Weber Jičín City Run

28.05.2016 Jičín [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M30 [924] Ondřej Chour 1987 CZE AC ČeskáLípa 33:46 00:00
2 2 / M30 [913] Ondřej Petr 1997 CZE Haven Team 34:57 01:11
3 3 / M30 [516] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 35:23 01:37
4 4 / M30 [578] František Vagenknecht 1977 CZE ASTER Team Jičín 35:29 01:43
5 1 / M50 [896] Lubomír Pokorný 1975 CZE 36:10 02:24
6 5 / M30 [567] Jan Starý 1988 CZE Triatlon Jičín / TC Batalion 36:16 02:30
7 6 / M30 [921] Tomáš Příhonský 1991 CZE ??ár 36:17 02:31
8 2 / M50 [826] Karel Váňa 1975 CZE AC Čáslav 36:58 03:12
9 7 / M30 [900] Tomáš Goga 1984 CZE Pardubice 38:05 04:19
10 8 / M30 [517] Vítězslav Čížek 1984 CZE Vitin?ves 38:19 04:33

5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [589] Bořivoj Čejka 1980 CZE KRB Chrudim 20:16 00:00
2 2 / M [840] Tomáš Houser 1985 CZE AC Čáslav 21:02 00:46
3 1 / Junioři [602] Adam Krupka 2001 CZE Indičtí běžci 21:54 01:37
4 1 / M23 [624] Martin Zhouf 1993 CZE Lázn? B?lohrad 22:10 01:53
5 3 / M [590] Jakub Čistý 1985 CZE Liberec 22:37 02:21
6 4 / M [905] Martin Pešta 1978 CZE Bakako Nová Paka 23:02 02:46
7 1 / Juniorky [607] Adéla Novotná 1999 CZE Lázn? B?lohrad 23:15 02:58
8 1 / Kadeti [1862] Franta Nosek 2005 CZE 23:36 03:19
9 5 / M [608] Matej Ostrihoň 1988 CZE Ji?ín 23:57 03:40
10 2 / Kadeti [601] Milan Krupka 2003 CZE Indičtí běžci 24:18 04:01

10km páry (partnera uveďte do poznámky)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / páry [503] Aleš Bílek Eva Trmatová 1978 CZE Czech Tallboys 47:12 00:00
2 2 / páry [890] Luboš Fiala Lenka Pivoňková 1969 CZE Popovice 49:09 01:56
3 3 / páry [501] Tomáš Lorenc Andrea Lorencová 1978 CZE Lípa nad Orlicí 83 49:32 02:20
4 4 / páry [509] Martin Procházka Radka Pospíšilová 1969 CZE Ji?ín 50:18 03:05
5 5 / páry [507] Jindřich Imlauf Martina Vodnráčková 1973 CZE FABIO TEAM 51:09 03:57
6 6 / páry [504] Ivana Krabcová Jan Krabec 1972 CZE Ji?ín 51:59 04:46
7 7 / páry [506] Michal Školník Eliška Kopecká 1985 CZE Nový Bydžov 53:50 06:37
8 8 / páry [891] Michal Pašek Gabriela Pašková 1973 CZE Continental Sport Club 54:02 06:49
9 9 / páry [505] František Jenček Jana Jenčková 1975 CZE FABIO TEAM 57:02 09:49
10 10 / páry [508] Josef Reidinger Petra Sádlová 1986 CZE Ji?ín 01:00:00 12:47

DM6

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [816] Tomáš Kopal 2010 CZE Stará Paka 01:15 00:00
2 2 / Muži [894] Ondřej Buchar 2010 CZE Vysoké nad Jizerou 01:15 00:00
3 3 / Muži [855] Kryštof Hrůza 2010 CZE Ji?ín 01:17 00:01
4 4 / Muži [893] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 01:19 00:04
5 5 / Muži [820] Petr Chalupa 2012 CZE Ji?ín 01:23 00:08
6 6 / Muži [863] Marek Vokrouhlický 2013 CZE Praha 3 01:58 00:43
7 7 / Muži [873] Daniel Krykorka 2014 CZE Ji?ín 03:01 01:45
DNS / Muži [879] Jiří Kubale 2013 CZE CZE
DNS / Muži [703] Petr Chalupa 2012 CZE CZE
DNS / Muži [864] Lubor Vokouhlický 2013 CZE CZE
DNS / Muži [257] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín
DNS / Muži [877] Šimon Kordík 2011 CZE Fit Club Jičín

DZ6

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [848] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 01:12 00:00
2 2 / Ženy [883] Vaneska Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:15 00:02
3 3 / Ženy [878] Viktorka Eliášová 2010 CZE Ji?ín 01:19 00:06
4 4 / Ženy [888] Jana Andrejsková 2010 CZE Sportovci amatéři 01:20 00:07
5 5 / Ženy [872] Zuzana Krykorková 2011 CZE Ji?ín 01:24 00:11
6 6 / Ženy [880] Zuzana Ševčíková 2010 CZE Teplie 01:29 00:16
7 7 / Ženy [861] Adéla Pilařová 2012 CZE B?ezina 01:37 00:24
8 8 / Ženy [871] Tereza Benešová 2013 CZE Jičín 01:45 00:32
DNS / Ženy [652] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín
DNS / Ženy [342] Zuzana Krykorková 2011 CZE CZE
DNS / Ženy [341] Tereza Benešová 2013 CZE Jičín

DM8

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [821] Jakub Chalupa 2008 CZE Ji?ín 00:44 00:00
2 2 / Muži [853] Lukáš Tuma 2008 CZE SJC Jičín 00:46 00:02
3 3 / Muži [845] Jan Zachoval 2009 CZE Kamenice 00:49 00:04
4 4 / Muži [854] Matěj Kotrouš 2008 CZE ZŠ Libuň 00:49 00:04
5 5 / Muži [874] Samuel Čejka 2008 CZE ZŠ Bohemia Chrudim 00:52 00:08
6 6 / Muži [876] Jonáš Špinka 2009 CZE MINECRAFT 00:59 00:14
7 7 / Muži [886] Stanislav Pleva 2008 CZE AC TJ Jičín 01:01 00:16
8 8 / Muži [869] Adam Rydval 2009 CZE Sportovci amatéři 03:39 02:54
DNS / Muži [738] Lukáš Tuma 2008 CZE SJC Jičín
DNS / Muži [323] Stanislav Pleva 2008 CZE AC TJ Jičín

DZ8

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [884] Tereza Jenčková 2008 CZE Holín 00:49 00:00
2 2 / Ženy [885] Viola Vondráčková 2008 CZE Ji?ín 00:51 00:01
3 3 / Ženy [822] Veronika Henychová 2009 CZE Konecchlumí 00:55 00:05
4 4 / Ženy [811] Anežka Kubová 2009 CZE Mladá Boleslav 00:56 00:06
5 5 / Ženy [865] Kačka Vokrouhlická 2009 CZE Praha3 01:01 00:11
6 6 / Ženy [819] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 01:01 00:11
7 7 / Ženy [892] Vanessa Skácelová 2009 CZE Fitclub Jičín 01:10 00:20
DNS / Ženy [881] Sofija Demjan 2009 CZE Lužany

DM10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [868] Matěj Hofman 2006 CZE AC Kumburk 01:42 00:00 00:49 (2)
2 2 / Muži [815] Jan Kopal 2007 CZE Stará Paka 01:42 00:00 00:50 (4)
3 1 / Ženy [817] Štěpán Pour 2007 CZE Ji?ín 01:44 00:02 00:49 (3)
4 3 / Muži [849] Matouš Dolejší 2006 CZE Ji?ín 01:46 00:03 00:48 (1)
5 4 / Muži [846] Tomáš Zachoval 2006 CZE Kamenice 01:52 00:10 00:51 (5)
6 5 / Muži [867] Matěj Svoboda 2006 CZE Klub Veliš 01:53 00:10 00:52 (6)

DZ10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [812] Kateřina Kubová 2007 CZE Mladá Boleslav 02:10 00:00 00:53 (1)
2 2 / Ženy [887] Dana Andrejsková 2007 CZE Spostovci na startu 02:27 00:16 01:03 (2)

DM12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [882] Jáchym Krabec 2005 CZE Sedličky 01:41 00:00 00:48 (2)
2 2 / Muži [862] František Nosek 2005 CZE Sokol Úbislavice 01:42 00:01 00:49 (3)
3 3 / Muži [818] Matěj Pour 2004 CZE Ji?ín 01:43 00:01 00:46 (1)
4 4 / Muži [847] Marek Lánský 2005 CZE Konecchlumí 01:49 00:08 00:49 (4)
5 5 / Muži [810] Filip Kažmír 2005 CZE CHicago Race 01:57 00:15 00:51 (5)
DNS / Muži [831] František Nosek 2005 CZE Sokol Úbislavice

DZ12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [814] Marie Krejcarová 2004 CZE Ji?ín 01:51 00:00 00:49 (1)
2 2 / Ženy [870] Adéla Krykorková 2004 CZE Jičín 01:52 00:00 00:49 (2)

DM14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1

DZ14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2