Bufo cross

25.08.2013 Teplice nad Metují 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Hlavní závod celkem: 280, muzi : 209, zeny: 71, žáci: 12, dorostenci: 11, muži A: 142, muži B: 30, muži C: 13, žákyně: 10, dorostenky: 3, ženy: 59 [html] [pdf]
Závod žáků na 2,5km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, žáci: 0, dorostenci: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, žákyně: 0, dorostenky: 0, ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Hlavní závod

start ~ 09:31:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / žáci [159] Ond?ej Metelka 2001 CZE 10:56 00:00
2 1 / žákyně [49] Adélka Sádlová 2001 CZE AKLVK ALPINE PRO SKI TRAB TEAM 11:00 00:04
3 2 / žákyně [201] Viktorie Vydrová 2000 CZE SK Jánské Lázn? 11:05 00:08
4 2 / žáci [198] Dominik Kašpar 2003 CZE Sk Jánské Lázn? 11:59 01:03
5 3 / žáci [247] Michal Bolehovský 2002 CZE Kerteam 12:02 01:06
6 4 / žáci [199] Tomáš Matas 2000 CZE SK Jánské Lázn? 12:24 01:28
7 3 / žákyně [3] Nikol Benešová 1999 CZE 12:26 01:29
8 5 / žáci [200] Adrian Antoš 2000 CZE Sk Jánské Lázn? 12:48 01:52
9 6 / žáci [45] Micha Petr 2004 CZE 12:53 01:57
10 4 / žákyně [212] Karolína Barešová 1999 CZE Stará Boleslav 13:17 02:21
11 7 / žáci [61] Šimon Štolfa 2003 CZE 13:37 02:40
12 8 / žáci [125] Tadeáš Brumlich 2005 CZE Medv?dí doup? 14:08 03:12
13 5 / žákyně [196] Bára Bejdáková 1999 CZE SK Jánské Lázn? 14:10 03:14
14 9 / žáci [32] Michal Kamaryt 2006 CZE 14:16 03:20
15 10 / žáci [33] Jonáš Kohl 2005 CZE 14:28 03:31
16 6 / žákyně [210] Michelle Loos 2000 CZE SK Janské Lázn? 14:37 03:41
17 11 / žáci [1] filip hruby 2006 CZE 14:48 03:52
18 7 / žákyně [183] Laura Nosková 2004 CZE 14:54 03:58
19 12 / žáci [246] Daniel Bolehovský 2005 CZE Kerteam 15:14 04:18
20 1 / muži A [9] Tomáš Cink 1987 CZE Iscarex 38:20 27:24
21 2 / muži A [73] Lukáš Pomezný 1994 CZE Atletika Písek 38:24 27:28
22 1 / dorostenci [48] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 38:26 27:30
23 3 / muži A [84] Dušan Podroužek 1974 CZE HO Harcov 39:13 28:17
24 4 / muži A [111] Pavel Brýdl 1980 CZE LA Sportina-Hudy 39:46 28:50
25 1 / muži B [78] Jind?ich Král 1973 CZE Iscarex ?eská T?ebová 40:52 29:56
26 5 / muži A [171] Václav Müller 1981 CZE Horolezecký oddíl Javo?ice 42:40 31:43
27 6 / muži A [152] Ond?ej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 42:44 31:48
28 7 / muži A [180] Beniamin Buszewski 1974 POL 42:54 31:58
29 8 / muži A [207] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK Laspertina 43:05 32:09
30 9 / muži A [188] Petr Zv??ina 1982 CZE OB Lokomotiva Pardubice 43:09 32:13
31 10 / muži A [25] Míra Hornych 1980 CZE 43:13 32:16
32 2 / muži B [144] Martin Vacek 1969 CZE ISCAREX ?eská T?ebová 43:19 32:23
33 11 / muži A [187] Ji?í Mareš 1987 CZE Kerteam 43:31 32:35
34 12 / muži A [108] Jan Hruška 1989 CZE 43:40 32:44
35 13 / muži A [162] Milan Kohout 1981 CZE HO FTVS Uk 43:49 32:53
36 1 / ženy [158] Tána Metelková 1972 CZE 43:59 33:02
37 14 / muži A [10] Martin Cink 1994 CZE AC Pardubice 44:03 33:07
38 15 / muži A [11] Adam Císa? 1981 CZE 44:14 33:18
39 16 / muži A [170] Jan Herda 1983 CZE SKP Nymburk 44:23 33:27
40 17 / muži A [5] Pavel Bezd?k 1986 CZE 44:29 33:33
41 18 / muži A [263] Patrik Pompe 1989 CZE LK Javaanes 44:47 33:51
42 19 / muži A [113] Jan Mach 1984 CZE HO Teplice nad Metují 44:48 33:52
43 20 / muži A [15] Adam Fichtner 1985 CZE 45:13 34:17
44 21 / muži A [273] Honza Mikula 1979 CZE Hosohopo 45:48 34:51
45 22 / muži A [86] Tomáš Lášek 1986 CZE 45:49 34:53
46 23 / muži A [69] Michal Ženíšek 1987 CZE High Point, Non-stop dogwear 46:01 35:04
47 24 / muži A [39] Josef Mat?na 1984 CZE 46:06 35:09
48 25 / muži A [35] Zbyn?k Kova?ík 1974 CZE 46:08 35:12
49 26 / muži A [261] Michal Grambli?ka 1977 CZE 46:10 35:14
50 3 / muži B [243] Pavel |Bolehovský 1971 CZE 46:17 35:21
51 27 / muži A [64] Jan Tryzna 1981 CZE SSTT / HO SKOL 46:20 35:24
52 28 / muži A [105] Ond?ej Knotek 1990 CZE Banáni Jeseník 46:24 35:28
53 29 / muži A [248] Otakar Srovnal 1975 CZE Loko Záb?eh 46:32 35:36
54 30 / muži A [235] Ond?ej Horák 1984 CZE Nutri Brno.cz 46:34 35:38
55 31 / muži A [47] Jan Pohl 1976 CZE 46:38 35:42
56 4 / muži B [222] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové M?sto nad Metují 46:52 35:55
57 32 / muži A [237] Tomáš Lisý 1979 CZE Sportability 47:16 36:20
58 2 / ženy [123] Marie Havlová 1976 CZE OLFICAR-Vella Trutnov 47:19 36:23
59 33 / muži A [59] David Šr?tek 1980 CZE 47:30 36:34
60 5 / muži B [107] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Mezim?stí 47:49 36:52
61 34 / muži A [89] Petr Ehl 1978 CZE HO Skol 47:57 37:01
62 35 / muži A [229] Jakub Novotný 1988 CZE 48:06 37:09
63 6 / muži B [28] Roman Jakoubek 1967 CZE 48:06 37:10
64 1 / muži C [75] František Pechek 1953 CZE 48:07 37:11
65 36 / muži A [285] Pavel Vrtík 1976 CZE HO Loko Brno 48:12 37:16
66 7 / muži B [194] Ji?í Polej 1971 CZE Hronov 48:13 37:17
67 37 / muži A [114] Ond?ej Netík 1984 CZE Mrkev 48:20 37:23
68 38 / muži A [166] Jan Novák 1986 CZE Silvini Skitrab Team 48:20 37:24
69 2 / dorostenci [178] Martin Bárta 1958 CZE SKP Pardubice 48:20 37:24
70 3 / ženy [238] Helena Poborská 1978 CZE Kerteam 48:27 37:31
71 4 / ženy [101] Lenka Hanušová 1979 CZE TT Janovi?ky 48:55 37:59
72 8 / muži B [63] Miloslav Trnovský 1965 CZE 49:02 38:05
73 39 / muži A [174] Jan Tattermusch 1984 CZE Humanita Praha 49:16 38:20
74 9 / muži B [160] Ivan Belobrad 1966 CZE 49:19 38:22
75 10 / muži B [213] Radek ?ipera 1964 CZE SK Radvanice 49:23 38:27
76 40 / muži A [115] David Gladiš 1974 CZE ?erní Draci 49:27 38:31
77 11 / muži B [93] Martin Vaší?ek 1971 CZE 49:50 38:54
78 2 / muži C [153] Vít?zslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 49:59 39:03
79 5 / ženy [145] Dagmar T?mová 1971 CZE Spartak Vrchlabí 50:01 39:04
80 41 / muži A [271] Vojta K?íž 1983 CZE Start Náchod 50:06 39:10
81 42 / muži A [124] Lukáš Havel 1974 CZE DSA Trutnov 50:08 39:12
82 43 / muži A [232] Jan Bohdanecký 1984 CZE 50:10 39:13
83 44 / muži A [224] Petr K?ístek 1987 CZE HO VSK VŠB TU Ostrava 50:11 39:14
84 45 / muži A [262] Petr Nývlt 1980 CZE Start Náchod 50:17 39:21
85 3 / dorostenci [60] Št?pán Štolfa 1998 CZE 50:17 39:21
86 3 / muži C [203] Lud?k Zelený 1961 CZE AC ND 50:20 39:23
87 4 / dorostenci [12] Jakub ?ervený 1995 CZE 50:21 39:25
88 46 / muži A [30] Tomáš Kalina 1985 CZE Triexpert Brno 50:24 39:28
89 47 / muži A [96] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 50:35 39:39
90 48 / muži A [106] Martin Pirkl 1988 CZE HORO ?eská T?ebová 50:41 39:45
91 49 / muži A [272] Radek Steinl 1984 CZE 50:45 39:49
92 50 / muži A [242] Michal Hoftvsuk 1980 CZE Hobza 50:46 39:50
93 4 / muži C [79] Lud?k Novotný 1962 CZE 3D Fitness 50:51 39:55
94 51 / muži A [92] Miroslav Koš?ál 1984 CZE U Pe?áka 50:55 39:58
95 52 / muži A [91] lukáš Kábrt 1985 CZE 50:58 40:02
96 53 / muži A [215] Henryk drygalski 1979 CZE 51:02 40:06
97 5 / muži C [121] Václav Cejnar 1951 CZE SKP-HK 51:04 40:07
98 54 / muži A [44] Ji?í Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 51:06 40:10
99 12 / muži B [118] Martin Ha?avec 1971 CZE Nutrilite 51:16 40:20
100 6 / muži C [214] Ji?í Šlégr 1954 CZE AUTOREST ÚPICE 51:17 40:21
101 55 / muži A [119] Ond?ej Demjan 1989 CZE Kotelna Brno 51:19 40:23
102 56 / muži A [192] Martin Kužel 1986 CZE Trutnov 51:19 40:23
103 57 / muži A [189] Roman Vaší?ek 1974 CZE SK Radvanice 51:22 40:26
104 58 / muži A [85] Ji?í Znojemský 1975 CZE Vysoké Mýto 51:34 40:38
105 59 / muži A [157] Ladislav Bohá? 1992 CZE 51:36 40:40
106 13 / muži B [52] Jan Scheuer 1966 CZE 51:40 40:44
107 60 / muži A [72] Šimon Smutný 1993 CZE OB Vamberk 51:55 40:59
108 6 / ženy [126] Romana Brumlichová 1976 CZE Medv?dí Doup? 51:59 41:03
109 61 / muži A [190] David Bezd?k 1988 CZE Bez?a-Valmez 52:10 41:14
110 62 / muži A [23] Martin Hloušek 1982 CZE www.penzionadelka.cz 52:12 41:16
111 5 / dorostenci [20] Jan Hartman 1997 CZE 52:12 41:16
112 63 / muži A [104] Lud?k Pavlas 1984 CZE Adrrock 52:12 41:16
113 64 / muži A [151] Martin Peni? 1982 CZE HO Letohrad 52:16 41:20
114 65 / muži A [143] Adam Klimczak 1988 POL WBK Piast Wroclaw 52:20 41:24
115 66 / muži A [21] Ji?í Havlí?ek 1982 CZE 52:21 41:25
116 14 / muži B [122] Radek Tint?ra 1971 CZE HOSPUL Ústí n.L. 52:24 41:28
117 7 / ženy [97] Kristýna Skalická 1989 CZE HO Vsetín 52:27 41:31
118 67 / muži A [268] Tomáš N?mec 1992 CZE 52:30 41:34
119 7 / muži C [181] Jaroslav Nosek 1963 CZE LK Prachov 52:39 41:42
120 68 / muži A [267] Jan Resl 1976 CZE 52:46 41:49
121 69 / muži A [87] Vlastimil Jelen 1991 CZE Veteran Moto Club Dobruška 52:48 41:52
122 70 / muži A [138] Gabriel Mazur 1979 CZE Adepti 52:57 42:00
123 71 / muži A [191] Ond?ej ?erný 1979 CZE Hosohopo 53:03 42:07
124 72 / muži A [53] Petr Siro?ák 1978 CZE T?i k?ížky CF 53:09 42:13
125 73 / muži A [94] Martin Šedý 1992 CZE HO Tanvald 53:28 42:32
126 15 / muži B [251] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 53:32 42:35
127 16 / muži B [156] Petr Lukeš 1970 CZE 53:32 42:36
128 8 / ženy [74] Jana Pechková 1985 CZE 53:37 42:41
129 9 / ženy [7] Jitka Pešinová 1977 CZE 53:38 42:41
130 6 / dorostenci [260] Jakub Vlk 1996 CZE Verné?ovice 53:45 42:48
131 74 / muži A [193] Št?pán Kriegler 1987 CZE 53:46 42:50
132 75 / muži A [253] Jeník Kejzlar 1979 CZE pro Adámka 53:46 42:50
133 1 / dorostenky [230] Jana Adámková 1996 CZE 53:50 42:54
134 76 / muži A [56] David Svárovský 1977 CZE 53:52 42:56
135 77 / muži A [51] Jan Schejbal 1976 CZE 53:59 43:02
136 78 / muži A [184] Mat?j Zelený 1989 CZE 54:03 43:07
137 79 / muži A [290] Lukáš Krej?í 1985 CZE 54:04 43:07
138 80 / muži A [280] Martin Hapala 1985 CZE 54:09 43:12
139 17 / muži B [197] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Jánské Lázn? 54:13 43:16
140 8 / žákyně [29] Tereza Jakoubková 1999 CZE 54:15 43:18
141 81 / muži A [77] Tomáš Klus 1978 CZE T?inec 54:17 43:21
142 8 / muži C [163] Radmil Brožek 1954 CZE KRB Chrudim 54:20 43:24
143 82 / muži A [130] Jakub Marek 1987 CZE HO Studénka 54:20 43:24
144 83 / muži A [98] Adam Soukup 1976 CZE Tatranská Štrba 54:23 43:27
145 18 / muži B [221] Jaroslav Maza? 1968 CZE Bonbon Police nad Metují 54:28 43:32
146 84 / muži A [149] Jakub Strnadel 1986 CZE 54:39 43:43
147 9 / muži C [140] Václav Kubr 1955 CZE Hv?zda Pardubice 54:47 43:51
148 85 / muži A [58] David Špás 1989 CZE HO Štika 54:56 44:00
149 86 / muži A [109] Tomáš Valenta 1984 CZE 55:00 44:04
150 87 / muži A [150] Adam Bernard 1984 CZE 55:09 44:13
151 88 / muži A [169] Martin Pad?ra 1990 CZE HomAlpin 4 55:18 44:22
152 89 / muži A [99] Mat?j Bitnar 1988 CZE The Expandables 55:22 44:26
153 90 / muži A [241] Ond?ej Vrzal 1983 CZE 55:26 44:29
154 10 / ženy [34] Alžb?ta Kolá?íková 1990 CZE 55:31 44:35
155 91 / muži A [206] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Lhota 55:50 44:54
156 92 / muži A [185] Filip Zelený 1992 CZE 56:07 45:11
157 93 / muži A [65] Ond?ej Urban 1979 CZE 56:08 45:12
158 94 / muži A [269] Petr Disman 1983 CZE Horolezecký oddíl Deštné V Orl. h. 56:14 45:18
159 95 / muži A [68] Ji?í Zelený 1990 CZE 56:16 45:19
160 96 / muži A [57] Martin Šifra 1991 CZE Saltic 56:18 45:22
161 2 / dorostenky [231] Vendula Blahnová 1998 CZE 56:19 45:22
162 7 / dorostenci [164] Kryštof Ježek 1995 CZE Skauti Roztoky 56:20 45:24
163 97 / muži A [259] Ji?í Šubrt 1989 CZE Broumov 56:23 45:27
164 98 / muži A [67] Pavel Wronka 1986 CZE Carinthia 56:32 45:36
165 99 / muži A [41] petr novacek 1978 CZE 56:35 45:39
166 100 / muži A [202] Tomáš R?ži?ka 1991 CZE Pardubice 56:36 45:40
167 10 / muži C [256] Jan Nestier 1961 CZE SHAJP 56:58 46:02
168 101 / muži A [13] Tomáš Doležal 1985 CZE 56:59 46:03
169 102 / muži A [132] Jan Klaška 1990 CZE TJ Sokol Sokolnice 57:00 46:04
170 103 / muži A [116] Petr Kubát 1978 CZE 57:03 46:07
171 19 / muži B [205] Petr Nádhera 1967 CZE HK 57:03 46:07
172 104 / muži A [102] Marek Švec 1988 CZE Letohrad 57:03 46:07
173 11 / ženy [278] Eva Pon?ová 1974 CZE 57:20 46:24
174 105 / muži A [240] Martin Han?il 1981 CZE Svoboda nad Úpou 57:29 46:33
175 12 / ženy [148] Anna Kumaszka 1984 CZE 57:31 46:35
176 106 / muži A [54] Ivo Skalický 1985 CZE 57:34 46:38
177 11 / muži C [154] Stanislav Lanta 1963 CZE 57:42 46:45
178 107 / muži A [43] Ond?ej Petr 1989 CZE 57:51 46:55
179 108 / muži A [134] Petr Beneš 1983 CZE HOCK 57:57 47:00
180 109 / muži A [282] Aleš Bartheldi 1981 CZE Zebra Exped Team 57:57 47:01
181 110 / muži A [120] Martin U?ídil 1988 CZE Kotelna 58:05 47:09
182 20 / muži B [182] Vlá?a Blažek 1971 CZE 58:19 47:22
183 111 / muži A [209] František Šulc 1987 CZE HO Lemra 58:19 47:23
184 13 / ženy [289] Andrea Bauerová 1986 CZE Ekonom Praha Outdoor 58:19 47:23
185 14 / ženy [173] Miroslava Uhlí?ová 1992 CZE SK Kotlá?ka Praha 58:23 47:27
186 112 / muži A [286] Jakub Rohovský 1986 CZE Ostrava 58:34 47:37
187 113 / muži A [142] Janusz Lopusiewicz 1984 POL WKB Piast Wroclaw 58:44 47:48
188 21 / muži B [284] Otakar Vašek 1969 CZE 58:46 47:49
189 15 / ženy [155] Šárka Šimonová 1972 CZE 58:54 47:58
190 16 / ženy [71] Jana Smutná 1962 CZE OB Vamberk 59:02 48:06
191 22 / muži B [117] Petr Hradil 1970 CZE Mýdlo 59:20 48:24
192 17 / ženy [95] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 59:22 48:26
193 18 / ženy [161] Erika Kohoutová 1983 CZE HO FTVS Uk 59:25 48:29
194 19 / ženy [233] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police 59:26 48:29
195 114 / muži A [252] Matouš Urbánek 1988 CZE HO ?eská T?ebová 59:44 48:48
196 115 / muži A [177] Jan ?ezník 1988 CZE HO Himal 59:46 48:50
197 20 / ženy [208] Kate?ina Mandulová 1979 CZE Horal Ruzyn? 59:55 48:59
198 8 / dorostenci [82] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 59:59 49:03
199 21 / ženy [218] Petra Šnapková 1985 CZE 01:00:00 49:04
200 116 / muži A [279] Adam Voldán 1983 CZE HO Lokomotiva Beroun 01:00:23 49:27
201 22 / ženy [219] Petra Knapovská 1983 CZE 01:00:24 49:28
202 23 / ženy [137] Kate?ina Kramlová 1975 CZE 01:00:25 49:29
203 23 / muži B [50] Tomáš Sehnal 1967 CZE 01:00:39 49:43
204 117 / muži A [270] Jan Bauer 1983 CZE 01:00:47 49:51
205 24 / muži B [250] Petr Stádník 1968 CZE HO Loko Teplice 01:00:58 50:02
206 24 / ženy [8] Alžb?ta Bor?vková 1989 CZE 01:00:59 50:03
207 118 / muži A [266] Mat?j Pohorský 1991 CZE Fo?t 01:01:05 50:08
208 12 / muži C [141] Marius Lopusiewicz 1960 POL 01:01:14 50:18
209 25 / ženy [175] Tereza Boleslavská 1993 CZE Homalpin 4 01:01:23 50:27
210 13 / muži C [227] František Hauschke 1961 CZE 01:01:27 50:31
211 25 / muži B [249] Old?ich N?mec 1967 CZE HO Loko Teplice v ?echách 01:01:30 50:33
212 26 / ženy [255] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 01:01:30 50:34
213 27 / ženy [274] Kate?ina Wolfová 1985 CZE HO Matahari 01:01:39 50:43
214 119 / muži A [168] Tomáš Novotný 1986 CZE Skauti Roztoky 01:01:59 51:03
215 120 / muži A [17] Ond?ej Frýdl 1992 CZE 01:02:03 51:07
216 121 / muži A [288] Patrik Rohovský 1988 CZE 01:02:08 51:12
217 122 / muži A [211] Pavel Sto?ek 1976 CZE 01:02:17 51:21
218 123 / muži A [80] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:02:26 51:30
219 28 / ženy [258] Eva Muchová 1989 CZE Teplice n. Metují 01:02:27 51:31
220 124 / muži A [257] Tomáš Mervart 1991 CZE 01:02:29 51:32
221 125 / muži A [216] Ota jeschke 1992 CZE 01:02:42 51:46
222 126 / muži A [217] Jiri Strnad 1983 CZE 01:03:04 52:08
223 127 / muži A [172] Ji?í Novobilský 1974 CZE 01:03:07 52:11
224 9 / dorostenci [81] Daniel Vraj 1996 CZE HO Vsetín 01:03:19 52:23
225 128 / muži A [42] Filip Ocelka 1992 CZE Saltic 01:03:54 52:58
226 29 / ženy [36] Petra Kultová 1988 CZE 01:03:58 53:02
227 30 / ženy [293] Martina Morávková 1981 CZE Brno 01:04:00 53:04
228 10 / dorostenci [83] Jan Macek 1997 CZE HO Vsetín 01:04:29 53:33
229 26 / muži B [16] Miroslav Frýdl 1964 CZE 01:04:41 53:45
230 31 / ženy [176] Pavla Hovorková 1987 CZE 01:04:42 53:45
231 32 / ženy [26] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police n. Metují 01:04:47 53:51
232 129 / muži A [223] Roman Vohník 1986 CZE 01:04:49 53:53
233 27 / muži B [276] Bohumil Stádník 1973 CZE Praha 01:04:56 54:00
234 33 / ženy [27] Helena Hornychová 1954 CZE 01:05:05 54:08
235 130 / muži A [147] Wojciech Smagala 1981 POL WKB Piast Wroclaw 01:05:05 54:09
236 28 / muži B [277] Jaroslav Hostinský 1964 CZE 01:05:20 54:24
237 34 / ženy [283] Daniela ?erná 1980 CZE 01:05:26 54:30
238 131 / muži A [76] Jind?ich Truhlá? 1988 CZE 01:05:31 54:35
239 132 / muži A [100] Aleš Lebedinský 1978 CZE KOB Jarom?? 01:05:36 54:39
240 133 / muži A [55] Jind?ich Stava 1979 CZE Lenka Stavová :-) 01:05:46 54:49
241 35 / ženy [186] Eva Škodová 1984 CZE Žamberk 01:05:47 54:51
242 36 / ženy [220] Dagmar Hauschková 1965 CZE 01:05:57 55:01
243 37 / ženy [265] Kate?ina Blažková 1983 CZE Kojící Matky 01:06:02 55:05
244 38 / ženy [88] Eva Peratová 1979 CZE HO Vyškov 01:06:10 55:13
245 39 / ženy [195] Nela Bouchalová 1992 CZE Banáni 01:06:20 55:24
246 40 / ženy [165] Zuza Rou?ková 1988 CZE Silvini Skitrab Team 01:07:56 57:00
247 41 / ženy [133] Iveta Ha?avcová 1982 CZE Nutrilite 01:08:00 57:04
248 42 / ženy [22] Kate?ina Hlinková 1988 CZE 01:08:13 57:17
249 43 / ženy [6] Klára Bor?vková 1986 CZE 01:08:13 57:17
250 11 / dorostenci [90] Vojt?ch Sehnal 1998 CZE K.O. Pod?brady 01:08:20 57:24
251 44 / ženy [24] Iva Hluchá 1976 CZE 01:08:23 57:27
252 45 / ženy [292] Klára Šustrová 1984 CZE 01:08:50 57:54
253 46 / ženy [275] Zuzana Jasanská 1984 CZE HO Matahari 01:08:53 57:57
254 134 / muži A [204] Ji?í Nádhera 1993 CZE HK 01:09:57 59:01
255 47 / ženy [139] Dagmar Kubrová 1963 CZE Hv?zda Pardubice 01:10:44 59:47
256 48 / ženy [239] Barbora Hessová 1985 CZE Praha 01:10:52 59:56
257 49 / ženy [179] Na?a Chaloupková 1985 CZE 01:11:04 01:00:08
258 50 / ženy [19] Markéta Hájková 1980 CZE 01:11:14 01:00:18
259 51 / ženy [167] Ludmila Vítková 1993 CZE Skauti Roztoky 01:12:07 01:01:11
260 52 / ženy [225] Petra Cabalková 1988 CZE 01:12:22 01:01:25
261 135 / muži A [226] Branislav Štukovský 1986 SVK 01:12:23 01:01:27
262 3 / dorostenky [228] Alena Stachová 1996 CZE 01:12:39 01:01:43
263 53 / ženy [264] Petra Pospíšilová 1983 CZE 01:13:28 01:02:32
264 54 / ženy [110] Barbara Kopaczková 1980 CZE VIPceny.eu a Bikelive 01:14:08 01:03:12
265 55 / ženy [135] Tereza Havránková 1990 CZE HO Studénka 01:15:52 01:04:56
266 9 / žákyně [46] Adéla Petrová 2000 CZE INS 01:17:31 01:06:35
267 29 / muži B [31] Leoš Kamaryt 1969 CZE 01:17:33 01:06:37
268 56 / ženy [62] Barbora Topinková 1979 CZE 01:20:45 01:09:48
269 136 / muži A [281] Jan Cihlo 1980 CZE Pernštejn tým Pardubice 01:28:48 01:17:52
270 57 / ženy [18] šárka frýdlová 1990 CZE 01:39:56 01:29:00
DNF / ženy [291] Pavla Šmatlánová 1986 CZE Nutri Brno.cz
DNF / muži A [103] Jan Smr?ka 1989 CZE Praha
DNF / muži A [236] Karel Beneš 1984 CZE Babice u Rosic
DNS / žákyně [70] Julie Stavová 2007 CZE
DNS / muži B [4] Vladimír Bernard 1971 CZE HO Stika HK
DNS / muži A [14] Tomáš Drbohlav 1977 CZE
DNS / ženy [38] Renata Mahdalová 1985 CZE
DNS / muži A [66] Jan Veselý 1985 CZE
DNS / muži A [40] Michal N?me?ek 1987 CZE
DNS / muži A [37] Martin Leskovjan 1989 CZE VŠAK Chemie Praha

výsledková listina Závod žáků na 2,5km

start ~ 09:36:00