Mercedes Benz Bike Cup Tálín

07.05.2016 Písek [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 72km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30-39 [363] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 02:26:10 00:00
2 1 / M19-29 [563] Jan Písař 1988 CZE Erste Premier Petr Čech team 02:30:53 04:43
3 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:30:53 04:43
4 3 / M19-29 [11] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:33:04 06:54
5 4 / M19-29 [599] Martin Stošek 1994 CZE Symbio+ Cannondale 02:33:04 06:54
6 2 / M30-39 [34] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:33:06 06:56
7 1 / M40-49 [8] Tomáš Jakeš 1975 CZE PRODOLI Racing Team 02:33:57 07:47
8 3 / M30-39 [13] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:34:37 08:27
9 5 / M19-29 [16] Vít Papež 1996 CZE SYMBIO CANNONDALE TEAM 02:34:38 08:28
10 6 / M19-29 [15] Tomáš Bakus 1997 CZE ČEZ CT Tábor 02:34:41 08:31

NOVA jízda 38km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:15:51 00:00
2 1 / M19-29 [5712] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:54 02:03
3 2 / junior [5503] Jaroslav Šitner 1999 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:58 02:07
4 1 / M30-39 [5708] Tomas Rouha 1981 CZE KONA CYCLING POINT 01:17:59 02:08
5 1 / M40-49 [5066] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:18:05 02:14
6 2 / M40-49 [5501] Libor Šaroun 1973 CZE CKK Znojmo 01:18:57 03:06
7 3 / M40-49 [5502] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 01:19:04 03:13
8 2 / M19-29 [18] Radek Novák 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:00 04:09
9 4 / M40-49 [5700] Jan Benda 1976 CZE SK Fit 01:20:23 04:32
10 2 / M30-39 [5517] Robin Hyšpler 1986 CZE PRODOLI Racing Team 01:20:26 04:35

odrážedla - holky do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [7444] Nela1 Drábková 2011 CZE BB RACING
2 2 / Ženy [7343] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
3 3 / Ženy [7313] Nela Nováková 2012 CZE Rychlý šípy
4 4 / Ženy [7342] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
5 5 / Ženy [7345] Káťa Coufalová 2013 CZE Junior cycling projekt team
6 6 / Ženy [7441] Karlína Holubová 2012 CZE Galaxy bike Tálín
7 7 / Ženy [7347] Eliška Petrášková 2012 CZE
8 8 / Ženy [7341] Terezie Koblicová 2013 CZE Junior cycling projekt team
9 9 / Ženy [7413] Julie Rothbauerová 2012 CZE Ski team Budweis
10 10 / Ženy [7344] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling

kola - holky do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [7279] ŠÁRKA Váchová 2010 CZE Dům Barev Český Krumlov
2 2 / Ženy [7276] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team
3 3 / Ženy [7278] Kristýna Váchová 2010 CZE Dům barev Český Krumlov
4 4 / Ženy [7299] Monika Janíková 2010 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED
5 5 / Ženy [7254] Nela Drábková 2011 CZE BB RACING
6 6 / Ženy [7284] Lucie Linhartová 2011 CZE Cycling Academy Tábor
7 7 / Ženy [7293] Tereza Hronková 2011 CZE Biketime Bulls Písek
8 8 / Ženy [7255] Alžběta Hrušková 2011 CZE
9 9 / Ženy [7286] Tereza Tomečková 2010 CZE GS cyklo team Jistebnice
10 10 / Ženy [7271] Kristýna Holubová 2010 CZE Galaxy bike Tálín

holky 7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [7221] Kateřina Bartošová 2008 CZE Biketime Bulls Písek
2 2 / Ženy [7197] Marie Machova 2007 CZE ski klub sumava
3 3 / Ženy [7208] Kamila Klacková 2008 CZE LYKOKLUB PRACHATICE
4 4 / Ženy [7211] Emma Havlová 2008 CZE Outdoor kids Čkyně
5 5 / Ženy [7200] Emílie Jarošová 2009 CZE Junior Cycling Project Team
6 6 / Ženy [7209] Simona Klacková 2009 CZE LYKOKLUB PRACHATICE
7 7 / Ženy [7196] Tereza Linhartová 2009 CZE Cycling Academy Tábor
8 8 / Ženy [7184] Pavla Rokosova 2007 CZE Apex-Bike Tábor
9 9 / Ženy [7185] Zuzana Miňhová 2008 CZE GS cyklo team Jistebnice
10 10 / Ženy [7212] Karolína Rothbauerová 2009 CZE Ski team Budweis

holky 10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [7171] Nela Viktorová 2004 CZE LYKO KLUB PRACHATICE
2 2 / Ženy [7168] Berenika Drhová 2005 CZE Liko Prachatice
3 3 / Ženy [7159] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans
4 4 / Ženy [7169] Klára Fialová 2006 CZE GS cyklo team Jistebnice
5 5 / Ženy [7163] Anna Švecová 2005 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
6 6 / Ženy [7154] Petra Ženíšková 2006 CZE Alyko-Prachatice
7 7 / Ženy [7153] Tereza Cibulková 2006 CZE FOR BIKES cycling team
8 8 / Ženy [7172] Klára Divišová 2005 CZE CBC Team
9 9 / Ženy [7160] Veronika Vrbová 2006 CZE
10 10 / Ženy [7180] Veronika Pešičková 2006 CZE Biketime Bulls Písek

děti 13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [7126] Martin Dušák 2002 CZE Dům barev Český Krumlov
2 1 / Ženy [7034] Dáša Hejhalová 2003 CZE Dukla Praha
3 2 / Muži [7124] Antonín Honsa 2003 CZE ČS SPECIALIYEN JUNIOR MTB TEAM
4 3 / Muži [7125] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev Český Krumlov
5 4 / Muži [7062] Tadeáš Drha 2002 CZE Liko Prachatice
6 5 / Muži [7127] Ondra Kamír 2002 CZE Farma Borová
7 6 / Muži [7038] Jiří Koktavý 2002 CZE Z Bike Team Třeboň
8 2 / Ženy [7128] Barbora Macháčková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice
9 7 / Muži [7029] Michal Pešička 2003 CZE Biketime Bulls Písek
10 8 / Muži [7120] Marek Witkowski 2003 CZE Junior cycling projekt team

Tandemy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [5607] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21 01:49:37 00:00
2 2 / Muži [5721] Robert Hrádek Pavel Vlnatý 1985 CZE Sport Preuss 02:11:15 21:37

kluci 7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [7199] Nikola Jaroš 2007 CZE Junior Cycling Project Team
2 2 / Muži [7210] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling
3 3 / Muži [7215] Daniel Srp 2007 CZE Cylospotr pit stop.cz
4 4 / Muži [7188] Jan Šutta 2008 CZE Dům barev Český Krumlov
5 5 / Muži [7222] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek
6 6 / Muži [7189] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling
7 7 / Muži [7207] Matěj Novák 2009 CZE Rychlý šípy
8 8 / Muži [7201] Jan Mrázek 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
9 9 / Muži [7182] Adam Kalina 2008 CZE Roztoky
10 10 / Muži [7186] Tomáš Michal 2007 CZE IVT Cyklo Domanín

kluci 10-12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [7178] Jakub Kuba 2005 CZE Dukla Praha
2 2 / Muži [7176] Pavel Tuháček 2006 CZE LYKO KLUB PRACHATICE
3 3 / Muži [7155] Patrik Pilař 2006 CZE LYKO Prachatice
4 4 / Muži [7167] Tomáš Kraus 2006 CZE Cycling Academy Tábor
5 5 / Muži [7158] Jan Mikeš 2006 CZE Bike Team REMIŠVEHA
6 6 / Muži [7150] Kryštov Novák 2006 CZE Strakonice
7 7 / Muži [7175] David Janík 2006 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED
8 8 / Muži [7173] Daniel Máša 2006 CZE AC MTB Čimelice
9 9 / Muži [7161] Kryštov Krešák 2005 CZE Cykloteam Chýnov
10 10 / Muži [7177] Vít Zadražil 2005 CZE Z Bike Team Třeboň

odrážedla - kluci do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [7340] Tomáš Mráček 2011 CZE Cykloklub Chýnov
2 2 / Muži [7440] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING
3 3 / Muži [7346] Roman Latiok 2013 CZE Praha 9 - Vino?
4 4 / Muži [7498] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
DNS / Ženy [7600] Tereza Hrbková 2012 CZE Biketime Bulls Písek
DNS / Muži [7349] Matyáš Polák 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling

kola - kluci do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [7283] František Seidl 2011 CZE Moped klub Protivín
2 2 / Muži [7291] Michal Viktora 2010 CZE LYKO KLUB PRACHATICE
3 3 / Muži [7298] Jáchym Duník 2010 CZE Plze?
4 4 / Muži [7292] Jakub Matásek 2010 CZE Biketime Bulls Písek
5 5 / Muži [7272] Karel Kotek 2011 CZE BB RACING
6 6 / Muži [7288] Matěj Maliník 2010 CZE Bike Cup
7 7 / Muži [7273] Jakub Michal 2011 CZE IVT Cyklo Domanín
8 8 / Muži [7289] vit cadek cadek 2011 CZE buritos
9 9 / Muži [7294] Vojta VLASATÝ 2010 CZE Biketime Bulls Písek
10 10 / Muži [7252] Filip Kalina 2011 CZE Roztoky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup