Cena Metuje

07.10.2017 Nové Město nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

starší žáci 1700m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [101] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:41.8
2 2 / Muži [167] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 06:42.7 00:00.9
3 3 / Muži [101] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:41.8
4 4 / Muži [167] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 06:42.7 00:00.9

starší žákyně 900m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [102] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 03:26.8
2 2 / Ženy [168] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27.5 00:00.7
3 3 / Ženy [104] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 03:27.7 00:00.9
4 4 / Ženy [103] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:32.3 00:05.5
5 5 / Ženy [102] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 03:26.8
6 6 / Ženy [168] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27.5 00:00.7
7 7 / Ženy [104] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 03:27.7 00:00.9
8 8 / Ženy [103] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:32.3 00:05.5

mladší žáci 900m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [106] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27.9
2 2 / Mladší žáci [169] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 03:35.3 00:07.4
3 3 / Mladší žáci [105] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:38.7 00:10.8
4 4 / Mladší žáci [108] Ondřej Vít 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 03:49.9 00:22.0
5 5 / Mladší žáci [107] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:54.4 00:26.5
6 6 / Mladší žáci [109] Jakub Vysoký 2005 CZE Integraf running team 04:13.1 00:45.2
7 7 / Mladší žáci [106] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27.9
8 8 / Mladší žáci [169] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 03:35.3 00:07.4
9 9 / Mladší žáci [105] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:38.7 00:10.8
10 10 / Mladší žáci [108] Ondřej Vít 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 03:49.9 00:22.0

ml. žákyně 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žákyně [177] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:19.4
2 2 / Mladší žákyně [116] Anna Petruželková 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19.5 00:00.1
3 3 / Mladší žákyně [111] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 02:21.6 00:02.2
4 4 / Mladší žákyně [115] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 02:30.0 00:10.6
5 5 / Mladší žákyně [110] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:31.5 00:12.1
6 6 / Mladší žákyně [164] Tereza Roštlapilová 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44.2 00:24.8
7 7 / Mladší žákyně [114] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:51.6 00:32.2
8 8 / Mladší žákyně [112] Lucie Lukášová 2005 CZE Lhotky 02:54.2 00:34.8
9 9 / Mladší žákyně [177] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:19.4
10 10 / Mladší žákyně [116] Anna Petruželková 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19.5 00:00.1

přípravka hoši I. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky hoši I. [171] František Kuhn 2006 CZE Maratonstav Úpice 02:17.4
2 2 / Přípravky hoši I. [123] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:18.9 00:01.5
3 3 / Přípravky hoši I. [125] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:19.2 00:01.8
4 4 / Přípravky hoši I. [122] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:22.6 00:05.2
5 5 / Přípravky hoši I. [119] František Hemelík 2006 CZE Jaroměř 02:24.2 00:06.8
6 6 / Přípravky hoši I. [166] Vladislav Kitayev 2006 CZE Sokol Náchod 02:26.8 00:09.4
7 7 / Přípravky hoši I. [190] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:40.5 00:23.1
8 8 / Přípravky hoši I. [179] Martin Janouch 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42.5 00:25.1
9 9 / Přípravky hoši I. [120] Jan Krištof 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44.2 00:26.8
10 10 / Přípravky hoši I. [121] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 02:47.1 00:29.7

přípravka dívky I. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky dívky I. [181] Laura Urichová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25.7
2 2 / Přípravky dívky I. [133] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29.2 00:03.5
3 3 / Přípravky dívky I. [130] Natálie Kubečková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:32.0 00:06.3
4 4 / Přípravky dívky I. [127] Adéla Bělobrádková 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:39.9 00:14.2
5 5 / Přípravky dívky I. [188] Nela Bořková 2006 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:41.9 00:16.2
6 6 / Přípravky dívky I. [128] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:44.8 00:19.1
7 7 / Přípravky dívky I. [129] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45.0 00:19.3
8 8 / Přípravky dívky I. [126] Sára Bauerová 2006 CZE SK Hvězda Pardubice 02:47.3 00:21.6
9 9 / Přípravky dívky I. [131] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 02:49.7 00:24.0
10 10 / Přípravky dívky I. [132] Anežka Stolinová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.4 00:30.7

přípravka hoši II. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky hoši II. [141] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38.4
2 2 / Přípravky hoši II. [136] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod 02:44.1 00:05.7
3 3 / Přípravky hoši II. [135] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45.2 00:06.8
4 4 / Přípravky hoši II. [142] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:46.7 00:08.3
5 5 / Přípravky hoši II. [138] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:46.9 00:08.5
6 6 / Přípravky hoši II. [137] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 02:51.1 00:12.7
7 7 / Přípravky hoši II. [139] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.9 00:18.5
8 8 / Přípravky hoši II. [140] Matěj Renský 2009 CZE Run4run 02:58.6 00:20.2
9 9 / Přípravky hoši II. [100] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:01.4 00:23.0
10 10 / Přípravky hoši II. [187] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:01.7 00:23.3

přípravka dívky II. 600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky dívky II. [144] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36.0
2 2 / Přípravky dívky II. [191] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:40.4 00:04.4
3 3 / Přípravky dívky II. [148] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:43.1 00:07.1
4 4 / Přípravky dívky II. [146] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44.2 00:08.2
5 5 / Přípravky dívky II. [147] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:45.7 00:09.7
6 6 / Přípravky dívky II. [145] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:47.6 00:11.6
7 7 / Přípravky dívky II. [165] Tereza Šnajdrová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:51.9 00:15.9
8 8 / Přípravky dívky II. [143] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 02:52.3 00:16.3
9 9 / Přípravky dívky II. [183] Stella Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:53.3 00:17.3
10 10 / Přípravky dívky II. [151] Klára Vysoká 2008 CZE Integraf running team 02:53.9 00:17.9

přípravka hoši III. 300m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky hoši III. [156] Milan Kudláček 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:24.2
2 2 / Přípravky hoši III. [155] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 01:26.2 00:02.0
3 3 / Přípravky hoši III. [157] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 01:34.1 00:09.9
4 4 / Přípravky hoši III. [170] Jonáš Rudolf 2010 CZE DEEP SEA 01:34.2 00:10.0
5 5 / Přípravky hoši III. [154] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:40.6 00:16.4
6 6 / Přípravky hoši III. [172] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:42.5 00:18.3
7 7 / Přípravky hoši III. [153] Šimon Jirasek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:44.7 00:20.5
8 8 / Přípravky hoši III. [184] Marek Kratěna 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:41.8 01:17.6
9 9 / Přípravky hoši III. [156] Milan Kudláček 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:24.2
10 10 / Přípravky hoši III. [155] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 01:26.2 00:02.0

přípravka dívky III. 300m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravky dívky III. [158] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 01:27.6
2 2 / Přípravky dívky III. [200] Karolínka Duchová 2010 CZE Havlovice 01:30.7 00:03.1
3 3 / Přípravky dívky III. [160] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:34.1 00:06.5
4 4 / Přípravky dívky III. [176] Claudie Ulichová 2011 CZE Dobruška 01:37.3 00:09.7
5 5 / Přípravky dívky III. [159] Jana Kolbova 2010 CZE Police nad Metuji 01:38.1 00:10.5
6 6 / Přípravky dívky III. [189] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:01.3 00:33.7
7 7 / Přípravky dívky III. [158] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 01:27.6
8 8 / Přípravky dívky III. [200] Karolínka Duchová 2010 CZE Havlovice 01:30.7 00:03.1
9 9 / Přípravky dívky III. [160] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:34.1 00:06.5
10 10 / Přípravky dívky III. [176] Claudie Ulichová 2011 CZE Dobruška 01:37.3 00:09.7

děti s rodiči

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Předškoláci [117] Matyaš Duch 2012 CZE Havlovice 00:16.3
2 2 / Předškoláci [163] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 00:16.6 00:00.3
3 3 / Předškoláci [194] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:19.4 00:03.1
4 1 / Předškolačky [192] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 00:20.3 00:04.0
5 2 / Předškolačky [113] Rozálie Čapková 2013 CZE Náchod 00:20.8 00:04.5
5 2 / Předškolačky [173] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:20.8 00:04.5
7 4 / Předškolačky [174] Nikol Šnajdrová 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 00:21.6 00:05.3
8 4 / Předškoláci [197] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:22.4 00:06.1
9 5 / Předškoláci [199] Jan Hanka 2012 CZE SK Nové Město nad Metují 00:24.0 00:07.7
10 5 / Předškolačky [162] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:24.8 00:08.5

hlavní závod 10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / MA [1] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:38.1
2 2 / MA [4] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:33.5 00:55.4
3 3 / MA [2] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 33:16.9 01:38.8
4 1 / MB [6] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:29.4 01:51.3
5 2 / MB [3] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 33:52.1 02:14.0
6 3 / MB [208] Leoš Pelouch 1975 CZE Chotěboř 34:06.2 02:28.1
7 4 / MA [56] David Plný 1993 CZE Enervit Team 35:07.3 03:29.2
8 5 / MA [95] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:43.7 04:05.6
9 1 / MC [72] Michal Vokolek 1972 CZE AC Pardubice 36:22.9 04:44.8
10 2 / MC [8] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:34.0 04:55.9