 6 / Ženy [373] nada vanousova 1965 CZE usti nad orlici 32:40.7 10:07.2
8 7 / Ženy [273] Lucie Vojtová 1977 CZE Kv?tnice 33:17.3 10:43.8

děti do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [269] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes
2 2 / Muži [341] JAN MAJSNIAR 2010 CZE Pitrs bikes
3 1 / Ženy [230] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC
4 2 / Ženy [285] Emily Jánská 2010 CZE Ádr team
5 3 / Muži [286] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach
6 4 / Muži [312] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police
7 5 / Muži [170] Matyáš Dunda 2010 CZE AC 1866
8 6 / Muži [293] JAKUB RYBA 2010 CZE JABLONEC NAD NISOU
9 7 / Muži [171] Tobiáš Dunda 2010 CZE AC 1866
10 3 / Ženy [334] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují