Weber Jičín City Run

27.05.2017 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

DM6 celkem: 9, muzi : 9, zeny: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ6 celkem: 11, muzi : 0, zeny: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf]
DM8 celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ8 celkem: 9, muzi : 0, zeny: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
DM10 celkem: 6, muzi : 6, zeny: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ10 celkem: 7, muzi : 0, zeny: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
DM12 celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ12 celkem: 3, muzi : 0, zeny: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf]
DM14 celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ14 celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
10km celkem: 104, muzi : 74, zeny: 30, M30: 37, M50: 20, M60: 9, M70: 1, Z30: 14, Z50: 9, páry: 14 [html] [pdf]
5km celkem: 76, muzi : 38, zeny: 38, Kadeti: 9, Junioři: 4, M23: 2, M: 23, Kadetky: 1, Juniorky: 4, Z23: 5, Z: 28 [html] [pdf]
10km páry celkem: 14, muzi : 7, zeny: 7, páry: 14 [html] [pdf]

výsledková listina DM6

start ~ 17:10:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [819] Matyáš Kudrna 2012 CZE cyklofit 00:37 00:00
2 2 / Muži [811] Šimon Kordík 2011 CZE Fit Club Jičín 00:38 00:00
3 3 / Muži [817] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 00:39 00:01
4 4 / Muži [827] Matěj Kulhánek 2011 CZE Praha 00:40 00:02
5 5 / Muži [830] Petr Chalupa 2012 CZE Jičín 00:40 00:03
6 6 / Muži [871] Milan Kuk 2011 CZE Bílá Třemešná 00:40 00:03
7 7 / Muži [839] Marek Vokrouhlický 2013 CZE Praha 3 01:13 00:35
8 8 / Muži [837] Lubor Vokrouhlický 2013 CZE Praha 01:14 00:36
9 9 / Muži [844] Tomáš Kuk 2014 CZE Bílá Třemešná 01:31 00:54

výsledková listina DZ6

start ~ 17:10:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [842] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 00:32 00:00
2 2 / Ženy [847] Laura Gebhartová 2011 CZE Stráž nad Nisou 00:34 00:01
3 3 / Ženy [872] Anna Beranová 2011 CZE KUPKOLO.cz 00:47 00:14
4 4 / Ženy [836] Adéla Klapště 2013 CZE NOvý Bydžov 00:48 00:15
5 5 / Ženy [813] Zuzana Jungwirtová 2012 CZE Licibořice 00:50 00:17
6 6 / Ženy [856] Adéla Pilařová 2012 CZE Březina 00:55 00:23
7 7 / Ženy [855] Alžběta Drozdová 2014 CZE Valdice 01:01 00:28
8 8 / Ženy [804] Veronika Beranová 2014 CZE KUPKOLO.cz 01:12 00:39
9 9 / Ženy [854] Eliška Gogová 2013 CZE Pardubice 01:17 00:45
10 10 / Ženy [828] Karla Kulhánková 2014 CZE Praha 01:26 00:54
11 11 / Ženy [841] Elen Jenčková 2014 CZE Jičín 01:30 00:57

výsledková listina DM8

start ~ 17:16:58

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [833] Matouš Lopour 2009 CZE Brno 00:58 00:00
2 2 / Muži [848] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:02 00:03
3 3 / Muži [818] Lukáš Janatka 2009 CZE Robousy 01:03 00:04
4 4 / Muži [826] Tadeáš Drašar 2010 CZE Hořice 01:05 00:06

výsledková listina DZ8

start ~ 17:16:58

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [849] Adéla Matějková 2009 CZE Rohatsko 01:01 00:00
2 2 / Ženy [832] Kája Lopourová 2009 CZE Brno 01:02 00:00
3 3 / Ženy [850] Laura Pokorná 2010 CZE Jičín 01:02 00:01
4 4 / Ženy [815] Tereza Charvátová 2010 CZE Ústí nad Labem 01:06 00:05
4 4 / Ženy [812] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:06 00:05
4 4 / Ženy [838] Kačka Vokrouhlická 2009 CZE Praha 01:06 00:05
7 7 / Ženy [852] Magdalena Droznová 2010 CZE Valdice 01:09 00:08
8 8 / Ženy [823] Liliana Volanská 2009 CZE Hořice 01:13 00:11
9 9 / Ženy [824] Zuzana Ševčíková 2010 CZE Teplie 01:32 00:31

výsledková listina DM10

start ~ 17:21:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [816] Jakub Voháňko 2007 CZE HBC Jičín 01:57 00:00 00:56
2 2 / Muži [829] Jabub Chalupa 2008 CZE Jičín 01:59 00:02 00:57
3 3 / Muži [825] Antonín Zikmund 2007 CZE Kopidlno 02:03 00:06 00:57
4 4 / Muži [831] Vojta Vysuček 2008 CZE Jičín 02:10 00:13 01:01
5 5 / Muži [810] Jan Kordík 2008 CZE Fitclub Jičín 02:19 00:22 01:07
6 6 / Muži [857] Matěj Václavík 2007 CZE Hořice 02:36 00:39 01:10

výsledková listina DZ10

start ~ 17:21:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [821] Marcela Nosková 2008 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:07 00:00 01:01
2 2 / Ženy [834] Tereza Petrová 2008 CZE Praha 02:09 00:02 00:59
3 3 / Ženy [814] Tereza Jenčková 2008 CZE Holín 02:15 00:08 02:15
4 4 / Ženy [843] Viola Vondráčková 2008 CZE Jičín 02:18 00:11 01:01
5 5 / Ženy [851] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 02:20 00:13 01:03
6 6 / Ženy [846] Sára Gebhartová 2008 CZE Stráž nad Nisou 02:28 00:21 01:05
7 7 / Ženy [842] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 11:45 09:38 02:15 (6)

výsledková listina DM12

start ~ 17:28:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [845] Jáchym Krabec 2005 CZE Sedličky 00:58 00:00 00:57
2 2 / Muži [822] František Nosek 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:50 00:52
3 3 / Muži [808] Jakub Imlauf 2006 CZE FABIO TEAM 02:16 01:18
4 4 / Muži [835] Vojtěch Petr 2005 CZE Praha 02:19 01:21 01:06

výsledková listina DZ12

start ~ 17:28:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [820] Viola Nielgová 2006 CZE Jičín 01:54 00:00 00:59
2 2 / Ženy [853] Lucie Pokorná 2006 CZE Jičín 02:10 00:15 01:03
3 3 / Ženy [840] Kateřina Petrová 2006 CZE Unhošť 02:37 00:42 01:12

výsledková listina DM14

start ~ 17:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 / Muži [809] Jan Muller 2004 CZE Děčín

výsledková listina DZ14

start ~ 17:50:00

výsledková listina 10km

start ~ 18:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [783] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 33:52 00:00
2 2 / M30 [877] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 34:39 00:46
3 3 / M30 [794] Jiří Vavruška 1978 CZE Jablonec nad Nisou 35:56 02:03
4 4 / M30 [795] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 36:10 02:17
5 5 / M30 [876] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 36:32 02:40
6 6 / M30 [546] Jan Starý 1988 CZE NWOW 36:53 03:00
7 7 / M30 [510] Tomáš Goga 1984 CZE Pardubice 37:44 03:51
8 1 / M50 [790] Luboš Ruta 1977 CZE Jičín 38:38 04:45
9 8 / M30 [800] Aleš Fojtík 1980 CZE Praha 7 39:00 05:07
10 9 / M30 [558] Michal Vejvoda 1982 CZE T.J. Sokol Jičín 39:14 05:21
11 10 / M30 [143] Josef Pešl 1985 CZE TT Loko Beroun 40:11 06:18
12 1 / M60 [514] Petr Hlaváček 1967 CZE Podskalan Podhradí 40:17 06:24
13 11 / M30 [530] Zbyněk Letko 1988 CZE HZS KHK PS Jičín 40:17 06:24
14 2 / M50 [509] Michal Gebhart 1977 CZE North Czech Runners 40:27 06:34
15 12 / M30 [874] Jiří Krupka 1981 CZE T.J. Sokol Jičín 40:31 06:38
16 13 / M30 [525] Adam Krupka 2001 CZE Indičtí běžci 40:41 06:48
17 14 / M30 [552] Tomáš Tomčo 1982 CZE Sokol Vlastibořice 41:26 07:33
18 3 / M50 [779] Vladimír Brodský 1968 CZE Jičín 41:32 07:39
19 1 / Z30 [789] Anita Zikmundova 2000 CZE AC TJ Jičín 41:34 07:42
20 15 / M30 [534] Michal Navrátil 1988 CZE Triatlon Jičín 41:36 07:43
21 2 / M60 [788] Zdeněk Zikmund 1967 CZE AC TJ Jičín 41:37 07:44
22 16 / M30 [621] Petr Mrázek 1978 CZE SK Hasiči Brno 42:26 08:33
23 4 / M50 [504] Petr Brádle 1968 CZE Dobrá Voda u Hořic 42:43 08:50
24 5 / M50 [536] Michal Odvárko 1974 CZE RH KARTOUZY VALDICE 42:54 09:02
25 3 / M60 [543] Martin Procházka 1964 CZE LKP 43:12 09:19
26 17 / M30 [878] Jaroslav Havelka 1994 CZE Jičín 43:19 09:26
27 18 / M30 [7] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 43:39 09:47
28 2 / Z30 [787] Radka Sýkorová 1988 CZE Helia sport Brno 43:47 09:55
29 6 / M50 [803] Michal Kubíček 1973 CZE RH KARTOUZY VALDICE 43:50 09:57
30 1 / Z50 [560] Eva Vysučková 1975 CZE Jičín 43:58 10:05
31 7 / M50 [793] Josef Kotyk 1973 CZE Liberec 44:09 10:17
32 19 / M30 [561] Martin Zhouf 1993 CZE Hurricanes Jičín 45:01 11:08
33 3 / Z30 [557] Markéta Vávrová 1985 CZE Rolníci ČZU/CYKLOHELIOS 45:10 11:17
34 20 / M30 [521] David Kotlář 1988 CZE Jičín 46:00 12:07
35 4 / Z30 [550] Kateřina Šolcová 1999 CZE BSK Jičín 46:04 12:11
36 4 / M60 [517] Bohuslav Jirounek 1966 CZE Frýdlant 46:05 12:12
37 5 / M60 [797] Bohumil Drbohlav 1963 CZE Jablonec nad Nisou 46:08 12:15
38 21 / M30 [556] Jaroslav Vaňouček 1979 CZE SDH Libuň 46:19 12:26
39 22 / M30 [801] Dan Ulman 1986 CZE Praha 46:36 12:43
40 1 / páry [2004] Nela Hrdličková 1991 CZE RH Kartouzy/Syřenov 46:43 12:50
41 2 / páry [1004] Jan Drbohlav 1989 CZE RH Kartouzy/Syřenov 46:43 12:50
42 23 / M30 [518] Martin Jonáš 1983 CZE Edelstahl Poldi 47:14 13:21
43 5 / Z30 [873] Petra Pacholíková 1990 CZE TC Batalion Jičín 47:24 13:31
44 2 / Z50 [548] Jana Škorpilová 1974 CZE SJC Jičín 47:31 13:38
45 3 / páry [1003] Jan Dostál 1986 CZE Ouki Douki 47:46 13:53
46 4 / páry [2003] Kateřina Dostálová 1987 CZE Ouki Douki 47:46 13:53
47 8 / M50 [792] Roman Jezbera 1970 CZE Chomutice 47:47 13:54
48 9 / M50 [524] Jan Krabec 1969 CZE Sdružení pro Jičín 47:57 14:04
49 10 / M50 [562] michal zikmund 1977 CZE FK Kopidlno 47:58 14:06
50 6 / M60 [537] Radek Pavelka 1966 CZE Jičín 48:07 14:14
51 24 / M30 [501] Jan Bartoš 1993 CZE eMko team 48:34 14:41
52 11 / M50 [532] David Matějka 1975 CZE Okrašlovací spolek Rohatsko 48:36 14:44
53 5 / páry [1006] Vít Doležal 1998 CZE Sk Slavia Jičín 48:38 14:46
54 6 / páry [2006] Gabriela Veigertová 2000 CZE Sk Slavia Jičín 48:39 14:46
55 12 / M50 [881] Vladimír Gernat 1975 CZE Kovač 49:03 15:10
56 13 / M50 [786] Karel Andrejsek 1975 CZE Studio KANDY spol. s r.o. 49:13 15:20
57 25 / M30 [796] Jakub Horák 1989 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 49:14 15:21
58 26 / M30 [799] Ctibor Havlík 1981 CZE Praha 49:40 15:47
59 27 / M30 [551] Daniel Taneček 1993 CZE Jičín 49:58 16:05
60 14 / M50 [563] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 50:01 16:08
61 28 / M30 [538] Ondřej Pitthard 1993 CZE Valdizer Bulldogs 50:05 16:12
62 3 / Z50 [520] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 50:18 16:25
63 29 / M30 [894] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 50:22 16:29
64 7 / páry [2008] Jaroslav Nosek 1984 CZE BK Semily 50:24 16:31
65 6 / Z30 [875] Eva Cyrany 2000 CZE Jičín 50:25 16:32
66 8 / páry [1008] Dráža Klimešová 1982 CZE BK Semily 50:25 16:32
67 15 / M50 [883] Jindřich Imlauf 1973 CZE FABIO TEAM 50:25 16:32
68 16 / M50 [325] František Jenček 1972 CZE FABIO TEAM 50:44 16:51
69 9 / páry [2001] Lubomír Fiala 1969 CZE L + L Team 50:45 16:52
70 10 / páry [1001] Lenka Pivoňková 1973 CZE L + L Team 50:45 16:52
71 11 / páry [2007] Radek Pastyřík 1974 CZE Běžecký klub Semily 50:53 17:01
72 12 / páry [1007] Monika Havrdová 1991 CZE Běžecký klub Semily 50:54 17:01
73 7 / Z30 [505] Pavla Břízová 1986 CZE CK GRUPPETTO JC 51:52 17:59
74 13 / páry [1005] Milan Fiala 1985 CZE Hmyzák 52:31 18:38
75 7 / M60 [512] Radko Hanzl 1961 CZE V Lukách 52:53 19:00
76 8 / M60 [506] Ing. Jaromír Bulko 1963 CZE Pivovar Nová Paka 53:04 19:11
77 30 / M30 [519] Lukáš Kittler 1978 CZE Beroun 53:06 19:14
78 17 / M50 [542] Jiří Podzimek 1975 CZE Jičín 53:13 19:20
79 18 / M50 [528] Radim Kyjonka 1975 CZE Magna Team 53:40 19:47
80 31 / M30 [884] Jakub Mydlář 1991 CZE Jičín 53:45 19:52
81 4 / Z50 [791] Eva Krejcarová 1974 CZE JCBTeam 53:54 20:01
82 5 / Z50 [559] Martina Vondráčková 1976 CZE FABIO TEAM 53:57 20:04
83 19 / M50 [554] Martin Václavík 1975 CZE Hořice 54:03 20:10
84 8 / Z30 [529] Veronika Kyselová 1986 CZE Jičín 55:07 21:15
85 6 / Z50 [523] Ivana Krabcová 1972 CZE Sdružení pro Jičín 55:51 21:58
86 32 / M30 [64] Petr Rozsypal 1983 CZE Jičín 55:55 22:02
87 33 / M30 [533] Petr Myška 1980 CZE Jicin 56:03 22:10
88 9 / Z30 [502] Marta Beranová 1985 CZE www.kupkolo.cz 56:11 22:18
89 7 / Z50 [798] Vendula Hronová 1976 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 56:11 22:19
90 10 / Z30 [892] Aleška Kovaříková 1983 CZE Železnice 57:37 23:44
91 8 / Z50 [526] Anna Křepelová 1955 CZE Praha 8 57:41 23:48
92 9 / Z50 [553] Petra Ťupková 1968 CZE Ústí nad Labem 57:47 23:54
93 11 / Z30 [511] Pavlina Gottvaldová 1992 CZE Jičín 01:00:39 26:46
94 12 / Z30 [541] Lenka Plívová 1980 CZE Bozkov, Semily 01:01:49 27:56
95 34 / M30 [806] Miroslav Žák 1994 CZE TJ Sokol Jičín 01:02:27 28:34
96 14 / páry [2005] Zuzana Hodková 1985 CZE Hmyzák 01:02:27 28:34
97 35 / M30 [544] Boris Rudzan 1980 SVK Podebrady 01:02:41 28:48
98 13 / Z30 [545] Kristina Rudzan 1984 SVK Podebrady 01:03:31 29:38
99 20 / M50 [802] Tomáš Langhammer 1976 CZE Kraslice 01:05:33 31:40
100 36 / M30 [527] Jiří Kůtek 1990 CZE TJ SKP Valdice 01:06:49 32:56
101 9 / M60 [516] Miloš Hutník 1958 CZE WEBER TEAM 01:09:54 36:01
102 1 / M70 [535] Jaroslav Novotný 1955 CZE TEP Trutnov 01:12:21 38:29
103 14 / Z30 [503] Radka Bohmova 1986 CZE www.kupkolo.cz 01:13:18 39:25
DNR / M30 [583] Šimon Beneš 2011 CZE Banánová republika

výsledková listina 5km

start ~ 18:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M23 [774] Ondřej Bruner 1997 CZE Jičín 18:36 00:00
2 1 / M [893] Lukáš Krupka 1983 CZE Cyklo Point Jičín 19:37 01:01
3 2 / M [620] Marek Lejsek 1985 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 20:41 02:05
4 1 / Junioři [614] Jakub Krabec 2002 CZE Sedličky 21:43 03:07
5 3 / M [624] Miloš Petr 1973 CZE BK Česká Proseč 21:49 03:13
6 1 / Z [636] Veronika Vítková 1988 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 21:58 03:22
7 1 / Kadeti [617] Milan Krupka 2003 CZE Indičtí běžci 22:11 03:34
7 4 / M [522] Petr Kovář 1990 CZE Ulibice 22:11 03:34
9 5 / M [870] Marcel Jordanov 1974 CZE Klamoš 22:24 03:48
10 1 / Juniorky [623] Adéla Novotná 1999 CZE TJ Sokol Lázně Bělohrad 22:28 03:52
11 6 / M [805] Jakub Nápravník 1987 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 23:19 04:43
12 2 / Juniorky [611] Štěpánka Klacková 2002 CZE Sportcentrum Jičín 23:52 05:16
13 2 / Kadeti [869] František Nosek 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 24:14 05:38
14 7 / M [885] Jan Skrbek 1985 CZE Jičín 25:08 06:32
15 8 / M [868] Pavel Ševčík 1982 CZE Košťany u Teplic 26:17 07:41
16 2 / Junioři [629] Jakub Sedlák 2002 CZE RH KARTOUZY VALDICE 26:40 08:04
17 3 / Kadeti [622] Jan Müller 2004 CZE SK APD Děčín 26:45 08:08
18 4 / Kadeti [776] Filip Stránský 2004 CZE Jičín 26:58 08:21
19 2 / Z [616] Jana Kratochvílová 1990 CZE Praha 27:10 08:34
20 1 / Z23 [867] Tereza Velichová 1997 CZE AC Mladá Boleslav 27:16 08:40
21 5 / Kadeti [863] Jakub Podhajský 2003 CZE Triatlon Jičín 27:17 08:41
22 3 / Junioři [324] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 27:22 08:45
23 3 / Z [858] Kateřina Vaňková 1976 CZE PINGUIN DIVING TEAM 27:33 08:57
24 3 / Juniorky [780] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 27:33 08:57
25 9 / M [781] Milan Hlavatý 1972 CZE 27:34 08:57
26 1 / Kadetky [637] Tereza Voháňková 2003 CZE Tchoukball Rumcajska Jičín 27:45 09:09
27 10 / M [73] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 27:55 09:19
28 11 / M [320] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 28:01 09:25
29 6 / Kadeti [778] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 28:14 09:38
30 12 / M [602] Lukas Bernat 1992 CZE Samsina 28:23 09:47
31 4 / Z [619] Šárka Kunclová 1983 CZE Jičín 28:25 09:49
32 7 / Kadeti [782] Martin Petera 2005 CZE Vilantice team 28:30 09:54
33 13 / M [860] jan ševčík 1978 CZE 4bidden 29:14 10:37
34 14 / M [630] Radek Sedlák 1974 CZE RK KARTOUZY VALDICE 29:17 10:41
35 5 / Z [807] Martina Sedláková 1976 CZE RK KARTOUZY VALDICE 29:18 10:41
36 6 / Z [633] Simona Tahalová 1979 CZE Bradlecká Lhota 29:20 10:44
37 15 / M [625] Pavel Petr 1971 CZE Jeden měsíc běžce 29:23 10:47
38 8 / Kadeti [609] Jan Jelínek 2004 CZE FABIO TEAM 29:33 10:57
39 7 / Z [785] Petra Kračmarová 1984 CZE Jičín 30:02 11:26
40 8 / Z [632] Helena Šamalová 1982 CZE BŽB 30:26 11:50
41 16 / M [607] Ivo Hykyš 1979 CZE Six monkeys 30:31 11:54
42 2 / Z23 [861] Marie Ťupková 1995 CZE Ústí nad Labem 30:32 11:56
43 9 / Z [604] Lucie Burešová 1993 CZE FABIO TEAM 30:35 11:58
44 2 / M23 [508] Martin Václavík 1996 CZE eMko team 30:43 12:06
45 4 / Junioři [326] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 30:53 12:17
46 10 / Z [627] Denisa Podlipná 1992 CZE eMko team 31:06 12:29
47 11 / Z [784] Věra Peterová 1975 CZE Vilantice team 31:10 12:33
48 17 / M [147] Petr Polák 1975 CZE Jičín 31:16 12:40
49 12 / Z [775] Petra Fidrichová 1977 CZE Jičín 31:22 12:46
50 13 / Z [608] Michaela Javůrková 1979 CZE FABIO TEAM 31:31 12:55
51 14 / Z [887] Zdeňka Suková 1986 CZE Nová Paka 31:46 13:10
52 15 / Z [603] Jirina Bubenikova 1980 CZE Jicin 31:49 13:12
53 16 / Z [859] Tereza Bučková 1978 CZE Jílové u Prahy 32:14 13:38
54 17 / Z [886] Žaneta Vaníčková 1992 CZE Libáň 32:17 13:40
55 18 / Z [601] Iva Barešová 1981 CZE Praha 32:18 13:42
56 19 / Z [626] Veronika Petrová 1975 CZE Jeden měsíc běžce 32:32 13:56
57 18 / M [880] Jiří Klár 1977 CZE Libáň 32:41 14:04
58 9 / Kadeti [879] Tobiáš Klár 2007 CZE Libáň 32:42 14:05
59 20 / Z [513] Michaela Hercíková 1991 CZE eMko team 32:53 14:17
60 21 / Z [862] Klára Havlíková 1982 CZE Hostík 32:59 14:23
61 22 / Z [865] Jaroslava Kořínková 1982 CZE Vysoké Veselí 33:07 14:31
62 19 / M [24] Pavel Mráz 1976 CZE HC Žraloci Jičín 33:16 14:40
63 23 / Z [864] Denisa Skácelová 1981 CZE Jičín 33:16 14:40
64 3 / Z23 [549] Nikola Šohajová 1997 CZE eMko team 34:13 15:37
65 4 / Z23 [540] Veronika Pitthardová 1998 CZE eMko team 34:14 15:37
66 4 / Juniorky [634] Adéla Turčínová 2000 CZE Báječné ženy v běhu 35:02 16:26
67 20 / M [618] Martin Křelina 1990 CZE eMko team 35:07 16:31
68 24 / Z [635] Lucie Veselá 1983 CZE eMko team 35:08 16:32
69 21 / M [628] Jakub Popek 1992 CZE eMko team 36:02 17:25
70 25 / Z [615] Ester Králová 1990 CZE eMko team 37:01 18:25
71 26 / Z [866] Radka Liebigová Klírová 1978 CZE Chomutov 37:06 18:30
72 22 / M [531] Vratislav Maryška 1984 CZE eMko team 37:15 18:39
73 5 / Z23 [606] Šárka Hanušová 1995 CZE eMko team 38:04 19:28
74 27 / Z [631] Miroslava Sobotková 1976 CZE Jičín 43:27 24:50
75 23 / M [777] Vilem Liebig 1965 CZE Chomutov 54:16 35:40
DNF / Z [328] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM

výsledková listina 10km páry

start ~ 18:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / páry [2004] Nela Hrdličková 1991 CZE RH Kartouzy/Syřenov 46:43 00:00
2 2 / páry [1004] Jan Drbohlav 1989 CZE RH Kartouzy/Syřenov 46:43 00:00
3 3 / páry [1003] Jan Dostál 1986 CZE Ouki Douki 47:46 01:03
4 4 / páry [2003] Kateřina Dostálová 1987 CZE Ouki Douki 47:46 01:03
5 5 / páry [1006] Vít Doležal 1998 CZE Sk Slavia Jičín 48:38 01:55
6 6 / páry [2006] Gabriela Veigertová 2000 CZE Sk Slavia Jičín 48:39 01:55
7 7 / páry [2008] Jaroslav Nosek 1984 CZE BK Semily 50:24 03:41
8 8 / páry [1008] Dráža Klimešová 1982 CZE BK Semily 50:25 03:42
9 9 / páry [2001] Lubomír Fiala 1969 CZE L + L Team 50:45 04:02
10 10 / páry [1001] Lenka Pivoňková 1973 CZE L + L Team 50:45 04:02
11 11 / páry [2007] Radek Pastyřík 1974 CZE Běžecký klub Semily 50:53 04:10
12 12 / páry [1007] Monika Havrdová 1991 CZE Běžecký klub Semily 50:54 04:11
13 13 / páry [1005] Milan Fiala 1985 CZE Hmyzák 52:31 05:47
14 14 / páry [2005] Zuzana Hodková 1985 CZE Hmyzák 01:02:27 15:44