6. ČP Masters Holice

21.10.2018 Holice 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

mladší žáci celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
starší žáci celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf]
OPEN celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 31, muži : 20, ženy: 11, MC-M50: 13, MD-M60: 7, ZA-Z35: 3, ZB-Z40: 4, ZC-Z50: 2, ZE: 2 [html] [pdf]
Ženy Elite celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 37, muži : 37, ženy: 0, MA-M35: 12, MB-M40: 19, ME: 4, Muži: 2 [html] [pdf]
Muži Elite celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina mladší žáci

start ~ 10:03:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / kluci [607] Jiří Šumpík 2009 CZE Fa RENE 06:37 00:00
2 2 / kluci [622] samuel špráchal 2011 CZE poběžovice 07:19 00:42
3 3 / kluci [614] jan kopecký 2011 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 07:20 00:43
4 1 / holky [605] karolína ročková 2008 CZE cykloprofi goldfren team 08:42 02:05
5 4 / kluci [610] jakub janeba 2012 CZE holice 09:43 03:06
6 2 / holky [604] karolína vondroušová 2011 CZE cykloprofi goldfren team 10:18 03:41
7 3 / holky [615] vanda panochová 2011 CZE Short Bike Academy Opletal 13:16 06:39

výsledková listina starší žáci

start ~ 10:18:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [608] Pavel Šumpík 2006 CZE Fa RENE 14:31 00:00 07:30 (1)
2 2 / kluci [603] ondřej horák 2005 CZE kola chaloupka 15:08 00:37 07:52 (2)
3 3 / kluci [612] Lukáš Raška 2007 CZE short bike academy opletal 15:32 01:01 08:02 (3)
4 4 / kluci [600] vojtěch novák 2007 CZE Bike Freaks Holice 16:24 01:53 08:18 (4)
5 5 / kluci [617] Filip Šimek 2005 CZE Horní Jelení 16:27 01:56 08:26 (5)
6 6 / kluci [616] pavel lukašík 2006 CZE bike freaks holice 17:47 03:16 09:03 (6)

výsledková listina OPEN

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Muži [613] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 33:30 00:00 07:03 (1) 13:36 (1) 20:14 (1) 26:52 (1)
2 2 / Muži [619] Filip Platenka 2000 CZE Bike Freaks Holice - V6 35:25 01:54 07:34 (3) 14:25 (2) 21:24 (2) 28:26 (2)
3 3 / Muži [618] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 36:32 03:02 07:25 (2) 14:43 (3) 21:56 (3) 29:17 (3)
4 4 / Muži [611] Radim Neuman 1977 CZE CYKLO PROFI 37:24 03:53 08:00 (4) 15:10 (4) 22:27 (4) 29:53 (4)
5 5 / Muži [626] Roman Bukač 1971 CZE Pardubice 38:59 05:28 08:05 (5) 15:43 (5) 23:25 (5) 31:09 (5)
6 6 / Muži [606] Stanislav Šumpík 1978 CZE bike freaks holice 40:18 06:47 08:12 (6) 16:10 (6) 24:08 (6) 32:15 (6)
7 (-1) 7 / Muži [623] Petr Novotný 1988 CZE CTB Cycling Team Brandýs 34:42 08:45 (7) 17:22 (7) 26:01 (7) 34:42 (7)
8 (-1) 8 / Muži [624] miroslav stoklasa 1983 CZE poběžovice 38:42 10:02 (9) 19:25 (8) 28:59 (8) 38:42 (8)
DNF / Muži [601] Adam špaček 2001 CZE 671 09:53 (8)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 33:43 00:00 06:51 (1) 13:24 (1) 20:08 (1) 26:54 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 33:52 00:09 06:54 (2) 13:35 (2) 20:24 (2) 27:09 (2)
3 3 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 34:53 01:10 07:08 (3) 13:59 (3) 20:54 (3) 27:53 (3)
4 1 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 35:30 01:46 07:14 (4) 14:16 (4) 21:18 (4) 28:23 (4)
5 2 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 36:04 02:21 07:34 (6) 14:39 (6) 21:46 (5) 28:45 (5)
6 3 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 36:42 02:59 07:34 (5) 14:37 (5) 21:46 (6) 29:15 (6)
7 4 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 37:20 03:36 07:46 (7) 15:07 (7) 22:26 (7) 29:52 (7)
8 5 / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 37:21 03:37 08:09 (11) 15:37 (11) 22:57 (10) 30:23 (9)
9 6 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 37:48 04:05 08:04 (9) 15:20 (9) 22:48 (9) 30:13 (8)
10 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 38:10 04:27 07:54 (8) 15:19 (8) 22:47 (8) 30:24 (10)
11 8 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 38:51 05:08 08:05 (10) 15:36 (10) 23:11 (11) 31:02 (11)
12 4 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA 39:37 05:54 08:36 (16) 16:17 (15) 23:58 (14) 31:40 (12)
13 9 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 39:44 06:01 08:24 (14) 16:07 (13) 23:57 (12) 31:50 (13)
14 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 39:55 06:12 08:41 (18) 16:22 (17) 24:18 (16) 32:11 (16)
15 10 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 40:00 06:17 08:40 (17) 16:25 (18) 24:17 (15) 32:09 (15)
16 5 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 40:15 06:32 08:21 (12) 16:06 (12) 23:57 (13) 32:02 (14)
17 2 / ZA-Z35 [401] Pavlína Maráčková 1981 CZE Sk Jiří Team Ostrava 40:29 06:46 08:42 (19) 16:39 (20) 24:29 (19) 32:31 (17)
18 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 40:35 06:52 08:22 (13) 16:20 (16) 24:22 (18) 32:31 (18)
19 1 / ZE [627] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 40:42 06:58 09:01 (1) 16:54 (1) 24:53 (1) 32:50 (1)
20 6 / MD-M60 [304] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 40:47 07:04 08:46 (22) 16:46 (22) 24:41 (22) 32:46 (20)
21 11 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 40:48 07:05 08:44 (21) 16:28 (19) 24:21 (17) 32:46 (19)
22 12 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 41:13 07:30 08:28 (15) 16:15 (14) 24:30 (20) 32:55 (21)
23 (-1) 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 33:46 08:53 (23) 16:56 (23) 25:12 (23) 33:46 (22)
24 (-1) 2 / ZE [621] Kateřina Obstová 1999 CZE SKP Duha Lanškroun 35:42 09:38 (2) 17:56 (2) 26:47 (2) 35:42 (2)
25 (-1) 2 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 35:58 09:46 (26) 18:18 (25) 27:03 (24) 35:58 (23)
26 (-1) 3 / ZB-Z40 [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA POLIČKA 36:29 09:40 (25) 18:23 (26) 27:28 (25) 36:29 (24)
27 (-1) 13 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 37:18 09:09 (24) 18:13 (24) 27:31 (26) 37:18 (25)
28 (-1) 7 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:42 08:44 (20) 16:40 (21) 24:34 (21) 37:42 (26)
29 (-1) 2 / ZC-Z50 [512] Naďa Čivrná 1969 CZE Vrchlabí 40:06 10:10 (28) 19:47 (27) 30:11 (27) 40:06 (27)
30 (-1) 3 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 41:27 09:58 (27) 19:52 (28) 30:33 (28) 41:27 (28)
31 (-2) 4 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno 42:14 14:27 (29) 28:32 (29) 42:14 (29)

výsledková listina Ženy Elite

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ZE [627] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 40:42 00:00 09:01 (1) 16:54 (1) 24:53 (1) 32:50 (1)
2 (-1) 2 / ZE [621] Kateřina Obstová 1999 CZE SKP Duha Lanškroun 35:42 09:38 (2) 17:56 (2) 26:47 (2) 35:42 (2)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 12:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 42:46 00:00 06:20 (2) 12:19 (1) 18:13 (1) 24:19 (1) 30:24 (1) 36:34 (1)
2 1 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 43:16 00:30 06:24 (4) 12:22 (3) 18:26 (3) 24:36 (2) 30:44 (2) 36:58 (2)
3 2 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 43:56 01:09 06:38 (5) 12:46 (5) 18:54 (4) 25:03 (4) 31:20 (3) 37:38 (3)
4 2 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 44:10 01:24 06:19 (1) 12:21 (2) 18:26 (2) 24:36 (3) 31:36 (4) 37:50 (4)
5 3 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 44:19 01:32 06:24 (3) 12:39 (4) 18:54 (5) 25:11 (5) 31:36 (5) 37:58 (5)
6 1 / ME [628] Voznička Vojtěch 1999 CZE Head Bike Opava 44:27 01:40 06:35 (1) 12:46 (1) 19:11 (1) 25:31 (1) 31:52 (1) 38:13 (1)
7 4 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 45:04 02:17 06:45 (6) 13:07 (6) 19:32 (6) 25:55 (6) 32:20 (6) 38:44 (6)
8 2 / ME [625] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 45:04 02:17 06:54 (2) 13:12 (2) 19:33 (2) 25:57 (2) 32:23 (2) 38:47 (2)
9 3 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 46:08 03:22 06:47 (7) 13:10 (7) 19:35 (7) 26:12 (7) 32:47 (7) 39:23 (7)
10 4 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 46:25 03:39 07:07 (14) 13:34 (10) 20:01 (8) 26:29 (8) 33:03 (8) 39:41 (8)
11 5 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE Bitters Cyklofit 47:00 04:13 07:00 (10) 13:34 (11) 20:16 (11) 26:56 (9) 33:37 (9) 40:20 (9)
12 3 / ME [629] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 47:14 04:27 07:01 (3) 13:33 (3) 20:06 (3) 26:48 (3) 33:32 (3) 40:18 (3)
13 6 / MB-M40 [109] Vlastik Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 47:28 04:42 07:06 (12) 13:33 (9) 20:15 (10) 27:08 (11) 33:54 (11) 40:40 (10)
14 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 47:32 04:46 07:06 (13) 13:50 (13) 20:30 (13) 27:19 (13) 34:10 (13) 40:58 (12)
15 5 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 47:40 04:53 06:55 (9) 13:35 (12) 20:28 (12) 27:19 (12) 34:10 (12) 40:57 (11)
16 8 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 47:42 04:55 07:16 (16) 13:52 (14) 20:31 (14) 27:20 (14) 34:12 (14) 40:59 (13)
17 4 / ME [620] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 48:41 05:54 07:10 (4) 14:30 (4) 21:18 (4) 28:21 (4) 35:26 (4) 42:13 (4)
18 9 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 49:03 06:16 07:14 (15) 14:07 (15) 20:55 (16) 27:54 (16) 34:54 (15) 41:52 (14)
19 6 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 49:23 06:36 07:18 (17) 14:07 (16) 20:54 (15) 27:54 (15) 34:59 (16) 42:13 (15)
20 10 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 49:35 06:49 07:03 (11) 14:09 (17) 20:55 (17) 27:55 (17) 35:34 (17) 42:36 (16)
21 11 / MB-M40 [140] Michal Rotter 1977 CZE Trutnov 50:15 07:29 07:29 (19) 14:24 (18) 21:26 (18) 28:29 (18) 35:46 (18) 42:43 (17)
22 (-1) 12 / MB-M40 [120] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš 43:18 07:37 (21) 14:39 (21) 21:39 (19) 28:48 (19) 36:01 (19) 43:18 (18)
23 (-1) 7 / MA-M35 [16] Jan Brychta 1981 CZE Praha 43:36 07:32 (20) 14:38 (20) 21:46 (21) 29:00 (20) 36:12 (20) 43:36 (19)
24 (-1) 13 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 43:44 07:23 (18) 14:30 (19) 21:46 (20) 29:05 (21) 36:23 (21) 43:44 (20)
25 (-1) 14 / MB-M40 [133] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 44:43 07:56 (24) 15:17 (23) 22:29 (22) 29:41 (22) 37:01 (22) 44:43 (21)
26 (-1) 8 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 44:56 07:51 (23) 15:14 (22) 22:30 (23) 29:49 (23) 37:23 (23) 44:56 (22)
27 (-1) 15 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 46:57 08:06 (25) 15:46 (25) 23:30 (24) 31:12 (24) 39:07 (24) 46:57 (23)
28 (-1) 9 / MA-M35 [14] Jaroslav Strakoš 1984 CZE cykloteam KOLARNA 47:29 08:19 (26) 16:15 (27) 24:05 (26) 32:06 (26) 40:01 (26) 47:29 (24)
29 (-1) 16 / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 47:34 07:50 (22) 15:40 (24) 23:45 (25) 31:57 (25) 39:55 (25) 47:34 (25)
30 (-1) 17 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 48:19 08:24 (28) 16:16 (28) 24:13 (27) 32:15 (27) 40:13 (27) 48:19 (26)
31 (-1) 18 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 48:50 08:24 (29) 16:16 (29) 24:13 (28) 32:22 (28) 40:31 (28) 48:50 (27)
32 (-1) 19 / MB-M40 [126] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 48:55 08:22 (27) 16:04 (26) 24:27 (29) 32:38 (29) 40:49 (29) 48:55 (28)
33 (-2) 1 / Muži [630] Pavel Hrůza 1983 CZE Racers 45:53 09:10 (1) 18:05 (1) 26:59 (1) 37:03 (1) 45:53 (1)
34 (-2) 10 / MA-M35 [6] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 46:25 09:32 (30) 18:47 (30) 27:55 (30) 37:11 (30) 46:25 (30)
35 (-2) 2 / Muži [631] Lukáš Dubravský 1984 CZE Hradec Králové 46:52 09:45 (2) 18:49 (2) 28:22 (2) 37:53 (2) 46:52 (2)
DNF / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 06:54 (8) 13:32 (8) 20:13 (9) 26:56 (10) 33:38 (10)
DNS / MA-M35 [8] Jiří Kopenec 1984 CZE Buštěhrad

výsledková listina Muži Elite

start ~ 12:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ME [628] Voznička Vojtěch 1999 CZE Head Bike Opava 44:27 00:00 06:35 (1) 12:46 (1) 19:11 (1) 25:31 (1) 31:52 (1) 38:13 (1)
2 2 / ME [625] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 45:04 00:37 06:54 (2) 13:12 (2) 19:33 (2) 25:57 (2) 32:23 (2) 38:47 (2)
3 3 / ME [629] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 47:14 02:47 07:01 (3) 13:33 (3) 20:06 (3) 26:48 (3) 33:32 (3) 40:18 (3)
4 4 / ME [620] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 48:41 04:14 07:10 (4) 14:30 (4) 21:18 (4) 28:21 (4) 35:26 (4) 42:13 (4)

výsledková listina mimo soutěž A, B

start ~ 12:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 (-2) 1 / Muži [630] Pavel Hrůza 1983 CZE Racers 18:05 09:10 (1) 18:05 (1) 26:59 (1) 37:03 (1)
2 (-2) 2 / Muži [631] Lukáš Dubravský 1984 CZE Hradec Králové 18:49 09:45 (2) 18:49 (2) 28:22 (2) 37:53 (2)