Weber Jičín City Run

27.05.2017 Jičín [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [783] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 33:52 00:00
2 2 / M30 [877] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 34:39 00:46
3 3 / M30 hasic [794] Jiří Vavruška 1978 CZE HZS LK / Kerda sport Liberec 35:56 02:03
4 4 / M30 [795] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 36:10 02:17
5 5 / M30 [876] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 36:32 02:40
6 6 / M30 [546] Jan Starý 1988 CZE NWOW 36:53 03:00
7 7 / M30 [510] Tomáš Goga 1984 CZE Pardubice 37:44 03:51
8 1 / M50 [790] Luboš Ruta 1977 CZE Jičín 38:38 04:45
9 8 / M30 [800] Aleš Fojtík 1980 CZE Praha 7 39:00 05:07
10 9 / M30 [558] Michal Vejvoda 1982 CZE T.J. Sokol Jičín 39:14 05:21

5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M23 [774] Ondřej Bruner 1997 CZE Jičín 18:36 00:00
2 1 / M [893] Lukáš Krupka 1983 CZE Cyklo Point Jičín 19:37 01:01
3 2 / M [620] Marek Lejsek 1985 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 20:41 02:05
4 1 / Junioři [614] Jakub Krabec 2002 CZE Sedličky 21:43 03:07
5 3 / M [624] Miloš Petr 1973 CZE BK Česká Proseč 21:49 03:13
6 1 / Z [636] Veronika Vítková 1988 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 21:58 03:22
7 4 / M [522] Petr Kovář 1990 CZE Ulibice 22:11 03:34
(8) 1 / Kadeti [617] Milan Krupka 2003 CZE Indičtí běžci 22:11 03:34
9 5 / M [870] Marcel Jordanov 1974 CZE Klamoš 22:24 03:48
10 1 / Juniorky [623] Adéla Novotná 1999 CZE TJ Sokol Lázně Bělohrad 22:28 03:52

10km páry

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / páry [2004] Nela Hrdličková 1991 CZE RH Kartouzy/Syřenov 46:43 00:00
2 2 / páry [1004] Jan Drbohlav 1989 CZE RH Kartouzy/Syřenov 46:43 00:00
3 3 / páry [1003] Jan Dostál 1986 CZE Ouki Douki 47:46 01:03
4 4 / páry [2003] Kateřina Dostálová 1987 CZE Ouki Douki 47:46 01:03
5 5 / páry [1006] Vít Doležal 1998 CZE Sk Slavia Jičín 48:38 01:55
6 6 / páry [2006] Gabriela Veigertová 2000 CZE Sk Slavia Jičín 48:39 01:55
7 7 / páry [2008] Jaroslav Nosek 1984 CZE BK Semily 50:24 03:41
8 8 / páry [1008] Dráža Klimešová 1982 CZE BK Semily 50:25 03:42
9 9 / páry [2001] Lubomír Fiala 1969 CZE L L Team 50:45 04:02
10 10 / páry [1001] Lenka Pivoňková 1973 CZE L L Team 50:45 04:02

DM6

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [819] Matyáš Kudrna 2012 CZE cyklofit 00:37 00:00
2 2 / Muži [811] Šimon Kordík 2011 CZE Fit Club Jičín 00:38 00:00
3 3 / Muži [817] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 00:39 00:01
4 4 / Muži [827] Matěj Kulhánek 2011 CZE Praha 00:40 00:02
5 5 / Muži [830] Petr Chalupa 2012 CZE Jičín 00:40 00:03
6 6 / Muži [871] Milan Kuk 2011 CZE Bílá Třemešná 00:40 00:03
7 7 / Muži [839] Marek Vokrouhlický 2013 CZE Praha 3 01:13 00:35
8 8 / Muži [837] Lubor Vokrouhlický 2013 CZE Praha 01:14 00:36
9 9 / Muži [844] Tomáš Kuk 2014 CZE Bílá Třemešná 01:31 00:54

DZ6

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [842] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 00:32 00:00
2 2 / Ženy [847] Laura Gebhartová 2011 CZE Stráž nad Nisou 00:34 00:01
3 3 / Ženy [872] Anna Beranová 2011 CZE KUPKOLO.cz 00:47 00:14
4 4 / Ženy [836] Adéla Klapště 2013 CZE NOvý Bydžov 00:48 00:15
5 5 / Ženy [813] Zuzana Jungwirtová 2012 CZE Licibořice 00:50 00:17
6 6 / Ženy [856] Adéla Pilařová 2012 CZE Březina 00:55 00:23
7 7 / Ženy [855] Alžběta Drozdová 2014 CZE Valdice 01:01 00:28
8 8 / Ženy [804] Veronika Beranová 2014 CZE KUPKOLO.cz 01:12 00:39
9 9 / Ženy [854] Eliška Gogová 2013 CZE Pardubice 01:17 00:45
10 10 / Ženy [828] Karla Kulhánková 2014 CZE Praha 01:26 00:54

DM8

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [833] Matouš Lopour 2009 CZE Brno 00:58 00:00
2 2 / Muži [848] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:02 00:03
3 3 / Muži [818] Lukáš Janatka 2009 CZE Robousy 01:03 00:04
4 4 / Muži [826] Tadeáš Drašar 2010 CZE Hořice 01:05 00:06

DZ8

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [849] Adéla Matějková 2009 CZE Rohatsko 01:01 00:00
2 2 / Ženy [832] Kája Lopourová 2009 CZE Brno 01:02 00:00
3 3 / Ženy [850] Laura Pokorná 2010 CZE Jičín 01:02 00:01
4 4 / Ženy [815] Tereza Charvátová 2010 CZE Ústí nad Labem 01:06 00:05
(5) 4 / Ženy [812] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:06 00:05
(6) 4 / Ženy [838] Kačka Vokrouhlická 2009 CZE Praha 01:06 00:05
7 7 / Ženy [852] Magdalena Droznová 2010 CZE Valdice 01:09 00:08
8 8 / Ženy [823] Liliana Volanská 2009 CZE Hořice 01:13 00:11
9 9 / Ženy [824] Zuzana Ševčíková 2010 CZE Teplie 01:32 00:31

DM10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [816] Jakub Voháňko 2007 CZE HBC Jičín 01:57 00:00 00:56
2 2 / Muži [829] Jabub Chalupa 2008 CZE Jičín 01:59 00:02 00:57
3 3 / Muži [825] Antonín Zikmund 2007 CZE Kopidlno 02:03 00:06 00:57
4 4 / Muži [831] Vojta Vysuček 2008 CZE Jičín 02:10 00:13 01:01
5 5 / Muži [810] Jan Kordík 2008 CZE Fitclub Jičín 02:19 00:22 01:07
6 6 / Muži [857] Matěj Václavík 2007 CZE Hořice 02:36 00:39 01:10

DZ10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [821] Marcela Nosková 2008 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:07 00:00 01:01
2 2 / Ženy [834] Tereza Petrová 2008 CZE Praha 02:09 00:02 00:59
3 3 / Ženy [814] Tereza Jenčková 2008 CZE Holín 02:15 00:08 02:15
4 4 / Ženy [843] Viola Vondráčková 2008 CZE Jičín 02:18 00:11 01:01
5 5 / Ženy [851] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 02:20 00:13 01:03
6 6 / Ženy [846] Sára Gebhartová 2008 CZE Stráž nad Nisou 02:28 00:21 01:05
7 7 / Ženy [842] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 01:13:18 01:11:10 02:15

DM12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [845] Jáchym Krabec 2005 CZE Sedličky 00:58 00:00 00:57
2 2 / Muži [822] František Nosek 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:50 00:52
3 3 / Muži [808] Jakub Imlauf 2006 CZE FABIO TEAM 02:16 01:18
4 4 / Muži [835] Vojtěch Petr 2005 CZE Praha 02:19 01:21 01:06

DZ12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [820] Viola Nielgová 2006 CZE Jičín 01:54 00:00 00:59
2 2 / Ženy [853] Lucie Pokorná 2006 CZE Jičín 02:10 00:15 01:03
3 3 / Ženy [840] Kateřina Petrová 2006 CZE Unhošť 02:37 00:42 01:12

DM14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
(1) 1 / Muži [809] Jan Muller 2004 CZE Děčín

DZ14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup