6. ČP Masters Holice

21.10.2018 Holice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

mladší žáci celkem: 7, muzi : 4, zeny: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
starší žáci celkem: 7, muzi : 7, zeny: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
OPEN celkem: 9, muzi : 9, zeny: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 31, muzi : 20, zeny: 11, MC-M50: 13, MD-M60: 7, ZA-Z35: 5, ZB-Z40: 4, ZC-Z50: 2 [html] [pdf]
Ženy Elite celkem: 2, muzi : 0, zeny: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 38, muzi : 38, zeny: 0, MA-M35: 18, MB-M40: 20 [html] [pdf]
Muži Elite celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, Junioři: 0, ME: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina mladší žáci

start ~ 10:03:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 4 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] janeba jakub CZE holice 2012
kluci [ ] kopecký jan CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 2011
holky [ ] panochová vanda CZE Short Bike Academy Opletal 2011
holky [ ] ročková karolína CZE cykloprofi goldfren team 2008
kluci [ ] špráchal samuel CZE poběžovice 2011
kluci [ ] Šumpík Jiří CZE Fa RENE 2009
holky [ ] vondroušová karolína CZE cykloprofi goldfren team 2011

startovní listina starší žáci

start ~ 10:18:30 , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] horák ondřej CZE kola chaloupka 2005
kluci [ ] lukašík pavel CZE bike freaks holice 2006
kluci [ ] lukašík stanislav CZE Bike Freaks Holice 2006
kluci [ ] novák vojtěch CZE Bike Freaks Holice 2007
kluci [646] Raška Lukáš CZE Short Bike Academy Opletal 2007
kluci [ ] Šimek Filip CZE Horní Jelení 2005
kluci [ ] Šumpík Pavel CZE Fa RENE 2006

startovní listina OPEN

start ~ 10:40:00 , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Bukač Roman CZE Pardubice 1971
Muži [ ] Kopecký Lukáš CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1978
Muži [ ] Neuman Radim CZE CYKLO PROFI 1977
Muži [ ] Novotný Petr CZE CTB Cycling Team Brandýs 1988
Muži [ ] Platenka Filip CZE Bike Freaks Holice - V6 2000
Muži [ ] stoklasa miroslav CZE poběžovice 1983
Muži [ ] špaček Adam CZE 671 2001
Muži [ ] Šumpík Stanislav CZE bike freaks holice 1978
Muži [ ] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1991

startovní listina Masters C, D, Z

start ~ 11:30:00 , přihlášeno: 31 účastníků ( 20 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník body
ZC-Z50 [512] Čivrná Naďa CZE Vrchlabí 1969 0.5
MC-M50 [217] Dvorský Ladislav CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1967 134
ZA-Z35 [404] Fortelná Petra CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1984 1.49
ZB-Z40 [501] Hodáňová Jitka CZE SK PRIMA POLIČKA 1975 1.33
ZB-Z40 [503] holla kateřina CZE DK Bikeshop Ostrava 1978 1.1
ZB-Z40 [511] Chmurová Šárka CZE MAX CURSOR 1978 0.88
MC-M50 [204] Jakl Jiří CZE CK Hobby Bohumín 1963 132
ZC-Z50 [510] Jaklová Ivana CZE CK Hobby Bohumín 1965 1.98
MC-M50 [210] Jiroutek Juraj CZE IN-LIFE Cycling Team 1960 142
MC-M50 [201] Kovářík Ivo CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 1967 180
MC-M50 [211] Kowalczyk Mariusz POL Paula-Trans 1963 123
MC-M50 [208] Kraus Václav CZE KC Hlinsko 1964 121
MD-M60 [310] Krejčí Karel CZE Sweep Cycling 1958 105
MD-M60 [218] Kukula Zdeněk CZE cykloteam KOLARNA 1950 91
MC-M50 [202] Lehký Milan CZE Cyklo Bendl 1966 179
MD-M60 [304] Lehotsky Jiri CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 1948 31
ZA-Z35 [401] Maráčková Pavlína CZE Sk Jiří Team Ostrava 1981 1.74
MD-M60 [305] Misina Andrzej POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1953 78
MC-M50 [213] Opletal Vladimír CZE Short Bike Academy Opletal 1964 155
MC-M50 [214] Panoch Václav CZE Short Bike Academy Opletal 1969 128
MD-M60 [301] Pek Miroslav CZE TO EUROPE-PEKSPORT 1958 103
MC-M50 [223] Petr Pavel CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 1969 48
MD-M60 [302] Sedláček Jiří CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 1958 159
MC-M50 [215] Schwan Miroslav CZE ACS DRAK VRBNO 1967 110
ZB-Z40 [502] Schwanová Hana CZE ACS Drak Vrbno 1972 1.26
MC-M50 [207] Svoboda Petr CZE KC Hlinsko 1960 109
MC-M50 [203] Šípal Ivan CZE Alltraining.cz 1967 204
ZA-Z35 [402] Wittnerová Bronislava CZE CYKLORACING Olomouc 1983 1.02
MD-M60 [303] Žarlok Zdeněk CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 1958 92
ZA-Z35 [618] Obstová Kateřina CZE SKP Duha Lanškroun 1999
ZA-Z35 [ ] Voráčová Naďa CZE TJ Uničov 1981

startovní listina Ženy Elite

start ~ 11:30:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
ZE [618] Obstová Kateřina CZE SKP Duha Lanškroun 1999
ZE [ ] Voráčová Naďa CZE TJ Uničov 1981

startovní listina Masters A, B

start ~ 12:40:00 , přihlášeno: 38 účastníků ( 38 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník body
MB-M40 [117] Bieniasz Mirek POL KCP Bieniasz Bike Team 1976 132
MA-M35 [16] Brychta Jan CZE Praha 1981 24
MB-M40 [104] Doležal Petr CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1976 145
MB-M40 [118] Drábek Zdeněk CZE Cycling Brno 1978 147
MA-M35 [7] Fišar Petr CZE Hradecký Spinning Klub 1984 136
MB-M40 [126] Foukal Libor CZE Sport complex Breclav 1977 37
MA-M35 [6] Horák Josef CZE Algheroteam 1981 25
MB-M40 [114] Chyba Jiří CZE Nutrend Specialized Racing 1979 204
MB-M40 [131] jindřišek vojtěch CZE Bitters Cyklofit 1979 105
MA-M35 [4] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981 82
MB-M40 [116] Komberec Aleš CZE Hradecký Spinning Klub 1979 138
MA-M35 [8] Kopenec Jiří CZE Buštěhrad 1984
MB-M40 [110] Koutný Čestmír CZE SC Samotišky 1978 55
MA-M35 [3] Král Jakub CZE cyklo team KOLÁRNA 1984 106
MA-M35 [15] kroček roman CZE Cross bike 1984 101
MA-M35 [17] Linet Pavel CZE Areál Klíny 1982 85
MB-M40 [109] Mlynář Vlastik CZE ACS Drak Vrbno 1974 62
MB-M40 [19] Novák Richard CZE BikePart.cz 1978 40
MB-M40 [133] Novák Richard CZE BikePart.cz 1978 40
MB-M40 [105] Ondráček Martin CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1973 105
MB-M40 [111] Pěnkava Radomil CZE SC Samotišky 1974 51
MB-M40 [107] Plch David CZE Cyklo Bendl 1976 32
MB-M40 [115] Pospíšil Petr CZE Rock Machine Cyklomax 1979 195
MB-M40 [102] Provazník Jaroslav CZE sweep chomutov 1971 131
MB-M40 [140] Rotter Michal CZE Trutnov 1977 37
MB-M40 [101] Schejbal Josef CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1978 192
MA-M35 [14] Strakoš Jaroslav CZE cykloteam KOLARNA 1984 64
MA-M35 [12] Strnad Jiří CZE Bitters Cyklofit 1984 152
MB-M40 [120] Stupka Ondřej CZE Velká Bíteš 1979 71
MB-M40 [124] Tuna Milan CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1975 49
MA-M35 [11] Veber Michal CZE DK BIKESHOP Racing Team 1981 142
MA-M35 [1] Zelený Ondřej CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1982 120
MA-M35 [ ] Bieniasz Maksymilian POL Bieniasz Regamet PGNiG 1985
MA-M35 [641] Lasák Matěj CZE MAX CURSOR 1992
MA-M35 [ ] Rotter Michal CZE SKP Duha Lanškroun 2000
MA-M35 [ ] Vojtěch Voznička CZE Head Bike Opava 1999
MA-M35 [ ] Dubravský Lukáš CZE Hradec Králové 1984
MA-M35 [ ] Hrůza Pavel CZE Racers 1983

startovní listina Muži Elite

start ~ 12:40:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
ME [ ] Bieniasz Maksymilian POL Bieniasz Regamet PGNiG 1985
ME [641] Lasák Matěj CZE MAX CURSOR 1992
ME [ ] Rotter Michal CZE SKP Duha Lanškroun 2000
ME [ ] Vojtěch Voznička CZE Head Bike Opava 1999

startovní listina mimo soutěž A, B

start ~ 12:40:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Dubravský Lukáš CZE Hradec Králové 1984
Muži [ ] Hrůza Pavel CZE Racers 1983