4. ČP Masters Chomutov

13.10.2018 Chomutov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 32:20 00:00 05:16 (2) 10:26 (1) 15:51 (1) 21:14 (1) 26:43 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 32:35 00:15 05:16 (1) 10:34 (2) 16:01 (2) 21:30 (2) 27:07 (2)
3 1 / MD-M60 [308] Tomáš Rous 1959 CZE Plzeň 33:17 00:57 05:37 (5) 11:11 (4) 16:38 (3) 22:08 (3) 27:43 (3)
4 3 / MC-M50 [221] Petr Polívka 1963 CZE 33:31 01:11 05:43 (7) 11:12 (6) 16:45 (6) 22:19 (4) 27:49 (4)
5 4 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 33:42 01:22 05:27 (3) 11:03 (3) 16:41 (4) 22:25 (6) 28:05 (6)
6 2 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 33:44 01:24 05:36 (4) 11:11 (5) 16:44 (5) 22:25 (5) 28:04 (5)
7 3 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 34:36 02:16 05:53 (9) 11:32 (7) 17:18 (7) 23:06 (7) 28:47 (7)
8 4 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 34:49 02:29 06:17 (12) 12:02 (10) 17:46 (10) 23:30 (10) 29:13 (9)
9 5 / MD-M60 [311] Jiří Mandaus 1959 CZE Rotordike Plzeň 34:53 02:33 05:48 (8) 11:34 (8) 17:24 (8) 23:13 (8) 29:06 (8)
10 5 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 35:37 03:16 05:42 (6) 11:37 (9) 17:36 (9) 23:28 (9) 29:35 (10)

mimo soutěž C, D

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 44:48 00:00 04:52 (1) 09:42 (1) 14:38 (1) 19:36 (1) 24:35 (1) 29:33 (1) 34:37 (1) 39:39 (1)
2 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 45:06 00:18 04:58 (2) 09:57 (3) 14:59 (3) 20:00 (3) 25:00 (3) 30:00 (3) 35:06 (2) 40:02 (2)
3 1 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 45:28 00:40 05:00 (5) 09:56 (2) 14:59 (2) 20:00 (2) 24:59 (2) 30:00 (2) 35:06 (3) 40:13 (3)
4 3 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 45:40 00:52 04:58 (3) 10:05 (4) 15:00 (4) 20:00 (4) 25:00 (4) 30:13 (4) 35:20 (4) 40:29 (4)
5 2 / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 47:22 02:34 04:58 (4) 10:05 (5) 15:16 (5) 20:31 (5) 25:55 (5) 31:12 (5) 36:36 (5) 41:58 (5)
6 3 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 47:33 02:45 05:09 (6) 10:20 (6) 15:34 (6) 20:52 (6) 26:11 (6) 31:32 (6) 36:53 (6) 42:10 (6)
7 4 / MA-M35 [18] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 47:50 03:02 05:13 (7) 10:31 (7) 15:49 (7) 21:08 (7) 26:30 (7) 31:51 (7) 37:10 (7) 42:30 (7)
8 4 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 48:16 03:28 05:20 (12) 10:43 (11) 16:01 (8) 21:25 (9) 26:52 (8) 32:09 (8) 37:25 (8) 42:48 (8)
9 5 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE Bitters Cyklofit 48:22 03:34 05:22 (13) 10:42 (9) 16:07 (13) 21:26 (12) 26:53 (12) 32:22 (13) 37:48 (11) 43:12 (12)
10 5 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 48:23 03:35 05:13 (8) 10:39 (8) 16:01 (10) 21:26 (11) 26:53 (11) 32:22 (12) 37:49 (13) 43:09 (10)

mimo soutěž A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Muži [603] Lukáš Kubík 1978 CZE CK Sport Beran CHRÁST 49:23 00:00 05:28 (1) 10:55 (1) 16:26 (1) 21:58 (1) 27:27 (1) 32:55 (1) 38:24 (1) 43:56 (1)
2 (-1) 2 / Muži [604] Ladislav Doležal 1977 CZE Hnízdil- Team 46:19 05:43 (2) 11:26 (2) 17:14 (2) 22:52 (2) 28:40 (2) 34:30 (2) 40:10 (2) 46:19 (2)
3 (-1) 3 / Muži [605] Jan Kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 47:37 05:59 (3) 11:54 (3) 17:51 (3) 23:53 (3) 29:51 (3) 35:47 (3) 41:42 (3) 47:37 (3)
4 4 / Muži [603] Lukáš Kubík 1978 CZE CK Sport Beran CHRÁST 49:23 00:00 05:28 (1) 10:55 (1) 16:26 (1) 21:58 (1) 27:27 (1) 32:55 (1) 38:24 (1) 43:56 (1)
5 (-1) 5 / Muži [604] Ladislav Doležal 1977 CZE Hnízdil- Team 46:19 05:43 (2) 11:26 (2) 17:14 (2) 22:52 (2) 28:40 (2) 34:30 (2) 40:10 (2) 46:19 (2)
6 (-1) 6 / Muži [605] Jan Kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 47:37 05:59 (3) 11:54 (3) 17:51 (3) 23:53 (3) 29:51 (3) 35:47 (3) 41:42 (3) 47:37 (3)

SWEEP RUN

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6