Cena Metuje

06.10.2018 Nové Město nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci 1700m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
mladší žáci 900m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
děti s rodiči celkem: 32, muži : 16, ženy: 16, Předškoláci: 16, Předškolačky: 16 [html] [pdf]
hlavní závod 10km celkem: 147, muži : 116, ženy: 31, MA: 33, MB: 24, MC: 36, MD: 10, ME: 13, ZA: 9, ZB: 22 [html] [pdf]

startovní listina starší žáci 1700m

start ~ 08:45:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [107] Dědek Pavel CZE SK Nové Město nad Metují 2004
kluci [108] Dítě Marek CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
kluci [182] fiala martin CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
kluci [109] Nagy Kamil CZE Jaroměř 2004
kluci [110] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
kluci [111] Vašata Tomáš CZE SK Týniště nad Orlicí 2003
kluci [112] Vít Ondřej CZE SK Nové Město nad Metují 2004

startovní listina starší žákyně 900m

start ~ 08:56:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [188] Bašková Zuzana CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
holky [113] Cejnarová Alena CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
holky [191] Křováková Michaela CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
holky [114] Kubasová Leona CZE TJ Maratonstav Úpice 2004
holky [189] Mertlíková Eliška CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
holky [115] Petruželková Anna CZE SK Nové Město nad Metují 2004
holky [190] Prouzová Tereza CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
holky [116] Roštlapilová Tereza CZE SK Nové Město nad Metují 2004
holky [117] Sedláčková Zuzana CZE SK Nové Město nad Metují 2003
holky [118] Schejbalová Veronika CZE SK Plhov Náchod 2003
holky [197] Svobodová Dominika CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
holky [192] Tobišková Karolína CZE TJ Sokol Jaroměř 2003

startovní listina mladší žáci 900m

start ~ 09:05:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [119] Grim Filip CZE SK Nové Město nad Metují 2006
kluci [186] Hájek Matěj CZE SK Nové Město nad Metují 2006
kluci [120] Nagy Adam CZE TJ Sokol Jaroměř 2006
kluci [121] Postupa Filip CZE Atletika Jaroměř 2005
kluci [194] Řehák Ondřej CZE SK Nové Město nad Metují 2005
kluci [196] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE SK Nové Město nad Metují 2005
kluci [122] Vít Matěj CZE SK Nové Město nad Metují 2006

startovní listina ml. žákyně 600m

start ~ 09:15:20 , přihlášeno: 15 účastníků ( 0 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [123] Fetrsová Michaela CZE SK Plhov Náchod 2005
holky [180] Ficencová Barbora CZE Sokol Nachod 2006
holky [124] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
holky [125] Hejzlarová Nikola CZE SK Plhov Náchod 2005
holky [126] Jochová Simona CZE SK Plhov Náchod 2005
holky [127] Kubasová Sabina CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
holky [193] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
holky [128] Meisnerová Zuzana CZE SK Plhov Náchod 2005
holky [129] Němcová Petra CZE SK Plhov Náchod 2006
holky [199] Nováková Gabriela CZE SK Nové Město nad Metují 2005
holky [130] Sodomková Bára CZE SK Plhov Náchod 2005
holky [131] Součková Karolína CZE Křinice 2006
holky [201] Vejdělková Sabina CZE SK Nové Město nad Metují 2005
holky [132] Venclová Nikola CZE SK Nové Město nad Metují 2006
holky [133] Zlámalová Elen CZE SK Plhov Náchod 2005

startovní listina přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:25:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [134] Barva Kristián CZE SK Nové Město nad Metují 2008
kluci [226] Bednařík Jan CZE Hronov 2007
kluci [184] Frajvald Jakub CZE SPV Bílý Ujeyd 2008
kluci [216] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 2008
kluci [135] Jirman David CZE SK Nové Město nad Metují 2008
kluci [136] Kubec Filip CZE SK Nové Město nad Metují 2008
kluci [137] Mareth Jan CZE Česká Skalice 2008
kluci [138] Nagy Lukáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2008
kluci [139] Nagy Michal CZE Jaroměř 2008
kluci [208] Ptáček Štěpán CZE Hvězda Pardubice 2008
kluci [206] Rydlo Tomáš CZE SK Nové Město nad Metují 2008
kluci [195] Švorčík František CZE SK Nové Město nad Metují 2007

startovní listina přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:35:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [140] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 2008
holky [202] Dohnalová Barbora CZE Delfín Náchod 2007
holky [141] Ernestová Sofie CZE SK Nové Město nad Metují 2007
holky [142] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2007
holky [143] Horkelová Karolína CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [213] Krejčí Beáta CZE SK Nové Město nad Metují 2007
holky [214] Kubečková Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2007
holky [144] Paarová Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [145] Petráčková Anna CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [146] Ričanyová Adéla CZE Česká Skalice 2007
holky [147] Šnajdrová Tereza CZE SK Nové Město nad Metují 2008
holky [328] Vysoká Klára CZE Integraf running team 2008

startovní listina přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:45:20 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [148] Hemelík Luboš CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
kluci [149] Hemelík Vítek CZE TJ okol Jaroměř 2009
kluci [150] Horák Matěj CZE SK Nové Město nad Metují 2009
kluci [151] Hůlka Vít CZE Police nad Metují 2010
kluci [223] Jiroušek Jakub CZE Třtice 2009
kluci [212] Krejčí Štěpán CZE SK Nové Město nad Metují 2010
kluci [152] Kudláček Milan CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
kluci [153] Petráček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 2009
kluci [204] Renský Matěj CZE SK Hvězda Pardubice 2009
kluci [207] Rufer Marek CZE TJ Sokol Starkoč 2009
kluci [211] Rýdlo Tomáš CZE Dva Tři 2010

startovní listina přípravka dívky II. 600m

start ~ 09:55:00 , přihlášeno: 15 účastníků ( 0 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [154] Dostálová Vendula CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
holky [327] Duchová Karolínka CZE TJ Maratonstav Úpice 2010
holky [155] Elichová Noemi CZE Apache Loko Trutnov 2009
holky [156] Erbanová Michaela CZE SK Nové Město nad Metují 2010
holky [181] Glosová Nela CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 2009
holky [221] Háková Barbora CZE Sokol Studenec 2010
holky [157] Hůlková Adéla CZE Police nad Metují 2010
holky [209] Jiraskova Ema CZE SK Nové Město nad Metují 2009
holky [205] Renská Adéla CZE Hvězda Pardubice 2009
holky [210] Rýdlová Pavlína CZE tři dva 1 2010
holky [218] Strnadová Natálie CZE Atletika Trutnov 2010
holky [158] Ulichová Sophie CZE SK Nové Město nad Metují 2009
holky [219] Ulichová Stella CZE SK Nové Město nad Metují 2009
holky [185] Zehetgruberová Klára CZE SPV Bilý Ujezd 2009
holky [159] Zilvarová Karolína CZE SK Nové Město nad Metují 2010

startovní listina přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:05:00 , přihlášeno: 15 účastníků ( 15 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [160] Balcar Matěj CZE SK Nové Město nad Metují 2011
kluci [161] Balcar Robin CZE SK Nové Město nad Metují 2011
kluci [335] Duch Matyáš CZE TJ Maratonstav Úpice 2012
kluci [162] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
kluci [163] Hlavsa Nikolas CZE Bílý Újezd 2011
kluci [164] Holada Ondřej CZE SK Nové Město nad Metují 2012
kluci [165] Jirman Jakub CZE SK Nové Město nad Metují 2011
kluci [224] Jiroušek Jan CZE ZS Studnice 2011
kluci [200] Jung Adam CZE SK Nové Město nad Metují 2011
kluci [166] Krticka Adam CZE Náchod 2012
kluci [167] Rousek Matouš CZE SK Nové Město nad Metují 2012
kluci [168] Souček Dominik CZE TJ Sokol Červený Kostelec 2011
kluci [169] Šimák Marek CZE TJ Sokol Hradec Králové 2012
kluci [170] Těšina Matyáš CZE Sokol Jaroměř 2011
kluci [187] Vojtěchovský Filip CZE SPV Bilý Ujezd 2012

startovní listina přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:15:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [171] Andresová Karin CZE SK Nové Město nad Metují 2011
holky [172] Brychová Viktorie CZE Dobřany 2012
holky [220] Háková Zuzana CZE Sokol Studenec 2012
holky [173] Králová Denisa CZE Malé Svatoňovice 2012
holky [174] Kubincová Barbora CZE SK Nové Město nad Metují 2011
holky [183] lacinova Anna CZE SPV Bilý Ujezd 2011
holky [175] Melišíková Viktorie CZE BMC Pavlišov 2011
holky [176] Míšková Julie CZE Hradec Králové 2012
holky [177] Nováková Aneta CZE TJ Sokol Jaroměř 2011
holky [178] Ptáčková Kristýna CZE Hvězda Pardubice 2011
holky [179] Ulichová Claudie CZE SK Nové Město nad Metují 2011
holky [331] Závodní Andrea CZE Týniště nad Orlicí 2012

startovní listina děti s rodiči

start ~ 10:24:00 , přihlášeno: 32 účastníků ( 16 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Předškoláci [301] Andrle Aleš CZE Nové Město nad Metují 2017
Předškoláci [350] Balcar František CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 2015
Předškolačky [302] Balcarová Nela CZE Vrchoviny 2014
Předškolačky [326] Bednaříková Aneta CZE Hronov 2013
Předškoláci [303] Bohadlo Antonín CZE SK Nové Město nad Metují 2014
Předškoláci [304] Brych Richard CZE Dobřany 2014
Předškolačky [305] Bubeníčková Anna CZE BUBUTEAM 2013
Předškolačky [325] Dománová Lenka CZE MS Alšova Náchod 2014
Předškolačky [324] Frajvaldová Anička CZE SPV Bílý Ujezd 2015
Předškolačky [321] Glosová Anetka CZE Kocbeře 2014
Předškoláci [338] Hejna Tobiáš CZE Sokol Havlovice 2013
Předškoláci [306] Holubář Radim CZE Běhej, mysli, zvítěz 2013
Předškolačky [307] Hůlková Eliška CZE Police nad Metují 2014
Předškoláci [308] Kellner Patrik CZE tři dva 1 2013
Předškolačky [323] Lacinová Kačka CZE SPV Bilý Ujezd 2014
Předškoláci [347] Laštůvka Marek CZE Rtyně v Podkrkonoší 2016
Předškoláci [346] Laštůvka Vojtěch CZE Rtyně v Podkrkonoší 2013
Předškoláci [309] Míšek Jaromír CZE Hradec Králové 2014
Předškolačky [310] Míšková Sofie CZE Lyžaři Česká Čermná 2014
Předškolačky [340] Nejedlá Bára CZE Nové Město ? 2014
Předškolačky [311] Nováková Zuzana CZE TJ Sokol Jaroměř 2013
Předškoláci [312] Pleskač Michal CZE Opatovice nad Labem 2016
Předškolačky [313] Pleskačová Tereza CZE Opatovice nad Labem 2016
Předškoláci [336] Prislinger Tom CZE MŠ Myslbekova 2014
Předškolačky [314] Pšeničková Ingrid CZE Česká Skalice 2015
Předškolačky [315] Strnadová Barbora CZE Atletika Trutnov 2013
Předškoláci [322] Šilar Filip CZE Trutnov 2017
Předškolačky [316] Šnajdrová Nikol CZE SK Nové Město nad Metují 2014
Předškoláci [318] Štěpán Marek CZE Nové Město Město nad Metují 2015
Předškoláci [317] Štěpán Tomáš CZE Nové Město nad Metují 2013
Předškoláci [319] Vintr Šimon CZE SK Plhov Náchod 2014
Předškolačky [320] Vintrová Zora CZE SK Plhov Náchod 2016

startovní listina hlavní závod 10km

start ~ 10:45:00 , přihlášeno: 147 účastníků ( 116 mužů, 31 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MA [11] Adámek Daniel CZE SRTG Hradec Králové 1999
ZA [14] Arni Anuschka SUI Schweiz - Stettlen 1999
MC [12] Arni Björn SUI Schweiz - Stettlen 1971
ZB [16] Arni Franziska SUI Schweiz - Stettlen 1953
ZB [15] Arni Christine SUI Schweiz - Stettlen 1968
MA [13] Arni Nils SUI Schweiz - Stettlen 2001
MB [348] Balcar Aleš CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1977
MA [17] Balcar Ondřej CZE Vrchoviny 1984
MA [18] Bárta David CZE Melichar CZ 1984
ZB [358] Bartáková Petra CZE Nahořany 1979
MC [ ] Belobrad Ivan CZE Pasivity Žamberk 1966
MC [351] Berka Luděk CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 1972
ME [228] Bielčik Jindřich CZE Lichkov 1940
MB [19] Boháč Jan CZE RUN4FUN 1981
MC [341] Brause Miroslav CZE Boxing club Broumov 1964
ZB [7] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
ZB [6] Brumlichová Romana CZE Medvědí doupě 1976
ME [356] Brych Jiří CZE TJ Liga100 Hradec Králové z.s. 1940
ZA [20] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
MB [21] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
ZB [22] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
MA [23] Celba Petr CZE Pells Team Brno 1986
ZA [24] Celbová Lucie CZE Pell´s Team Brno 1992
ME [25] Culka Václav CZE Nové Město nad Metují 1935
MA [26] Čech Daniel CZE Náchod 1993
ZB [27] Černá Jitka CZE Nové Město nad Metují 1964
MB [28] Debelka Milan CZE Dobruška 1976
ZA [29] Debelková Martina CZE Dobruška 1998
MA [359] Doležal Patrik CZE Nové Město nad Metují 1992
MA [359] Doležal Patrik CZE Nové Město nad Metují 1992
MB [30] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
ME [31] Dostál Václav CZE Černožice 1942
ZB [32] Dostálová Hana CZE Černožice 1970
MA [360] Dražan Tomáš CZE TJ Dobruška 1988
MC [33] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
MA [4] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
MC [ ] Duchacz Slawomir POL Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej 1972
MC [339] Duchatz Stawomir POL KKZK 1972
MC [354] Dvořák Pavel CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1972
MC [34] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
ZB [35] Filipcová Iveta CZE Nové Město nad Metují 1974
MD [334] Frinta Petr CZE AC Náchod 1958
MC [36] Gajdoš Dušan CZE Červený Kostelec 1973
ME [37] Goldbach Václav CZE SK Týniště nad Orlicí 1950
MC [38] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
MA [39] Habr Martin CZE TJ Sokol Olešnice 1996
MC [40] Habr Petr CZE Žernov pro radost 1965
MB [222] Hák Michal CZE Sokol Studenec 1975
MA [41] Hanousek Jakub CZE Police nad metují 1991
MA [353] Hejduk Jan CZE Náchod 1998
MB [333] Hejna Petr CZE ZPA Smart Energy 3 1978
ZB [42] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
MB [43] Holubář Martin CZE Běhej, mysli, zvítěz 1979
MD [9] Hynek Petr CZE SK Nové Město nad Metují 1963
ZB [44] Jakoubková Karla CZE VĚTVE K DRCENÍ 1972
ME [45] Javůrek Jiří CZE TJ Maratonstav Úpice 1948
MA [46] Jelen Pavel CZE Hvězda Pardubice z.s. 1991
MB [362] jirka jan CZE AC Náchod 1983
MC [48] Jon Jirka CZE SK Nové Město nad Metují 1968
MA [47] Jon Vojtěch CZE SK Mladá Boleslav 1999
ZB [49] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
MA [50] Karlík Jáchym CZE Vysoká Srbská 2005
MC [355] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
MB [51] Kolisko Vladimír CZE Červený Kostelec 1980
MB [52] Kopecký Jiří CZE GoMango Hradec Králové 1974
MA [53] Kosař Roman CZE Náchod 1999
MC [54] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
MC [55] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
MC [225] Koutník Lumír CZE AO Spartak Vrchlabí 1967
MC [2] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
ZB [56] Krátká Anna CZE Hvězda Pardubice 1969
MC [57] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
MA [58] Kratochvíl Marek CZE Bražecký mládenci 1989
MD [59] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
MA [1] Krunka Kamil CZE SK Nové Město nad Metují 1986
ME [332] Krupička Miroslav CZE Jiskra 1953
MC [364] Krutílek Marek CZE TT Pardubice 1965
ZB [343] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
MC [60] Kulda Jan CZE TJ Sokol Olešnice 1973
MA [61] Kulda Jiří CZE HOCK horolezecký oddíl 2002
MB [329] Kunrt Jaroslav CZE Trutnov 1975
ME [330] Kunrt Miroslav CZE TJ Liga 100 Olomouc 1949
ZA [62] Kynčlová Magdaléna CZE Hradec Králové 1997
MB [63] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
MD [345] Lavička Jaroslav CZE Drásov 1959
MA [64] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
ME [65] Losman Miroslav CZE Hradec Králové 1951
MA [349] Mach Lukáš CZE SOKOL Mezilesí 1999
ZA [66] Maixnerová Michaela CZE green4plan s.r.o. 1993
ZB [67] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
MC [68] Matuška Václav CZE Velká Jesenice 1969
ZB [69] Matušková Jana CZE Velká Jesenice 1969
MB [70] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
MA [71] Mertlík Filip CZE SK Nové Město nad Metují 1993
MB [72] Míšek David CZE TJ Sokol Hradec Králové 1978
MA [73] Mrázek Josef CZE SK Nové Město nad Metují 2000
MB [74] mužík jan CZE HB reavis 1980
MD [227] Nečas Josef CZE Maratonstav Úpice 1958
MD [75] Novotný Jaroslav CZE TEP Trutnov 1955
ME [76] Pechek František CZE Trutnov 1953
MC [198] Pešek Martin CZE Náchod 1967
MB [77] Pleskač Jan CZE Opatovice nad Labem 1980
MC [78] Poláček jan CZE Náchod 1968
MC [365] Polej Jiří CZE Hronov 1971
MC [79] Prokop Michal CZE Poříčští orli 1973
MA [80] Ptašek Martin CZE green4plan s.r.o. 1985
MB [81] Salač Václav CZE CAV Benátky nad Jizerou 1974
MA [82] Sedláček Jan CZE SK Plhov Náchod 2004
MD [337] Siegel Josef CZE Choceň 1958
MB [83] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
MB [84] Smola Josef CZE Náchod 1980
MC [85] Souček Vladimír CZE TJ Sokol Červený Kostelec 1973
MA [363] Staněk Antonín CZE Nové Město nad Metují - Spy 2002
MC [86] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
MC [203] Suchánek Josef CZE Trutnov 2 1973
ZB [10] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
MD [87] Šebela Jiří CZE Blansko 1958
MB [88] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MB [8] Šimák Jan CZE Hradec králové 1983
ZB [89] Šimáková Klára CZE Hradec Králové 1983
ME [217] Šmída Oldřich CZE Červený Kostelec 1948
MD [90] Šolc Vítězslav CZE BKL Machov 1957
MA [91] Šolc Vítězslav CZE Redpoint Team 1991
ZB [92] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
ME [93] Tučný Jan CZE MK Pardubice 1947
MB [215] Uchytil Milan CZE KPA Pardubice 1974
MC [357] Ulich Petr CZE MT 1968
MC [361] Urban Michal CZE Pronax group s.r.o. 1964
MD [94] Vacarda Vladimír CZE ELEVEN RUN TEAM 1959
ZB [95] Vacková Hana CZE TJ Sokol Starkoč 1956
MC [96] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
MC [97] Vašíček Martin CZE TJ Maratonstav Úpice 1971
MA [98] Vatter Jakub CZE ORLOVÁ 1992
MC [342] vebr stanislav CZE Broumov 1973
MA [99] Vítek Martin CZE Ž3 Sport 1992
MC [344] Vítek Miroslav CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 1972
ZA [100] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
ZB [101] Vítová Eva CZE SK Nové Město nad Metují 1975
MA [3] Vlček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
MC [102] Vondra Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1971
ME [103] Vorel Milan CZE Slatiňany 1940
MA [352] Výborný Václav CZE Náchod 1990
MB [229] Závodní Lukáš CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 1979
ZA [5] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
ZB [104] Zelenková Jana CZE TJ Sokol Žernov 1981
ZA [105] Zuzánková Tereza CZE AC Turnov 1986
MA [106] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991