Cena Metuje

07.10.2017 Nové Město nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod 10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / MA [1] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:38 00:00
2 2 / MA [4] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:33 00:55
3 3 / MA [2] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 33:16 01:38
4 1 / MB [6] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:29 01:51
5 2 / MB [3] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 33:52 02:14
6 3 / MB [208] Leoš Pelouch 1975 CZE Chotěboř 34:06 02:28
7 4 / MA [56] David Plný 1993 CZE Enervit Team 35:07 03:29
8 5 / MA [95] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:43 04:05
9 1 / MC [72] Michal Vokolek 1972 CZE AC Pardubice 36:22 04:44
10 2 / MC [8] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:34 04:55

starší žáci 1700m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [101] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:41 00:00
2 2 / Muži [167] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 06:42 00:00

starší žákyně 900m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [102] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 03:26 00:00
2 2 / Ženy [168] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27 00:00
3 3 / Ženy [104] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 03:27 00:00
4 4 / Ženy [103] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:32 00:05

mladší žáci 900m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [106] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27 00:00
2 2 / Mladší žáci [169] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 03:35 00:07
3 3 / Mladší žáci [105] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:38 00:10
4 4 / Mladší žáci [108] Ondřej Vít 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 03:49 00:22
5 5 / Mladší žáci [107] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:54 00:26
6 6 / Mladší žáci [109] Jakub Vysoký 2005 CZE Integraf running team 04:13 00:45

ml. žákyně 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žákyně [177] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:19 00:00
2 2 / Mladší žákyně [116] Anna Petruželková 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19 00:00
3 3 / Mladší žákyně [111] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 02:21 00:02
4 4 / Mladší žákyně [115] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 02:30 00:10
5 5 / Mladší žákyně [110] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:31 00:12
6 6 / Mladší žákyně [164] Tereza Roštlapilová 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44 00:24
7 7 / Mladší žákyně [114] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:51 00:32
8 8 / Mladší žákyně [112] Lucie Lukášová 2005 CZE Lhotky 02:54 00:34

přípravka hoši I. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky hoši I. [171] František Kuhn 2006 CZE Maratonstav Úpice 02:17 00:00
2 2 / Přípravky hoši I. [123] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:18 00:01
3 3 / Přípravky hoši I. [125] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:19 00:01
4 4 / Přípravky hoši I. [122] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:22 00:05
5 5 / Přípravky hoši I. [119] František Hemelík 2006 CZE Jaroměř 02:24 00:06
6 6 / Přípravky hoši I. [166] Vladislav Kitayev 2006 CZE Sokol Náchod 02:26 00:09
7 7 / Přípravky hoši I. [190] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:40 00:23
8 8 / Přípravky hoši I. [179] Martin Janouch 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42 00:25
9 9 / Přípravky hoši I. [120] Jan Krištof 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44 00:26
10 10 / Přípravky hoši I. [121] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 02:47 00:29

přípravka dívky I. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky dívky I. [181] Laura Urichová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25 00:00
2 2 / Přípravky dívky I. [133] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29 00:03
3 3 / Přípravky dívky I. [130] Natálie Kubečková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:32 00:06
4 4 / Přípravky dívky I. [127] Adéla Bělobrádková 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:39 00:14
5 5 / Přípravky dívky I. [188] Nela Bořková 2006 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:41 00:16
6 6 / Přípravky dívky I. [128] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:44 00:19
7 7 / Přípravky dívky I. [129] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45 00:19
8 8 / Přípravky dívky I. [126] Sára Bauerová 2006 CZE SK Hvězda Pardubice 02:47 00:21
9 9 / Přípravky dívky I. [131] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 02:49 00:24
10 10 / Přípravky dívky I. [132] Anežka Stolinová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56 00:30

přípravka hoši II. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky hoši II. [141] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38 00:00
2 2 / Přípravky hoši II. [136] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod 02:44 00:05
3 3 / Přípravky hoši II. [135] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45 00:06
4 4 / Přípravky hoši II. [142] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:46 00:08
5 5 / Přípravky hoši II. [138] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:46 00:08
6 6 / Přípravky hoši II. [137] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 02:51 00:12
7 7 / Přípravky hoši II. [139] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56 00:18
8 8 / Přípravky hoši II. [140] Matěj Renský 2009 CZE Run4run 02:58 00:20
9 9 / Přípravky hoši II. [100] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:01 00:23
10 10 / Přípravky hoši II. [187] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:01 00:23

přípravka dívky II. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky dívky II. [144] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36 00:00
2 2 / Přípravky dívky II. [191] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:40 00:04
3 3 / Přípravky dívky II. [148] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:43 00:07
4 4 / Přípravky dívky II. [146] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44 00:08
5 5 / Přípravky dívky II. [147] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:45 00:09
6 6 / Přípravky dívky II. [145] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:47 00:11
7 7 / Přípravky dívky II. [165] Tereza Šnajdrová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:51 00:15
8 8 / Přípravky dívky II. [143] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 02:52 00:16
9 9 / Přípravky dívky II. [183] Stella Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:53 00:17
10 10 / Přípravky dívky II. [151] Klára Vysoká 2008 CZE Integraf running team 02:53 00:17

přípravka hoši III. 300m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky hoši III. [156] Milan Kudláček 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:24 00:00
2 2 / Přípravky hoši III. [155] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 01:26 00:02
3 3 / Přípravky hoši III. [157] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 01:34 00:09
4 4 / Přípravky hoši III. [170] Jonáš Rudolf 2010 CZE DEEP SEA 01:34 00:10
5 5 / Přípravky hoši III. [154] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:40 00:16
6 6 / Přípravky hoši III. [172] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:42 00:18
7 7 / Přípravky hoši III. [153] Šimon Jirasek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:44 00:20
8 8 / Přípravky hoši III. [184] Marek Kratěna 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:41 01:17

přípravka dívky III. 300m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky dívky III. [158] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 01:27 00:00
2 2 / Přípravky dívky III. [200] Karolínka Duchová 2010 CZE Havlovice 01:30 00:03
3 3 / Přípravky dívky III. [160] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:34 00:06
4 4 / Přípravky dívky III. [176] Claudie Ulichová 2011 CZE Dobruška 01:37 00:09
5 5 / Přípravky dívky III. [159] Jana Kolbova 2010 CZE Police nad Metuji 01:38 00:10
6 6 / Přípravky dívky III. [189] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:01 00:33

děti s rodiči

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Předškoláci [117] Matyaš Duch 2012 CZE Havlovice 00:16 00:00
2 2 / Předškoláci [163] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 00:16 00:00
3 3 / Předškoláci [194] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:19 00:03
4 1 / Předškolačky [192] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 00:20 00:04
5 2 / Předškolačky [113] Rozálie Čapková 2013 CZE Náchod 00:20 00:04
(6) 2 / Předškolačky [173] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:20 00:04
7 4 / Předškolačky [174] Nikol Šnajdrová 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 00:21 00:05
8 4 / Předškoláci [197] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:22 00:06
9 5 / Předškoláci [199] Jan Hanka 2012 CZE SK Nové Město nad Metují 00:24 00:07
10 5 / Předškolačky [162] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:24 00:08